close
تبلیغات در اینترنت
پیام رهبر به مسلمانان جهان درباره فاجعه منا | متن + فیلم پیام رهبر
loading...

اخبار

پیام مهم رهبر معظم انقلاب به مسلمانان سراسر جهان و حجاج بیت‌الله الحرام: جهان اسلام بخاطر رفتار ظالمانه سعودی فکری اساسی برای مسئله حج کند + فیلم در آستانه ایام حج، پیام مهم حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب به مسلمانان سراسر جهان منتشر شد. در آستانه ایام حج، حضرت…

آخرین ارسال های انجمن

پیام مهم رهبر معظم انقلاب به مسلمانان سراسر جهان و حجاج بیت‌الله الحرام

بازدید : 64 دوشنبه 15 شهريور 1395 : 17:45 نظرات ()
پیام مهم رهبر معظم انقلاب به مسلمانان سراسر جهان و حجاج بیت‌الله الحرام:

جهان اسلام بخاطر رفتار ظالمانه سعودی فکری اساسی برای مسئله حج کند + فیلم

در آستانه ایام حج، پیام مهم حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب به مسلمانان سراسر جهان منتشر شد.
جهان اسلام بخاطر رفتار ظالمانه سعودی فکری اساسی برای مسئله حج کند در آستانه ایام حج، حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام مهمی به مسلمانان سراسر جهان و حجاج بیت‌الله الحرام، حج ابراهیمی را مظهر عزت و عظمت امت اسلامی در مقابل زورگویان بین‌المللی خواندند و با اشاره به حوادث تلخ فاجعه منا، خطاب به دولتها و ملتهای اسلامی تأکید کردند: جهان اسلام، اعم از دولتها و ملّتهای مسلمان باید حاکمان سعودی را به درستی بشناسند و به‌خاطر جنایاتی که در گستره‌ی جهان اسلام به بار آورده‌اند، گریبان آنها را رها نکنند و فکری اساسی برای مدیریّت حرمین شریفین و مسئله‌ی حج بکنند.
متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است:
بسم اللّه الرّحمن الرّحیم
وَ الحَمدُ لِلّهِ رَبِّ العالَمین وَ صَلَّی اللّهُ عَلی سَیّدِنا مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّیِّبینَ وَ صَحبِهِ المُنتَجَبین وَ مَن تَبِعَهُم بِاِحسانٍ اِلی یَومِ الدّین.
برادران و خواهران مسلمان در سراسر جهان!
موسم حج برای مسلمانان، موسم افتخار و شُکوه در چشم خلایق، و موسم نورانیّت دل و خشوع و ابتهال (۱) در برابر خالق است. حج، فریضه‌ای قدسی و دنیوی و خدایی و مردمی است. از سویی فرمان «فَاذکُرُوا اللّهَ کَذِکرِکُم ءابآءَکُم اَو اَشَدَّ ذِکرًا» (۲) و «وَ اذکُرُوا اللّهَ فی اَیّامٍ مَعدوداتٍ» (۳) و از سویی خطابِ «اَلَّذی جَعَلناهُ لِلنّاسِ سَوآءَنِ العاکِفُ فیهِ وَالباد» (۴) ابعاد بی‌انتها و متفاوت آن را روشن میسازد.
در این فریضه‌ی بی‌نظیر، امنیّت زمان و مکان همچون نشانه‌ای آشکار و ستاره‌ای درخشان، دل انسانها را آرامش میبخشد و حج‌گزار را از محاصره‌ی عوامل ناامنی که از سوی ستمگران سلطه‌گر، همواره آحاد بشر را تهدید کرده است بیرون میکشد و لذّت ایمنی را در دوره‌ای معیّن به او میچشاند.
حجّ ابراهیمی که اسلام به مسلمانان هدیه کرده است، مظهر عزّت و معنویّت و وحدت و شُکوه است؛ عظمت امّت اسلامی و اتّکاء آنان به قدرت لایزال الهی را به رخ بدخواهان و دشمنان میکِشد و فاصله‌ی آنان را با منجلاب فساد و حقارت و استضعافی که زورگویان و قلدران بین‌المللی بر جوامع بشری تحمیل میکنند، برجسته میسازد. حجّ اسلامی و توحیدی، مظهر «اَشِدّآءُ عَلَی الکُفّارِ رُحَمآءُ بَینَهُم» (۵) است؛ جایگاه برائت از مشرکان و الفت و وحدت با مؤمنان است.
آنان که حج را به یک سفر زیارتی ـ سیاحتی فروکاسته و دشمنی و کینه‌ی خود با ملّت مؤمن و انقلابی ایران را در زیر عنوان «سیاسی کردن حج» پنهان ساخته‌اند، شیطانهایی خُرد و حقیرند که از به خطر افتادنِ مطامع شیطان بزرگ، آمریکا، به خود میلرزند. حکّام سعودی که امسال صدّ عن سبیل‌اللّه و المسجد الحرام کرده (۶) و راه حجّاج غیور و مؤمن ایرانی به خانه‌ِی محبوب را بسته‌اند، گمراهانی روسیاهند که بقای خود بر اریکه‌ی قدرت ظالمانه را در دفاع از مستکبران جهانی و هم‌پیمانی با صهیونیسم و آمریکا و تلاش برای برآوردن خواسته‌ی آنان میدانند و در این راه از هیچ خیانتی روی‌گردان نیستند.
اکنون قریب یک سال از حوادث مُدهش (۷) منا میگذرد که در آن، چند هزار نفر در روز عید و در لباس احرام، در زیر آفتاب و با لب تشنه، مظلومانه جان باختند؛ اندکی پیش از آن در مسجدالحرام نیز جمعی در حال عبادت و در طواف و نماز به خاک و خون کشیده شدند. حکّام سعودی در هر دو حادثه مقصّرند؛ این چیزی است که همه‌ی حاضران و ناظران و تحلیلگران فنّی بر آن اتّفاقِ‌نظر دارند؛ و گمانِ عمدی بودن حادثه نیز از سوی برخی صاحب‌نظران مطرح شد. تعلّل و کوتاهی در نجات مجروحان نیمه‌جانی که جان شیفته و دل مشتاق آنان در عید قربان با زبان ذاکر و ترنّم آیات الهی همراه بود، نیز قطعی و مسلّم است. مردان قسیّ‌القلب و جنایت‌کار سعودی آنان را با جان‌باختگان، در کانتینرهای دربسته محبوس ساختند و به جای درمان و کمک یا حتّی رساندن آب به لبان تشنه‌ی آنان، آنها را به شهادت رساندند. چند هزار خانواده از کشورهای گوناگون عزیزان خود را از دست دادند و ملّتهای آنان داغدار شدند. از جمهوری اسلامی نزدیک به پانصد نفر در میان شهدا بودند. دل خانواده‌ها همچنان مجروح و داغدار است و ملّت همچنان غمگین و خشمگین است.
حکّام سعودی به جای عذرخواهی و پشیمانی و تعقیب قضائیِ مقصّران مستقیمِ این حادثه‌ی هولناک، با نهایت بی‌شرمی و وقاحت، حتّی از تشکیل هیئت حقیقت‌یاب بین‌الملل اسلامی نیز سر باز زدند؛ به جای ایستادن در جایگاه متّهم، در جایگاه مدّعی ایستادند و دشمنیِ دیرین خود با جمهوری اسلامی و با هر پرچم برافراشته‌ی اسلام در مقابله با کفر و استکبار را با خباثت و سَبُک‌سریِ بیشتر آشکار ساختند.
بوقهای تبلیغاتی آنان اعم از سیاستمدارانی که رفتار آنان در برابر صهیونیست‌ها و آمریکا ننگ جهان اسلام است، تا مفتیان ناپرهیزکار و حرام‌خواری که آشکارا برخلافِ کتاب و سنّت فتوا میدهند، تا پادوهای مطبوعاتی که حتّی وجدان حرفه‌ای هم مانع دروغ‌سازی و دروغ‌گویی آنان نیست، تلاش بیهوده میکنند که جمهوری اسلامی را در محروم‌سازی حجّاج ایرانی از حجّ امسال، متّهم نشان دهند. 
حکّام فتنه‌انگیزی که با تشکیل و تجهیز گروه‌های تکفیری و شرور، دنیای اسلام را گرفتار جنگهای داخلی و قتل و جرح بی‌گناهان کرده‌اند و یمن و عراق و شام و لیبی و برخی دیگر از کشورها را به خون آغشته‌اند؛ سیاست‌بازانِ از خدا بی‌خبری که دست دوستی به رژیم اشغالگر صهیونیست داده و چشم بر رنج و مصیبت جانکاه فلسطینیان بسته‌اند و دامنه‌ی ظلم و خیانت خود را تا شهر و روستای بحرین گسترده‌اند؛ حاکمان بی‌دین و بی‌وجدانی که فاجعه‌ی بزرگ منا را پدید آورده و با نام خادمان حرمین، حریم حرم امن الهی را شکسته و میهمانان خدای رحمان را در روز عید در منا و پیش از آن در مسجدالحرام قربانی کرده‌اند، اکنون از سیاسی نشدن حج دَم میزنند و دیگران را به گناهان بزرگی که خود مرتکب شده یا تسبیب (۸) کرده‌اند، متّهم میکنند. آنان مصداق کامل بیان روشنگر قرآن کریمند که فرمود: وَ اِذا تَوَلّیٰ سَعیٰ فِی الاَرضِ لِیُفسِدَ فیها وَ یُهلِکَ الحَرثَ وَ النَّسلَ وَ اللّهُ لا یُحِبُّ الفَساد * وَ اِذا قیلَ لَهُ اتَّقِ اللّهَ اَخَذَتهُ العِزَّةُ بِالاِثمِ فَحَسبُه‌و جَهَنَّمُ وَ لَبِئسَ المِهاد». (۹)
 امسال نیز بنا بر گزارشها، علاوه بر صدّ (۱۰) حجّاج ایرانی و برخی ملّتهای دیگر، حجّاج دیگر کشورها را در محدوده‌ی کنترل‌های نامعهود (۱۱) با کمک دستگاه‌های جاسوسی آمریکا و رژیم صهیونیستی قرار داده و خانه‌ی امن الهی را برای همه ناامن کرده‌اند. جهان اسلام، اعم از دولتها و ملّتهای مسلمان باید حاکمان سعودی را بشناسند و واقعیت هتّاک و بی‌ایمان و وابسته و مادّی آنان را بدرستی درک کنند؛ باید به‌خاطر جنایاتی که در گستره‌ی جهان اسلام به بار آورده‌اند، گریبان آنها را رها نکنند؛ باید به‌خاطر رفتار ظالمانه‌ی آنان با ضیوف (۱۲) الرّحمان، فکری اساسی برای مدیریّت حرمین شریفین و مسئله‌ی حج بکنند. کوتاهی در این وظیفه، آینده‌ی امّت اسلامی را با مشکلات بزرگ‌تری مواجه خواهد ساخت.
برادران و خواهران مسلمان! امسال جای حجّاج مشتاق و بااخلاص ایرانی در مراسم حج خالی است، ولی آنان با قلبهای خود حاضر و در کنار حاجیان از سراسر جهان و نگران حال آنان هستند، و دعا میکنند که شجره‌ی ملعونه‌ی طواغیت نتوانند گزندی به آنان برسانند. برادران و خواهران ایرانیِ خود را در دعاها و عبادتها و مناجاتهای خود یاد کنید و برای رفع گرفتاری‌ها از جوامع اسلامی و کوتاه شدن دست مستکبران و صهیونیست‌ها و سرسپردگان آنها از امّت اسلامی دعا کنید.
اینجانب یاد شهدای منا و مسجدالحرام در سال گذشته و شهدای مکّه در سال ۶۶ (۱۳) را گرامی میدارم و از خدای عزّوجلّ برای آنان طلب مغفرت و رحمت و علوّ درجات میکنم و با سلام به حضرت بقیّةالله اعظم (روحی له الفداء) دعای مستجاب آن بزرگوار را برای اعتلای امّت اسلامی و نجات مسلمانان از فتنه و شرّ دشمنان طلب مینمایم.
و باللّه التّوفیق و علیه التُّکلان
سیّدعلی خامنه‌ای
آخر ذی‌القعده ۱۴۳۷
۱۲/ شهریور ماه/۹۵
 
۱. تضرّع
۲. سوره‌ی بقره، بخشی از آیه‌ی ۲۰۰؛ «...همان‌گونه که پدران خود را به یاد می‌آورید، یا با یادکردنی  بیشتر، خدا را به یاد آورید...»
۳. سوره‌ی بقره، بخشی از آیه‌ی ۲۰۳؛ « و خدا را در روزهای معیّن یاد کنید...»
۴. سوره‌ی حج، بخشی از آیه‌ی ۲۵؛ «...که آن را برای مردم، اعم از مقیم در آنجا و بادیه‌نشین، یکسان قرار دادیم...»
۵. سوره‌ی فتح، بخشی از آیه‌ی ۲۹؛ «...برکافران سختگیر و با همدیگر مهربان...»
۶. بازداشتن از راه خدا و مسجد الحرام
۷. هراس انگیز
۸. باعث شدن، موجب شدن
۹. سوره‌ی بقره، آیه‌ی ۲۰۵ و۲۰۶؛ « و چون برگردد [یا ریاستی یابد] کوشش میکند که در زمین فساد نماید و کشت و نسل را نابود سازد و خداوند تباهکاری را دوست ندارد. چون به او گفته شود «از خدا پروا کن»، نخوت او را به گناه کشاند. پس جهنّم برای او بس است، و چه بد بستری است.»
۱۰. بازداشتن، مانع شدن
۱۱. غیر متداول، غیر معمول
۱۲. میهمانان
۱۳. فاجعه‌ی جمعه‌ی خونین مکّه، نمونه‌ای دیگر از خصومتهای آمریکا است که در روز ۹ مرداد ۱۳۶۶ (۶ ذی‌الحجّه ۱۴۰۷ ق) در موسم حج و پس از مراسم برائت از شرک و مشرکین، توسّط حکّام رژیم آل‌سعود روی داد و ضمن هتک حرمت آن حرم امن الهی، نزدیک به چهارصد ایرانی و غیرایرانی - که اکثراً زنان بودند – به شهادت رسیدند و چندین برابر این تعداد نیز مجروح شدند.

پیام به مسلمانان سراسر جهان و حجاج بیت‌الله الحرام :: Leader.ir

www.leader.ir/fa/content/16182/پیام-به-مسلمانان-سراسر-جهان-و-حجاج-بیت‌الله-الحرام
۶ ساعت پیش - پیام مهم رهبر معظم انقلاب اسلامی به مسلمانان سراسر جهان و حجاج بیت‌الله الحرام: جهان اسلام بخاطر رفتار ظالمانه سعودی فکری اساسی برای مسئله حج کند ...
۶ ساعت پیش - در آستانه‌ی ایام حج، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام مهمی به مسلمانان سراسر جهان و حجاج بیت‌الله الحرام، حج ابراهیمی را مظهر عزت و ...
۳ ساعت پیش - در آستانه ایام حج، پیام مهم حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب به مسلمانان سراسر جهان منتشر شد.بازتاب پیام مهم مقام معظم رهبری به مسلمانان در رسانه های جهان - ...

www.ghatreh.com/news/.../بازتاب-پیام-مهم-مقام-معظم-رهبری-مسلمانان-رسانه-های-جهان
۲ ساعت پیش - پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به مسلمانان سراسر جهان و حجاج بیت الله الحرام بازتاب وسیعی در رسانه های منطقه و جÙ.

پیام مهم رهبر معظم انقلاب به مسلمانان سراسر دنیا و حجاج بیت ...

www.tahapakhsh.ir/.../پیام-رهبر-معظم-انقلاب-مسلمانان-سراسر-جهان-حجاج-بیت-الله-ال...
۳ ساعت پیش - مسلمانان، فاجعه منا، جهان اسلام، حج، سعودی، جهان، فیلم، دانلود، رهبر، مقام معظم رهبری، ظالم پیام مهم رهبر معظم انقلاب به مسلمانان سراسر دنیا تا ساعاتی ...

پیام مهم رهبر معظم انقلاب اسلامی به مسلمانان سراسر جهان و حجاج ...

alwaght.com/.../پیام-مهم-رهبر-معظم-انقلاب-اسلامی-به-مسلمانان-سراسر-جهان-و-حجاج-بی...
۲۳ دقیقه پیش - ... الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام مهمی به مسلمانان سراسر . ... پیام مهم رهبر معظم انقلاب اسلامی به مسلمانان سراسر جهان و حجاج بیت‌الله الحرام.

برچسب ها - پیام مهم رهبر معظم انقلاب - 598

www.598.ir/fa/tag/1/پیام%20مهم%20رهبر%20معظم%20انقلاب
برچسب: پیام مهم رهبر معظم انقلاب. پیام مهم رهبر معظم انقلاب اسلامی به مسلمانان سراسر جهان و حجاج بیت‌الله الحرام: جهان اسلام بخاطر رفتار ظالمانه سعودی فکری اساسی ...
۲ ساعت پیش - پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به مسلمانان سراسر جهان و حجاج بیت‌الله الحرام بازتاب وسیعی در رسانه های منطقه و جهان داشت. آیت الله خامنه ای بازتاب پیام ...

پیام مهم رهبر معظم انقلاب به مسلمانان سراسر جهان و حجاج بیت ...

khabarfarsi.com/n/24761708
۲ ساعت پیش - به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان ؛ در آستانه ایام حج، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام مهمی به مسلمانان ...

پیام مهم رهبر معظم انقلاب به مسلمانان سراسر جهان و حجاج بیت ...

funnews.ir/پیام-مهم-رهبر-معظم-انقلاب-به-مسلمانان-س/
۷ ساعت پیش - در آستانه ایام حج، پیام مهم حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب به مسلمانان سراسر جهان منتشر شد. به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران ...
در آستانه ایام حج، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام مهمی به مسلمانان سراسر جهان و حجاج بیت‌الله الحرام، حج ابراهیمی را مظهر عزت و عظمت امت اسلامی در ...

پیام مهم رهبر معظم انقلاب به مسلمانان سراسر جهان - آپارات

www.aparat.com/v/zbqO1/پیام_مهم_رهبر_معظم_انقلاب_به_مسلمانان_سراسر_جهان
۲ ساعت پیش - ( ویدیو کمیاب )) در آستانه ایام حج، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام مهمی به مسلمانان سراسر جهان و حجاج بیت الله الحرام، حج ابر.

بازتاب پیام مهم مقام معظم رهبری به مسلمانان در رسانه های جهان

www.mizanonline.ir/.../بازتاب-پیام-مهم-مقام-معظم-رهبری-به-مسلمانان-در-رسانه-های-جها...
پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به مسلمانان سراسر جهان و حجاج بیت‌الله الحرام بازتاب وسیعی در رسانه های منطقه و جهان داشت.
هدف علی مطهری شفاف سازی بخشی از تاریخ انقلاب بود/ اگر من جای ایشان بودم. سخنگوی ... پیام مهم رهبر معظم انقلاب اسلامی به مسلمانان سراسر جهان و حجاج بیت‌الله الحرام:.
۲ ساعت پیش - در آستانه ایام حج، پیام مهم حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب به مسلمانان سراسر جهان منتشر شد.
پیام مهم رهبر معظم انقلاب به مسلمانان سراسر جهان و حجاج بیت‌الله الحرام + فیلم - باشگاه خبرنگاران | خبرپو. ... زنده پو, پخش زنده آخرین اخبار ایران و جهان,پخش زنده خبر ...

آخرین اخبار پیام مهم رهبر معظم انقلاب - بازدید

https://buzdid.ir/tag/پیام-مهم-رهبر-معظم-انقلاب
در آستانه ایام حج، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام مهمی به مسلمانان سراسر جهان و حجاج بیت الله الحرام، حج ابراهیمی را مظهر عزت و عظمت امت اسلامی ...
پیام مهم رهبر انقلاب به مسلمانان سراسر جهان ... ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام مهمی به مسلمانان سراسر جهان و حجاج بیت‌الله الحرام، حج ابراهیمی را مظهر عزت و عظمت…

فرارو: Fararu

fararu.com/
اخبار ایران، جهان تحلیل نقد. ... سعودی را رها نکند. پیام مهم رهبر معظم انقلاب به مسلمانان سراسر جهان و حجاج بیت‌الله الحرام ... واکنش کدخدایی به خبر رد صلاحیت احمدی‌نژاد.

کانون بازنشستگان آجا

www.kbaja.ir/
پیام مهم رهبر معظم انقلاب اسلامی به مسلمانان سراسر جهان و حجاج بیت‌الله الحرام: جهان اسلام ... رهبر معظم انقلاب اسلامی سیاستهای کلی خانواده را ابلاغ کردند. حضرت آیت ...
۴ ساعت پیش - پیام مهم رهبر معظم انقلاب به مسلمانان جهان و حجاج بیت‌الله الحرام:جهان اسلام به ... خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی‌در پیام مهمی‌به مسلمانان سراسر جهان و حجاج ...

پیام مهم رهبر معظم انقلاب اسلامی به مسلمانان سراسر جهان و حجاج ...

abouzar.ghasam.ir/.../پیام-مهم-رهبر-معظم-انقلاب-اسلامی-به-مسلمانان-سراسر-جهان-و-حجا...
۲ ساعت پیش - پیام مهم رهبر معظم انقلاب اسلامی به مسلمانان سراسر جهان و حجاج بیت‌الله الحرام. جهان اسلام بخاطر رفتار ظالمانه سعودی فکری اساسی برای مسئله حج کند!
۱ ساعت پیش - بغداد-ایرنا- پیام مهم رهبر معظم انقلاب اسلامی به مسلمانان سراسر جهان و بویژه حجاج بیت الله الحرام درباره آیین عبادی مناسک حج وبدرفتاری رژیم سعودی ...
... در خانه آن ها بازی خواهیم کرد". جهان اسلام به خاطر رفتار ظالمانه سعودی فکری اساسی برای مسئله حج کند. پیام مهم رهبر معظم انقلاب به مسلمانان جهان و حجاج بیت‌الله الحرام: ...
۱ ساعت پیش - ... هایی ازپیام رهبر معظم انقلاب به مسلمانان سراسرجهان وحجاج بیت الله الحرام درخصوص مراسم ... درگزارش اکسپرس تریبیون آمده است: پیام رهبر ایران درآستانه برگزاری ... پیام مهم رهبر انقلاب به مسلمانان جهان و انتقاد از سیاست‌های آل‌سعود.

پیام رهبر معظم انقلاب Archives - زاهدان پرس

zahedanpress.com/tag/پیام-رهبر-معظم-انقلاب/
پیام مهم رهبر معظم انقلاب اسلامی به مسلمانان سراسر جهان و حجاج بیت‌الله الحرام: ... به گزارش زاهدان پرس در آستانه ایام حج، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی ...
پیام به مسلمانان سراسر جهان و حجاج بیت‌الله الحرام. پیام مهم رهبر معظم انقلاب اسلامی به مسلمانان سراسر جهان و حجاج بیت‌الله الحرام: جهان اسلام بخاطر رفتار ظالمانه سعودی ...

پیام مهم رهبر معظم انقلاب به مسلمانان سراسر جهان و حجاج بیت ...

irannp.com/.../in_yjc.irr5.lfar5.lnewsr5.l5768669r5.lپیام-مهم-رهبر-معظم-انقلاب-به-م...
مشاور وزیر کشور:سبک زندگی مناسب در جامعه باید به فرهنگ عمومی تبدیل شود; » لوازم آرایشی ... پیام مهم رهبر معظم انقلاب به مسلمانان سراسر جهان و حجاج بیت‌الله الحرام ...
پیام مهم رهبر معظم انقلاب اسلامی به مسلمانان سراسر جهان و حجاج بیت‌الله الحرام: جهان اسلام بخاطر رفتار ظالمانه سعودی فکری اساسی برای مسئله حج کند. در آستانه ایام حج، ...
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
موضوعات

 • بخش کلاس نهم
 • بخش کلاس هشتم
 • آهنگ جدید
 • نرم افزار

 • نمونه سولات پیام نور

 • نمونه سوال پیام نور

 • پایه هفتم

 • سریال کره ای

 • عکس های بازیگران

 • اخبار
 • آموزش ترفند ها
 • دانلود
 • pdf کتاب های درسی
 • مقاله

 • بخش دبیرستان
 • سرگرمی
 • ورزش
 • پاورپوینت

 • عکس
 • دنیای مد
 • سبک زندگی
 • گزارش کار آموزی

 • تحقیق

 • فرهنگ و هنر
 • پایان نامه

 • برنامه شب کوک

 • پروژه
 • افشاگری جدید در شبکه من و تو

 • فصل سوم برنامه خندوانه

 • سریال دورهمی

 • پرسشنامه

 • طرح توجیهی
  نظرسنجی
  طرفدار کدام تیم هستید؟  صفحات جداگانه