close
تبلیغات در اینترنت
فاصله داعش از "مرزهای ایران" چقدر است؟ + نقشه و تصاویر
loading...

اخبار

فاصله داعش از "مرزهای ایران" چقدر است؟ + نقشه و تصاویر سوال اینجاست که در سال 2016 فاصله داعش از "مرزهای ایران" چقدر شده است؟   تروریست های تکفیری داعش از تابستان سال 2014 با کمک برخی عناصر مزدور و باقی مانده های رژیم بعث به عراق حمله کردند و خساراتی را در عراق برجای گذاشتند.      …

آخرین ارسال های انجمن

فاصله داعش از "مرزهای ایران" چقدر است؟ + نقشه و تصاویر

بازدید : 97 چهارشنبه 11 فروردين 1395 : 11:59 نظرات ()

فاصله داعش از "مرزهای ایران" چقدر است؟ + نقشه و تصاویر

سوال اینجاست که در سال 2016 فاصله داعش از "مرزهای ایران" چقدر شده است؟
  تروریست های تکفیری داعش از تابستان سال 2014 با کمک برخی عناصر مزدور و باقی مانده های رژیم بعث به عراق حمله کردند و خساراتی را در عراق برجای گذاشتند.
       
این تروریست ها که از ماه می تا جولای 2014  بیشترین حملات را علیه استان های عراق انجام دادند، در ابتدا استان های "نینوا" ، "الانبار" ، "دیاله" ، "صلاح الدین"  و بخش هایی از "کرکوک" را به تصرف خود درآورده بودند و سودای تصرف کل سرزمین عراق را در سر می پروراندند.**نقش سردار سلیمانی در جلوگیری از سقوط "بغداد" و "اربیل"

اما جمهوری اسلامی ایران که وضعیت امنیتی همسایه غربی خود را نامساعد دید به کمک "بغداد" شتافت و "سردار سرلشکر پاسدار قاسم سلیمانی" با ارائه کمک های مشورتی-نظامی از سقوط شهرهای مهمی همچون "بغداد" و "اربیل" جلوگیری کرد.


فاصله داعش از


دیلی استار (Daily Star) درباره نقش سردار سلیمانی در مبارزه با داعش عنوان داشت: ایدئولوژی فرمانده سپاه قدس تلفیقی از روش نرم و استراتژی سخت بوده و او حد فاصل سال‌های 2014 تا 2015 به نیروهای مردمی برای مقابله با دولت اسلامی (بخوانید تروریست‌های داعش) ایفای نقش کرده است.

سردار سرتیپ  "امیر علی حاجی زاده " فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این زمینه اظهار داشت: ارتش و ملت عراق اگر کمکی نیاز دارند ایران می‌تواند به آن‌ها یاری برساند؛ زیرا اگر کمک ایران نبود داعش، کردستان عراق را تصرف می‌کرد و در همین راستا باید بگویم که  "سردار سلیمانی"  با ۷۰ نفر جلوی تروریست‌های داعش در "اربیل" را گرفتند.


"احمد الاسدی" سخنگوی حشد الشعبی در گفت و گو با  خبرنگار  دفاعی امنیتی  گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛  درباره نقش سردار سلیمانی در مبارزه با تروریست های داعش اظهار داشت:  "حاج قاسم سلیمانی"  همواره در صحنه بیشتر عملیاتها حاضر است و من فکر می کنم هیچ هدایت راهبردی شکل نمی گیرد مگر آنکه با توجیهات و راهنمایی های وی به سرانجام برسد.


فاصله داعش از

فاصله داعش از
سخنگوی حشد الشعبی با بیان اینکه من معتقدم همانا حضور وی برای عراق آنهم به شکلی کاملا دل کنده از دنیا و شجاعانه برای عراق کمک کننده است، گفت: سردار  سلیمانی عراق را از شر داعش و تکفیر نجات خواهد داد.


وی تاکید کرد: کسی که پیشگامی حضورش (حضور سردار سلیمانی در جبهه های نبرد علیه داعش )  برای رزمندگان  فرمانبرداری از امام خامنه ای و امام خمینی را تداعی کرد و فرمانده سپاه قدس با حضور در جبهه های نبرد از حشد الشعبی و نیروهای مسلح عراق پشتیبانی می کند و این مهم  دستاوردهای بزرگی را رقم زد.**فاصله تروریست های داعش از مرزهای ایران  در جولای سال 2014 چقدر بود؟

سال 2014 میلادی با پیشروی های گسترده داعش از غرب تا شرق عراق (از استان "الانبار" تا استان "دیالی") داعش به حدی به مرزهای جمهوری اسلامی ایران نزدیک شده بود که برخی منابع این فاصله را بین 30 تا 40 کیلومتری استان "کرمانشاه" می دانستند.


البته پس از ساماندهی ارتش و نیروهای مردمی عراق (حشد الشعبی) ، این نیروها به سمت مراکز حضور داعش گسیل شدند و یکی پس از دیگری شهرهای تحت اشغال را از تروریست های تکفیری داعش باز پس گرفتند.

از سوی دیگر نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در مرزها یک خط قرمز 40 کیلومتری در نظر گرفتند و آن را معیار مبارزه با تروریست ها قرار دادند که در این پروسه رفته رفته با تلاش های ارتش و حشد الشعبی عراق استان "دیالی" پاکسازی شد.
**فاصله داعش از مرزهای ایران  در سال 2015 چقدر بود؟

پس از یکسال جنگ ارتش و نیروهای مردمی عراق با تروریست های تکفیری که البته عراقی ها از کمک های مستشاری سپاه قدس جمهوری اسلامی ایران هم بهره می بردند ،  به تدریج فاصله داعش با مرزهای جمهوری اسلامی ایران افزایش یافت و این فاصله در جولای سال 2015 میلادی به بیش از 80 کیلومتر در مرزهای تعریف شده رسید.


فاصله داعش از


البته در سه ماهه اول سال 2015 و سال مارچ سال 2015 میلادی شهرهای مهم و استراتژیکی همچون "تکریت" مرکز استان "صلاح الدین" و "رمادی" مرکز استان "الانبار" از سیطره تروریست های تکفیری خارج شد و بسیاری از تحلیل ها نشان از ضعیف شدن داعش داشت.

عملیات های پس از پاکسازی "رمادی" موفقیت های ارتش و حشد الشعبی را در نبرد با داعش نشان می داد. البته نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در همه مراحل عملیات پاکسازی مناطق مختلف عراق یار و یاور عراقی ها بودند و با کمک های مستشاری از همسایه خود پشتیبانی می کردند.**فاصله داعش از مرزهای ایران در سال 2016

پس از انفجارهای بروکسل ، در ماه مارچ سال 2016 تصویری در فضای مجازی منتشر شده که در آن آمده است فاصله ایران با داعش 112 کیلومتر و فاصله بلژیک با داعش 3 هزار کیلومتر ؛ اما مرزهای ایران از امنیت کافی برخوردار است و بلژیک انفجارهایی را به خود دیده که ده ها کشته و زخمی برجای گذاشته است.


فاصله داعش از


متاسفانه اتفاقات دلخراشی که در چند ماهه اخیر در "بروکسل" و "پاریس" شاهد بودیم؛  نتیجه پشتیبانی آمریکا و همپیمانانش از تروریست ها در سوریه و عراق است که با بازگشت افراط گرایان خطرناک از سوریه و عراق به کشورشان،  کشورهای مقصد آماج حملات تروریستی قرار می گیرد.

هم افزایی نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی ایران نشان داده که می توان ضریب امنیتی را در برابر حملات تروریستی گسترده یا کور افزایش داد و فاکتور هوشیاری  مهمترین المان تفاوت نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی ایران با بلژیک است.

فاصله مرزهای جمهوری اسلامی ایران با داعش طی سه برهه مقابله با این گروه تروریستی از 40 به بیش از 110 کیلومتر افزایشیافته و این موضوع نشان می دهد نیروهای نظامی و امنیتی برای مقابله با تروریسم از هوشیاری بالایی برخوردارند.


اتفاقات دو سال اخیر در نزدیکی مرزهای جمهوری اسلامی ایران نشان می دهد نقش سپاه قدس و فرماندهی این نیرو در تامین و توسعه امنیت ملی بسیار تعیین کننده است و باید قدر دو نعمت را بدانیم : "امنیت" ، "سلامت".فاصله داعش از "مرزهای ایران" چقدر است؟ + نقشه و تصاویر

www.yjc.ir › سیاسی › دفاعی امنیتی
به گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ تروریست های تکفیری داعش از تابستان سال 2014 با کمک برخی عناصر مزدور و باقی مانده های ...
کلیپ ,عکس,فیلم,نرم افزار موبایل را دانلود کنید. ... ایران" چقدر است؟ + نقشه و تصاویر. سوال اینجاست که در سال 2016 فاصله داعش از "مرزهای ایران" چقدر شده است؟
شما از این صفحه 3 بار بازدید کردید. آخرین بازدید: 1/1/16


تلکس دولت بهار: فاصله داعش از "مرزهاي ايران" چقدر است؟ + نقشه و تصاوير چهارشنبه، 11 فروردین 1395 - 09:11 کد خبر: 237920 ...
۳۱ دقیقه پیش - فاصله داعش از “مرزهای ایرانچقدر است؟ + نقشه و تصاویر.

فاصله داعش از "مرزهای ایران" چقدر است؟ + نقشه و تصاویر

www.ghatreh.com/.../فاصله-داعش-مرزهای-ایران-چقدر-است-نقشه-تصاویر
۲ ساعت پیش - سوال اینجاست که در سال 2016 فاصله داعش از مرزهای ایران چقدر شده است؟ - متاسفانه اتفاقات دلخراشی که در چند ماهه اخیر در "بروکسل" و "پاریس" شاهد ...
۲ ساعت پیش - www.ghatreh.com/.../فاصله-داعش-مرزهای-ایران-چقدر-است-نقشه-تصاویر 11 دقیقه قبل ... سوال اینجاست که در سال 2016 فاصله داعش از مرزهای ایران ...

فاصله داعش از "مرزهای ایران" چقدر است؟ + نقشه و تصاویر - سرخط

www.sarkhat.com/.../فاصله-داعش-از-مرزهای-ایران-چقدر-است-نقشه-تصاو...
فاصله داعش از "مرزهای ایران" چقدر است؟ + نقشه و تصاویر ... منابع خبر. فاصله داعش از "مرزهای ایران" چقدر است؟ + نقشه و تصاویر باشگاه خبرنگاران - ۱۹ دقیقه قبل ...

پیشروی داعش در خاک عراق/ داعش در 42 کیلومتری مرز کرمانشاه ...

andisheh-kermanshah.ir/.../979-پیشروی-داعش-در-خاک-عراق-داعش-در-42-...
پیشروی داعش در خاک عراق/ داعش در 42 کیلومتری مرز کرمانشاه+ نقشه/تصاویر ... توضیح آنکه از مرز استان کرمانشاه(خسروي) تا شهر خانقين عراق ۱۰كيلومتر فاصله است و .... نمیتونه حمله کنه چون قدرت ایرانو میشناسم که چقدر قویه تو خاورمیانه بزرگترین ..... به خدا قسم اگه داعش به مرزهای ایران نزدیک شود 80 میلیون ایرانی یک جا برسر آنها ...

فاصله داعش از مرزهای ایران چقدر است؟/+نقشه : ندای گیلان

www.nedayegilan.ir/فاصله-داعش-از-مرزهای-ایران-چقدر-است؟نق/
فاصله داعش از مرزهای ایران چقدر است؟/+نقشه. ندای گیلان: با آزادسازی استان «دیاله» عراق خطر تا حد ... از تیرماه ۹۳ پیشروی‌های داعش در عراق آغاز و با اشغال استان‌های «نینوا»، «صلاح الدین»، «دیاله» و «الانبار» در ... تصاویر محصول جدید سامسونگ فاش شد.

فاصله داعش از مرزهای ایران چقدر است؟ + نقشه و تصاویر

irannews.shafaqna.com/FA/IR/917974
فاصله داعش از مرزهای ایران چقدر است؟ + نقشه و تصاویر. سوال اینجاست که در سال 2016 فاصله داعش از مرزهای ایران چقدر شده است؟ مطلب در سایت اصلی ...

فاصله داعش از "مرزهای ایران" چقدر است؟ + نقشه و تصاویر | فرا ...

farapress.ir/fa/.../فاصله-داعش-از-مرزهای-ایران-چقدر-است؟-نقشه-و-تصاوی...
سوال اینجاست که در سال 2016 فاصله داعش از. ... فاصله داعش از "مرزهای ایران" چقدر است؟ + نقشه و تصاویر. منبع خبر : افکار نیوز _ سیاسی. چهارشنبه ?? فروردین ?

فاصله واقعی تروریست های داعش با ایران چقدر است؟(+عکس ...

noorehowzeh.ir/?p=10458
او گفت: گروهک تروریستی داعش صدها کیلومتر با مرزهای ایران اسلامی فاصله دارد و فقط فاصله در ... به نقشه ای که سایت تابناک به تازگی منتشر کرده است نگاه کنید:.

فاصله داعش از «مرزهای ایران» چقدر است؟ نقشه | News File

newsfile.ir/news/فاصله+داعش+از+«مرزهای+ایران»+چقدر+است؟++نقشه
دانا - 53 دقیقه پیش; فاصله داعش از "مرزهای ایران" چقدر است؟ نقشه و تصاویر سوال اینجاست که در سال 2016 فاصله داعش از "مرزهای ایران" چقدر شده است؟... بعلاوه یک - 1 ...

فاصله داعش از 'مرزهای ایران' چقدر است؟ نقشه و تصاویر | News ...

newsfile.ir/.../فاصله+داعش+از++%26%23039%3Bمرزهای+ایران%26%230...
نقشه و تصاویر سوال اینجاست که در سال 2016 فاصله داعش از "مرزهای ایران" چقدر شده ... کشور است که با نقشه روباز (حیاط مرکزی) و رواقهای دورتادور آن ساخته شده اس .

فاصله واقعی تروریست های داعش با ایران چقدر است؟ (+عکس ...

didna.ir/فاصله-واقعی-تروریست-های-داعش-با-ایران-چ.html/
او گفت: گروهک تروریستی داعش صدها کیلومتر با مرزهای ایران اسلامی فاصله دارد و فقط فاصله در ... به نقشه ای که سایت تابناک به تازگی منتشر کرده است نگاه کنید:.

فاصله داعش از "مرزهای ایران" چقدر است؟ + نقشه و تصاویر

zooya.ir/news.php?dd=144833&news=فاصله%20داعش%20از
+ نقشه و تصاویر. تعداد بازدید : 1. سوال اینجاست که در سال 2016 فاصله داعش از "مرزهای ایران" چقدر شده است؟ ... شکستن چانه دروازه بان توسط کارلوس توز+فیلم (1329).

فاصله داعش با مرزهای ایران چقدر است؟ - فراناز

www.faranaz.com/dash-away-from-the-iranian-border-how-much.html
او گفت: گروهک تروریستی داعش صدها کیلومتر با مرزهای ایران اسلامی فاصله دارد و فقط فاصله در مرز قصر شیرین با این ... به نقشه ای که سایت تابناک به تازگی منتشر کرده است نگاه کنید: .... تصاویر جدید مریم خدارحمی بازیگر سینما و تلویزیون.

فاصله واقعی تروریست های داعش با ایران چقدر است؟ (+عکس ...

059.ir/.../318-فاصله-واقعی-تروریست-های-داعش-با-ایران-چقدر-است؟-(عکس...
او گفت: گروهک تروریستی داعش صدها کیلومتر با مرزهای ایران اسلامی فاصله دارد و فقط فاصله در ... به نقشه ای که سایت تابناک به تازگی منتشر کرده است نگاه کنید:

گروه تروریستی داعش با ایران چقدر فاصله دارد؟ + نقشه - نازوب

www.nazweb.ir/85081-dash-how-far-the-iranian-terrorist-group.html
فاصله ی واقعی گروه تروریستی داعش با ایران در تصاویر زیر مشخص شده است از ... گروه تروریستی داعش با ایران چقدر فاصله دارد؟ + نقشه. این شهر با مرزهای ایران 40 ...


فاصله داعش از مرزهای ایران چقدر است؟ نقشه و تصاویر - پارس ...

parstelex.ir/site/news/show/1441530
۳ ساعت پیش - جستجو گر هوشمند اخبار در سایتهای خبری,اخبار سیاسی,اخبار علمی,اخبار فرهنگی,اخبار اجتماعی,اخبار هنری,اخبار مذهبی,اخبار شیعه - سوال اینجاست ...
فاصله داعش با مرزهای ایران چقدر است؟ ... سخنان وی، دستمایه گزارشی به همراه تصاویری از نقشه فاصله داعش با ایران در فرارو شد و این سایت، در گزارش خود چنین نوشت: ...

فاصله دقیق داعش از مرزهای ایران + تصویر نقشه - پایگاه ...

elat.ir/1394/03/فاصله-دقیق-داعش-از-مرزهای-ایران-تصویر/
فاصله دقیق داعش از مرزهای ایران + تصویر نقشه - پایگاه خبری تحلیلی علت. ... داعش در حلب چقدر عقب‌نشینی کرده است؟ ..... امیر سرتیپ “احمدرضا پوردستان” فرمانده نزاجا در صحن علنی مجلس گفت: تکفیری‌ها به مرزهای ایران نزدیک است؛ که البته این ...

فاصله داعش از "مرزهای ایران" چقدر است؟ + نقشه و تصاویر - چیتوا

www.chitva.com/.../فاصله-داعش-از-مرزهای-ایران-چقدر-است-نقشه-و-تصا...
فاصله داعش از "مرزهای ایران" چقدر است؟ + نقشه و تصاویر. مشاهده متن اصلی خبر در سایت خبری باشگاه خبرنگاران جوان · درباره ما; |; تماس با ما. تمامی اخبار توسط نرم ...
۳ ساعت پیش - فاصله داعش از "مرزهاي ايران" چقدر است؟ + نقشه و تصاوير ... باند اختلاس ۸ هزار ميلياردي تا تکذيب درخواست حکم حکومتي از مقام‌معظم‌رهبري+ تصاوير ...

فاصله داعش از مرزهای ایران + تصایر نقشه - جوان پرس

www.javanpress.ir/فاصله-داعش-از-مرزهای-ایران-چقدر-است؟/
شکل ۱-تصرفات تروریست‌های داعش در تابستان ۹۳ (رنگ بنفش تصرفات تروریست‌های داعش). فاصله داعش از مرزهای ایران چقدر است؟ شکل ۲-تصرفات داعش در سال ۹۳ ...

تماس با ما

khabarontime.ir/.../-فاصله-داعش-از-مرزهای-ایران-چقدر-است-نقشه-و-تصا...
۲ ساعت پیش - + نقشه و تصاویر. دولت بهار: سوال اینجاست که در سال 2016 فاصله داعش از "مرزهای ایران" چقدر شده است؟ باشگاه خبرنگاران: تروریست های تکفیری ...

سیاسی - فاصله داعش از "مرزهای ایران" چقدر است؟ + نقشه و ...

jazzservices.net/.../فاصله_داعش_از_مرزهای_ایران_چقدر_است_نقشه_و_ت...
سوال اینجاست که در سال 2016 فاصله داعش از.

داعش در 40 کیلومتری مرز ایران - احتمال ورود داعش به ایران به ...

wiki.tiktak.info/672/2015/.../داعش-در-40-کیلومتری-مرز-ایران-احتمال-ور...
۴ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - داعش در پنجاه کیلومتری مرز ایران است/انجام اقدامات لازم در … www.yjc.ir/… ..... داعش تنها 40 كيلومتر با مرزهاي ايران فاصله دارد+نقشه – انجمن … ..... فاصله-واقعی-داعش-با-ایران-چقدر-است-تصاویر. ۲۲ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. – او گفت: گروهک ...

فاصله داعش از "مرزهای ایران" چقدر است؟ - ایرونی ironi ...

www.ironi.in/فاصله-داعش-از-مرزهای-ایران-چقدر-است؟/
فاصله داعش از "مرزهای ایران" چقدر است؟ + نقشه و تصاویر. ۱۳۹۵-۰۱-۱۱. سوال اینجاست که در سال 2016 فاصله داعش از "مرزهای ایران" چقدر شده است؟ Source: yjc.
 

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
موضوعات

 • بخش کلاس نهم
 • بخش کلاس هشتم
 • آهنگ جدید
 • نرم افزار

 • نمونه سولات پیام نور

 • نمونه سوال پیام نور

 • پایه هفتم

 • سریال کره ای

 • عکس های بازیگران

 • اخبار
 • آموزش ترفند ها
 • دانلود
 • pdf کتاب های درسی
 • مقاله

 • بخش دبیرستان
 • سرگرمی
 • ورزش
 • پاورپوینت

 • عکس
 • دنیای مد
 • سبک زندگی
 • گزارش کار آموزی

 • تحقیق

 • فرهنگ و هنر
 • پایان نامه

 • برنامه شب کوک

 • پروژه
 • افشاگری جدید در شبکه من و تو

 • فصل سوم برنامه خندوانه

 • سریال دورهمی

 • پرسشنامه

 • طرح توجیهی
  نظرسنجی
  طرفدار کدام تیم هستید؟  صفحات جداگانه