close
تبلیغات در اینترنت
تصاویر الهام چرخنده در آی سی یو | آخرین وضعیت جسمی الهام چرخنده
loading...

اخبار

الهام چرخنده از آی سی یو به بخش منتقل شد + تصاویر الهام چرخنده که چند روزی است بخاطر عارضه قلبی در بیمارستان بستری است از بخش مراقبت های ویژه به بخش عادی منتقل شد. آخرین وضعیت جسمی الهام چرخنده الهام چرخنده از سه روز پیش بر اثر عارضه قلبی و ریوی در بیمارستان آتیه بستری شده است . حال…

آخرین ارسال های انجمن

الهام چرخنده از آی سی یو به بخش منتقل شد + تصاویر

بازدید : 99 سه شنبه 16 شهريور 1395 : 12:48 نظرات ()

الهام چرخنده از آی سی یو به بخش منتقل شد + تصاویر

الهام چرخنده ، الهام چرخنده در بیمارستان
الهام چرخنده که چند روزی است بخاطر عارضه قلبی در بیمارستان بستری است از بخش مراقبت های ویژه به بخش عادی منتقل شد.

آخرین وضعیت جسمی الهام چرخنده

الهام چرخنده از سه روز پیش بر اثر عارضه قلبی و ریوی در بیمارستان آتیه بستری شده است .

حال این بازیگر سینما و تلویزیون رو به بهبودی است و روز گذشته از بخش مراقبت های ویژه به بخش عادی منتقل شده و بهبود نسبی پیدا کرده است. 

الهام چرخنده
 

الهام چرخنده در بیمارستان


الهام چرخنده در بیمارستان

عکسهای الهام چرخنده در بیمارستان

 
چرخنده در بیمارستان

وضعیت جسمی الهام چرخنده در بیمارستان

 
وضعیت الهام چرخنده در بیمارستان

وضعیت الهام چرخنده در بیمارستان

عکس:فرهاد خیابانی

الهام چرخنده از آی سی یو به بخش منتقل شد + تصاویر

الهام چرخنده از آی سی یو به بخش منتقل شد + تصاویر - نمناک

namnak.com/الهام-چرخنده-در-بیمارستان.p36245
رتبه: ۵ - ‏ نقد
الهام چرخنده و الهام چرخنده در بیمارستان و عکسهای جدید الهام چرخنده و الهام چرخنده در آی سی یو و بیماری الهام چرخنده و الهام چرخنده به بخش منتقل شد.
۳ دقیقه پیش - الهام چرخنده که چند روزی است بخاطر عارضه قلبی در بیمارستان بستری است از بخش مراقبت های ویژه به بخش عادی منتقل شد.

الهام چرخنده از آی سی یو به بخش منتقل شد + تصاویر - ایمان نیوز

www.imannews.ir/culture/.../الهام-چرخنده-از-آی-سی-یو-به-بخش-منتقل-شد-%20-تصاو...
۳۷ دقیقه پیش - الهام چرخنده که چند روزی است بخاطر عارضه قلبی در بیمارستان بستری است از بخش مراقبت های ویژه به بخش عادی منتقل شد. الهام چرخنده از سه روز پیش ...

آخرین وضعیت جسمی چرخنده در سی سی یو +عکس | وضعیت الهام

www.ghatreh.com/news/nn33534288/آخرین-وضعیت-جسمی-‎چرخنده-سی‎سی-عکس
۲ روز پیش - وضعیت الهام به صورتی است که مشخص نیست تا چه زمانی باید تحت مراقبت باشد و به بخش منتقل شود - خواهر الهام چرخنده دØ. ... معرفی 6 اپلیکیشن برتر آیفون در زمینه ویرایش حرفه ای عکس ها · فرزند خارجی بازیگر مشهور ... و به بخش منتقل شود. الهام چرخنده به علت عارضه قلبی و ریوی جمعه شب راهی بیمارستان آتیه شد.

آخرین وضعیت جسمی چرخنده در سی سی یو +عکس | متاسفم ک ...

www.ghatreh.com/news/nn33533881/آخرین-وضعیت-جسمی-‎چرخنده-سی‎سی-عکس
۲ روز پیش - به گزارش سایت قطره و به نقل ازبلاغ"، خواهر الهام چرخنده در خصوص آخرین وضعیت چرخنده گفت: همچنان الهام چرخنده در بخش سی سی یو تحت مراقب است. ... الهام به صورتی است که مشخص نیست تا چه زمانی باید تحت مراقبت باشد و به بخش منتقل شود. الهام چرخنده به علت عارضه قلبی و ریوی جمعه شب راهی بیمارستان آتیه شد.

گلایه تند خواهر «الهام چرخنده» از هنرمندان

www.fardanews.com/fa/news/564228/گلایه-تند-خواهر-الهام-چرخنده-از-هنرمندان
۲ روز پیش - خواهر الهام چرخنده گفت: متاسفم که این را بگویم اما تا این لحظه هیچ هنرمندی حتی یک ... وضعیت چرخنده گفت: همچنان الهام چرخنده در بخش سی سی یو تحت مراقب است. ... می گذرد همچنان فشار وی بالا است و باید همچنان تحت مراقب ای ویژه باشد. ... است که مشخص نیست تا چه زمانی باید تحت مراقبت باشد و به بخش منتقل شود.

آخرین وضعیت‌جسمی چرخنده در سی سی‌یو +عکس - جنوب نیوز

www.jonoubnews.ir/fa/news/200382/آخرین-وضعیت‌جسمی-‎چرخنده-در-سی‎سی‌یو-عکس
۲ روز پیش - وضعیت الهام به صورتی است که مشخص نیست تا چه زمانی باید تحت مراقبت باشد و به بخش منتقل شود. ... باشد و به بخش منتقل شود. خواهر الهام چرخنده در خصوص آخرین وضعیت چرخنده گفت: همچنان الهام چرخنده در بخش سی سی یو تحت مراقب است. ... الهام چرخنده به علت عارضه قلبی و ریوی جمعه شب راهی بیمارستان آتیه شد.

بهبود حال الهام چرخنده +عکس - بازتاب 24

baztab24.com/news/347210/بهبود+حال+الهام+چرخنده+عکس
این بازیگر دیروز از بخش مراقبت های ویژه به بخش عادی منتقل شده و بهبود نسبی ... الهام چرخنده در بیمارستان الهام چرخنده شب گذشته راهی بیمارستان و سی سی یو شد. ... صراط: الهام چرخنده گفت: در حال ساخت برنامه ای 30 قسمتی با نام «با من قدم بزن» با ...

تصاویری ازوضعیت احوال خانم چرخنده - مجله خبری فور خبر

4khabar.ir/search/?q=تصاویری+ازوضعیت+احوال+خانم+چرخنده
تسنيم/ الهام چرخنده شب گذشته راهي بيمارستان و سي سي يو شد. ... دست نوشته رهبر انقلاب برای الهام چرخنده رهبر انقلاب اسلامی در پاسخ به هدیه ای که الهام چرخنده به ایشان تقدیم ... وی گفت: در حال حاضر الهام چرخنده در بخش سی‌سی‌یو بیمارستان بستری است. .... است که مشخص نیست تا چه زمانی باید تحت مراقبت باشد و به بخش منتقل شود.

مرتضی پاشایی به ICU منتقل شد+تصاوير - بیتوته

www.beytoote.com › اخبار › اخبار فرهنگی و هنری
اخباراخبار فرهنگی و هنریمرتضی پاشایی به ICU منتقل شد+تصاوير ... بازگشت الهام چرخنده به تلویزیون ... مرتضي پاشايي خواننده محبوب موسيقي پاپ ايران روز جمعه با وخامت وضع جسماني‌اش به بخش آي سي يو بيمارستاني در تهران منتقل شد.
۸ دقیقه پیش - به گزارش فرادید، این بیخانمانان در مراسمی که برگزار شد جایگاه مهمامان ویژه را داشتند. ... الهام چرخنده از آی سی یو به بخش منتقل شد + تصاویر.
۲ روز پیش - خواهر الهام چرخنده گفت: متاسفم که این را بگویم اما تا این لحظه هیچ ... روز از بستری بودن وی در بخش سی سی یو بیمارستان می گذرد همچنان فشار وی بالا است و باید همچنان تحت مراقب ای ویژه باشد. ... وی خاطرنشان کرد: وضعیت الهام به صورتی است که مشخص نیست تا چه زمانی باید تحت مراقبت باشد و به بخش منتقل شود.

اخبار الهام چرخنده

tnews.ir/Tags/الهام-چرخنده
الهام چرخنده با چادرش روی تخت سی سی یو ! + عکس الهام چرخنده با چادرش روی تخت سی سی یو ! + عکس الهام چرخنده روی تخت بیمارستان. اصلاحات نیوز |۱:۵۴ ...
دیباچه : الهام چرخنده از سی سی یو به بخش عادی منتقل شد. الهام چرخنده بازیگر سینما و تلویزیون که این روزها به دلیل حمله عصبی بسیار شدید، مشکل ریوی و قلبی تحت ...

گلایه های خواهر الهام چرخنده | دمادم

damadam.ir › اخبار › نمناک › گوناگون
۲ روز پیش - خواهر الهام چرخنده در گفتگویی با اعلام آخرین وضعیت خواهرش در سی سی یو از هنرمندان گلایه کرد. ... در حالی الهام چرخنده دو روز قبل در بخش سی سی یو بیمارستان بستری شد ... می گذرد همچنان فشار وی بالا است و باید همچنان تحت مراقب ای ویژه باشد. ... مشخص نیست تا چه زمانی باید تحت مراقبت باشد و به بخش منتقل شود.
رتبه: ۸۹% - ‏۱۸٬۱۵۳ نقد
۲۳ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - یاسر هاشمی از انتقال عفت مرعشی، همسر آیت الله هاشمی رفسنجانی به بخش ای سی یو خبر داد. ... مرعشی ایشان که در بخش عمومی بستری بودند به بخش آی سی یو منتقل شدند. ... آن را تشخیص نداد و این درد در بیمارستان زخم اثنی عشر تشخیص داده شد. .... الهام چرخنده راهی بیمارستان شد ... نظرتان درباره این تصاویر چیست؟

آخرین وضعیت‌جسمی چرخنده در سی سی‌یو +عکس - پارس نیوز

www.parsnews.com/بخش.../391629-آخرین-وضعیت-جسمی-چرخنده-در-سی-سی-یو-عک...
۲ روز پیش - خواهر الهام چرخنده گفت: متاسفم که این را بگویم اما تا این لحظه هیچ هنرمندی حتی یک ... است که مشخص نیست تا چه زمانی باید تحت مراقبت باشد و به بخش منتقل شود. الهام چرخنده به علت عارضه قلبی و ریوی جمعه شب راهی بیمارستان آتیه شد. ... «دورهمی» شد/عکس ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ ۱۲:۵۲; نتایج کنکور کاردانی و فنی حرفه ای اعلام ...

منیژه حکمت به I.C.U منتقل شد - افکارنیوز

www.afkarnews.ir/بخش-فرهنگ-هنر-6/535197-منیژه-حکمت-به-منتقل-شد
۴ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - منیژه حکمت پس از عمل جراحی روز گذشته، به بخش I.C.U منتقل شده و حال کارگردان سینمای ایران، ... وی تا چند روز پس از این عمل ممنوع الملاقات خواهد بود و با تشخیص پزشک از بخش I.C.U مرخص و به بخش عمومی منتقل خواهد شد. ... VIP وزارت بهداشت برای درمان فقرا+ تصاویر ... پخش مستندی درباره الهام چرخنده از شبکه افق ...

گلایه تند خواهر الهام چرخنده از هنرمندان - آخرین نیوز

www.akharinnews.com/گوشه-و.../114170-گلایه-تند-خواهر-الهام-چرخنده-از-هنرمندان.ht...
۲ روز پیش - خواهر الهام چرخنده در خصوص آخرین وضعیت چرخنده گفت: همچنان الهام چرخنده در ... با وجود اینکه سه روز از بستری بودن وی در بخش سی سی یو بیمارستان می گذرد همچنان فشار وی بالا است و باید همچنان تحت مراقب ای ویژه باشد. ... که مشخص نیست تا چه زمانی باید تحت مراقبت باشد و به بخش منتقل شود. ... تصویر امنیتی جدید.

آخرین وضعیت عمومی بهادر مولایی +عکس - صراط

www.seratnews.ir › ورزش › ورزشی
۱ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) ساری وضعیت جسمانی و روند بهبود بهادر مولایی را رضایت بخش اعلام کرد. ... برای تکمیل مراحل درمانی، عصر دیروز به بخش آی سی یو بیمارستان امام ساری منتقل شد. ... الهام چرخنده راهی بیمارستان شد ...

گلایه تند خواهر الهام چرخنده از هنرمندان | مجله اینترنتی تو ...

tozibae.ir/2016/09/گلایه-تند-خواهر-الهام-چرخنده-از-هنرمند/
۲ روز پیش - خبرگزاری میزان: خواهر الهام چرخنده در خصوص آخرین وضعیت چرخنده گفت: همچنان الهام چرخنده در بخش سی سی یو تحت مراقب است. ... بیمارستان می گذرد همچنان فشار وی بالا است و باید همچنان تحت مراقب ای ویژه باشد. ... است که مشخص نیست تا چه زمانی باید تحت مراقبت باشد و به بخش منتقل شود. ... ایمیل شما نشر نخواهد شد.

منیژه حکمت به I.C.U منتقل شد - نیک صالحی

www.niksalehi.com/newspaper/view/097384.php
۴ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - منیژه حکمت پس از عمل جراحی روز گذشته، به بخش I.C.U منتقل شده و حال کارگردان سینمای ایران، خوب است. منیژه حکمت ... اعتراض شدید منیژه حکمت به جشن خانه سینما+تصاویر ... الهام چرخنده به علت عارضه قلبی راهی بیمارستان شد ...

گلایه تند خواهر "الهام چرخنده" از هنرمندان/حمله‌های عصبی خواهرم را ...

www.mizanonline.ir/.../گلایه-تند-خواهر-الهام-چرخنده-از-هنرمندانحمله‌های-عصبی-خواهرم-...
۲ روز پیش - خواهر الهام چرخنده گفت: متاسفم که این را بگویم اما تا این لحظه هیچ هنرمندی ... در خصوص آخرین وضعیت چرخنده گفت: همچنان الهام چرخنده در بخش سی سی یو تحت مراقب است. ... می گذرد همچنان فشار وی بالا است و باید همچنان تحت مراقب ای ویژه باشد. ... که مشخص نیست تا چه زمانی باید تحت مراقبت باشد و به بخش منتقل شود.

منیژه حکمت به I.C.U منتقل شد - آسمونی

www.asemooni.com › اخبار › اخبار فرهنگی و هنری
۴ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - منیژه حکمت پس از عمل جراحی روز گذشته، به بخش I.C.U منتقل شده و حال کارگردان ... بعدی تصاویر دیدنی 4 مرداد 95 ... الهام چرخنده در بخش CCU.

آنا | رضا رویگری دو روز دیگر باید در آی.‌سی‌.یو بماند/ مشکل ...

www.ana.ir/news/133714
۳۱ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - رضا رویگری دو روز دیگر باید در آی.‌سی‌.یو بماند/ مشکل بیمه بازیگر 70 ساله! ... را رو به بهبود توصیف کرد و گفت: او به زودی به بخش عادی بیمارستان منتقل خواهد شد. ... ‌سی‌.یو بماند، درباره‌ی زمان مرخصی او گفت: بعد از منتقل شدن به بخش چند روزی باید در ... دیدار «رضا رویگری» با پسرش بعد از سال ها دوری +تصویر.

آخرین وضعیت‌جسمی چرخنده در سی سی‌یو +عکس - مشرق

www.mashreghnews.ir/fa/news/.../آخرین-وضعیت‌جسمی-‎چرخنده-در-سی‎سی‌یو-عکس
۲ روز پیش - به گزارش مشرق، خواهر الهام چرخنده در خصوص آخرین وضعیت چرخنده گفت: همچنان ... سه روز از بستری بودن او در بخش سی سی یو بیمارستان می‌گذرد همچنان فشار او بالا ... است که مشخص نیست تا چه زمانی باید تحت مراقبت باشد و به بخش منتقل شود. الهام چرخنده به علت عارضه قلبی و ریوی جمعه شب راهی بیمارستان آتیه شد.

گلایه تند خواهر «الهام چرخنده» از هنرمندان - نامه نیوز

namehnews.ir/fa/news/356609/گلایه-تند-خواهر-الهام-چرخنده-از-هنرمندان
۲ روز پیش - خواهر الهام چرخنده گفت: متاسفم که این را بگویم اما تا این لحظه هیچ هنرمندی ... چرخنده گفت: همچنان الهام چرخنده در بخش سی سی یو تحت مراقب است. ... می گذرد همچنان فشار وی بالا است و باید همچنان تحت مراقب ای ویژه باشد. ... که مشخص نیست تا چه زمانی باید تحت مراقبت باشد و به بخش منتقل شود. ... شام استقلالی‌ها قطع شد!

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
موضوعات

 • بخش کلاس نهم
 • بخش کلاس هشتم
 • آهنگ جدید
 • نرم افزار

 • نمونه سولات پیام نور

 • نمونه سوال پیام نور

 • پایه هفتم

 • سریال کره ای

 • عکس های بازیگران

 • اخبار
 • آموزش ترفند ها
 • دانلود
 • pdf کتاب های درسی
 • مقاله

 • بخش دبیرستان
 • سرگرمی
 • ورزش
 • پاورپوینت

 • عکس
 • دنیای مد
 • سبک زندگی
 • گزارش کار آموزی

 • تحقیق

 • فرهنگ و هنر
 • پایان نامه

 • برنامه شب کوک

 • پروژه
 • افشاگری جدید در شبکه من و تو

 • فصل سوم برنامه خندوانه

 • سریال دورهمی

 • پرسشنامه

 • طرح توجیهی
  نظرسنجی
  طرفدار کدام تیم هستید؟  صفحات جداگانه