close
تبلیغات در اینترنت
ماجرای مرگ مادر جوان در پارک برازجان+جزئیات و عکس
loading...

اخبار

 ماجرای مرگ مادر جوان در پارک برازجان+جزئیات و عکس , مقصر مرگ مادر جوان در پارک برازجان کیست؟+عکس , خبر مرگ مادر جوان در پارک برازجان+تصاویر , ماجرای سقوط مادر و فرزند از چرخ و فلک در پارک برازجان , حادثه تلخ سقوط مادر و فرزندی از چرخ وفلک پارک آزادی برازجان بار+عکس , آخرین خبر از…

آخرین ارسال های انجمن

ماجرای مرگ مادر جوان در پارک برازجان+جزئیات و عکس

بازدید : 178 سه شنبه 17 فروردين 1395 : 7:48 نظرات ()

 ماجرای مرگ مادر جوان در پارک برازجان+جزئیات و عکس

, مقصر مرگ مادر جوان در پارک برازجان کیست؟+عکس , خبر مرگ مادر جوان در پارک برازجان+تصاویر

, ماجرای سقوط مادر و فرزند از چرخ و فلک در پارک برازجان

, حادثه تلخ سقوط مادر و فرزندی از چرخ وفلک پارک آزادی برازجان بار+عکس

, آخرین خبر از ماجرای مرگ مادر جوان در پارک برازجان , کشته شدگان در حادثه پارک آزادی برازجان+تصاویر

, سقوط چرخ و فلک در پارک برازجان , پارک آزادی برازجان , سقوط , چرخ و فلک

در روز جمعه هفته گذشته،پارک برازجان شاهد حادثه ای تلخ و اندوه بار بود.

حکایت مادر و فرزندی که برای گذراندن روز طبیعت در این پارک حضور پیدا کردند و با هدف تجربه کردن دقایقی پر هیجان،سوار بر چرخ و فلک مستقر در پارک برازجان شدند اما پس از مدتی این هیجان با سانحه ای تلخ و تاسف بار (سقوط از چرخ و فلک)همراه می شود ،از نمونه اتفاقاتی است دردآوری است که در سنوات گذشته نیز به اشکال و انحای دیگر در نقاطی از کشور بروز پیدا کرده بود.

بدون تردید حوادث این چنینی در سایه عدم استاندارد سازی کافی وسایل بازی در چنین اماکنی حادث می شود،در این حادثه،مادر 35  ساله به همراه فرزندش از چرخ و فلک مرگ در ارتفاعی قریب به 12 متر سقوط می کند و پس از نقش بر زمین شدن،والده این فرزند در دم جان سپرد و فرزند خردسالش نیز با تحمل آسیب هایی، جان سالم به در  برده  و در حال حاضر در مرحله مداوا و درمان در یکی از بیمارستان های برازجان به سر می برد.

بطور یقین با ریشه یابی و واکاوی حادثه می توان به نحوی دقیق و کارآمد از تکرار مجدد معضل مورد اشاره جلو گیری کرد،امری که پیش نیاز تحقق آن دقت نظر مضاعف مسئولان و عدم فراموشی چنین حوادث تلخی است.

طی روزهای گذشته،دستگاه های  متولی تلاش می کنند تقصیر را بر دوش دیگر نهاد های ذیربط بیندازند تا شاید در سایه چنین رفتاری،خود را تبرئه کنند.

منصور بشاری،کارشناس کل استاندارد استان بوشهر از پلمپ شهربازی آزاد برازجان در 6 خردادماه سال 92 خبر می دهد.

وی می افزاید:عامل اصلی تاکید بر پلمپ شهربازی مورد اشاره ، فقدان استانداردهای کافی بوده و مقرر بوده تا پس از رفع نواقص و حصول استاندارد به فعالیت مجدد اقدام کند.

کارشناس کل استاندارد استان بوشهر معتقد است:در بازرسی ها و بازدید های سرزده ای که توسط مسئولان و عوامل ذیربط محقق شده بود،کارشناسان مربوطه نشانه ای از بهره برداری مجدد نیافتند.

بشاری با بیان عدم تسلط و اشراف اپراتور چرخ و فلک،معتقد است یکی از عوامل اصلی وقوع حادثه مورد اشاره به فقدان آموزش های لازم به اپراتور باز می گردد.

**وقتی استهلاک ادوات بازی جان می گیرد

وی عنوان می کند:در حال حاضر بانک اطلاعات جامعی موجود نیست که با اتکای به آن بتوان تعداد آسیب دیدگان و خسارات تخمینی چنین رویداد هایی در استان مورد اشاره را ارزیابی کرد اما آنچه که مبرهن است به استهلاک و کهنگی برخی از وسایل معطوف می شود که مستعد بروز چنین حوادثی است.

وی می افزاید:در هفته دوم اسفندماه نیز با ارسال نامه ای به شهرداری برازجان به  غیر استاندارد بودن پارک آزادی اشاره شده اما متاسفانه شاهد همکاری کافی در این خصوص نبودیم.

بشاری معتقد است تا زمانی که استهلاک و فقدان استاندارد در ادوات و تجهیزات بازی کودکان وجود دارد شاهد تکرار و بروز چنین حوادث تلخی خواهیم بود و می طلبد در چنین شرایطی از استاندارد به عنوان ارگانی که بر ادارات استان حاکمیت دارد، درخواست می کنیم که شهرداری مکلف به همکاری و همسویی با اداره کل استاندارد شود.

**تکذیب ارسال نامه از استاندارد به شهرداری

محمد علی عباسی،مدیر عامل سازمان پارک ها و فضا ی سبز شهرداری برازجان در این میان موضوع ارسال نامه مورد اشاره را رد و عنوان داشته که نامه مذکور به بهره بردار ابلاغ شده و در صورت ابلاغ و ارسال نامه به این مجموعه،صدور ابلاغیه های لازم به  بهره بردار انجام و این سازمان از فعالیت چنین وسایلی جلوگیری می کرد.

**الزام بخش خصوصی به استاندارد سازی پارک

پیرو اظهارات عباسی طی انعقاد قراردادی 3 ساله از سوی سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری برازجان با بخش خصوصی،طرف قرار داد با سازمان مذکور ملزم به استاندارد سازی و بیمه وسایل مذکور شده و مکاتبات بسیاری نیز از سوی بهره بردار با اداره استاندار سازی وسایل و تجهیزات شهربازی صورت گرفته که دال بر درخواست بخش خصوصی از دستگاه مربوطه برای استاندارد سازی و پرداخت هزینه های شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران بوده است.

وی در پاسخ به این سئوال که چرا وقتی از مفاد مکاتبات و موضوعیت آن مطلع بوده،از ادامه فعالیت شهربازی ممانعت نکرده،عنوان داشته که بهره بردار از مورخه 3 تیرماه سال 93 (بصورت تقریبی دو ماه پس از شروع قرار داد) تاییدیه ای را از شرکت بازرسی کاوشگران باصر مبنی بر تهیه چهار دستگاه شهربازی از جمله چرخ و فلک ارائه کرده است.

محمد رحیم بهره مند،مدیرکل استاندارد استان بوشهر نیز صدور هر گونه تاییدیه ای برای وسایل اشاره شده را رد کرده و عنوان داشته که سال گذشته در سازمان ملی استاندارد،سامانه ای طراحی شده که بهره برداران با داشتن گذر واژه و نام کاربری وارد سامانه شده و پس از درخواست به یکی از شرکت های بازرسی ارجاع داده می شوند و شرکت ها نیز پس از بررسی لازم تا زمانی که رفع نواقص حاصل نشود،اجازه بهره برداری از وسایل و تجهیزات نمی دهند.

وی به تفاهمنامه ای میان سازمان استاندارد و مدیرکل دفتر شهری و روستایی وزارت کشور در سال 1381 نیز اشاره می کند که در سال 92 از سوی معاونان عمرانی استانداری به شهرداران  ابلاغ شده،مبنی بر این موضوع که شهربازی هایی که دارای وسایل غیر استاندارد و فاقدتاییدیه های لازم از شرکت بازرسی هستند اجازه فعالیت نخواهند  داشت.

** ضرورت ورود دستگاه های نظارتی

در میان موضع گیری های مذکور،می طلبد دستگاه های نظارتی با ورود خود به این مساله،مقصر اصلی حادثه را شناسایی کنند و با اتخاذ تدابیری ویژه از وقوع مجدد چنین حوادث تلخی در آینده جلوگیری کنند،امری که با محرز شدن حقیقت ماجرا و اعمال قانون محقق می شود.

جزئیات حادثه سقوط چرخ و فلک در برازجان +عکس - صبحانه ...
https://sobhanehonline.com/.../جزئیات-حادثه-سقوط-چرخ-و-فلک-در-برازجان...
شایان ذکر است محل تفریح کودکان این پارک تا اطلاع ثانوی تعطیل شد. ... مرگ مادر جوان بر اثر سقوط از چرخ فلک در برازجان / کودک 4 ساله نجات یافت ... روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر خاطرنشان کرد: به دلیل شدت جراحات وارده متأسفانه مادر ...
دمادم | جزئیات حادثه سقوط چرخ و فلک در برازجان +عکس
damadam.ir/صبحانه-آنلاین.../جزئیات...و...برازجان-عکس/.../2068511
۱۰ ساعت پیش - شایان ذکر است محل تفریح کودکان این پارک تا اطلاع ثانوی تعطیل شد. ... مرگ مادر جوان بر اثر سقوط از چرخ فلک در برازجان / کودک 4 ساله نجات یافت ... بوشهر خاطرنشان کرد: به دلیل شدت جراحات وارده متأسفانه مادر 35 ساله جان باخت و هم ...
نحسی 13 در شهر بازی برازجان / سقوط مرگبار مادر و ... - رکنا
www.rokna.ir/.../نحسی-13-در-شهر-بازی-برازجان-سقوط-مرگبار-مادر-و-ک...
۳ روز پیش - رکنا: یک مادر و کودک بر اثر بروز یک حادثه در شهر بازی برازجان، از چرخ و ... مرگ زن جوان بر اثر سقوط از چرخ‌ و فلک در برازجان ... ساعت ۱۹ و ۲۰ دقیقه روز جمعه در پارک آزدی میدان شهید گنجی به‌وقوع پیوست. ... و گریز مرگبار دزد موتورسوار در خیابان های تهران / ماجرای تیراندازی در تهران ... جزئیات مرگ بهیار ۴۵ ساله در بی .
مقصر مرگ مادر جوان در پارک برازجان کیست؟/تناقض‌گویی و ...
www.yjc.ir › اجتماعی › شهری
حادثه تلخ سقوط مادر و فرزندی از چرخ وفلک پارک آزادی برازجان بار دیگر لزوم ... مقصر مرگ مادر جوان در پارک برازجان کیست؟ .... در آینده جلوگیری کنند،امری که با محرز شدن حقیقت ماجرا و اعمال قانون محقق می شود. ... تشریح جزئیات پلاک های سیاسی جدید از زبان معاون فنی پلیس راهور ... 6 کودک هلی کوپتر پلیس را نزد سارقان بردند+عکس.
سقوط مرگبار یک مادر از چرخ و فلک در برازجان | اتاق خبر 24
otaghkhabar24.ir/news/41991
۳ روز پیش - سقوط مادر 35 ساله و فرزندچهار ساله اش از چرخ فلک در شهر برازجان مرکز ... در پارک بازی میدان شهید گنجی برازجان اتفاق افتاد باعث مرگ مادر ... رایانه‌ای برای پیش بینی زمان احتمالی مرگ · سقوط زن جوان از کوه جانش را گرفت · جزئیات مرگ بهیار ۴۵ ساله در زاهدان ... خودروی لوکس ملکه الیزابت دوم به حراج گذاشته شد + عكس.
نحسی 13 در شهر بازی برازجان / سقوط مرگبار مادر و ... - پرشین ...
www.persianv.com/hadese/332165.php
۳ روز پیش - یک مادر و کودک بر اثر بروز یک حادثه در شهر بازی برازجان، از چرخ و فلک ... مادر و کودک از چرخ و فلک سقوط کردند که مادر جوان جان خود را از دست داد. ... ۱۹ و ۲۰ دقیقه روز جمعه در پارک آزدی میدان شهید گنجی به‌وقوع پیوست. ... جزئیات سقوط مرگبار اتوبوس به دره چالوس +تصاویر .... ماجرای سقوط هلی کوپتر امداد و مرگ 9 نفر ...
اتحاد خبر - پایگاه خبری تحلیلی جنوب کشور
www.ettehadkhabar.ir/
... فرمانداران جدید بوشهر، گناوه و کنگان منصوب شدند+ اسامی و جزییات; » گفتگو با خانواده قربانیان سقوط از .... +عکس. نگاهی به ایمنی چرخ و فلک در پارک شهر کلن آلمان و شهر ما برازجان ! ... روز شنبه افزود: بیشتر وسایل این شهربازی به دلیل نداشتن استانداردهای لازم موفق به گرفتن پروانه. ... سقوط از چرخ فلک و مرگ مادر جوان در برازجان.
پلمپ شهربازی برازجان؛ مقصر مرگ زن جوان کیست؟ - سلامت ...
www.salamatonline.ir/.../پلمپ-شهربازی-برازجان-مقصر-مرگ-زن-جوان-ک...
۳ روز پیش - پلمپ شهربازی برازجان؛ مقصر مرگ زن جوان کیست؟ ... در شهر برازجان مادر و کودکش برای تفریح به پارک شهر برازجان مراجعه و برای سوار شدن به چرخ و فلک بلیت تهیه می کنند. ... برای روشنتر شدن ماجرا در حال بررسی بیشتر موضوع توسط کارشناسان فنی ... جزئیات سقوط مرگبار مادر و فرزند در شهربازی برازجان +عکس ...
قتل دختر 17 ساله توسط پدر و مادرش - بوشهرنیوز
www.bushehrnews.com › صفحه نخست › سياسي
ترس كودك از تاريكي و فريادهاي او و مادرش باعث شد مرد جوان به تصور اينكه عده‌اي به خانه‌اش ... همزمان با تحقیقات محلی ماجرای این جنایت خانوادگی به بازپرس شاهنگیان از شعبه ... قانونی ضربه چاقویی که توسط پدر به الهه زده شده را عامل مرگ دختر جوان دانسته است. ... فرمانده انتظامي ويژه غرب تهران جزئيات عمليات پنج ساعته پليس براي رهائي ...
عکس چرخ و فلک افتادن در برازجان - خبر روز
khabareruz.ir/search/?q=عکس+چرخ+و+فلک+افتادن+در+برازجان
سقوط مادر و فرزند از چرخ‌وفلک در برازجان/ کودک ۴ ساله نجات یافت ... شهر برازجان شهرستان دشتستان، یک مادر و کودک از چرخ و فلک سقوط کردند که مادر جوان جان خود را از دست داد. ... مهر گفت: این حادثه ساعت ۱۹ و ۲۰ دقیقه روز جمعه در پارک آزدی میدان شهید گنجی به‌وقوع پیوست. ..... جزئیات حادثه سقوط چرخ و فلک در برازجان عکس صبحانه.خانواده حادثه دیدگان شهربازی برازجان خواستار پیگیری ...
www.persianv.com/hadese/332506.php
۲۱ ساعت پیش - سقوط از چرخ و فلک ، سقوط چرخ و فلک ، سقوط از ارتفاع ، سقوط مادر از چرخ و ... موضوع را پیگیری کنند و مسبب اصلی این حادثه که خواهرم را به کام مرگ کشاند و ... کارشناس اداره کل استاندارد استان بوشهر دراین خصوص گفت: مجموعه پارک آزادی شهر برازجان به علت ... جزئیاتی از زندگی شخصی برنده برنامه شب کوک + عکس ...
جزئیات حادثه مرگبار شهربازی برازجان - صدای ایران
sedayiran.com/fa/news/105885/جزئیات-حادثه-مرگبار-شهربازی-برازجان
۲ روز پیش - صفحه نخست · عکس · هنر ... مادری که به همراه کودک 4 ساله‌اش سوار چرخ و فلک پارک آزادی برازجان شده بود، در سقوطی وحشتناک ... مادر جوان که تلاش زیادی برای نجات پسر خردسالش داشت، در زمان سقوط به میله‌ها برخورد کرد و با شدت ... خرم: روسیه در ماجرای سوریه کلاهبرداری کرد (۳ نظر) ... مرگ مرموز بهیار زن روی مبل بیمارستان.
حادثه سقوط چرخ و فلک در برازجان +عکس - تالار گفتگوی هم ...
forum.hammihan.com › ... › مطالب جالب و خواندنی › خواندنی ها و رویدادها
11پست - ‏6 نویسنده
حادثه سقوط چرخ و فلک در برازجان +عکس جزئیات حادثه سقوط چرخ و فلک در ... شایان ذکر است محل تفریح کودکان این پارک تا اطلاع ثانوی تعطیل شد. ... مرگ مادر جوان بر اثر سقوط از چرخ فلک در برازجان / کودک 4 ساله نجات یافت ... مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر خاطرنشان کرد: به دلیل شدت جراحات وارده متأسفانه مادر ...
مقصر مرگ مادر جوان در پارک برازجان کیست؟/تناقض‌گویی و ...
monitor.shafaqna.com/FA/IR/4002969
مقصر مرگ مادر جوان در پارک برازجان کیست؟/تناقض‌گویی و ... عکس/ صفحه نخست روزنامه‌های سه‌شنبه ۱۷ فروردین. - مشرق .... جزئیات آپارتمان‌های فروش رفته در نوروز 95.
جزئیات حادثه مرگبار شهربازی برازجان
irctr.ir/news/1459649250def2e
۲ روز پیش - ماجرای یک شهربازی که پلمب شد پس از این که چرخ فلک این شهربازی جان ... عکس/ سقوط مرگبار چرخ و فلک در برازجان این حادثه در پارک بازی ... اش از چرخ فلک در شهر برازجان مرکز شهرستان دشتستان بوشهر باعث مرگ مادر و مصدومیت فرزندش شد. ... دو مجروح و به‌ویژه زن جوان آسیب شدیدی دیده بودند و به همین خاطر طیبه 35 ...
مردی که به جسد دختر عموی خود تجاوز کرده بود در بوشهر ... - سوک
sook.ir/.../مردی-که-به-جسد-دختر-عموی-خود-تجاوز-کرده-بود-در-بوشهر-دس...
پسری که در بچگی شاهد تعرض عمویش به مادرش بود ، بزرگتر که شد دست به جنایت هولناکی زد. ... قانونی، اجساد کالبد شکافی شوند و علت تامه مرگ مقتولين به دقت مشخص شود. .... در حالی که برای چگونگی دستگيری متهم با جناب سروان محمدی طرح و نقشه می .... از پارک هاي سرسبز ساحل دريا رسيديم و بعد از گردش و گرفتن عكس يادگاري به ...
مهمترین خبرهای حوادث | خبر فارسی
khabarfarsi.com/m/18
آفتاب : سوم فروردین ماه امسال، پدر و مادر جوانی با در آغوش گرفتن دختر و پسربچه سوخته شان پای در ... شده بودند وارد عمل شدند و همزمان تیمی از مأموران کلانتری یافت آباد برای پیگیری این ماجرا به . ... دختر فوتبالیست مشهور تهدید به مرگ شد+عکس ...
پارک بازی برازجان پس از حادثه پلمپ شد | News File
newsfile.ir/news/پارک++بازی+برازجان+پس+از+حادثه+پلمپ+شد
خراسان - 47 دقیقه پیش; مرگ مادر ۳۵ ساله بر اثر سقوط از چرخ فلک مدیر روابط عمومی ... بوشهر از مرگ مادر جوان بر اثر سقوط از چرخ فلک در برازجان خبر داد و گفت: کودک ... از دقایق رعب‌آور بعد از حادثه مرگبار شهربازی برازجان جزئیات مرگ یک مادر و مجروح شدن ... واحد مرکزی خبر - 8 ساعت پیش; ماجرای دستگیری هدیه تهرانی در پارک لاله عکس ...
تالار خبر | سقوط مرگبار چرخ و فلک در شهربازی برازجان+عکس
talarekhabar.com/سقوط-چرخ-و-فلک-در-شهربازی-برازجان/
۳ روز پیش - سقوط مرگبار چرخ و فلک در شهربازی برازجان+عکس. حادثه مرگبار در شهربازی برازجان. فوت یک مادر و جراحت فرزند در حادثه خونین در پارک شهید گنجی برازجان ... دره+تصاویر · تصاویر و جزئیات سقوط مینی‌بوس در محور هراز با ۱۸ کشته و مجروح ... عکس‌های”ملانیا ترامپ”همسر جذاب نامزد ریاست جمهوری آمریکا · ماجرا و تصاویر ...
آخرین اخبار مهم ایران و جهان | سرویس حوادث
vista.ir/live/service/51/1/حوادث
مقصر مرگ مادر جوان در پارک برازجان کیست؟ ... رانندگی در سایه کهکشان راه شیری/عکس روز نشنال جئوگرافیک - طبیعت - عکس روز نشنال جئوگرافیک به تصویری از ...
پارک بازی برازجان پس از حادثه پلمپ شد - روتوس
www.rotos.ir/پارک-بازی-برازجان-پس-از-حادثه-پلمپ-شد/
۲ روز پیش - خراسان – ۵۰ دقیقه پیش; مرگ مادر ۳۵ ساله بر اثر سقوط از چرخ فلک مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر از مرگ مادر جوان بر اثر سقوط از چرخ فلک در برازجان خبر ... بعد از حادثه مرگبار شهربازی برازجان جزئیات مرگ یک مادر و مجروح شدن ... ماجرای دستگیری هدیه تهرانی در پارک لاله عکس برخی رسانه ها اعلام ...
حوادث - جام جم آنلاین
jamejamonline.ir/online/service/01-06-91/1
تصویر موتورسیکلت بلای جان جوان 18 ساله شد +عکس ... رعایت نکردن اصول ایمنی رانندگی مرگ راکب موتورسیکلت را به دنبال داشت. ... در حادثه 13 فروردین امسال در پارک بازی برازجان مادر 35 ساله‌ای همراه با فرزند چهار ساله‌اش پس از سقوط از کابین چرخ ...
گوناگون - حوادث - نسیم جنوب
www.nasimjonoub.com/fa/cats/46
وی درباره علت بستری شدن مهدی هاشمی به دلیل محرمانه بودن اطلاعات پرونده پزشکی ... نیوز طبقه بندی: حوادث جزئیات مرگ یک مادر و مجروح شدن کودک چهارساله اش پس از سقوط از ... تلگرام که انتشار عکس هایش با تعدادی از دختران در شبکه های اجتماعی خبر ساز شده ... مرگ مادر جوان بر اثر سقوط از چرخ فلک در برازجان / کودک 4 ساله نجات یافت.
مسئولان قصد دارند مادر و پسرش را مقصر جلوه دهند! درخواست ...
avayeparsian.ir/index.php?option=com_content...id...
براساس شنیده ها:تغییر 4 فرماندار و بخشدار استان بوشهر کلید خورد+جزئیات ... درخواست خانواده حادثه دیدگان پارک بازی برازجان+ عکس ... تلخ که خواهرم را به کام مرگ کشاند و فرزندش را مصدوم و در بیمارستان بستری کرد، جوابگو باشند. ... گرفته و این چنین با جان مردم بازی شود و باعث شود همسر جوان و مادر فرزندم را بدون دلیل از دست بدهم.
سقوط مرگبار یک مادر فرزند از چرخ فلک تصاویر | جستجو ...
www.wikifeed.ir/.../سقوط+مرگبار+یک+مادر+و+فرزند+از+چرخ+و+فلک+...
به گزارش ایران خبر،این حادثه در پارک بازی میدان شهید گنجی برازجان اتفاق افتاد که ... جزئیات مرگ يک مادر و مجروح شدن کودک چهارساله اش پس از سقوط از چرخ و فلک ... مرگ مادر جوان بر اثر سقوط از چرخ فلک در برازجان / کودک 4 ساله نجات یافت .... نوشته داستان جالب و خواندنی آرزوی پر ماجرا اولین بار در میهن فال | مرجع سرگرمی و فال و ...
سقوط مرگبار یک مادر از چرخ و فلک در برازجان - تی نیوز
tnews.ir/news/474D60081113.html?old=1
۳ روز پیش - سقوط مادر 35 ساله و فرزندچهار ساله اش از چرخ فلک در شهر برازجان مرکز ... در پارک بازی میدان شهید گنجی برازجان اتفاق افتاد باعث مرگ مادر ... سقوط زن جوان از کوه جانش را گرفت · جزئیات مرگ بهیار ۴۵ ساله در زاهدان · داعش سر اوباما را خواهد برید؟ + عکس · مرگ چهار جوان در جنگل سی‌سنگان نوشهر · حادثه مرگبار درآستانه ...
عکس:جزییات تلخ قتل دو کودک رامهرمزی توسط پدرشان | ...
www.ghatreh.com/.../عکس-جزییات-تلخ-قتل-کودک-رامهرمزی-توسط-پد...
۱۵ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - عکس:جزییات تلخ قتل دو کودک رامهرمزی توسط پدرشان ... غروب جمعه 12 دی ماه سال جاری پدری جوان همراه دو کودک خردسالش سوار بر خودروی ... که پدر با چهره ای آشفته پای در کلانتری گذاشت از ماجرای هولناکی پرده برداشت. ... پارک بازی برازجان پس از حادثه پلمپ شد ... خواب بی هنگام راننده سمنانی مرگ مادر و همسر را رقم زد ...
جزئیات حادثه مرگبار شهربازی برازجان - فرادید
faradeed.ir/fa/news/14460/جزئیات-حادثه-مرگبار-شهربازی-برازجان
۳ روز پیش - جزئیات مرگ یک مادر و مجروح شدن کودک چهارساله اش پس از سقوط از چرخ و فلک ... صفحه نخست · زندگی · علم و تکنولوژی · مجله عکس · مجله تاریخ · حیات وحش ... برازجان به همراه فرزند چهارساله اش برای تفریح به شهربازی پارک آزادی این شهر رفته ... تصاویر/ زندگی 10 ساله در غار به دلیل طلاق! ... سقوط مرگبار زن جوان از کوه ...
حادثه شهر بازی برازجان - مجله خبری موریکس
morix.ir/search/?q=حادثه+شهر+بازی+برازجان
این حادثه در پارک بازي میدان شهید گنجی برازجان اتفاق افتاد که واگن‌های این چرخ و فلک در ... جزئیات مرگ یک مادر و مجروح شدن کودک چهارساله اش پس از سقوط از چرخ و فلک ... بوشهر از مرگ مادر جوان بر اثر سقوط از چرخ فلک در برازجان خبر داد و گفت: کودک ... عروسی, عکس عروسی, عشایر قشقایی, آکاایران: تصاویری از جشن عروسی عشایر ...
مجله خبری روز - که
www.irannaz.com/news_cats_19.html
ماجرای یک خانم و قورباغه آرزوها (طنز) · ماجرای زن ... قصاص چشم برای این جوان 23 ساله · ازدواج مخفیانه این ... آزار جنسی دختر شطرنج باز روسی در یک پارک تهران (عکس) ... (عکس) · مرگ دختر والیبالیست تیم ملی ایران بخاطر فرار از تجاوز ... نوزادی که مادر به کما رفته اش را نجات داد (عکس) ... جزئیات و تصاویر دستگیری ضربتی شاه مازندران.حادثه چرخ فلک - لینک گردی
nimbar.ir/news/حادثه-چرخ-فلک
یک مادر و کودک بر اثر بروز یک حادثه در شهر بازی برازجان، از چرخ و فلک سقوط کردند که مادر جوان ... ... جزئیات حادثه سقوط چرخ و فلک در برازجان +عکس - تی … ... عکس/ سقوط مرگبار چرخ و فلک در برازجان این حادثه در پارک بازی میدان شهید گنجی ... مرگ مادر جوان بر اثر سقوط از چرخ فلک مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان ...
پورتال نیک صالحی
www.niksalehi.com/
ماجرای کف‌زدن رهبر انقلاب برای یک خواننده +عکس ... مرگ مادر 35 ساله بر اثر سقوط از چرخ و فلک در برازجان ... جزییات جدید از مراسم نامزدی سروین بیات و رضا قوچان نژاد / از طراحی زیبای سالن عقد تا حلقه دست کردنشان +تصاویر ... پارک آبی باشخصیت های کارتونی در تایلند+تصاویر ... آموزش ضروری جنسی ویژه زوج های جوان!
اخبار حوادث,روزنامه حوادث،حوادث,حوادث روز،حوادث ایران،حوادث ...
www.beytoote.com/news/fortuity/
واژگونی جرثقیل 40 تنی در خیابان فرشته +عکس. واژگونی جرثقیل ... ماجرای گروگانگیری جوان 20 ساله در جعبه اتوبوس مسافربری ... مادری که به همراه کودک 4 ساله‌اش سوار چرخ و فلک پارک آزادی برازجان شده بود در… ... جزئیات مرگ بهیار ۴۵ ساله در بیمارستان ... مرگ مادر جوان بر اثر سقوط از چرخ فلک در برازجان / کودک 4 ساله نجات یافت ...
جزئیات ماجرای والیبالیست ایرانی و زن برزیلی در آسانسور از ...
vom.ir/sarasari/posts/50405
۱۷ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - جزئیات ماجرای والیبالیست ایرانی و زن برزیلی در آسانسور از زبان اکبری + .... مرگ مادر جوان بر اثر سقوط از چرخ‌وفلک در برازجان ۴۸ بازدید، ۰ نظر ...
نواجنوب
www.navajonob.ir/
+جزئیات · خبر دستگیری هدیه تهرانی+عکس تجمع · خداحافظی تدریجی با تلفن ثابت ... نواجنوب:مدیرکل اداره استاندارد استان بوشهر گفت: شهربازی برازجان دشتستان که ... نواجنوب:در این حادثه ناگهان یکی از واگنهای چرخ وفلک واژگون شد که یک مادر به .... شفاف شدن دلیل:|مرگ در کابین 14 چرخ وفلک شهربازی برازجان،بازدید مسئولین از ...
فیلم حادثه شهربازی برازجان شیراز - آخرین اخبار ایران و جهان
khabarduni.ir/search/?q=فیلم+حادثه+شهربازی+برازجان+شیراز
عکس/ سقوط مرگبار چرخ و فلک در شهربازی برازجان ... این حادثه در پارک بازی میدان شهید گنجی برازجان اتفاق افتاد که واگن‌های این چرخ و فلک در هنگام ... به گزارش گروه فيلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان ؛ جزئیات مرگ یک مادر و مجروح شدن ... با سواری پژو برخورد کرد و به دلیل شدت جراحات وارده راکب موتورسیکلت جان خود را از دست داد.
جزئیات حادثه مرگبار شهربازی برازجان | پایگاه خبری ...
setareshiraz.ir › اجتماعی
۲ روز پیش - مادری که به همراه کودک ۴ ساله‌اش سوار چرخ و فلک پارک آزادی برازجان شده بود، در سقوطی ... مادر جوان که تلاش زیادی برای نجات پسر خردسالش داشت، در زمان سقوط به میله‌ها برخورد ... روحانیت مبارز: بداخلاقی نسبت به برجام و دولت، دلیل شکست اصولگرایان ... وقتی پسر شجریان برای همدردی با پدرش موهایش را می‌تراشد/عکس.
سقوط مرگبار چرخ و فلک در شهربازی برازجان+عکس - فان سیتی
f30t.ir/news/117956
۳ روز پیش - n در پی سقوط یکی از کابین های چرخ و فلک پارک شهید گنجی برازجان چند نفر کشته و مجروح شدند. ... مرگ مادر جوان بر اثر سقوط از چرخ فلک.
آخرین اخبار استان بوشهر - نیوزام
www.newsum.ir/province/boushehr/
اعلام جرم علیه مسئولان نفت و گاز پارس به دلیل آلایندگی ... دقیقه در پارک بازی میدان شهید گنجی برازجان اتفاق افتاد باعث مرگ مادر برازجانی شد. ... پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : جزئیات مرگ یک مادر و مجروح شدن کودک ... استان بوشهر از مرگ مادر جوان بر اثر سقوط از چرخ فلک در برازجان خبر داد و گفت: کودک چهارساله در .
ماجرای خودکشی دختر 20 تهرانی 28 مرداد 94 - جک لایو
tehranpatogh-ir.joklive.ir › tehranpatogh.ir
۲۸ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - قاتل پدر،مادر و خواهر:8سال پیش عاشق دختری شدم،خانواده ام مخالفت کردند/دختر .... خودکشی پیرمرد 70 ساله در حوالی برازجان. جزئیات کامل ماجرای مرگ دختر جوان در هتل تارا مهاباد + عکس ... جادوی پارک 20 هزار هکتاری اسپانیا (عکس) …حوادث - مجله اینترنتی برترین ها
www.bartarinha.ir/fa/list/20/57
عکس: تصادف شدید تویوتا لندکروز ... از ساعت 10 صبح 9 فروردین ماه ماجرای مرگ مرموز دختری جوان در بیمارستان تحت ... مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر از مرگ مادر جوان بر اثر سقوط از چرخ فلک در برازجان خبر داد و گفت: کودک ..... جزئیات آخرین قتل سال ۹۴ در شهر تهران که منجر به مرگ زن ۴۰ ساله گردید، تشریح شد.
مرگ زن جوان در سقوط از کوه | نوروز 95
www.promdress95.ir/2016/04/02/مرگ-زن-جوان-در-سقوط-از-کوه/
۳ روز پیش - مرگ مادر جوان بر اثر سقوط از چرخ فلک در برازجان / کودک 4 ساله نجات یافت · توضیح پلیس ... جزئیات مرگ تلخ دختر 3ساله بر اثر نوشیدن متادون در خانه ای که همه معتاد بودند … مرگ کوهنورد برازجاني در پی سقوط از علم کوه + عکس – اتحاد خبر .... بسیار کاربردی از دکتر حمید حبشی در رابطه با چگونگی ارتباط زن و مرد ...
جزئیات تکمیلی از فاجعه اتاق عمل بیمارستان چمران - سیمرغ
seemorgh.com › خبر › گزارش
۲۷ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - معاون فنی دفتر نظارت و اعتبار بخشی وزارت بهداشت، جزئیات بازدید ... ماجرای حادثه تلخ بیمارستان چمران ... اگر می خواهید بیشتر بدانید : فاجعه دیگر پزشکی :زن باردار در اتاق عمل سوخت و به کما رفت+ عکس ... ماجرای مرگ یک مسافر نوروزی در مدرسه ... در پی سقوط یکی از کابین های چرخ و فلک پارک شهید گنجی برازجان ...
روزنامه فرهیختگان | شماره :1911 | تاریخ 1395/1/16
www.farheekhtegan.ir/Newspaper/Page/1911/12/71591/0
۱ روز پیش - حادثه‌دیدگان پارک برازجان به دنبال مقصران ... مادر کودکان: حواسم پرت تلگرام بود ... جزئیات خبر ... نسخه PDF; نسخه متنی; برش مطبوعاتی; نسخه چاپی; عکس ضمیمه; فیلم ضمیمه ... فرهیختگان| دو کودک به دلیل حواس‌پرتی مادر دچار سوختگی شده و .... موضوع باعث به دست آمدن سرنخ و دستگیری او پس از مرگ دختر جوان شد.
جزئیات حادثه مرگبار شهربازی برازجان / مازندمجلس - پایگاه ...
mazandmajles.ir/post/read/.../جزئیات-حادثه-مرگبار-شهربازی-برازجان.ht...
۳ روز پیش - مازندمجلس: جزئیات مرگ یک مادر و مجروح شدن کودک چهارساله اش پس از ... برازجان به همراه فرزند چهارساله اش برای تفریح به شهربازی پارک آزادی این شهر ...
تونل 32متری برای فرار از زندان مرکزی اصفهان+جزئیات ... - جانا
jana.ir/content/view/7399/36/
۱۳ تیر ۱۳۹۰ ه‍.ش. - ماجرای زندان و زندانی جنبه های عجیب دیگری نیز پیدا كرده و در میان مجموعه رخدادهای این ... متهمان پس از آنكه موفق به رسیدن به دو ماشین پارك شده در حاشیه زندان می شوند و قبل از ... و نتیجه آن · مرگ مادر جوان بر اثر سقوط از چرخ فلک در برازجان / کودک 4 ساله نجات یافت ... امیر رضا تحریری: عکس بچه های کلاس چهارم هم برترین.
ماجرای دستگیری هدیه تهرانی در پارک لاله تهران+جزئیات و عکس
topo3t.ir/ماجرای-دستگیری-هدیه-تهرانی-در-پارک-لال/
۳ روز پیش - ماجرای دستگیری هدیه تهرانی در پارک لاله تهران+جزئیات و عکس .... ۲۷ جزئیات حادثه سقوط چرخ و فلک در برازجان +عکس · ۲۸ حواشی بازی دو تیم سپاهان ... جزئیات مرگ بهیار ۴۵ ساله … ... بازیگر معروف طتز در کنار مادر و مادر زنش + عکس … ... صدای ایران- باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره حضور هدیه تهران در تجمعی با هدف …
شما از این صفحه در 3/31/16 بازدید کردید.
مرگ مادر باردار چالوسی و همه حواشی آن - فرارو
fararu.com/fa/news/263847/مرگ-مادر-باردار-چالوسی-و-همه-حواشی-آن
۶ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - صفحه نخست; سیاست; اقتصاد; جامعه; فرهنگ; عکس ... ‌طی سه روز گذشته مرگ مادر جوان باردار چالوسی مردم این شهر را به شوک بزرگی فرو برده ... طالقانی چالوس و بی پولی موجب مرگ مادر باردار شده و اینکه به دلیل فقر مالی پزشک حاضر .... ماجرای دستگیری هدیه تهرانی در پارک لاله! .... جزئیات حادثه مرگبار شهربازی برازجان.
چندرسانه ای | خبروان
khabarone.ir/category/17/چندرسانه%20ای
از ماجراهای خداحافظی کی‌روش تا محرومیت فرزندان وزیر ورزش از امکانات دولتی! + فیلم. ۴ ساعت پیش ... (تصاویر مربوط به پارک‌های لاله، آب و آتش، ملت و پردیسان است) . ...ادامه ... به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان؛ جزئیات مرگ یک مادر و مجروح شدن کودک چهارساله‌اش پس از سقوط از چرخ و فلک شهربازی برازجان مشخص شد.
تجاوز و قتل هولناک دختر جوان در باغ گیلاس
www.iranhall.com/feed/sport/api/page/shownews/?newsid=25642
با انتشار گزارش پزشکی قانونی درباره علت مرگ ساناز مشخص می‌شود که او ۲۴ ... ماجرای مرگ اسرارآمیز دختر ایرانی در هتل دوبی .... جزییات قتل هولناک نیلوفر 11 ساله و مادرش .... طراحی سکانس تلخ برای خواستگاری از زن جوان! +عکس منتشر شده در تاريخ: 16/11/1390 .... بازداشت قاتل 4عضو خانواده برازجاني ..... قتل به دليل جاي پارك خودرو

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
موضوعات

 • بخش کلاس نهم
 • بخش کلاس هشتم
 • آهنگ جدید
 • نرم افزار

 • نمونه سولات پیام نور

 • نمونه سوال پیام نور

 • پایه هفتم

 • سریال کره ای

 • عکس های بازیگران

 • اخبار
 • آموزش ترفند ها
 • دانلود
 • pdf کتاب های درسی
 • مقاله

 • بخش دبیرستان
 • سرگرمی
 • ورزش
 • پاورپوینت

 • عکس
 • دنیای مد
 • سبک زندگی
 • گزارش کار آموزی

 • تحقیق

 • فرهنگ و هنر
 • پایان نامه

 • برنامه شب کوک

 • پروژه
 • افشاگری جدید در شبکه من و تو

 • فصل سوم برنامه خندوانه

 • سریال دورهمی

 • پرسشنامه

 • طرح توجیهی
  نظرسنجی
  طرفدار کدام تیم هستید؟  صفحات جداگانه