close
تبلیغات در اینترنت
جدیدترین اخبار گروه تروریستی داعش
loading...

اخبار

جدیدترین اخبار گروه تروریستی داعش را در سایت ما مشاهده نمایید.

آخرین ارسال های انجمن

جزئیات خبر استقرار داعش در نزدیکی مرزهای ایران ؟!

بازدید : 15 سه شنبه 27 بهمن 1394 : 16:54 نظرات ()

اخیرا در فضای مجازی موضوع قابل تاملی مطرح شده است.
به گزارش خبرنگار  دفاعی امنیتی  گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ تروریست‌های تکفیری داعش از فضای مجازی جهت مطرح کردن دیدگاه های خود استفاده می‌کنند و در این پروسه اقدامات مخربی را انجام داده اند و فعالیت های تبلیغاتی این گروه تروریستی پوششی برای شکست های آن هاست.


تروریست های داعش هرگاه در آوردگاه های میدانی شکست را پذیرا می‌شوند، در فضای مجازی اقدامات تکمیلی را انجام می‌دهند و اخیرا شایعه ای را مطرح کردند که جای تامل جدی دارد؛ آن ها مدعی هستند که در استان دیاله در حال فعالیت گسترده هستند و در این پروسه مطالبی را عنوان داشته اند.


تروریست های تکفیری داعش در سال 2014 میلادی با یک حمله غافلگیرانه بیش از چهل درصد خاک عراق را در چهار استان "نینوا" ، "دیاله" ، "الانبار" ،  "صلاح الدین" و بخشی از استان  "کرکوک " را تصرف کرد و در این پروسه بیش از 180 هزار کیلومتر مربع از عراق اشغال شد.


اما پس از آن ارتش و نیروهای مردمی عراق با بدست گرفتن شرایط، کم کم مراحل آزاد سازی را آغاز کردند و در این پروسه اولین استانی که برای پاکسازی کامل آن تلاش شد، "دیاله"  بود و این استان به تدریج و در مدت چند ماه پاکسازی گردید.** توپولوژی استان  "دیاله"  عراق استان  "دیاله" یا "دیالی" از استان‌های شرقی کشور عراق بوده و این استان در مرز این کشور با ایران قرار گرفته و با استان‌های کرمانشاه و ایلام در ایران هم مرز است. این استان بیش از 17 هزار کیلومتر مربع وسعت دارد و در مرزهای غربی جمهوری اسلامی ایران واقع شده است.استقرار داعش در استان


استقرار داعش در استان

مرکز استان دیالی عراق "بعقوبه" بوده و یکی از شهرهای مهم آن  "خانقین" است که در نزدیکی مرزهای غربی ایران واقع است. این استان قریب به 1 میلیون و 225 هزار نفر جمعیت دارد.  در تابستان سال 2014 داعش تا نزدیکی خانقین پیش آمده بود که با اقدام به موقع ارتش و نیروهای مردمی عراق در حصر جدی قرار گرفتند و از این استان به تدریج عقب کشیدند تا جایی که اولین استان پاکسازی شده در عراق دیالی بود.


اما اخیرا ادعایی در فضای مجازی مطرح شده که این گروه تروریستی در استان "دیاله" که در شرق عراق و نزدیکی مرزهای جمهوری اسلامی ایران است مستقر شده و قصد ایجاد تحرکاتی دارد که جای تامل است .


امیر سرتیپ احمد رضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش در گفت و گو با خبرنگار  دفاعی امنیتی  گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره حضور داعش در استان دیاله عراق اظهار داشت: هیچ تهدیدی از سوی داعش در استان دیاله متوجه ما نیست و ما خط قرمز 40 کیلومتری خود را ترسیم کرده‌ایم .

وی ادامه داد: ما با اشراف اطلاعاتی که داریم در صورتی که تهدیدی رخ دهد با قدرت با آن برخورد می‌کنیم.فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به اینکه حضور داعش در استان دیالی عراق که هم مرز با استان‌های ایلام و کرمانشاه ماست، یک حضور منسجم نیست، افزود: یکی از تاکتیک‌ها و تکنیک‌های داعش این است که در استان‌های مختلف عراق افرادی را استخدام می‌کند که در مواقع لزوم با آنها ارتباط و از آنها استفاده شود.


فرمانده نیروی زمینی ارتش تأکید کرد: با توجه به ارتباطات مستشاری ایران و عراق این نیروها شناسایی و در یک حرکت منسجم توسط پلیس و ارتش عراق دستگیر شدند و ضربه مهلکی به این گروه تروریستی وارد شد.


امیر پوردستان با اشاره به اینکه حضور داعش در استان  "دیاله"  یک حضور کمرنگ است خاطر نشان کرد: این به آن معنا نیست که ما خیالمان راحت باشد و همواره رصد و توجه را درنظر داریم.  **جنگ روانی رسانه های خارجی علیه  "حشد الشعبی"

البته جنگ روانی سنگینی در دو هفته اخیر علیه نیروهای حشد الشعبی ایجاد شده که این نیروها در شرق عراق مرتکب شده اند ؛ حال آنکه این اقدامات روانی رسانه های وابسته به برخی کشورهای منطقه در راستای کمرنگ جلوه دادن پیروزی های بسیج مردمی در عراق است.


"عدی الخدران" نماینده استان "دیاله گفت: "  اطلاعات دقیقی داریم که تیم های تروردستگاه های اطلاعات خارجی به ویژه منطقه ای به شدت در صدد ایجاد فتنه در  "دیاله"  از طریق ترور شخصیت‌های معروف به میانه روی و ملی گرایی در سطوح دینی یا سیاسی هستند.الخدران تصریح کرد: چنین توطئه ای در پاسخ به پیروزی های بزرگ نیروهای عراقی در استان دیاله علیه گروه تروریستی "داعش" و رسوا سازی نقش منفی این گروهک در رویدادهای پس از سال 2014 است که آنان را به سمتی سوق داد که بازیچه دست سازمان های اطلاعاتی خارجی و منطقه ای شوند.


ارتش و نیروهای مردمی عراق اراده‌ای جدی برای پاکسازی همه مناطق اشغالی دارند و البته ائتلاف ضدداعش تلاش می‌کند تا پیروزی‌ها ملت عراق را به نام خود مصادره کند و این گونه می‌نمایاند که اگر آنها نبودند، پیروزی و بازپس گیری مناطق اشغالی میسر نبود و این در حالی است که صاحبنظران اتفاقات استان "دیالی" و پرتاب محموله‌های هوایی برای تروریست‌ها در "جلولا" و "سعدیه" برای داعشی که توسط آمریکا انجام شد و اقدامات اینچنینی را به خاطر دارند.


 به عبارت بهتر افرادی که برای رعب و وحشت به عنوان یاران داعش در مرزهای شرقی عراق عکس انداخته اند؛  تنها برای تبلیغات بوده و استخدام این گروه تروریستی هستند و یقینا داعش در شرق عراق حضور جدی نظامی آنطور که در استان "نینوا" داشته ندارد و قطعا هر خطری به  سرعت پاسخ داده خواهد  شد.

 

انفجار 3 مرد به جرم جاسوسی به‌دست کودک داعشی + فیلم(18+)

بازدید : 30 پنجشنبه 22 بهمن 1394 : 12:44 نظرات ()
در این فیلم کودک داعشی ماشه بمب را فشار می‌دهد و خودرو منفجر می شود.
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان؛ در این فیلم کودک داعشی ماشه بمب را فشار می‌دهد و خودرو منفجر می شود

سر بریدن یک مرد به دست جلاد نوجوان داعش + فیلم(18+)

بازدید : 31 شنبه 17 بهمن 1394 : 17:9 نظرات ()


در این فیلم سر بریدن یک مرد به دست جلاد نوجوان داعش را خواهید دید.
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان؛ در این فیلم سر بریدن یک مرد به دست جلاد نوجوان داعش را خواهید دید.

ایاد العدل، امیر جبهه النصره کشته شد

بازدید : 21 پنجشنبه 01 بهمن 1394 : 10:4 نظرات ()

ایاد العدل، امیر جبهه النصره در منطقه‌ای واقع در حومه استان ادلب در سوریه، به همراه معاونش به ضرب گلوله افراد ناشناس کشته شدند.به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان ؛ به نقل از شبکه خبری المیادین،" ایاد العدل" (ابو عتیق) امیر جبهه النصره در محله غربی منطقه اریحا واقع در حومه استان ادلب در سوریه، به همراه معاونش به ضرب گلوله افراد ناشناس کشته شدند.

طی یک ماه اخیر ارتش سوریه به همراه همپیمانان خود پیشروی‌هایی را در استان‌های مختلف از جمله حلب و ادلب داشته است.


ابوعزرائیل داعشی ها را به رگبار گلوله بست + فیلم

بازدید : 44 چهارشنبه 30 دي 1394 : 13:10 نظرات ()


در این فیلم ابوعزرائیل را در میدان جنگ با تروریست های داعش خواهید دید.

 در این فیلم ابوعزرائیل را در میدان جنگ با تروریست های داعش خواهید دید.

جنایات‌ تک تیراندازهای استتار شده داعش + فیلم(16+)

بازدید : 21 شنبه 26 دي 1394 : 15:6 نظرات ()

در این فیلم جنایات تک تیراندازهای استتار شده داعش را خواهید دید.

به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، در این فیلم جنایات تک تیراندازهای استتار شده داعش را خواهید دید.

فیلم جنایات دلخراش جدید داعش در عملیات تروریستی + (فیلم 16+)

بازدید : 51 پنجشنبه 24 دي 1394 : 10:27 نظرات ()


 داعش به‌تازگی فیلمی را درخصوص مبارزه عناصر این گروه تروریستی در ایالت الخیر سوریه منتشر کرده است.

به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، داعش به‌تازگی فیلمی را درخصوص مراحل اجرای عملیات بوسیله نظامیان تیرانداز و عاملان انتحاری این گروه تروریستی در ایالت «الخیر» سوریه، منتشر کرده است. 
  انتهای پیام/

وقتی داعش دست به اختراع می زند+تصاویر

بازدید : 33 دوشنبه 21 دي 1394 : 14:27 نظرات ()


یک رسانه آمریکایی از اقدام گروهک تروریستی داعش در آماده‌سازی خودروی بمب‌گذاری شده بدون سرنشین خبر داده است به طوری که امکان کنترل از راه دور و انفجار آن بدون نیاز به از دست دادن تروریست انتحاری در این عملیات وجود دارد.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان،  گروه تروریستی داعش، نوار ویدئویی را پخش کرده است که در این نوار چگونگی تبدیل یک خودروی معمولی به سلاحی که از راه دور کنترل می‌شود، به نمایش درآمده است.

تروریست‌های تکفیری توانسته‌اند از طریق سیستم خودکار از راه دور این خودروی معمولی را توسعه دهند و همچنین مانکن انسانی را هم ساخته‌اند که در محل چشم‌های آن دو دوربین کارگذاشته اند که با اشعه مادون قرمز کار می‌کند.

البته شبکه اسکای نیوز بخش‌هایی از ویدئوی آموزشی گروه تروریستی داعش را حذف کرده است تا دیگران از این فناوری در اقدامات جنایتکارانه استفاده نکنند.

در زیر تصاویری از داخل کارگاه وابسته به گروهک تروریستی وهابی داعش نشان داده می‌شود که مراحل آماده‌سازی این خودروی بمب‌گذاری شده بدون سرنشین با کنترل از راه دور و کارگذاشتن مانکن در صندلی جلویی آن به نمایش درآمده است.


وقتی داعش دست به اختراع می زند

وقتی داعش دست به اختراع می زند

وقتی داعش دست به اختراع می زند

وقتی داعش دست به اختراع می زند
منبع: شیعه نیوز


تبلیغات
اطلاعات کاربری
موضوعات

 • بخش کلاس نهم
 • بخش کلاس هشتم
 • آهنگ جدید
 • نرم افزار

 • نمونه سولات پیام نور

 • نمونه سوال پیام نور

 • پایه هفتم

 • سریال کره ای

 • عکس های بازیگران

 • اخبار
 • آموزش ترفند ها
 • دانلود
 • pdf کتاب های درسی
 • مقاله

 • بخش دبیرستان
 • سرگرمی
 • ورزش
 • پاورپوینت

 • عکس
 • دنیای مد
 • سبک زندگی
 • گزارش کار آموزی

 • تحقیق

 • فرهنگ و هنر
 • پایان نامه

 • برنامه شب کوک

 • پروژه
 • افشاگری جدید در شبکه من و تو

 • فصل سوم برنامه خندوانه

 • سریال دورهمی

 • پرسشنامه

 • طرح توجیهی
  نظرسنجی
  طرفدار کدام تیم هستید؟  صفحات جداگانه