close
تبلیغات در اینترنت
مدیرعامل بانک دی | علت بازداشت مدیرعامل سابق بانک دی چه بود؟
loading...

اخبار

بازداشت مدیرعامل سابق بانک دی دادستان تهران با تصریح به این که مبارزه با فساد در کشور از سیاست های اصلی دستگاه قضایی و دادستانی تهران است از جزئیات بازداشت مدیرعامل سابق بانک دی گفت. مدیرعامل سابق بانک دی بازداشت شد دهمین نشست شورای معاونان و مدیران دادسرای تهران با موضوع «کاهش…

آخرین ارسال های انجمن

بازداشت مدیرعامل سابق بانک دی

بازدید : 62 سه شنبه 16 شهريور 1395 : 12:41 نظرات ()

بازداشت مدیرعامل سابق بانک دی

مدیرعامل بانک دی ، بانک دی
دادستان تهران با تصریح به این که مبارزه با فساد در کشور از سیاست های اصلی دستگاه قضایی و دادستانی تهران است از جزئیات بازداشت مدیرعامل سابق بانک دی گفت.

مدیرعامل سابق بانک دی بازداشت شد

دهمین نشست شورای معاونان و مدیران دادسرای تهران با موضوع «کاهش جمعیت کیفری زندان ­ها» در سال جاری، روز دوشنبه پانزدهم شهریور ماه به ریاست جعفری دولت­ آبادی دادستان تهران برگزار شد.  در این جلسه که معاونان دادستان و سرپرستان نواحی و روسای دوایر نظارت بر زندان های دادسرای تهران، قضات ناظر بر زندان و قضات شعب ویژه محکومان زندانی و مدیرکل زندان های استان تهران حضور داشتند، جعفری دولت آبادی به بررسی مبارزه با فساد اقتصادی، مشکلات زندان ها و چند رویداد قضایی پرداخت.

دادستان تهران با تصریح به این که مبارزه با فساد در کشور از سیاست های اصلی دستگاه قضایی و دادستانی تهران است که باید در حوزه های پیشگیرانه، مقابله ای، دادسراها، محاکم و سایر مراجع قضایی مورد توجه قرار گیرد، به این نکته اشاره کرد که مساله فساد از مشکلات مطرح در دیگر کشورها نیز می باشد.

مبارزه با فساد بدون تبعیض

جعفری دولت آبادی تاکید کرد:مبارزه با فساد بدون تبعیض و قاطع بوده و دادستانی در این مبارزه نمی تواند طبق نظر و فضاسازی های جریان­های سیاسی اقدام کند.

وی با خاطر نشان کردن خطر فساد در همه سطوح برای کشور، در خصوص انتظار مردم از دستگاه قضایی در مبارزه با فساد، به دو مولفه اصلی شامل سرعت توام با دقت در مبارزه با مفاسد اقتصادی و عملکرد دستگاه قضایی در پرونده های مهم اشاره کرد و اظهار داشت:مردم در پی کشف این که مشکلات رسیدگی به پرونده ها از دادسرا یا دادگاه است، نیستند، بلکه نتیجه مبارزه با فساد که مجازات مفسدین، استرداد اموال عمومی و تحقق عدالت است را مهم می دانند و آن را پیگیری می کند.

دادستان تهران در تبیین عملکرد قوه قضاییه در پرونده های فساد اقتصادی با قابل توجه خواندن عملکرد قوه قضاییه، ضمن اشاره به برخی پرونده های مهم گفت:در امور بانکی پرونده های زیادی مطرح شده که بعضاً منجر به صدور حکم شده است(پرونده بابک زنجانی) یا حکم اجرا شده است(پرونده گروه امیرمنصور آریا) و یا در حال رسیدگی است. مانند پرونده های مرتبط با معوقات بانکی، ارز، زمین خواری، باندهای جعل و... .

جعفری به عنوان مثال پرونده های مرتبط با تامین اجتماعی را مورد توجه قرار داد و با اعلام این که دادسرای تهران در رسیدگی به گزارش هیات تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی اقدامات زیادی انجام داده است، از صدور چند کیفرخواست و ارسال پرونده های تامین اجتماعی و هتل هما به دادگاه خبر داد که مورد اخیر منتهی به صدور حکم برائت از سوی دادگاه شده و با اعتراض دادستان در حال رسیدگی در مرحله تجدیدنظر است.

اهمیت تشکیل دادسرای پولی- بانکی

وی تشکیل دادسرای پولی- بانکی را یکی از اقدامات مثبت دادسرای تهران در ایجاد ساختار لازم برای مبارزه با مفاسد اقتصادی خواند و خطاب به رسانه ها و کسانی که قوه قضاییه را به کم کاری و اهمال در مبارزه با فساد متهم می کنند، گفت:بر اساس قوانین موجود، رسیدگی در دستگاه قضایی دارای یک فرایند گسترده است که مراحل مختلفی از جمله دادسرا، دادگاه، محاکم تجدیدنظر و دیوان عالی کشور را در بر می گیرد.

دادستان تهران با تاکید بر این که سیاست قوه قضاییه برخورد جدی با مفاسد در تمام زمینه ها است گفت:در مورد عملکرد دستگاه قضایی در مبارزه با فساد باید اطلاع رسانی شود تا مردم بیشتر در جریان اقدامات قرار گیرند.

دستگاه قضایی در مبارزه با فساد هیچ مصونیتی برای اشخاص قائل نیست

جعفری با اشاره به تحلیل برخی خبرگزاری های داخلی در مورد مبارزه با فساد اقتصادی و انتقاد از قوه قضاییه از جهت حاکمیت بوروکراسی در آن و عدم قاطعیت قضات در مبارزه با فساد، و ادعای وجود مصونیت نامرئی برای مسوولان متخلف، گفت:با قاطعیت اعلام می نماییم که دستگاه قضایی و دادسرای تهران در مبارزه با فساد هیچ مصونیتی برای اشخاص و مسوولان دولتی یا نهادهای عمومی و شهرداری ها قائل نیست و فرایند رسیدگی در مراجع متعدد قضایی مانع از آن نیست که سیاست اصلی قوه قضاییه و دادستانی تهران در مبارزه با مفاسد اقتصادی، مخدوش گردد. دولت آبادی مسیر مبارزه با فساد را سخت و سنگلاخی دانست.

وی با تشبیه اثر فساد بر ارکان حکومت، به عملکرد موریانه که پایه ها را سست می کند، کاهش اعتماد مردم به مسوولان را از آثار سوء مفاسد اقتصادی دانست و پیرامون عملکرد قوه قضاییه در مبارزه با فساد اظهار داشت:در هیچ دوره ای به اندازه سال های اخیر با فساد مبارزه نشده است.

نقش رسانه ها در مبارزه با فساد

جعفری دولت آبادی به تبیین نقش رسانه ها در مبارزه با فساد پرداخت و با اشاره به رسالت مطبوعات در انتشار صحیح اخبار و اطلاع رسانی به مردم، گفت:امروزه برخی رسانه ها در این راستا نقش مثبت ایفا کرده، اما برخی دیگر اخبار کذب انتشار می دهند و در انعکاس اخبار خلاف واقع از یکدیگر سبقت می جویند.

دادستان تهران با هشدار به رسانه هایی که اخبار ناصحیح و خلاف واقع انتشار می دهند، گفت:رسانه ها نمی توانند با توجیه و ادعای اطلاع رسانی، مطالب و گزارش های خلاف واقع منتشر کرده و موجبات تشویش اذهان عمومی را فراهم آورند. وی خاطرنشان کرد که برخی سایت های خبری و رسانه ها باید توجه کنند وقتی مشخصات افرادی را بدون اثبات جرم در مراجع قضایی را منتشر می کنند موجبات هتک حیثیت افراد را فراهم می کنند.

جعفری افزود:دادستانی تهران در مورد مدیران مسوول رسانه­ها و سایت های خبری که خارج از چهارچوب وظایف مقرر اقدام کنند، مطابق قانون اقدام خواهد کرد.

دادستان تهران ضمن تشکر از رسانه هایی که نقش خود را در مبارزه با فساد به خوبی ایفا می کنند، از اصحاب مطبوعات و مدیران مسؤول سایت های خبری خواست که ابزار دست جریان های سیاسی نشده و مطالب مربوط به قوه قضاییه، و دادستانی و پرونده هایی قضایی را بدون قید منبع معتبر درج نکنند.

دستگاه های مسوول در حادثه ریزش زمین صرفاً در پی رفع مسوولیت از خود نباشند

در این جلسه، موضوعات اجتماعی نیز مورد توجه دادستان تهران قرار گرفت که از آن جمله ریزش زمین در غرب تهران و آمار پلیس راهور پیرامون حوادث رانندگی بود.

دادستان تهران از مسوولان مرتبط با دستگاه های حادثه ریزش زمین، مانند استانداری، شهرداری، سازمان مترو و... خواست صرفاً در پی رفع مسوولیت از خود نباشند، بلکه با ورود جدی به مسائل شهری، در جهت پیش گیری از حوادث مشابه در شهر تهران تدبیر کنند.

جعفری دولت آبادی با بیان این که زیبنده نیست که هر چند وقت یکبار بخشی از یک خیابان در پایتخت فرو ریزد، گفت:تکرار این حوادث در مردم احساس ناامنی ایجاد می کند و باید مسئولان در این زمینه احساس مسؤولیت بیشتری کنند.

وی گزارش پلیس راهور کشور پیرامون آمار اخیر حوادث رانندگی منجر به فوت و جرح در سراسر کشور ظرف مدت ده روز اول شهریور ماه سال جاری را قابل توجه خواند و از رئیس کارگروه تعیین شده در جلسه مشترک دادستانی تهران با فرمانده پلیس راهور کشور خواست ضمن برگزاری جلسات مشترک با پلیس راهنمایی و رانندگی و دیگر مسوولان دستگاه های ذی­ربط، نسبت به بررسی موضوع و ارائه راهکارهایی در جهت کاهش آمار تلفات تصادفات در استان تهران اقدام کنند.

ارسال گزارش هیات تحقیق و تفحص از بنیاد شهید به دادسرا

دادستان تهران در خصوص رسیدگی به گزارش هیات تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از بنیاد شهید، از ارجاع گزارش مذکور در بخش مربوط به بانک دی به شعبه بازپرسی دادسرای کارکنان دولت خبر داد و افزود:بخش دیگر گزارش در دست بررسی و اقدام است.

وی هم­چنین اعلام کرد مدیر عامل سابق بانک دی به لحاظ اتهامات انتسابی بازداشت شده است.

نکات مهم دستورالعمل قوه قضاییه پیرامون زندان ها

جعفری از سرپرستان نواحی و روسای دوایر نظارت بر زندان ها خواست بر اجرای دستورالعمل جدید کاهش جمعیت کیفری زندان ها نظارت کنند.
وی محورهای مهم این دستورالعمل را مورد توجه قرار داد و از سرپرستان دادسراها خواست از جمله استفاده حداقلی از قرارهای بازداشت موقت، اتخاذ تمهیدات لازم برای پذیرش کفیل یا وثیقه، استفاده از امتیازات و ظرفیت های مقرر در قوانین، خودداری از اعزام افراد معتاد به زندان، الزام مأمورین زندان به پیگیری و انعکاس وضعیت زندانیان، استفاده از مجازات­های جایگزین حبس توسط محاکم، تشکیل شوراهای حل اختلاف در زندان­ها، رسیدگی خارج از نوبت به دعاوی اعسار و تسریع در رسیدگی به درخواست­های آزادی مشروط زندانیان را مورد توجه قرار دهند.

دادستان تهران ضمن الزام معاونان و قضات دادسرا به بازدید مستمر از زندان ها و انعکاس آمار دقیق زندانیان به دادستانی، از معاونان دادسرا خواست نتایج ملاقات ها و میزان موفقیت طرح در حال اجرا را گزارش کرده و وضعیت زندانیان بلاتکلیف را از طریق انعکاس به مراجع ذی ربط و دادستانی پیگیری کنند.

در این جلسه، معاونان دادستان که سرپرستی گروه های بازدید کننده از زندان های استان تهران را بر عهده دارند، ضمن ارائه گزارش عملکرد گروه خود، به بیان مشکلات موجود در زندان ها پرداختند. از جمله مشکلات مورد اشاره، وضعیت زندانیان تبعه برخی کشورهای خارجی بود و تبادل، عفو و طرد آنان از کشور پیشنهاد گردید.

ضرورت تسریع در تصویب آیین نامه جدید سازمان زندان ها، پیشنهاد دیگری بود که توسط یکی از معاونان دادستان ارائه شد تا ابهامات قضایی در تعارض آیین نامه مذکور با قانون آیین دادرسی کیفری رفع گردد.

در پایان این جلسه دادستان تهران به جمع بندی مباحث پرداخت و با اشاره به آمار ارائه شده از سوی رییس سازمان زندان ها مبنی بر این که زندان های کشور سه برابر ظرفیت موجود زندانی را در خود جای داده است، از قضات دادسرای تهران خواست برای کاهش جمعیت زندان ها فعالیت بیشتری کنند.

دادستان تهران با تاکید بر لزوم هدفمند شدن بازدید معاونان دادستان و قضات دادسرا از زندان ها، چنین اقدامی را زمینه ساز آرامش زندانیان دانست.

جعفری بر ضرورت انعکاس نتایج بازدیدها از زندان ها به دادستانی تاکید کرد و هدف از آن را، فراهم شدن زمینه ی رفع مشکلات زندانیان و اتخاذ تدابیر لازم جهت کاهش جمعیت کیفری زندان ها اعلام کرد.

وی از مدیران زندان­های استان تهران در مورد برخی اقدامات مثبت در زندان اوین مانند ایجاد کتابخانه برای زندانیان تشکر کرد و از سرپرستان نواحی خواست پرونده های مهم را پیگیری کرده و اخبار و مطالب مرتبط با آن را به دادستانی انعکاس دهند.

مدیرعامل بانک دی ، دلیل بازداشت مدیرعامل سابق بانک دی

مدیرعامل سابق بانک دی بازداشت شد/ارسال گزارش بنیاد شهید ...

www.mehrnews.com/.../مدیرعامل-سابق-بانک-دی-بازداشت-شد-ارسال-گزارش-بنیاد-شه...
۲ ساعت پیش - دادستان تهران گفت: گزارش هیات تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از بنیاد شهید به دادسرا ارجاع شده و مدیر عامل سابق بانک دی به لحاظ اتهامات ...
رتبه: ۸۴% - ‏۲٬۹۴۶ نقد
جعفری دولت آبادی در رابطه با رسیدگی به گزارش هیات تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از بنیاد شهید، از ارجاع گزارش مذکور در بخش مربوط به بانک دی به شعبه ...

مدیرعامل سابق بانک دی بازداشت شد - خبرگزاری میزان

www.mizanonline.ir/fa/news/218021/مدیرعامل-سابق-بانک-دی-بازداشت-شد
۲ ساعت پیش - دادستان تهران از بازداشت مدیرعامل سابق بانک دی در پی انتساب اتهاماتی خبر داد.مدیر عامل سابق بانک دی بازداشت شد - اقتصاد آنلاین | خبر ...

khabarfarsi.com/n/24793498
۲ ساعت پیش - مدیر عامل سابق بانک دی بازداشت شد. خلاصه خبر. دهمین نشست شورای معاونان و مدیران دادسرای تهران با موضوع کاهش جمعیت کیفری زندان ها در سال جاری، ...
۱ ساعت پیش - دادستان تهران از بازداشت مدیرعامل سابق بانک دی در پی انتساب اتهاماتی خبر داد.
۳۵ دقیقه پیش - خبر ” بازداشت مدیرعامل سابق بانک دی “ در دسته اخبار بورس سایر خبرگزاری ها در رادیو سهام منتشر شده است . برای مشاهده اخبار بورس اختصاصی رادیو ...
۲ دقیقه پیش - دادستان تهران گفت: مدیر عامل سابق بانک دی به لحاظ اتهامات انتسابی بازداشت شده است.
تلکس دولت بهار: دادستان تهران: مديرعامل سابق بانك دي بازداشت شد سه شنبه، 16 شهریور 1395 - 11:00 کد خبر: 306820 ...
۲ ساعت پیش - دادستان تهران از بازداشت شفیع زاده مدیرعامل سابق بانک دی در پی انتساب ... وی همچنین اعلام کرد مدیر عامل سابق بانک دی به لحاظ اتهامات انتسابی ...

مدیرعامل سابق بانک دی بازداشت شد - خبرگزاری میزان - شهرخبر

www.shahrekhabar.com/economic/147314088030086
دادستان تهران از بازداشت شفیع زاده مدیرعامل سابق بانک دی در پی انتساب اتهاماتی خبر داد. - خبرگزاری میزان.
۲ ساعت پیش - مدیر عامل سابق بانک دی بازداشت شد. گردآوری جی نیوز : به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) : دادستان عمومی و انقلاب تهران از ...
مدیر عامل سابق بانک دی بازداشت شد جعفری دولت آبادی دادستان تهران در رابطه با رسیدگی به گزارش هیات تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از بنیاد شهید، از ارجاع ...

مدیرعامل سابق بانک دی بازداشت شد - شهیدخبر shahidnews.com

www.shahidnews.com/view/116242/مدیرعامل-سابق-بانک-دی-بازداشت-شد
۱ ساعت پیش - جعفری‌دولت‌آبادی، دادستان تهران، در دهمین نشست شورای معاونان و مدیران دادسرای تهران از بازداشت احمد شفیع زاده، مدیرعامل سابق بانک دی خبر داده است.
سخنگوی قوه قضاییه از بازداشت چهار نفر در پرونده مدیرعامل سابق بانک ملت خبر داد و گفت که افراد دیگری نیز در «داخل و خارج از کشور» در ارتباط با این پرونده تحت ...

سازمان اطلاعات سپاه مدیرعامل سابق بانک ملت و معاونش را ...

www.radiofarda.com/a/f4_revolutionary_guards_arrest.../27867883.html
خبرگزاری‌های فارس و تسنیم نزدیک به سپاه پاسداران خبر دادند که علی رستگار مدیرعامل سابق بانک ملت که در جریان موضوع فیش‌های حقوقی مدیران دولت استعفا داده بود ...
مدیرعامل سابق بانک دی بازداشت شد/ استانداری، شهرداری و مترو دنبال رفع .... دادستان تهران: بازداشت مدیرعامل سابق بانک دی/ ارسال پرونده‌های تامین اجتماعی و هتل هما به ...

مدیرعامل سابق بانک ملت بازداشت شد | نوآوران

noavarannews.com › اقتصاد › بانک و بیمه
وی روز سه شنبه از سوی سازمان اطلاعات سپاه پاسداران بازداشت شده است. سازمان اطلاعات سپاه به دستور مرجع قضایی این مقام سابق بانکی را بازداشت کرده است.
۳۰ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: فرمانده کل سپاه پاسداران درباره دستگیری مدیرعامل معزول بانک ملت گفت: فرد مذکور به سبب حضور در پرونده ...

نسیم آنلاین | جزئیات دستگیری مدیرعامل سابق بانک ملت و ...

nasimonline.ir/Content/Detail/.../جزئیات-دستگیری-مدیرعامل-سابق-بانک-ملت-و-معاو...
۲۹ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - علاوه بر مدیرعامل یکی از معاونین وی نیز که مسئولیت نظارت بر امور بین الملل این بانک را بر عهده داشته به همراه وی دستگیر شده است.

فیلم: بازداشت مدیر عامل سابق بانک ملت | تراز

www.taraznews.com/content/151054
۳۰ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - تراز: مدیر عامل بانک ملت که به تازگی عزل شده بود بازداشت شد.

دستگیری مدیرعامل سابق بانک ملت - 3

wwwkhabar.ir/key/3/دستگیری-مدیرعامل-سابق-بانک-ملت
دادستان تهران از بازداشت مدیرعامل سابق بانک ملت در شب گذشته و در جریان یک پرونده ... مدیرعامل بانک صادرات عزل و مدیران عامل بانک‌های ملت و قرض‌الحسنه مهر ایران ...

دستگیری مدیرعامل سابق بانک ملت - ایسنا

www.isna.ir/news/95040117615/دستگیری-مدیرعامل-سابق-بانک-ملت
۲۹ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - دادستان تهران اعلام کرد دوشنبه شب مدیرعامل سابق بانک ملت در یک پرونده اقتصادی بازداشت شده‌ است. به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ...

مدیرعامل سابق بانک ملت کیست - نیم کیلو

nimkilo.ir/search/?q=مدیرعامل+سابق+بانک+ملت+کیست
زاکانی با بیان اینکه قطعا به دلایل متعددی رستگار بازداشت شده است، گفت: بنده در جریان این مورد تخلف مالی مديرعامل سابق بانک ملت بودم اما احتمالا تخلفات دیگری ...

علت بازداشت اسفندیار گراوند مدیرعامل بانک سپه شرق کشور ...

khabarche.ir/.../علت+بازداشت+اسفندیار+گراوند+مدیرعامل+بانک+سپه+شرق+کشور
مدیرعامل سابق بانک ملت در یک پرونده اقتصادی بازداشت شد. 3 هفته پیش ... حکم مدیرعامل سابق بانک صادرات صادر شد/ بازداشت 19 نفر در پرونده شورای شهر تبریز.

دستگیری مدیرعامل سابق بانک ملت - دوستی

2sti.ir/search/?q=دستگیری+مدیرعامل+سابق+بانک+ملت
زاکانی با بیان اینکه قطعا به دلایل متعددی رستگار بازداشت شده است، گفت: بنده در جریان این مورد تخلف مالی مديرعامل سابق بانک ملت بودم اما احتمالا تخلفات دیگری ...
۱۲ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - مدیرعامل سابق بانک ملت که به تازگی بازداشت شده است، همچنان در ترکیب اعضای هیأت مدیره این بانک قرار دارد.

جزئیات دستگیری مدیرعامل سابق بانک ملت معاونش

funbid.ir/search/?q=جزئیات+دستگیری+مدیرعامل+سابق+بانک+ملت+معاونش
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ علی رستگار مديرعامل معزول بانک ملت و معاون وی با دستور مراجع قضایی و توسط سازمان اطلاعات سپاه بازداشت شده است.

علی رستگار - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/علی_رستگار
شناخته‌شده برای, مدیر عامل سابق بانک ملت ... در تاریخ ۱۰ تیرماه ۹۵ از سمتش عزل و پس از چندی با دستور مراجع قضایی و توسط سازمان اطلاعات سپاه بازداشت گردید.

دستگیری مدیر عامل بانک اقتصاد نوین شایعه ای بیش نیست ...

www.momtaznews.com/دستگیری-مدیر-عامل-بانک-اقتصاد-نوین-شای/
دستگیری مدیر عامل بانک اقتصاد نوین شایعه ای بیش نیست ... بانک دی شد گردآوری توسط گروه اقتصاد ممتاز نیوز مدیر عامل سابق پست بانک، مدیر عامل بانک دی شد ...
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
موضوعات

 • بخش کلاس نهم
 • بخش کلاس هشتم
 • آهنگ جدید
 • نرم افزار

 • نمونه سولات پیام نور

 • نمونه سوال پیام نور

 • پایه هفتم

 • سریال کره ای

 • عکس های بازیگران

 • اخبار
 • آموزش ترفند ها
 • دانلود
 • pdf کتاب های درسی
 • مقاله

 • بخش دبیرستان
 • سرگرمی
 • ورزش
 • پاورپوینت

 • عکس
 • دنیای مد
 • سبک زندگی
 • گزارش کار آموزی

 • تحقیق

 • فرهنگ و هنر
 • پایان نامه

 • برنامه شب کوک

 • پروژه
 • افشاگری جدید در شبکه من و تو

 • فصل سوم برنامه خندوانه

 • سریال دورهمی

 • پرسشنامه

 • طرح توجیهی
  نظرسنجی
  طرفدار کدام تیم هستید؟  صفحات جداگانه