close
تبلیغات در اینترنت
جزئیات مرگ دختر 6 ساله افغانی ستایش قریشی در ورامین+عکس و فیلم
loading...

اخبار

جزئیات مرگ دختر 6 ساله افغانی ستایش قریشی در ورامین,ماجرای قتل ستایش قریشی کودک افغانی در ورامین,قتل دختر 6 ساله افغانی ستایش قریشی ,قتل ستايش قريشي در ورامين,مرگ دختر جوان در خیراباد ستایش قریشی ,قتل کودک افغانی ستایش قریشی,عکس قاتل ستایش قریشی دختر افغانی در ورامین,قاتل ستايش…

آخرین ارسال های انجمن

جزئیات مرگ دختر 6 ساله افغانی ستایش قریشی در ورامین+عکس و فیلم

بازدید : 249 سه شنبه 31 فروردين 1395 : 16:17 نظرات ()

جزئیات مرگ دختر 6 ساله افغانی ستایش قریشی در ورامین,

ماجرای قتل ستایش قریشی کودک افغانی در ورامین,

قتل دختر 6 ساله افغانی ستایش قریشی ,

قتل ستايش قريشي در ورامين,مرگ دختر جوان در خیراباد ستایش قریشی ,قتل کودک افغانی ستایش قریشی,عکس قاتل ستایش قریشی دختر افغانی در ورامین,

قاتل ستايش كيست,مرگ ستايش قريشي دختر شش ساله,

عکس جنازه ستایش قریشی,عکس از جسد سوخته ی ستایش قریشی با اسید,مرگ ستایش در تهران,

ماجرای قتل ستایش قریش,خاکسپاری ستایش,دادگاه برای قتل ستایش,عکس پسری که ستایش را به قتل رسانده,قتل ستایش دختر 6 سال,ایا قاتل ستایش 6 ساله اعدام میشود,قتل ستایش دختر افغان,حکم قاتل ستایش,قتل     , اخبار ستایش قریشی,

تحقیقات جنایی درباره جنایتی که در آن دختری 6 ساله به نام «ستایش» قربانی شده درحالی ادامه دارد که هنوز مشخص نیست متهم این پرونده آنچه روی داده را به تنهایی مرتکب شده باشد. این در حالی است که کارآگاهان پلیس 2 شب قبل این پسر را برای بازسازی صحنه قتل به خانه اشان آوردند. 

 

گفته می شود کارآگاهان پلیس علاوه بر پسری که در همسایگی خانه «ستایش» زندگی می کرده از 2 همکلاسی او نیز تحقیق کرده اند و تحقیق درباره این جنایت از یکی دیگر از پسران این محله نیز جریان دارد. با این حال تا لحظه تنظیم این گزارش هیچ اظهارنظر رسمی از سوی پلیس و دستگاه قضایی مبنی بر اینکه این جنایت با همدستی فرد یا افرادی رقم خورده باشد مطرح نشده است.   

 

یک جنایت دو قربانی

 

ماجرای گم شدن «ستایش» به بیست و یکمین روز بهار امسال در خیرآباد ورامین واقع در جنوب‌شرقی تهران برمی گردد. درست یک هفته قبل از آنکه شبکه های اجتماعی از ماجرا با خبر شوند «ستایش» در کوچه تو در تویی که از خیابان اصلی خیرآباد به سمت غرب می رفت گم شد. 

 

هوا تاریک شد و از ستایش خبری نشد. پدر ستایش بعد از آنکه موضوع را به پلیس گزارش داد، عکس او را روی برگه هایی چاپ کرد و به دست کسبه و اهل محل سپرد تا او را در یافتن دختر بچه اش کمک کنند. 

 

«شیرآقا قریشی» پدر «ستایش» علاوه بر این دختر که مهرماه امسال 6سالش تمام می شد یک پسر و یک دختر دیگر داشت و به صورت روزمرد در منطقه کار می کرد. 

 

اهالی محل در خیرآباد همدیگر را می شناسند و خیلی زود خبر گم شدن «ستایش» سر سفره شام در خانه ها زبان به زبان شد. 

 

کوچه ها و خیابان های خیرآباد را با «بوستان» شماره گذاری کرده اند. بوستانی که این ماجرا در آن رخ داد، کوچه ای است که درابتدا عرض آن به زحمت یک خودرو را در خود عبور می دهد، گمان می کنید بن بست است.

 

 اما در انتهای این کوچه یک راه باریک هست که مثل علامت یک پیچ خطرناک در جاده ها از میان خانه هایی می گذرد. دو پیچ در راه دارید که کاملا قائمه است. حتی اگر دوچرخه برانید هم نمی توانید این مارپیچ باریک را به راحتی بگذرانید. بعد از دو پیچ قائمه مسیر، یک خانه دو طبقه کوچکِ بدون نما هست که دری خاکستری رنگ دارد و اعلامیه مجلس ترحیم ستایش روی آن چسبیده است. 

 

خانه ستایش حیاط ندارد. بعد از خانه آنها 2 در دیگر، یعنی دو خانه دیگر را که رد کنید به دری آبی رنگ می رسید که خانه ای حیاط دار است. آن شب که ستایش گم شد حرف گمشدن این دختربچه در این خانه درآبی هم مطرح شد. 

 

خانه ای که حالا بعد از ازدواج 3 دختر بزرگ خانواده، فقط پدر، مادر و پسری 16 ساله در آن زندگی می کنند. مادر خانواده رو به پسرش کرد و گفت: «امیدجان تو ستایش را ندیدی؟ پدر و مادرش از غروب در به در، در جستجوی او هستند. معلوم نیست چه بلایی سرش آمده است». 

 

 

«امید» اما با تاکید به مادرش جواب داد: «مگر می شود؟ مگر بچه آجی گم نشده بود در مدرسه پیدایش کردیم. حتما او هم جایی است که پیدا می شود».

 

اما حالا مادر «امید» اصلا باور ندارد که چنین گفتگویی بین او و پسرش رد و بدل شده در حالی که آن شب پسرش می دانسته بر سر «ستایش» چه آمده است. 

 

حالا تقریبا بعد از یک هفته تحقیق، پلیس «امید» را به کانون اصلاح و تربیت می سپارد تا تحقیقات پرونده این جنایت کامل شود.

 

 اما هیچ کس در این محله باور ندارد که «امید» مرتکب چند جنایت شده باشد؛ سخن از «ربودن»، «آزار و اذیت»، «قتل» و «ریختن اسید روی بدن مقتول» به میان آمده است. 

 

خانواده امید که هیچ نمی دانند. از خود می پرسند این اتفاقات در کجای خانه‌شان روی داده است. 

 

گویا فردای روزی که «ستایش» گم شده بود «امید» به دوستش گفته بود که چه اتفاقی افتاده است و برای انتقال جسد دختربچه به کمک نیاز دارد. 

 

همین سبب شده بود ماجرا به پلیس اطلاع داده شود و راز ناپدید شدن «ستایش» برملا شود. 

 

مطابق هر پرونده دیگری که متهم آن فردی زیر 18 سال باشد همه مراحل تحقیق به صورت کاملا محرمانه باید انجام گیرد. 

  

اما وقتی جمعه گذشته مراسم ترحیم این دختربچه برگزار شد شبکه های اجتماعی از آنچه مردم محل درگوشی می گفتند با خبر شدند و موجی درگرفت؛ موجی که به شکل یک کمپین هم درآمد؛ 

 

«#من_ستایش_هستم». حالا جنایتی رقم خورده است که یک قربانی آن دختری شش ساله است که دنیای کودکی اش دوامی نداشت و قربانی دیگر آن پسری است که هنوز به سن قانونی نرسیده و آنچه کرده سرنخ عمق یک زخم است؛ زخمی اجتماعی. 

 

راز جنایت ستایش از زبان مادر متهم به قتل / امید؛ پسر سربه زیر محله بود  

 

 

*اصلا نمی توانیم باور کنیم 

 

جمشید یکی از کسبه محل که آهنگری دارد گفت: من خانواده آنها را می شناسم. اصلا این خانواده جوری نیستند که فکر کنید بچه شان دست به چنین کاری بزند. این خانواده شهید داده اند، خیلی خانواده محترمی هستند. 

 

مردی که در خیابان اصلی خیرآباد، بساط پهن کرده است هم گفت: من خانواده مادر این پسر را هم می شناسم. همه متدین و مذهبی هستند. پدرش هم فرد آرام و خوبی است. هیچ کس باور نمی کند که چنین کاری کرده باشد. 

 

رحمت، یکی از همسایه های این دو خانواده نیز  توضیح داد: از وقتی این اتفاق افتاده هر دو خانه خالی است. هیچ کدام از خانواده ها نیستند. هر دو خانواده را می شناختم و با آنها سلام و احوالپرسی داشتم. حتی این پسربچه را هم می شناسم. سر به زیر و آرام است. حتی شیطنتی هم از او ندیده ام. 

 

*فرزند آخر یک خانواده معمولی 

 

امید فرزند چهارم یک خانواده است که او تنها پسر آن و آخرین فرزند آن محسوب می شود. پدرش کارمند یکی از نهادهای دولتی و مادرش خانه دار است.

 

 بنابر شواهد موجود پدرخانواده همه تلاشش برای تامین خانواده و سامان دادن دختران بوده است. 

 

هر سه خواهر امید ازدواج کرده اند و او دایی 5 کودک محسوب می شده است. امید کلاس سوم راهنمایی (سوم متوسطه اول) است. 

 

گویا وقتی سه ماهه بوده تشنج کرده مادرش در حالی که به هنگام خواب دهان او را پر از کف دیده به بیمارستان منتقلش کرده است. بعد از آن مرتب دارو مصرف می کرده و به گفته مادرش پای چپش را نمی توانسته درست حرکت دهد. اما هیچ کس هیچ رفتار مشکوک و سئوال برانگیزی از امید ندیده است که کوچکترین ظنی به دست داشتن او در این کار منتهی شود. 

 

مادرش درباره روز حادثه گفت: آن روز می خواستم با دخترم برای خرید رویه مبل به بازار برویم که وقت آمدن پسرم از مدرسه شد. دلشوره داشتم. این اواخر مدرسه گفته بود با دانش آموزی رفت و آمد دارد که اهل شر و شیطنت است. برای همین زود برگشتیم. حتی غروب که گفتند «ستایش» گم شده از امید هم درباره اش پرسیدم. 

 

*هیچ مشکل انضباطی نداشت 

 

مدرسه ای که امید در آن درس می خواند هم در همین محله است. تقریبا 10 دقیقه پیاده روی است. مدرسه همان اوایل خیرآباد است و بعد از چند کوچه نوبت به کوچه محل زندگی امید می رسد. مدیرمدرسه ای که «امید» در آن درس می خواند نیز به پرسش های خبرنگار پاسخ داد. او تاکید کرد که «امید» هیچ مشکل انضباطی نداشته است. 

 

مدیر مدرسه اما در پاسخ به این پرسش که مادر متهم ادعا کرده نسبت به نشست و برخاست پسرش با یکی از بچه های مدرسه به آنها تذکر داده اند گفت: هیچ مورد انضباطی نبود که بخواهیم به خانواده امید اطلاع دهیم، اما وضع درسی امید مناسب نبود. 

 

*جایی که جنایت رخ داد کجاست؟ 

 

با توجه به اینکه پلیس هنوز در حال تحقیق است و از جزییات این ماجرا گزارشی منتشر نکرده است مشخص نیست جسد «ستایش» به طور مشخص در کدام نقطه از خانه ای که امید در آن زندگی می کرده کشف شده است.

 

 بنا به گفته اعضای خانواده امید، از چندی قبل پدر خانواده واحدی در طبقه فوقانی خانه ساخته بوده است. امید نیز مدتی بوده که وسایلش شامل لپ تاپ و کتاب های درسی اش را به طبقه بالا برده بوده است. این طبقه بنا به توصیف اعضای خانواده شامل یک هال، یک اتاق، یک سرویس بهداشتی و یک حمام و آشپرخانه کوچک می شود. 

 

مادر «امید» گفت: من آن روز با جارو برقی خانه را جارو کردم اما هیچ چیز مشکوکی نظرم را جلب نکرد. اصلا نمی توانم باور کنم که این کار در خانه ما انجام شده باشد. 

 

با این حال هیچ یک از اعضای خانه بعد از فک پلمپ خانه به آنجا نرفته اند و از آخرین وضع خانه با خبر نیستند. 

  

*از سفارت افغانستان هم آمدند 

 

یکی از همسایه ها درباره خانواده «ستایش»  گفت: چند روزی هست که در خانه نیستند. اما شنبه بعدازظهر از سفارت افغانستان آمده بودند با آنها صحبت کنند. /منبع: خبرآنلاین

================

توضیحات پزشکی قانونی درباره جزئیات قتل 

مسعود قادی‌پاشا مدیر کل پزشک قانونی استان تهران در ارتباط با آزمایش و علت مرگ ستایش دختر بچه افغانستانی در ورامین، اظهار داشت: تحقیقات اولیه در این زمینه توسط پزشک قانونی انجام گرفته و نتایج آن توسط قاضی پرونده اعلام خواهد شد.

 

وی افزود: آزمایش‌های مربوط به علت فوت دختر بچه انجام گرفته ولی هنوز علت نهایی فوت تعیین نشده است. به مسئولین مربوطه در پزشک قانونی ابلاغ شده که آزمایش‌های مربوط به این پرونده را در اسرع وقت انجام دهند و علت را به مرجع قضایی و دادگستری ورامین اعلام کنند.

 

مدیر کل پزشک قانونی استان تهران با اشاره به اینکه قاضی جزئیات پرونده را اعلام می‌کند، ادامه داد: پزشک قانونی کار کارشناسی و تخصصی انجام داده و اجازه ندارد جزئیات مرتبط به این پرونده را اعلام کند.

 

قادی پاشا در پاسخ به اینکه در شبکه‌های اجتماعی گفته می‌شود قبل از مرگ دختر بچه قاتل آن مقدار زیادی اسید در وان حمام به آن پاشیده است تا بتواند جسد را به نحوی محو کند، گفت: مسئول پرونده قاضی است و ما اجازه نداریم جزئیات را اعلام کنیم.

 

وی از تشکیل کمیسیون بررسی وضعیت جسمانی و روانی پسر 17 ساله که قاتل دختر بچه افغانستانی است در پزشک قانونی خبر داد و اعلام کرد: این کمیسیون با حضور متخصصان روانپزشکی و پزشکی قانونی برگزار شده و نتیجه آن به دادگاه اعلام می‌شود.

 

مدیر کل پزشک قانونی استان تهران خاطرنشان کرد: آسیب‌شناسی نمونه‌ها در آزمایش دختر بچه افغانستانی نیاز به مدتی زمان دارد تا بتوان علت دقیق مرگ را مشخص کرد بنابراین پیش‌بینی می‌کنیم حداکثر تا دو هفته آینده علت دقیق مرگ مشخص شود.

 

وی در پایان گفت: جواز دفن دختر بچه افغان توسط پزشکی قانونی انجام گرفته و شرح حال جسد نیز به قاضی اطلاع‌رسانی شده ولی علت دقیق مرگ هنوز مشخص نیست و در صورت نهایی شدن علت قتل دادگاه آن را اطلاع رسانی می‌کند./منبع:فارس 

===========

کاربران شبکه های اجتماعی کمپینی تحت عنوان من ستایش هستم را به راه انداختند

جزییات قتل ستایش، دختر افغانی - عصر ایران
www.asriran.com › صفحه نخست › اجتماعی
۳ روز پیش - حالا شبکه‌های اجتماعی مملو از غم تجاوز به دخترکی 6 ساله به نام ستایش ... واکنش‌ها به تجاوز و قتل دختر افغان در ورامین ... #ستایش»، «وقتی عکس #ستایش قریشی رو می‌بینم, بیشتر از ... مرگ تلخ فرزند پزشک مشهور گیلانی با خودروی گرانقیمت در رشت .... مقایسه سرعت گلکسی اس 7 اج و آیفون 6 اس پلاس (+فیلم) ...
تعرض مرگبار پسر 17 ساله به دختر بچه در ورامین / متهم صحنه ...
www.rokna.ir/.../تعرض-مرگبار-پسر-17-ساله-به-دختر-بچه-در-ورامین-م...
۳ روز پیش - رکنا: پسر 17 ساله ای که یک دختر افغان را در ورامین ربوده و پس از ... تعرض مرگبار پسر 17 ساله به دختر بچه در ورامین / متهم صحنه سوزاندن جسد با اسید را بازسازی کرد + عکس ... خبر قتل ستایش قریشی دختربچه خردسال افغانستانی در خیر آباد ... ستایش شش ساله، فرزند چهارم یک کارگر مغنی در اطراف ورامین بود که 6 ...
تجاوز به دختر بچه 6 ساله و سوزاندنش با اسید+ عکس - سیمرغ
seemorgh.com › خبر › حوادث
۳ روز پیش - در پی مفقود شدن دختر بچه ۶ ساله مهاجر افغان بنام ستایش قریشی در منطقه خیرآباد ورامین , روز یکشنبه ۲۲ فروردین , خانواده ستایش اقدام به ... فکر ربودن و قتل وی را در سر داشته و زندگی او را به کام مرگ خواهد کشاند . ... جزییات کنکور ارشد 95 ... کاشت نخ مخصوص لیفتینگ و جوانسازی پوست به سبک کره ای+فیلم.
تصاویر برای جزییات مرگ دختر 6 ساله افغانی ستایش قریشی در ورامین+عکس و فیلمگزارش تصاویر
نتیجه تصویری برای جزییات مرگ دختر 6 ساله افغانی ستایش قریشی در ورامین+عکس و فیلم
3 روز پیش
نتیجه تصویری برای جزییات مرگ دختر 6 ساله افغانی ستایش قریشی در ورامین+عکس و فیلم
2 روز پیش
نتیجه تصویری برای جزییات مرگ دختر 6 ساله افغانی ستایش قریشی در ورامین+عکس و فیلم
نتیجه تصویری برای جزییات مرگ دختر 6 ساله افغانی ستایش قریشی در ورامین+عکس و فیلم
2 روز پیش
نتیجه تصویری برای جزییات مرگ دختر 6 ساله افغانی ستایش قریشی در ورامین+عکس و فیلم
1 روز پیش
نتیجه تصویری برای جزییات مرگ دختر 6 ساله افغانی ستایش قریشی در ورامین+عکس و فیلم
2 روز پیش
تصاویر بیشتر برای جزییات مرگ دختر 6 ساله افغانی ستایش قریشی در ورامین+عکس و فیلم
جزئیات قتل ستایش قریشی دختر ۶ ساله افغان در ورامین+عکس
damadam.ir/.../جزئیات...ستایش-قریشی-دختر...ساله-افغان...ورامین-عک...
۸ ساعت پیش - جزئیات قتل ستایش قریشی دختر ۶ ساله افغان در ورامین+عکس ... میرود , نمیدانسته که پسر همسایه فکر ربودن و قتل وی را در سر داشته و زندگی او را به کام مرگ خواهد کشاند . ... ستایش قریشی دختر 6 ساله افغان ..... ۱۱ با موفق ترین بانوان ایرانی در جهان آشنا شوید +تصاویر · ۱۲ فیلم: دیدن سطح کره ماه با زوم دوربین ...
ماجرای قتل "دختر افغان" در ورامین+عکس | چند روزی از - قطره
www.ghatreh.com/news/.../ماجرای-قتل-دختر-افغان-ورامین-عکس
۳ روز پیش - چند روزی از مرگ دلخراش ستایش دختر 6 ساله افغانستانی می گذرد و ... واکنش ها به تجاوز و قتل دختر افغان در ورامین (+عکس) ... خبر قتل ستایش قریشی دختربچه خردسال افغانستانی در منطقه خیر آباد ... شیری که به کمپ مسافرین حمله کرد/عکس و فیلم ... جزییات دستگیری عوامل کشت خشخاش در جنوب شرق پایتخت ...
جزئیات مرگ دختر 6 ساله افغانی ستایش قریشی در ورامین+ ...
www.kolbenews.ir/.../جزئیات-مرگ-دختر-6-ساله-افغانی-ستایش-قریشی...
۴ روز پیش - دانلود فیلم گل اول و دوم مهدی طارمی به استقلال دربی 82 جمعه 27 فروردین 95 ... جزئیات مرگ دختر 6 ساله افغانی ستایش قریشی در ورامین+عکس و فیلم.
جزئیات قتل ستایش قریشی دختر ۶ ساله افغان در ورامین+عکس
talarekhabar.com/جزئیات-قتل-ستایش-قریشی-دختر-6-ساله-افغان/
۵ روز پیش - جزئیات کامل تجاوز و سپس قتل فجیع ستایش قریشی دختر ۶ ساله افغان در ورامین در جنوب تهران توسط پسر 17 ساله انجامید همراه با عکس قاتل. ... تجاوز به ستایش، دختر بچه 6 ساله و سوزاندنش با اسید ... بیرون میرود , نمیدانسته که پسر همسایه فکر ربودن و قتل وی را در سر داشته و زندگی او را به کام مرگ خواهد کشاند .
واکنش هنرمندان به قتل ستایش دختر 6 ساله افغانی + ...
nowruz95-model2016.ir/.../واکنش-هنرمندان-به-قتل-ستایش-دختر-6-سال...
۱ روز پیش - بازیگران و هنرمندان ایرانی با اشتراک گذاشتن عکس ستایش 6 ساله، به حادثه تلخی ... پرستو گلستانی(بازیگر): برای مرگ وحشتناک و دلخراش ستایش کوچک شش .... تجاوز به ستایش قریشی، دختر بچه 6 ساله افغانی در ورامین و سوزاندنش با اسید/واکنش ها … ... www.pixlove.ir/tag/جزییات-قتل–ستایش،-دختر–افغانی.
تجاوز به دختر 6 ساله افغان ستایش قریشی در ورامین - خبر روز
www.khabareruz.ir/search/?...دختر+6+ساله+افغان+ستایش+قریشی...ورا...
تجاوز به دختر 6 ساله افغان ستایش قریشی در ورامین. جنجال تجاوز به دختر ... + عکس. جزئیات هولناک تجاوز به کودک 4 ساله و پناهنده به نام محمد جانوسی … مردی آلمانی به ...
عکس جسد ستایش دختر افغانی و قاتل او در ایران - خبر گزاری ...
90tvnamnak.parsiblog.com/.../عکس+جسد+ستايش+دختر+افغاني+و+قات...
عکس قاتل متجاوز ستایش قریشی دختر افغانی ، تجاوز به ستایش قریشی دختر ... قاتل او,کلیپ و فیلم تجاوز به دختر 6 ساله افغان ستایش قریشی در ورامین,عکس و ... قتل دختر افغان در ورامین (+عکس),جزئیات قتل ستایش قریشی دختر 6 ساله افغان در ... 2 روز پیش - چند روزی از مرگ دلخراش ستایش دختر شش ساله افغانستانی می‌گذرد و .
قتل یک دختر بچه شش ساله افغان در ورامین تهران
af.shafaqna.com/FA/124049
قتل یک دختر بچه شش ساله افغان در ورامین تهران. ... هنوز از جزئیات این خبر اطلاع دقیقی در دسترس نیست. .... ما از دستگاه قضایی ایران درخواست اشد مجازات که مرگ در ملع عام هست رو خواستاریم. ... گفته میشود که قاتل دختر 6 ساله (ستایش قریشی) پسری از خانواده شهید و از طایفه بزرگی در آن منطقه به نام ... عکس: به دارآویختن سگ ها ...
تصاویر مرگ دختر افغانی ستایش قریشی - فارسی فان
far30-fun.ir/search/?q=تصاویر+مرگ+دختر+افغانی+ستایش+قریشی
تجاوز پسر ایرانی به دختر افغانی و سوزاندنش با اسید (عکس) ... جامعه > حوادث - میزان نوشت: پدر ستايش، دختر 6 ساله افغان که در ورامین به قتل رسیده بود آخرین وضعیت .... بنیامین بهادری خواننده بنام موسیقی پاپ کشورمان که در حال بازی در فیلم «سلام بمبئی» با همراهی .... جزئیات قتل ستایش قریشی دختر ۶ ساله افغان در ورامین عکس.
جزییات تجاوز پسر۱۷ ساله ب دختر افغانی - فارسی فان
far30-fun.ir/search/?q=جزییات+تجاوز+پسر۱۷+ساله+ب+دختر+افغانی
تجاوز پسر ایرانی به دختر افغانی و سوزاندنش با اسید (عکس) ... در پی مفقود شدن دختر بچه ۶ ساله مهاجر افغان بنام ستایش قریشی در منطقه خیرآباد ورامین , روز ... که پسر همسایه فکر ربودن و قتل وی را در سر داشته و زندگی او را به کام مرگ خواهد کشاند . .... جامعه > حوادث - میزان نوشت: پدر ستایش، دختر 6 ساله افغان که در ورامین به قتل رسیده ...
وضعیت پرونده قتل دختر افغانی در ورامین | عکس جدید 95
photo.newmodels95.ir/.../وضعیت-پرونده-قتل-دختر-افغانی-در-ورامین/
۲ روز پیش - چند روزی از مرگ دلخراش ستایش دختر شش ساله افغانستانی می‌گذرد و بسیاری از مردم … همه را در بهت و حیرت فرو برد و دل‌ها و .... دمادم | جزئیات قتل ستایش قریشی دختر ۶ ساله افغان در ورامین … ... قوه قضائیه قاطعانه پرونده قتل دختر 6 ساله افغان را پیگیری … ..... فیلم: کشتار و زنده سوزاندن مسلمانان میانمار – تریبون …
ماجراى قتل "دختر افغان" در ورامين+عكس
noandish.com/fa/news/40428/ماجراى-قتل-دختر-افغان-در-ورامينعكس
چند روزی از مرگ دلخراش ستایش دختر 6 ساله افغانستانی می‌گذرد و بسیاری از ... خبر قتل «ستایش قریشی» دختربچه خردسال افغانستانی در منطقه «خیر آباد» ورامین همه ...
روایت دایی ستایش از شیوه به قتل رسیدن دختر 6 ساله افغان ...
khabarone.ir/news/1283639
۳ روز پیش - متهم، دختر 6 ساله افغان را پس از اینکه دخترک را مورد آزار و اذیت قرار داد، او را به قتل رساند و در وان حمام روی او اسید پاشید. ... خبر مرتبط. مرگ ماهی‌ها در رودخانه تجن/ عکس دارای ۱۴ خبر مرتبط ... روایت دایی ستایش از شیوه به قتل رسیدن دختر 6 ساله افغان در ورامین ... جزییات قتل ستایش، دختر افغانی, بهار, ۱۳۹۵/۰۱/۲۹ ۱۰:۰۸.
کشته شدن دختر افغان توسط پسر همسايه
kimyushin.rozblog.com/post/585
... توسط پسر همسايه 6 . دمادم | جزئیات قتل ستایش قریشی دختر ۶ ساله افغان در ورامین+عکس ... مرگ غم انگیز کودک افغانستانی در ایران؛ پسر همسایه پس ازتجاوز . .... این فیلم چند ثانیه ای صدای گریان و لرزان یک دختر از کشته شدن تعداد زیادی سگ در .
فیلم/مصاحبه با والدین متهم به قتل ستایش 6 ساله - سلامت ...
khabarfarsi.com/n/16336895
۱۳ دقیقه پیش - فیلم/مصاحبه با والدین متهم به قتل ستایش 6 ساله ... به گزارش سلامت نیوز به نقل از سایت افغانستان خبرگزاری فارس، خبر دردناک قتل یک دختر 6 ساله افغانستانی دل ها و قلب های مردم ایران و ... در پی مفقود شدن دختر بچه 6 ساله مهاجر افغانستانی به نام «ستایش قریشی» در منطقه خیرآباد ورامین، روز یکشنبه 22 حمل .
تمام ماجرای تجاوز و قتل دختر بچه ی شش ساله ی افغانی/واقعیت ...
www.nedayegilan.ir/تمام-ماجرای-قتل-دختر-بچه-ی-شش-ساله-ی-افغ/
۲ روز پیش - در پی مفقود شدن دختر بچه ۶ ساله مهاجر افغان بنام ستایش قریشی در منطقه خیرآباد ... فکر ربودن و قتل وی را در سر داشته و زندگی او را به کام مرگ خواهد کشاند. ... گفته می‌شود امام‌جمعه خیرآباد، فرماندار ورامین، رئیس کلانتری و رئیس اطلاعات ... با درج اطلاعیه‌ای به همراه عکس ستایش به امید پیداشدن او منتظر نشسته‌اند اما با ...معمای قتل ستایش کوچولو +عکس - جام جم آنلاین
jamejamonline.ir/online/.../معمای-قتل-ستایش-کوچولو-عکس
۲ روز پیش - پسر نوجوان که دختر افغان را در شرق تهران به قتل رسانده و روی جسد او اسید ... یک دختر شش ساله افغان توسط پسری ایرانی در ورامین به قتل رسیده است. ... قریشی ، پدر ستایش در گفت‌وگو با جام‌جم جزئیات این ماجرا را تشریح کرد. ... قانونی درباره علت مرگ و احتمال تجاوز، نظر خود را اعلام نکرده است. ... نظرات شما ( 6 نظر ).
آخرین وضعیت پرونده قتل دختر افغانی در ورامین | دانلود ...
download2016photo.ir/.../آخرین-وضعیت-پرونده-قتل-دختر-افغانی-در-و...
۲ روز پیش - ۲۰ ساعت پیش – چند روزی از مرگ دلخراش ستایش دختر شش ساله افغانستانی می‌گذرد و … در بهت و ... جزئیات قتل ستایش قریشی دختر ۶ ساله افغان در ورامین عکس. ... پسر 17 ساله ایرانی بعد از تجاوز به دختر 6 ساله افغان جسدش …
ماجرای قتل ستایش قریشی دختر بچه افغانی در ایران - پیکس لاو
pixlove.ir/تجاوز-به-ستایش-قریشی-دختر-افغانی-و-عکس-قتل-او.html
۱ روز پیش - تجاوز به ستایش قریشی دختر افغانی و عکس قتل او,کلیپ و فیلم تجاوز به دختر 6 ساله افغان ستایش قریشی در ورامین,عکس و ماجرای قتل ستایش دختر افغانی,واکنش‌ها…,ماجرای قتل ... دختر افغان در ورامین (+عکس),جزئیات قتل ستایش قریشی دختر ۶ ساله افغان در ورامین+عکس,تجاوز به ... خبر مرگ این دخترر واکنش و .
علت مرگ ستایش قریشی 6ساله - مجله خبری موریکس
morix.ir/search/?q=علت+مرگ+ستایش+قریشی+6ساله
قتل ستايش دختر 6 ساله افغانی سیدحسین نقوی‌حسینی نماینده مردم ورامین در مجلس .... عکس سحر قريشي و مادرش سحر قريشي برای اکران یکی از فیلم هایش به همراه ...
جزئیات کامل تجاوز و قتل دختر 6 ساله افغانی در ورامین + ...
www.morahem.com/majale/murder-setayesh-qureshi/
دانلود آهنگ · کلیپ ها · دانلود فیلم و سریال · سریال دندون طلا · سریال ... جزئیات کامل تجاوز و قتل دختر ۶ ساله افغانی در ورامین +تصاویر. ۱۳۹۵-۰۱-۳۰ ارسال دیدگاه ... تجاوز به ستایش قریشی دختر افغانی و عکس قتل او,تجاوز به ستایش قریشی,. ستایش بیست و دوم ..... ۱۳۹۵-۰۱-۲۹. مرگ دردناک 6 نفر در تصادف گنبدکاووس+ تصاویر ...
جزییات قتل ستایش، دختر افغانی | News File
newsfile.ir/news/جزییات+قتل+ستایش،+دختر+افغانی
۶ روز پیش - فیلم کفشهایم کو؟ ... واکنش شبکه های اجتماعی به قتل ستایش قریشی دختر افغان . ... تابناک - 5 ساعت پیش; ماجرای قتل "دختر افغان" در ورامین عکس چند روزی از مرگ دلخراش ستایش دختر 6 ساله افغانستانی می گذرد و بسیاری از مردم ...
جزییات قتل دختر 6 ساله مهاجر در ورامین،تکذیب یک خبر از ...
newsfile.ir/.../جزییات+قتل+دختر+6+ساله+مهاجر+در+ورامین،تکذیب+یک...
۶ روز پیش - فیلم کفشهایم کو؟ ... جزییات قتل دختر 6 ساله مهاجر در ورامین،تکذیب یک خبر از طرف پرستویی و ... یک نماینده پارلمان افغانستان، به تجاوز و قتل ستایش ، دختر شش ساله .... قتل دردناک «ستایش قریشی» دختر 6 ساله افغانستانی در ایران نوشت: در ... "دختر افغان" در ورامین عکس چند روزی از مرگ دلخراش ستایش دختر 6 ...
قتل
www.khabaronline.ir/tags/2622/قتل
ایران نوشت:25 شهریورماه سال 92 مأموران پلیس تهران در جریان مرگ مرموز نوزاد دو ماهه‌ای روی ... یاد «ستایش قریشی» و روشن‌کردن شمع در برابر سفارت افغانستان در تهران حضور یافتند که ... میزان نوشت: پدر ستایش، دختر 6 ساله افغان که در ورامین به قتل رسیده بود آخرین ... جزئیات اعتراف یک گنده لات به قتل همتای خود در منطقه فلاح تهران.
واکنش هنرمندان به قتل ستایش دختر 6 ساله افغانی + ...
topo3t.ir/واکنش-هنرمندان-به-قتل-ستایش-دختر-6-ساله/
پرستو گلستانی(بازیگر): برای مرگ وحشتناک و دلخراش ستایش کوچک شش ساله دلم چقدر غمگین است ... پسر ۱۷ ساله در ورامین، دختر همسایه افغانستانی شان را که هنوز شش سال بیشتر ندارد به .... www.pixlove.ir/tag/جزییات-قتل–ستایش،-دختر–افغانی ... قتل او,کلیپ و فیلم تجاوز به دختر ۶ ساله افغان ستایش قریشی در ورامین,عکس و ...
واکنش ها به قتل ستایش قریشی دختر ۶ ساله افغانی+جزییات ...
beroztarin.com/post/18636.html
واکنش ها به قتل ستایش قریشی دختر 6 ساله افغانی+جزییات ... گسترده عکس های ستایش قریشی و عکی نوشته ستایش قریشی در شبکه های اجتماعی به ... قتل هولناک وکیل مدافع پس از ماه عسل/مرگ دردناک دختر ۱۶ ساله به دست نوجوان ۱۸ ساله+تصاویر ... استاندار تهران با ابراز تاسف شدید از قتل دختر ۶ ساله افغانستانی در ورامین گفت: ...واکنش هنرمندان به قتل ستایش دختر 6 ساله افغانی + ... - نمناک
namnak.com/29636-قتل-ستایش-دختر-افغانی.html
بازیگران و هنرمندان ایرانی با اشتراک گذاشتن عکس ستایش 6 ساله، به حادثه ... ستایش قریشی دختر 6 ساله افغانستانی، به اتفاقی که برای وی در ورامین رخ داد، ... پرستو گلستانی(بازیگر): برای مرگ وحشتناک و دلخراش ستایش کوچک شش ساله دلم .... رضا شفیعی جم در فیلم شام ایرانی درباره زندگی شخصی و جدا شدن از همسرش گفت.
قتل دختر 6.ساله افغان - تفریحی
tafrihy.net/note/view/70618-قتل+دختر+6.ساله+افغان
۵ روز پیش - مردی که دختر ششسالهای را با انگیزه سرقت طلاهایش به قتل رسانده بود، صبح در منطقه ... بازگشت+ تصاویر تجاوز به دختر 6 ساله افغان ستایش قریشی در ورامین را به جرم ... حوادث,اخبارحوادث,تجاوز جنسی انتشار فیلم سگ آزاری وحشیانه دختر ... این مرد ایرانی + عکس یک خوشه این انگور 27 میلیون ۱۳۹۲/۸/۲۳ - بزرگ «مرگ ...
I am Setayesh من ستایش هستم‎ - Facebook
https://www.facebook.com/IAmSetayesh/
دادخواهی برای ستایش قربانی 6 ساله، دختر مهاجر اهل افغانستان که در ورامین ایران. ... ' پیام صفحه رسمی یونیسف در رابطه با دادخواهی #ستایش سلام به همگی،. Videos .... وقتی از جریان قتل ستایش باخبر شدم و عکس اش را دیدم، گریستم. .... یونیسف شوکه و عمیقا در گزارش از جرم و جنایت شنیع علیه ستایش قریشی دختر 6 ساله نگران است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب | Entekhab.ir
www.entekhab.ir/
دولت با قانون حذف ۲۴ میلیون نفر در سال ۹۵ و نحوه توزیع آن مخالف است. ... یادگار گرامی امام با خانواده مرحومه ستایش قریشی دختر افغان ساکن ایران که چند روز ... چرا درباره آن 6 سال مذاکره به‌ مردم توضیح نمی‌دهید؟ ... افراد جهان است، فیلم محمد رسول الله(ص)، پاسخی محکم به شبهات و تحریفات مطرح شده .... یک بازیگر زن به ام‌اس مبتلا شد +عکس.
آخرین نیوز
www.akharinnews.com/
آخرین وضعیت پرونده قتل «ستایش 6 ساله»/ ارسال پرونده به دادگاه کیفری یک پس از ... روایت فرماندار ورامین از جزییات و حواشی قتل "ستایش" ... مراسم ناتمام یادبود «ستایش» مقابل سفارت افغانستان ... + عکس · ادعای عجیب یک مرد درباره مرگ همسرش! ... عکس: همسر ایرانی و دختران الهام علی اف! ... واکنش عجیب سحر قریشی به نتیجه دربی!
جزییات تجاوز و قتل ستایش دختر افغان در ورامین عکس
www.funbid.ir/search/?q=جزییات...ستایش+دختر+افغان...ورامین+عکس
در پی مفقود شدن دختر بچه ۶ ساله مهاجر افغان بنام ستايش قریشی در منطقه ... که پسر همسایه فکر ربودن و قتل وی را در سر داشته و زندگی او را به کام مرگ خواهد کشاند . ... به پرونده هتک حرمت و قتل دختر 6 ساله افغانستانی در ورامين اشاره کرد و گفت: به ...
حوادث - مجله اینترنتی برترین ها
www.bartarinha.ir/fa/list/20/57
عکس: قاتل 17 ساله ستایش 6 ساله ... یادگار گرامی امام با خانواده مرحومه "ستایش قریشی" دختر افغان ساکن ایران که چند ... فرمانده انتظامی شرق استان تهران جزییاتی از حادثه قتل دخترک افغان در ورامین را ... چند روزی از مرگ دلخراش ستایش دختر شش ساله افغانستانی می‌گذرد و بسیاری از مردم ورامین ... احتمال حضور فیلم فرهادی در جشنوار کن.
توضیحات پزشکی قانونی درباره جزئیات قتل "ستایش قریشی"
www.salamatnews.com › حوادث
۳۷ دقیقه پیش - توضیحات پزشکی قانونی درباره جزئیات قتل "ستایش قریشی" ... علت مرگ ستایش دختر بچه افغانستانی در ورامین، اظهار داشت: تحقیقات اولیه در این ... و روانی پسر 17 ساله که قاتل دختر بچه افغانستانی است در پزشک قانونی خبر داد و ... وی در پایان گفت: جواز دفن دختر بچه افغان توسط پزشکی قانونی انجام گرفته و ...
جهان نيوز - توطئه‌دشمن درباره قتل دختر6ساله افغانی
www.jahannews.com/fa/.../توطئه-دشمن-درباره-قتل-دختر6ساله-افغانی
در روزهای اخیرخبر قتل دختر شش ساله افغانی در خیرآباد ورامین در صدر حوادث ... فیلم و عکس ... جزئیات دیدار روحانی با وزیرخارجه هند ... مسئولان استانی با ابراز همدردی با خانواده ستایش قریشی، بر پیگیری سریع این پرونده و برخورد قاطع با عامل این حادثه تأکید کردند. ... روایتی از تاریخ دقیق تولد رهبر انقلاب از زبان‌رهبری+عکس.
جزییات قتل دختر 6 ساله‌ی افغانستانی - پایگاه خبری ...
masalnews.ir/27039/جزییات-قتل-دختر-6-ساله‌ی-افغانستانی/
۲ روز پیش - جزییات قتل دختر ۶ ساله‌ی افغانستانی ... دختر بچه ۶ ساله مهاجر افغانستانی بنام ستایش قریشی در منطقه خیرآباد ورامین ... طی مصاحبه با پدر ستایش قریشی دخترک ۶ ساله مهاجر افغانستانی روز ... فکر ربودن و قتل وی را در سر داشته و زندگی او را به کام مرگ خواهد کشاند. .... ایرانی و افغانی، داغدار ستایش ۶ ساله; تجاوز ...دادستان ورامین: منتظر نظر پزشکی قانونی هستیم
www.fardanews.com/.../دادستان-ورامین-منتظر-نظر-پزشکی-قانونی-هس...
خبرگزاری فارس: مرادطلب دادستان عمومی و انقلاب ورامین در خصوص آخرین اقدامات انجام ... ستایش قریشی دختر 6 ساله تبعه افغانستان است که توسط یک جوان 17 ساله به قتل ... مهم‌ترین فرماندهان کشته شده داعش را بشناسید/ آیا با مرگ فرماندهان، کار داعش به پایان می‌رسد؟ ... عکس: اشک‌های کشاورز لرستانی از نابودی کشتش در سیل (۳۱ نظر).
صدای میانه | Voice of Miyaneh
vom.ir/
رتبه 4 میانه در استان؛ ثبت 1900 ازدواج در یک سال گذشته ... ورودی شهر میانه / عکس .... ۳۰ دیدگاه; تجاوز به ستایش قریشی، دختر بچه 6 ساله افغانی در ورامین و ... همسر و دختران الهام علی اف، رییس جمهور آذربایجان+تصاویر ۱۴۴ بازدید، ۰ نظر; جزییات جدید ... حواشی مرگ فرزند پزشک مشهور گیلانی با خودروی گرانقیمت در رشت +تصاویر ۱۳۴ ...
واکنش هنرمندان به قتل ستایش دختر 6 ساله افغانی + ... - اولین ها
news.avalinha.com/post/512340.html
فیلم‌های ایرانی در حال نابودی؛ نگاتیوها جان می‌دهند · سهراب پورناظري از «خداوندان اسرار» ... بازیگران و هنرمندان ایرانی با اشتراک گذاشتن عکس ستایش 6 ساله، به حادثه ... ستایش قریشی دختر 6 ساله افغانستانی، به اتفاقی که برای وی در ورامین رخ داد، ... پرستو گلستانی(بازیگر): برای مرگ وحشتناک و دلخراش ستایش کوچک شش ساله دلم ...
پارسینه|Parsine
www.parsine.com/
... ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۷. نظرسنجی. چه مجازاتی برای قاتل ستایش؛ دختربچه افغانی مناسب است؟ .... هنوز از شوک حادثه شوم و قتل «ستایش قریشی»، دختر شش ساله ساکن... ۱۸.
جزئیات جدید از ماجرای ستایش 6 ساله - خبرگزاری برنا
www.bornanews.ir/بخش.../394027-جزئیات-جدید-از-ماجرای-ستایش-ساله
رسیدگی به پرونده قتل دختر افغان در ورامین در حالی ادامه دارد که مسئولان ... ایران با قاتل ستایش قریشی برخورد خواهیم کرد، چراکه برای دستگاه قضائی جمهوری اسلامی ...
نسیم آنلاین | آخرین وضعیت پرونده قتل دختر 6 ساله افغان
www.nasimonline.ir/.../آخرین-وضعیت-پرونده-قتل-دختر-6-ساله-افغان
۱ روز پیش - ستایش قریشی ... دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ورامین افزود: کسی ادعا ندارد که قاتل سلامت روانی ... پزشکی قانونی در رابطه با علت مرگ و سایر جوانب پرونده و سلامت روانی قاتل، پرونده ... پرونده قتل دختر شش ساله افغانستانی را قاطعانه پیگیری می‌کنیم ... افزایش سقف وام ازدواج زوجین به ۱۰ میلیون تومان+جزئیات.
همدردی مسئولان ورامین در سوگ دختر افغانستانی - شهرخبر
www.shahrekhabar.com/analysis/1460830440073844
چند روزی از مرگ دلخراش ستایش دختر 6 ساله افغانستانی می‌گذرد و بسیاری از ... خبرگزاری فارس: خبر قتل «ستایش قریشی» دختربچه خردسال افغانستانی در ... ورامین همه را در بهت و حیرت فرو برد و دل‌ها و قلب‌های مردم ایران و افغانستان را به درد .... زوج بازیگر ایرانی و دخترشان در سوئد +عکس ... جزئیات دیدار ظریف با وزیر خارجه ونزوئلا.
گزارش تکان دهنده قتل و تجاوز در ورامین/ محکومیت جنایت ...
www.farhangnews.ir/content/193479
۳ روز پیش - گزارش تکان دهنده قتل و تجاوز در ورامین/ محکومیت جنایت ورامین بدون روتوش ملیت ... درباره ارتکاب تجاوز و قتل به یک دختر 6 ساله افغانستانی، خبرهایی منتشر ... با وجود دستگیری قاتل 17 ساله ستایش قریشی، دختر بچه افغانی، ولی خبر آن ... ولی تاکنون مقام رسمی گزارشی از حادثه و جزئیات ماجرا منتشر نکرده است.
برچسب ها - دختر شش ساله - مشرق
www.mashreghnews.ir/fa/tag/1/دختر%20شش%20ساله
۱ روز پیش - کلیپ,عکس,فیلم,نرم افزار موبایل را دانلود کنید. ... ورامین آخرین وضعیت پرونده قتل دختر 6 ساله افغان را... کد خبر: ۵۵۹۴۲۹ ... چند روزی از مرگ دلخراش ستایش دختر 6 ساله افغانستانی... به گزارش مشرق خبر قتل ستایش قریشی دختربچه خردسال افغانستانی. ... دستور سردار اشتری برای کمک به دختر لرستانی +عکس.
روایت دایی ستایش از شیوه به قتل رسیدن دختر ۶ ساله افغان ...
vip35.ir/.../روایت+دایی+ستایش+از+شیوه+به+قتل+رسیدن+دختر+۶+سال...
ماجرای تجاوز کردن به ستايش قریشی دختر بچه 6 ساله افغانی در پی مفقود شدن دختر بچه ۶ ساله مهاجر افغان بنام ستايش قریشی در منطقه خیرآباد ورامين , روز یکشنبه ... گیل فان |بازیگران,آهنگ,فیلم,سریال ... عکس های دختر 25 ساله پس از 240 کیلو کاهش وزن! ..... با دستور بازپرس جنایی جسد برای شناسایی هویت و علت مرگ به پزشکی قا
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
موضوعات

 • بخش کلاس نهم
 • بخش کلاس هشتم
 • آهنگ جدید
 • نرم افزار

 • نمونه سولات پیام نور

 • نمونه سوال پیام نور

 • پایه هفتم

 • سریال کره ای

 • عکس های بازیگران

 • اخبار
 • آموزش ترفند ها
 • دانلود
 • pdf کتاب های درسی
 • مقاله

 • بخش دبیرستان
 • سرگرمی
 • ورزش
 • پاورپوینت

 • عکس
 • دنیای مد
 • سبک زندگی
 • گزارش کار آموزی

 • تحقیق

 • فرهنگ و هنر
 • پایان نامه

 • برنامه شب کوک

 • پروژه
 • افشاگری جدید در شبکه من و تو

 • فصل سوم برنامه خندوانه

 • سریال دورهمی

 • پرسشنامه

 • طرح توجیهی
  نظرسنجی
  طرفدار کدام تیم هستید؟  صفحات جداگانه