close
تبلیغات در اینترنت
حمایت از تولید داخلی با کدام مورد نسبت مستقیم دارد؟
loading...

اخبار

حمایت از تولید داخلی با کدام نسبت مستقیم دارد؟, حمایت از تولید داخلی با کدام مورد نسبت مستقیم دارد؟ کاهش نرخ بیکاری,کدام مورد با حمایت از تولید داخلی نسبت مستقیم دارد؟,حمایت از تولید داخلی با کدام مورد نسبت مستقیم دارد؟ خروج ارز از کشور,حمایت از تولید داخلی نسبت مستقیم با کدام…

آخرین ارسال های انجمن

با کدام مورد حمایت از تولید داخلی نسبت مستقیم دارد؟ | کاهش بیکاری،خروج ارز،کیفیت برتر

بازدید : 83 سه شنبه 30 شهريور 1395 : 12:11 نظرات ()

حمایت از تولید داخلی با کدام نسبت مستقیم دارد؟,

حمایت از تولید داخلی با کدام مورد نسبت مستقیم دارد؟ کاهش نرخ بیکاری,کدام مورد با حمایت از تولید داخلی نسبت مستقیم دارد؟,حمایت از تولید داخلی با کدام مورد نسبت مستقیم دارد؟ خروج ارز از کشور,حمایت از تولید داخلی نسبت مستقیم با کدام مورد دارد؟,حمایت از تولید داخلی با کدام مورد نسبت مستقیم دارد؟ کیفیت برتر,حمایت از تولید داخلی نسبت مستقیم با چه مواردی را دارد؟, با کدام مورد نسبت مستقیم دارد حمایت از تولید داخلی,حمایت از تولید داخلی  نسبت مستقیم دارد با؟,

با کدام مورد حمایت از تولید داخلی نسبت مستقیم دارد؟ | کاهش بیکاری،خروج ارز،کیفیت برتر

حمایت از تولید داخلی با کدام مورد نسبت مستقیم دارد؟

1- کاهش نرخ بیکاری

2- خروج ارز از کشور

3- کیفیت برتر

توضیحات:

به دنبال نام گذاری سال 90 با عنوان جهاد اقتصادی، سال 1391 نیز سال حمایت از تولید ملی نام گرفت که به نظر می رسد پیرو نام گذاری سال های قبل با عنوان های اصلاح الگوی مصرف، جهاد اقتصادی و اجرای سیاست های طرح تحول و هدفمندی یارانه ها و... اکنون در شرایطی هستیم که کشور به خاطر افزایش تحریم های بانکی و نفتی، رشد نرخ ارز، ضرورت کاهش بیکاری 13 تا 14 درصدی اقتصاد ایران و.... نیازمند توجه به تولید ملی است. 

به خصوص از آن جا که هزینه تولید به خاطر هدفمندی یارانه ها و رشد هزینه سوخت، رشد تورم سال های اخیر، رشد هزینه های سرمایه گذاری برای ایجاد هر واحد تولیدی افزایش یافته و متوسط هزینه احداث هر واحد صنعتی، از 800 میلیون تومان در سال 83 به حدود 5 میلیارد تومان در سال جاری افزایش رسیده و چند برابر شده است، لذا ضروری است که اقتصاد ایران و مسئولان دولتی و بانکی وسایر دستگاه های اجرایی ، توجه خود را به تولید کشور افزایش دهند. 

خوشبختانه، اقتصاد ایران با شانس رشد نرخ ارز مواجه شده و در سال 90 نرخ دلار بازار آزاد از 1000 تومان تا 1900 تومان افزایش یافت و در نتیجه توجه به تولید داخلی به جای واردات بیشتر شد و میزان صادرات غیر نفتی نیز به مرز 50 میلیارد دلار نزدیک شد. 

این درخواستی بود که کارشناسان اقتصادی در 10 سال اخیر بارها مطرح کرده اند اما به خاطر رشد درآمد نفت و وابستگی بودجه دولت به نفت و در نتیجه نیاز به واردات بیشتر، نرخ ارز همواره ثابت بوده و در مقایسه با تورم رشد بسیار کمی داشته است. 

اما در سال 1390 در اثر رشد نرخ ارز و دوبرابر شدن آن در مقابل ریال، شاهد رشد صادرات غیر نفتی، کاهش مسافرت های خارجی و خرید کالاهای خارجی بودیم و بسیاری از شرکت ها و وارد کنندگان کالای خارجی، برای مدتی از عرضه کالای خود پرهیز می کردند تا با نرخ بالاتر بفروشند. 

اما واقعیت این است که تولید ایرانی سال ها به خاطر ثابت ماندن نرخ ارز در معرض تهدید واردات بوده است و در شرایطی که تولید ایرانی در اثر تورم، با رشد هزینه مواجه بوده، کالای خارجی به طور مستمر به خاطر نرخ دلار ثابت، تشویق شده است. 

اما حالا فرصتی فراهم شده که تولید داخلی بتواند خود را در برابر کالای خارجی نشان دهد و در شرایط تحریم بانکی و نفتی و رشد نرخ ارز، این تولید داخلی است که اقتصاد کشور را در شرایط تحریم و... به پیش خواهد برد. 

خوشبختانه بخشی از مسئولان کشور، سال هاست که از ضرورت حمایت از تولید داخلی، سخن گفته اند و از واردات بی رویه انتقاد کرده اند. آنها تاکید دارند که در شرایطی که کالای مشابه ایرانی با کیفیت و قیمت مناسب وجود دارد، نباید به مصرف کالای خارجی عادت کنیم زیرا خرید کالای داخلی به معنای حمایت از اشتغال جوانان خودمان و فرزندان ایران است و از سرمایه گذار ایرانی حمایت کرده ایم اما وقتی از کالای خارجی استفاده می کنیم در واقع از سرمایه گذار و کارگر خارجی و وارد کننده حمایت کرده ایم. 

  احساس امنیت و باور تولید کننده و سرمایه گذار ایرانی از حمایت مردم و دولت 

اگر چه مردم به کیفیت و قیمت توجه دارند و اداره نظارت بر استاندارد باید کار نظارتی خود را هم بر تولید داخلی و هر بر واردات درست انجام دهند تا مردم کالای با کیفیت و قیمت مناسب را خریداری کنند اما در عین حال باید توجه داشت که بدون شبکه توزیع مناسب و بدون تداوم سیاست های حمایتی، سرمایه گذار و تولید کننده نمی توانند تشویق به تولید کالای با کیفیت و با قیمت مناسب شوند و در بازار نخواهند ماند. 

سرمایه گذار و تولید کننده زمانی در بازار تولید و توزیع حضور می یابند که احساس کنند سیاست های نرخ ارز، قیمت گذاری کالا، وام بانکی، نرخ سود و سایر هزینه های مالی و تولید، قوانین کار و مالیات و سرمایه و...بهتر شده اند و هر چهار بازار کالا، پول، کار وسرمایه، با شفافیت و کارایی مناسب همراه باشند. 

اگر چه رشد نرخ ارز و هدفمندی یارانه ها برای آن که بخشی از تولید کشور حمایت شود کافی است و مردم به سمت تولید داخلی تشویق شده اند وتولید داخلی تا حدودی حمایت شده و شاهد توجه بیشتر مردم به جنس داخلی به جای جنس خارجی هستیم اما سرمایه گذار و تولید کنندگان نمی توانند سرمایه گذاری و آِینده خود را بر مبنای یک اتفاق یعنی افزایش نرخ ارز و هدفمندی یارانه ها به پیش ببرند و لذا لازم است که مسئولان کشور، بلافاصله نرخ تعرفه، نرخ مالیات بر ارزش افزوده و سایر مالیات ها و عوارض، نرخ سود بانکی، نرخ دستمزد و تشویق تولید کننده به استفاده از کارگر بیشتر با هدف کاهش بیکاری، .... را در نظر داشته باشند. 

  حمایت خاص از تولید با حمایت تعرفه ای 

نمونه موفق این سیاست ها در سال های اخیر، خوشبختانه پیش روی مردم و مسئولان است و حمایت خاص از خودروسازان از طریق تعرفه 90 درصدی، تامین اعتبار مالی و.... نشان می دهد که خودروسازان تولید سالی 1.5 میلیون خودرو با 20 هزار میلیارد تومان گردش مالی و 2 میلیون شغل مستقیم و غیر مستقیم را ایجاد کرده اند. یعنی با یک سیاست موثر تعرفه 90 درصدی، این همه مواهب و عواید برای کشور داشته و خودروساز ایرانی از سال 1372 تاکنون با همین چند سیاست، به خودروساز جهانی و صادر کننده موفق در منطقه تبدیل شده است. 

اگر این نگاه به خودروسازان به چند صنعت بومی و تاریخی ایران، یعنی صنعت نساجی، کیف و کفش و... نیز تعمیم داده شود و یا حداقل با تعرفه 40 تا 50 درصدی از این صنایع قدیمی و ریشه دار و صنایع غذایی حمایت کنیم متوجه خواهیم شد که نه تنها ایرانی، کالا و خودرو و پارچه و کفش و مواد غذایی ایرانی مصرف می کند بلکه کشورهای دیگر را نیز تشویق به واردات کالا از ایران خواهد کرد. 

همان طور که در گذشته، ایران صادر کننده غلات به دنیا بوده و استان سیستان و بلوچستان انبار غله ایران نام گرفته بود و از پنبه گرفته تا رب گوجه و کفش و چرم و فرش و... از ایران صادر می شد، اکنون نیز می توانیم با سیاست های ارزی، بانکی، گمرکی و تعرفه ای مناسب، شاهد رشد دوباره صنایع و کالای ایرانی در بازار داخلی و خارجی باشیم. 

حمایت از تولید ملی برای نتیجه دادن نیازمند یک برنامه میان مدت و بلندمدت است 

امید است که حمایت از تولید ملی، به یک استراتژی بلند مدت حداقل 20 ساله تبدیل شود تا عواید آن به تدریج نصیب تولید و اشتغال و سرمایه گذاری داخلی شود. زیرا باید توجه داشته باشیم که حمایت از تولید ملی تنها یک برنامه یک ساله نیست و به زیرساخت ها و زیربناسازی نیاز دارد. یعنی باید سیاست ها اصلاح شود، نرخ ارز و تورم، نرخ بهره، تعرفه ها، قوانین کار و مالیات، اصلاح شبکه توزیع، بسته بندی و بازاریابی، برندسازی و معرفی نام های تجاری معتبر ایرانی و جلب نظر مشتریان، و... باید در دستور کار باشد و هر یک از این سیاست ها تنها بخشی از بازار را حمایت می کند و این سیاست ها حداقل برای چند سال مورد توجه باشد تا اطمینان و اعتماد تولید کننده و سرمایه گذار را جلب کند و تولید کننده از حمایت مردم در مصرف کالای داخلی مطمئن شود. 

قیمت گذاری ها، کنترل ها، متناسب بودن واردات کالا با میزان واقعی کمبود داخلی و... نیز بسیار نقش دارد و اگر تولید کننده احساس کند که با یک رقابت نابرابر از سوی واردات کالای خارجی و دولت ایران مواجه شود، قادر به تداوم کار خود نیست. به عبارت دیگر، اگر در فصل برداشت موادغذایی، یا عرضه کالای یک کارخانه یا یک صنعت، با واردات کالای خارجی با نرخ ارز ارزان و با حمایت یک سازمان دولتی مثلا وزارت صنعت، معدن و تجارت همراه شویم، در آن صورت، تولید کننده یا از بازار خارج می شود و یا به تولید فکر نخواهد کرد. 

بسیاری از تولید کنندگان در سال های اخیر به وارد کننده کالا تبدیل شده اند و با ارسال برند یا نام تجاری خود، و تولید کالا در چین، وانمود کرده اند که تولید کننده ایرانی هستند و با این کار دردسر تولید، کارگر و... را نداشته اند و با نرخ دلار ارزان اقدام به واردات کرده اند. 

اما در شرایط فعلی، رشد نرخ ارز باعث می شود که تولید کننده به تولید داخلی توجه کند اما باید سایر سیاست های مکمل مانند تعرفه ها، زمان برداشت و عرضه کالا، میزان واردات، قیمت و کیفیت کالای داخلی و خارجی و....نیز درست شود تا قدرت رقابتی تولید کننده داخلی افزایش یابد. 

جواب: کاهش نرخ بیکاری

منبع:حوزه/

حمایت از تولید داخلی با کدام مورد نسبت مستقیم دارد ؟ کاهش ...
indexwar.ir/حمایت-از-تولید-داخلی-با-کدام-مورد-نسبت-2/
۲ ساعت پیش - اما حالا فرصتی فراهم شده که تولید داخلی بتواند خود را در برابر کالای خارجی نشان دهد و … اگر چه رشد نرخ ارز و هدفمندی یارانه ها برای آن که بخشی از ...
حمایت از تولید داخلی با کدام مورد نسبت مستقیم دارد؟
www.kolbenews.ir/post/.../با-کدام-مورد-حمایت-از-تولید-داخلی-نسبت-مستقیم-دارد.ht...
۸ دقیقه پیش - کاهش نرخ بیکاری,کدام مورد با حمایت از تولید…,حمایت از تولید داخلی با کدام مورد نسبت مستقیم دارد؟,کلبه نیوز | پورتال خبری و سرگرمی تفریحی.
حمایت از تولید داخلی با کدام مورد نسبت مستقیم دارد ؟ - دهکده ...
dehkadeaftab.ir/حمایت-از-تولید-داخلی-با-کدام-مورد-نسبت-مستقیم-دارد-.html
۱ ساعت پیش - کوهکن:افزایش استفاده از کالای داخلی بر افزایش اشتغال اثر مستقیم دارد ... سخنگوی هیات رییسه مجلس، با تاکید بر اینکه برای تحقق تولید ملی، ...
کوهکن:افزایش استفاده از کالای داخلی بر افزایش اشتغال اثر ...
www.icana.ir/Fa/News/192895
کوهکن:افزایش استفاده از کالای داخلی بر افزایش اشتغال اثر مستقیم دارد ... سخنگوی هیات رییسه مجلس، با تاکید بر اینکه برای تحقق تولید ملی، حمایت از کار و ... حمایت از کار و سرمایه ایرانی» گفت: با توجه به فرمایش رهبر معظم انقلاب در مورد ... نسبت به امر تولید در کنار اجرایی شدن قوانین مصوب برای حمایت از تولید داشته باشیم.
حمایت از تولید ملی، نیازمند سیاست های مکمل کنترل واردات
www.hawzah.net/fa/.../حمایت-از-تولید-ملی-نیازمند-سیاست-های-مکمل-کنترل-واردات
اما حالا فرصتی فراهم شده که تولید داخلی بتواند خود را در برابر کالای خارجی ... خودرو با 20 هزار میلیارد تومان گردش مالی و 2 میلیون شغل مستقیم و غیر مستقیم را ایجاد کرده اند. ... کالای تولید ملی، حمایت از تولید و اشتغال و سرمایه گذاری ملی، بار دیگر مورد ..... که آب کمتری نسبت به چمن نیاز دارد، در خیابان ها و کوچه ها بکاریم و درختان ...
متن کامل طرح حمایت از تولید ملی | رضا رحمانی - نماینده ادوار ...
rezarahmani.org/طرح-حمایت-از-تولید-ملی
۱۷ دی ۱۳۹۱ ه‍.ش. - متن کامل نسخه نهایی طرح حمایت از تولید ملی +(DOC & PDF) ... ماده ۲- ماده (۲۰۲) قانون مالیات‌های مستقیم مصوب ۳/۱۲/۱۳۶۱ به صورت ذیل اصلاح می‌شود: ... با بازپرداخت هر بخش از تسهیلات پرداختی به واحدهای تولیدی، نسبت به آزادسازی ... وجوه اداره شده، تسهیلات تکلیفی یا منابع داخلی) مورد نیاز از طرح‌های صنعتی و معدنی را ...
تولیدات لوازم التحریر داخلی دارای کیفیت بالاتری نسبت به ...
www.dana.ir/.../تولیدات-لوازم-التحریر-داخلی-دارای-کیفیت-بالاتری-نسبت-به-مشا...
۶ روز پیش - شبکه اطلاع رسانی راه دانا-تولیدات لوازم التحریر داخلی دارای کیفیت بالاتری نسبت به مشابه خارجی است/ حضور 3بازی ایرانی تولید داخل در نمایشگاه : با توجه به ... دارند خرید لوازم تحصیل مورد نیاز آنها یعنی کیف، لوازم التحریر، کفش و . ... خوب می باشد و از نظر جلد نسبت به دفاتر خارجی در سطح بالایی قرار دارد.
رقبا توان مقابله با تولیدکنندگان داخلی را ندارند - روزنامه ...
forsatnet.ir/news/report/رقبا-توان-مقابله-با-تولیدکنندگان-داخلی-را-ندارند.html
۵ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - با این همه استفاده از پلاستیک برای تولید ظروف یکبارمصرف در دنیا در حال ... بار مالی و تجزیه‌پذیر بودن آن مورد حمایت دولت است و به این دلیل سرمایه‌گذاری در ... تا 9 تومان است که نسبت مستقیم با توضیحات پیشین در این باره دارد.
قیمت هر کیلو برنج به 13 هزار تومان رسید - وب ایرونی
www.webiruni.ir/news/86905
۴۸ دقیقه پیش - در کنار تولید داخل سالانه شاهد واردات انواع برنج به کشور با قیمت ارزان‌تری نسبت به تولید ... حمایت از تولید داخلی با کدام مورد نسبت مستقیم دارد ؟
تعرفه‌هایی که بر خلاف تولید و اقتصاد ملی هستند - صمت
www.smtnews.ir/.../15467-تعرفه‌هایی-که-بر-خلاف-تولید-و-اقتصاد-ملی-هستند.html
۳ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - در تمام دنیا هم توسعه پروژه‌ها به‌طور مستقیم به ماشین‌آلات سنگین وابسته ... صنعتی نسبت مستقیم با کارآیی ماشین‌آلاتی دارد که مورد استفاده قرار می‌گیرد. ... چه الزامی وجود دارد که ماشین‌های معدنی مورد نیاز کشور، وارد شوند؟ ... تعرفه‌ای که با نام حمایت از تولید داخل تدوین شده، در حقیقت قاتل تولید و اقتصاد داخلی است.حمایت وزارت صنعت از تولید داخلی با نام برند خارجی - همشهری
hamshahrionline.ir/details/344673/Economy/nationaleconomy
۷ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. - وزارت صنعت هیچ محدودیت یا حساسیتی نسبت به تولید داخل و صادرات ... با بيان اينكه در مورد توليد لوازم خانگي در داخل كشور با نام برخي برندهاي خارجي ... از 50درصد افزايش يافته و امكان صادرات با نام اين برند كره‌اي نيز وجود دارد.
برنج مشتریان را به رنج انداخت/ قیمت هر کیلو به 13 هزار تومان ...
www.webiruni.ir/news/86853
۱ ساعت پیش - در کنار تولید داخل سالانه شاهد واردات انواع برنج به کشور با قیمت ارزان‌تری نسبت به تولید ... حمایت از تولید داخلی با کدام مورد نسبت مستقیم دارد ؟
مرگ عجیب درختان تهران بر اثر بی خوابی !!
javuni.ir/news/248625
۴۶ دقیقه پیش - روزگاری تهران را با درختان و باغ‌های انارش می‌شناختند. تهرانی سبز و خرم که .... حمایت از تولید داخلی با کدام مورد نسبت مستقیم دارد ؟ کیفیت برتر.
تعرفه‌هایی که بر خلاف تولید و اقتصاد ملی هستند - صمت
www.smtnews.ir/.../15467-تعرفه‌هایی-که-بر-خلاف-تولید-و-اقتصاد-ملی-هستند.html
۳ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - در تمام دنیا هم توسعه پروژه‌ها به‌طور مستقیم به ماشین‌آلات سنگین وابسته ... صنعتی نسبت مستقیم با کارآیی ماشین‌آلاتی دارد که مورد استفاده قرار می‌گیرد. ... چه الزامی وجود دارد که ماشین‌های معدنی مورد نیاز کشور، وارد شوند؟ ... تعرفه‌ای که با نام حمایت از تولید داخل تدوین شده، در حقیقت قاتل تولید و اقتصاد داخلی است.
5 نقطه ضعف باقی مانده در قراردادهای نفتی - روزنامه آسیا
www.asianews.ir/2016/09/5-نقطه-ضعف-باقی-مانده-در-قراردادهای-نفتی/
۱۹ ساعت پیش - با این وجود، همچنان مدل جدید قراردادهای نفتی (IPC) از دیدگاه کارشناسان نقاط ... به عبارت دیگر، این شرکت به عنوان کارفرما و نه یک پیمانکار در این قرارداد حضور دارد. ... اضافه تولید نسبت به خط پایه تخلیه بوده و بازپرداخت هزینه‌های مستقیم، ... در کشورهای مختلف جهان که با هدف حمایت از تولید داخل و تقویت توانمندی های ...
رقبا توان مقابله با تولیدکنندگان داخلی را ندارند - روزنامه ...
forsatnet.ir/news/report/رقبا-توان-مقابله-با-تولیدکنندگان-داخلی-را-ندارند.html
۵ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - با این همه استفاده از پلاستیک برای تولید ظروف یکبارمصرف در دنیا در حال ... بار مالی و تجزیه‌پذیر بودن آن مورد حمایت دولت است و به این دلیل سرمایه‌گذاری در ... تا 9 تومان است که نسبت مستقیم با توضیحات پیشین در این باره دارد.
دولت بهار:5 نقطه ضعف بحراني باقي مانده در مصوبه دولت درباره ...
www.dolatebahar.com/telex-311823.html
۱۹ ساعت پیش - با وجود تلاش‌هاي صورت گرفته توسط وزارت نفت، اولين مصوبه دولت درباره ... نگراني‌هاي گسترده درباره رعايت منافع ملي با اجراي اين مدل قراردادي و همچنين ورود مستقيم مقام ... مهم مدنظر مقام معظم رهبري و كارشناسان در اين زمينه مورد توجه قرار گرفت. .... جهان كه با هدف حمايت از توليد داخل و تقويت توانمندي هاي داخلي، در شرايط ...
[PDF]ﺑﺮﺭﺳﻲ ﺍﺛﺮ ﺍﺧﻼﻝﻫﺎﻱ ﺑﺎﺯﺍﺭ ﺑﺮﻧﺞ ﺑﺮ ﻋﺮﺿﻪ، ﺗﻘﺎﺿﺎ ﻭ ﻭﺍﺭ - Sid
www.sid.ir/fa/VEWSSID/J_pdf/560138573zb03.pdf
توسط K Noori
ﺑﺮ ﻧﺮﺥ ﺍﺭﺯ، ﺭﺍ ﻧﺸـﺎﻥ ﻣﻲﺩﻫﺪ، ﺍﺛﺮ ﺍﺧﻼﻝﻫﺎﻱ ﻣﻮﺟﻮﺩ ﺩﺭ ﺑﺎﺯﺍﺭ ﺑﺮﻧﺞ ﻛﻤﻲ ﮔﺮﺩﻳﺪﻩ ﻭ ﻣﻮﺭﺩ ﺗﺠﺰﻳﻪ ﻭ ﺗﺤﻠﻴﻞ ﻗﺮﺍﺭ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺍﺳـﺖ. ﻧﺘﺎﻳﺞ ﻧﺸﺎﻥ. ﻣﻲﺩﻫﺪ ﻛﻪ ﺍﺧﻼﻝﻫﺎﻱ ﻣﻮﺟﻮﺩ ﺩﺭ ﺑﺎﺯﺍﺭ ﺑﺮﻧﺞ ﺍﺛﺮ ﻣﺜﺒﺖ ﺑﺮ ﻋﺮﺿﻪ ﺑﺮﻧﺞ ﺩﺍﺭﺩ، ﻳﻌﻨﻲ ﺍﻓﺰﺍﻳﺶ ﺍﺧﻼﻝﻫﺎ ﻛﻪ ﺑﻪ ﻣﻔﻬﻮﻡ ﺍﺧﺘﻼﻑ ﺑﻴﺸﺘﺮ ﻗﻴﻤﺖ. ﺩﺭﻳﺎﻓﺘﻲ ﻛﺸﺎﻭﺭﺯﺍﻥ .... ﺑﻪﻃﻮﺭ ﺍﺳﻤﻲ ﺣﻤﺎﻳﺖ ﻣﻲﺷﻮﺩ ﻭ ﻣﺼﺮﻑ ﻛﻨﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻣﺎﻟﻴﺎﺕ j ﻛﻪ ﺗﻮﻟﻴﺪ ﻣﺤﺼﻮﻝ ..... ﻧﺴﺒﺖ ﻗﻴﻤﺖ ﺑﺮﻧﺞ ﻭﺍﺭﺩﺍﺗﻲ ﺑﻪ ﻗﻴﻤﺖ ﻋﻤﺪﻩﻓﺮﻭﺷﻲ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﺍﺛﺮ ﻣﺴﺘﻘﻴﻢ ﻣﻨﻔﻲ. ﺑﺮ ﻭﺍﺭﺩﺍﺕ ...
فیش‌های حمایت از تولید ملی - khamenei.ir
farsi.khamenei.ir/newspart-index?tid=1252
حمایت از تولید ملی / تولید/تولید ثروت/خودکفایی / تولید داخلی ... تأکید بنده بر روی اینکه جلوگیری از واردات محصولاتی که مشابه داخلی دارد، به‌خاطر ... اینها را که دیگر از طریق ارتباط با آمریکا و با اروپا نمیشود حل کرد، اینها را ... دوّمین مسئله در این «اقدام و عمل» ای که ما گفتیم باید مورد توجّه قرار بگیرد، زنده کردن تولید داخلی است.
هفته نامه سیاسی، فرهنگی، اجتماعی 9 دی
9day.ir/Newspaper/BlockPrint/4345
در شبکه ملی اطلاعات باید سرعت استفاده از محتوا و خدمات داخلی بسیار بالاتر و قیمت ... آن در داخل مرزهای ایران اسلامی قرار دارد باید سرعت بسیار بالاتری نسبت به یک نرم ... با میزان استفاده از خدمات آن ها توسط مردم رابطه مستقیم دارد و بنابراین بالارفتن .... حمایت از تولید کننده محتوا نباید به صورت مستقیم و پروژه ای باشد بلکه دولت ...حفاظت محیط زیست - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
https://fa.wikipedia.org/wiki/حفاظت_محیط_زیست
حفاظت از محیط زیست احتیاج به توجه، به فعالیت‌های مختلف انسانی دارد. ... نظارتی را به رسمیت بشناسند و از گسترش بهتر فعالیت‌های زیست‌محیطی حمایت کنند. .... چین یکی از کشورهای با عملکرد بالا از نظر رشد تولید ناخالصی داخلی می‌باشد (۹٫۶۴ ... در سال ۱۹۷۲ اولین پاسخ مستقیم از دولت فدرال برای رسیدگی به اثرات بهداشتی در مورد ...
بررسی عوامل مؤثر بر درآمدهای مالیاتی در ایران
ecj.iauctb.ac.ir/article_511530.html
در این تحقیق با استفاده از داده های سری زمانی در ایران طی دوره 1387-1357 اصلی ترین عوامل ... بودجه وزارت اقتصاد و دارایی به کل درآمدهای مالیاتی با این نسبت رابطه مستقیم دارد. ... بررسی شاخص نسبت درآمدهای مالیاتی به تولید ناخالص داخلی نشان می دهد که ..... الگوی نهایی مورد استفاده برای بررسی عوامل مؤثر بر درآمدهای مالیاتی ایران به ...
نمايندگي ولي فقيه/تبيين ابعاد مطالبات مقام معظم رهبري از ...
maj.ir/portal/Home/ShowPage.aspx?Object=News&CategoryID...
كه عمدتاً در راستاي توليد ملي و حمايت از كار و سرمايه ايراني مي‌باشد. ... توطئه‌هاي دشمنان نظام» از جمله با تر‌جيح در مصرف توليدات داخلي نسبت به كالا‌ها و محصولات ... زير‌مدل‌هائي دارد و مدل توسعه پايدار كشاورزي اگر بدرستي مورد توجه قرارگرفته و مقدمات ...
شمال نیوز :: اسرار سال تولید ملی, حمایت از کار و سرمایه ایرانی
www.shomalnews.com/.../اسرار%20سال%20تولید%20ملی,%20حمایت%20از%20کار...
مبحث اصلی در سال جدید تولید ملی و ارزش هایی که برای آن وجود دارد می باشد. ... غربی عضو آن هم نمی توانستند نسبت به مراعات صد در صدی این شرایط تضمین بدهند. ... که با تغییر شرایط تولید داخلی و استانداردسازی جهت کاهش و قیع تدریجی حمایت های ... حاصل از حذف یارانه ها و ارائه یارانه های مستقیم مورد تائید و حمایت این سازمان نمی باشد.
خبرگزاری فارس - قانون مالیات چه معافیت‌هایی دارد مالیات درآمد ...
www.farsnews.com/13950213000497
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - براساس قانون مالیات‌های مستقیم برای حمایت از تولید داخلی، درآمد صادرات ... اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی نسبت به سود سهام یا سهم‌الشرکه دریافتی از ... این ماده علاوه بر دوره حمایت از طریق مالیات با نرخ صفر حسب مورد، سرمایه‌گذاری در ...
معلم و تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی
majidkhosravi.persianblog.ir/
۴ خرداد ۱۳۹۱ ه‍.ش. - مقام معظم رهبری سال جدید را با نامگذاری آن به سال تولید ملی، حمایت از کار .... که چون مستقیماً درگیر شاخص‌های تولید ملی واقعی (بازار کالا) و بازار کار .... 55- توسعه نیروی انسانی و افزایش توانمندی ها و مهارت های مورد نیاز آن ها در .... مردم نسبت به ظرایف و دقایقی که درباره مصرف تولیدات داخلی وجود دارد بعد دیگر ماجرا است.
هلدینگ صنایع تولید لوازم خانگی | گروه توسعه سرمایه گذاری ...
entekhabgroup.ir/?page_id=100142
هلدینگ صنعتی لوازم خانگی انتخاب با اشتغال زایی ۵۰۰۰ نفر به طور مستقیم و ... گروه صنعتی انتخاب با هدف عمق بخشیدن به تولیدات داخلی با حمایت از کارگاه های ... و سیکل تبرید یخچال، در فضايي به مساحت ۱۷۰۰۰ مترمربع فعالیت دارد. ... خط تولید سیکل تبرید یخچال قطعات مورد نیاز کارخانه تولید یخچال گروه را تامین می نماید.
سیاست روز - ابهام مردم از قانوني شدن بازاريابي شبكه اي در ...
www.siasatrooz.ir/vdcexp8x.jh8x7i9bbj.html
۹ دی ۱۳۸۸ ه‍.ش. - اين توضيح بر اين نكته تاكيد دارد كه بر خلاف نظر وزارت اطلاعات،امكان ... آن دسته از مردمي هم كه به طور مستقيم با افرادي كه در شركت هاي هرمي ... باد رفتن آرزوهاي واهي،متوجه مراجع قانوني خواهد شد كه از اين فعاليت ها حمايت كرده اند. ... اما نكته قابل توجه اين است كه آيا شبكه هاي بازاريابي داخلي توان آن را خواهند داشت تا با غول هاي ...
شنبه 23 ارديبهشت 1391 - ساعت 00:10 - JameJamOnline.ir
www1.jamejamonline.ir/papertext.aspx?newsnum=100811697702
خودروسازی یکی از صنایعی است که ارتباط مستقیم و بسیار معناداری با تولید ملی و ... برای حمایت از تولید داخلی گفت: متاسفانه موانع بسیاری بر سر راه تولید وجود دارد و ... که تولیدات داخلی نسبت به تولیدات رقبا در کشورهای خارجی گران‌تر تمام شود. ... چنانچه فعالیت در عرصه تولید قطعات مورد نیاز خودروهای وارداتی برای قطعه‌سازان ...
طرح صنعتی
iripo.ssaa.ir/Default.aspx?tabid=3255
لذا ضرورت دارد که در تهیه و تنظیم قوانین این حقوق دقت بیشتری بعمل آورد و قوانین ... با حمایت های فوری از حقوق دارندگان و الزامات مالکیت فکری در تضاد نباشد. ..... اقدامات قانونی لازم نسبت به اعتراضات واصله و حسب مورد تبادل لوایح طرفین اعتراض ..... برای ثبت طرح صنعتی در داخل کشور؛ متقاضی باید به سایت iripo.ssaa.ir مراجعه ...

 

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
موضوعات

 • بخش کلاس نهم
 • بخش کلاس هشتم
 • آهنگ جدید
 • نرم افزار

 • نمونه سولات پیام نور

 • نمونه سوال پیام نور

 • پایه هفتم

 • سریال کره ای

 • عکس های بازیگران

 • اخبار
 • آموزش ترفند ها
 • دانلود
 • pdf کتاب های درسی
 • مقاله

 • بخش دبیرستان
 • سرگرمی
 • ورزش
 • پاورپوینت

 • عکس
 • دنیای مد
 • سبک زندگی
 • گزارش کار آموزی

 • تحقیق

 • فرهنگ و هنر
 • پایان نامه

 • برنامه شب کوک

 • پروژه
 • افشاگری جدید در شبکه من و تو

 • فصل سوم برنامه خندوانه

 • سریال دورهمی

 • پرسشنامه

 • طرح توجیهی
  نظرسنجی
  طرفدار کدام تیم هستید؟  صفحات جداگانه