close
تبلیغات در اینترنت
برنامه نود
loading...

اخبار

برنامه نود

آخرین ارسال های انجمن

دانلود برنامه نود دوشنبه 3 خرداد 95 با حضور مهدی طارمی و محرم نویدکیا

بازدید : 92 سه شنبه 04 خرداد 1395 : 18:34 نظرات ()

دانلود برنامه نود 3 خرداد 95,دانلود برنامه نود با حضور حسین کعبی نویدکیا 3 خرداد,

دانلود نود درجه 3 خرداد 95,دانلود برنامه نود شب افشاگری ها 3 خرداد 95,

دانلود برنامه نود 95/3/3,دانلود نود سه خرداد نود و پنج,خلاصه برنامه دیشب 90 نود 3 خرداد,

نظرسنجی برنامه 90 نود 3 خرداد 95,دانلود برنامه نود دیشب,نود درجه,دانلود ,دانلود برنامه نود,برنامه نود

دانلود برنامه نود 3 خرداد 95 با حضور مهدی طارمی کعبی و نوید کیا

عادل فردوسی پور در برنامه شب گذشته اش بیشتر برنامه اش را اختصاص به حضور مهمانانی داد که هر کدام صحبت های جالبی را مطرح می کردند. طارمی از آرزویش برای حضور در خارج از فوتبال ایران و ترک پرسپولیس گفت و نویدکی نیز از دلایل اختلافاتش با استیماچ و فرکی پرده برداشت و کعبی هم از دلیل کنار رفتنش از تیم ملی به دلیل اینکه می خواستند بازوبند را به فرد دیگری بسپارند خبر داد. مشروح برنامه نود و ویدیوهای مربوط به آن را می توانید در ادامه مشاهده فرمایید.


آیتم اول – نظرسنجی


آیتم اول برنامه نود اختصاص به نظرسنجی درباره نتیجه فینال جام حذفی داشت و مخاطبان باید نتیجه این بازی را پیش بینی می کردند.


آنچه در برنامه امشب خواهید


برنامه امشب نود آیتم های زیر را برای مخاطبان خود در نظر گرفته است.


- صعود نفت آبادان به لیگ برتر
- گفتگو با مهدی طارمی
-  بررسی مشکلات سپاهان


آیتم ویژه – حضور در برزیل ایران


گزارشگران برنامه نود با حضور در آبادان به تهیه گزارشی جالب توجه از صعود نفت آبادان به لیگ برتر پرداختند. مشکلاتی که این تیم داشت و صحبت با هواداران و بازیکنان و مسوولان این تیم از بخش هایی بود که در این آیتم در نظر گرفته شده بود.


- شور حال هواداران نفت آبادان برای صعود تیم شان و حضور در استادیوم برای تشویق این تیم در بازی آخر جزو بخش اول این گزارش بود.
- بخش بعدی این گزارش اختصاص به گفتگو با کادر فجرسپاسی داشت که با ذکر خاطره ای از حضورشان در آبادان همراه شد.
- شور و حال هواداران آبادانی در استادیوم این تیم در دمای بالای 50 درجه و درخواست عجیب هواداران این تیم از محمدحسین میثاقی برای نمایش این گزارش در برنامه "فوتبال 120" با توجه به اینکه تیم خود را خارجی و برزیلی می دانستند از نکات جالب توجه این بخش بود.
- حضور پرشور هواداران در استادیوم که باعث شده بود آنها پشت نیمکت تیم مهمان نیز حضور داشته باشند و با اعتراض کلانتری و تیم مهمان همراه شده بود از دیگر بخش های این گزارش بود.

 

شور و هیجان آبادانی ها از لیگ برتری شدن نفت

 

بخش ویژه – مهدی طارمی؛ فراز و فرود


در این بخش عادل فردوسی پور آیتم ویژه ای برای مهدی طارمی، آقای گل این فصل لیگ برتر در نظر گرفته بود، بخشی با فراز و فرودهای یک ستاره؛ موقعیت های عجیب که گل شد و موقعیت هایی عجیب تر که از دست رفت. به همراه پنالتی هایی که این ستاره برای تیمش گرفت و البته فرصت هایی که از نقطه پنالتی از دست داد.
طارمی که در این برنامه روبروی عادل فردوسی پور حاضر شده بود در ابتدای صحبتش گفت: اول خدا را شکر می کنم که قسمتم این شد که از سه سال پیش که پادگان بودم و بعد در لیگ یک بازی کردم. آقای دایی مرا دید و به پرسپولیس آورد. فصل اولم خوب کار کرده بودم و امسال هم عزمم را جزم کرده بودم تا آقای گل شوم.
او در مورد فراز و فرودهایش در این فصل گفت: قبول دارم و البته شاید سنم کم بود. بازیکنان بزرگ دنیا هم شاید در طول فصل همیشه در اوج نباشند. خدا را شکر که توانستم آقای گل شوم و البته شرمنده هواداران شدم.
طارمی در مورد عملکرد بدش در بازی پایانی گفت: ما از ابتدای فصل بد بودیم و امتیازات و فرصت های زیادی را از دست دادیم. بعد از آن امتیازات خوبی را کسب کردیم. اما تیم ها در بازی های پایانی همه مقابل ما دفاعی بازی می کردند. بازی با نفت ما قهرمانی را از دست دادیم و البته بازی با راه آهن استرس زیادی داشتیم. تماشاگران خوبی آمده بودند اما همین تماشاگران استرس ما را زیاد کرده بودند.
آقای گل لیگ برتر در واکنش به این سوال عادل فردوسی پور که بعد از دربی چرا فصل را رها کرد و بد بازی کرد گفت: یک بازی محروم بودم و در برابر نفت فکر نمی کردیم آنها 11 نفره مقابل ما دفاع کنند. خودم به شخصه قبول دارم کمی بد بازی کردم اما اگر بازی ها ادامه داشت مطمئنا بهتر می شدم.

وی ادامه داد: بازی با ملوان من پنالتی گرفتم اما نمره خوبی به من داده نشد. شما انتظار دارید من همیشه گل بزنم. باید بگذارید تجربه کافی نداشتم. امسال خیلی تجربه کسب کردم و برای سال های آینده ام مطمئنا خوب خواهد بود.

 

 

طارمی در مورد اینکه چطور پنالتی می گیرد گفت: پنالتی و سبکی که برای گرفتن آن دارم به هرحال هنر است. اما بعضی از داوران بعد از آنالیزی که صورت دادید بد متوجه شدند و فکر می کردند من قصد فریب دارم.
وی در ادامه حرف هایش گفت: کار کردن در پرسپولیس سخت است و هواداران توقع دارند و البته توقع شان بیجا نیست و پرسپولیس بهترین تیم آسیاست.
طارمی در مورد اینکه چرا اینقد فرصت سوزی می کرده گفت: موقعیت هایی که از دست می دادم بیشترشان را خودم از دست دادم. شاید به این خاطر بود که خودم آنها را درست می کردم و انرژی زیادی را صرف می کردم و باعث می شد تا فرصت را از دست بدهم. در مورد بازی با استقلال اهواز هم حدود 6 موقعیت گل از دست دادم و به این خاطر بود که بعد از اردوی تیم ملی در شرق آسیا و تفاوت ساعت دچار مشکل شدم. شاید اگر فرصت هایم و پنالتی ها را از دست نمی دادم یک رکورد خوب به دست می آوردم.

طارمی در مورد دلیل قهرش بعد از اینکه در ابتدا پنالتی دیدار با استقلال به او داده نشد گفت: رامین یکی از دوستان خوبم است اما من دو گل زده بودم و دوست داشتم هت تریک کنم. بازی دربی و تاریخی می شد. بچه ها هم گفتند به رامین بزند و کمی عصبی شدم. در زمان گل رامین هم خودم خوشحال شدم و در مورد پاس گلی که به محسن مسلمان هم دادم چون او کاملا در موقعیت صد در صد قرار داشت.
مهاجم پرکارت پرسپولیس در مورد کارت زردهای پیاپی اش در این فصل گفت: بعد از اینکه آیتم مربوط به پنالتی ام نشان داده شد همه روی من نظر منفی داشتند و کارت زرد می دادند.

او در واکنش به سوالی درباره جدایی اش از پرسپولیس گفت: نمی خواهم بازارگرمی کنم اما چند پیشنهاد دارم. باید تشکر کنم از هواداران پرسپولیس که حمایت کردند از من در روزهای بد و خوبم. روزهای خوبی در پرسپولیس داشتم اما به این نتیجه رسیدم که در فصل پیش رو اگر پیشنهاد خوبی از اروپا داشته باشم بروم. چند تیم پیشنهاد دادند و طی یک ماه آینده مشخص خواهد شد.
طارمی ادامه داد: من با همه بزرگان فوتبال که مشورت کردم مثل آقای دایی و کریمی همه گفتند باید بروی. در اردوی تیم ملی هم از بازیکنان مشورت گرفتم و همه موافق رفتنم به اروپا بودند.
او در مورد دوری اش از حواشی گفت: من هیچ وقت گذشته ام را یادم نرفته و خدا دوستان خوبی به من داده که همیشه پشتیبانم هستند. همیشه سعی می کنم دور از حاشیه باشم. شاید در حین بازی کارهایی کنم اما آن مربوط به فوتبال است. بازی با صبا با احمد نوراللهی هم اتاق بودم. صبح ها برای ریکاوری می رویم اما حدود 5 دقیقه دیر رفتیم که برانکو ناراحت شد.

وی ادامه داد: خیال همه راحت باشد و من هیچ وقت وارد حاشیه نمی شوم.

طارمی در مورد اینکه گفته بود بزرگ تیم است و اعتصاب کرده بودند اینطور توضیح داد: من خودم را در حد بزرگی تیمی به اندازه پرسپولیس نمی دانم و ...
وی در پایان از پدر و مادرش بابت زحماتی که برای او کشید تشکر کرد و از پدرش نیز که وظیفه مربیگری او را برعهده داشت تشکر ویژه ای کرد.

 

مهدی طارمی؛ پدیده این فصل لیگ برتر

 

گفتگو صمیمی با مهدی طارمی

 

حضور در کنار احسان فتاحی


بهادر امیری، دیگر گزارشگر برنامه نود با حضور در کنار احسان فتاحی، بازیکن سپاهان که این روزها با بیماری سرطان دست و پنجه نرم می کند به گفتگو پرداخت.


او که تلاش چشمگیری برای مبارزه با این بیماری به خرج داده در مورد ان گفت: من روحیه ام را از انرژی ای که دوستانم به من می دهند و اگر امید باشد می توان به همه مشکلات غلبه کرد و ... .


فتاحی که با توجه به هزینه سرسام آوری که مبارزه با این بیماری برای او به همراه داشته گفت: خب شرایط خیلی سخت است و دوستان تماس گرفتند و همه پیگیری کردند.


بازیکن سابق تیم سپاهان که اکنون در رده پایه ها به مربیگری در این باشگاه مشغول است درخواست کرد با توجه به بار روانی که اسم شیمی درمانی دارد اسم ان را تغییر دهند تا شرایط برای مبارزه با ان راحت تر شود.

 

آخرین وضعیت سلامتی حسام فتاحی

 

نویدکیا رازهای مگوی سپاهان را افشا کرد


 کاپیتان پرافتخار سپاهان در ابتدای صحبت هایش گفت: مشکلات من ابتدا با آقای فرکی شروع شد. آقای فرکی به جای آقای کرانچار آمدند و خواستند من در مراسم معارفه شان صحبت کنم. من گفتم ما همه فعلا از رفتن آقای کرانچار ناراحت هستیم و ایشان یک جنتلمن بودند و ما اکنون نمی توانیم بگوییم از حضور شما خوشحال هستیم یا ناراحت.
وی ادامه داد: ما بعد از بازی با سیرجان که اتفاقاتی خاص را به همراه داشت به اردوی تهران امدیم. ایشان هر روز ما را ساعت 11 صبح تمرین می دادند تا فردا همه آزاد بودند. تا روز بازی که ارنج تیم را اعلام کنند و جلسه آنالیز را برگزار کنند. کمک های تهرانی ایشان حضور نداشتند و فردا در راه استادیوم کمک های ایشان گوشه اتوبان وارد اتوبوس شدند و...
نویدکیا گفت: من به عنوان کاپیتان تیم شرایطم با این مسائل غیر حرفه ای جور در نمی آید. سال ها با ایشان همکاری کرده بودم و در تیم ملی با ایشان بودم. در بازی با گل گهر دچار مصدومیت شده بودم و احساسم این بود که اگر بخواهم با ایشان کار کنم و این مسائل را ببینم اتفاقی خوبی نخواهد افتاد. به ایشان مسیج دادم و گفتم نمی توانم.
وی ادامه داد: گذشت تا روزی که آقای زاغی نژاد گفتند بیا به تیم کمک کن. آقای فرکی هم گفت بیا به من کمک کن تا من سهمیه بگیرم و میخواهم بروم که آن اتفاقات افتاد و قهرمان شدیم. بعد از قهرمانی ایشان مرا بغل کرد و گفت حلال کن و .... اما بعد از آن آقای زاغی نژاد گفتند او دوست دارد یک فصل دیگر در سپاهان باشد. اما من می دانستم در هیات مدیره ایشان را نمی خواستند.
نویدکیا در ادامه صحبت هایش گفت: آقای خلیلیان از من نظرم را خواستند  که من گفتم اگر می توانی برانکو یا اسکوچیچ را بیاوری که خوب است. من در باشگاه می دانستم کس دیگری را می خواهند جای او بیاورند و من همه این ها را به آقای فرکی گفتم. آقای خلیلیان گفتند برانکو نمی شود که من فهمیدم می شود و نمی خواستند! بعد از آن رفتند با آقای فرکی توافق کردند و ... و من گفتم مبارک باشد. بعد از آن آقای خوروش گفتند فلانی وقتی می گویند پول نداریم با آقای فرکی قرارداد سنگین بستند. قراردادی 2 میلیاردی با آقای فرکی بستند و از ما خواستند پول قراردادمان را کم کنند. آقای فرکی اما بعد از این مسائل گفتند من 500 میلیون تخفیف دادم و در یک برنامه تلویزیونی گفتند اگر من قهرمان لیگ و آسیا می شدم حدود 2 میلیارد می شد اما چطور امسال می توانست با قراردادی یکساله قهرمان آسیا شوند؟
کاپیتان سپاهان در واکنش به این سوال که چطور اینقدر برای دخالت در موضوع مدیریت باشگاه دستش باز بود گفت: من قبول دارم بازیکن هستم اما تا وقتی از من نخواستند من کاری نکردم. چطور آقای فرکی از من کمک خواستند. من درباره همه این مسائل توضیح می دهم. من هیچ وقت نگفتم چرا با فلان بازیکن قرارداد بستی و چرا اینقدر گرفتی. در مورد علی احمدی هم باید بگویم نباید هیچ وقت با بازیکنی مثل دستمال کاغذی برخورد کرد. گاهی بازیکن جور باشگاه را می کشد و گاهی باشگاه باید به بازیکن کمک کند. آقای احمدی زنش فوت کرد و بعد از ان پدرش و شرایطی داشت که نمی توانست از اصفهان خارج شود. حسین فرکی چون زورش به هادی عقیلی نرسید نباید روی علی احمدی خالی می کرد. چرا ایشان باید به من بگوید رحمان احمدی و هادی عقیلی را نمی خواهم.
وی در مورد اینکه چرا در ابتدای فصل برای فرکی که قهرمان شده بود این مشکلات پیش امد گفت: من نمی خواستم با ایشان کار کنم. وقتی ایشان تیم را تمرین می دادند به من زنگ زدند و من می دانستم ایشان در زمان تمرین موبایل را با خود همراه نمی آورد و می دانستم احمد سجادی به من زنگ زده است و من هیچ وقت رابط نمی خواهم و اگر ایشان کاری داشتند خودشان مستقیم صحبت می کردند.
نویدکیا در اعتراض به اینکه چرا او اینقدر در کار فنی و مدیریتی تیم دخالت می کنند گفت: مگر شما کاملا حرفه ای عمل می کنید؟ چطور یک گزارشگر می آید از کار فنی گوآردیولا و ... ایراد می گیرد و در نقش کارشناس حاضر می شود. مشکل ما اینها نبود. آنها می خواستند از من کمک بگیرند تا بازیکنان قراردادشان را پایین بیاورند. آقای فرکی هم گفتند من 300 تومن قراردادم را کم می کنم و خوشحال شدم و در جلسه گفتم آقای فرکی از شما هم تشکر می کنم که قراردادتان را کم کردید که ایشان ناراحت شدند و گفتند من کم نکردم. البته ایشان در پایان جلسه گفتند حالا که شما گفتید اشکال ندارد و برو به بازیکنان بگو تا قرارداد آنها نیز کم شود. خیلی از بازیکنان این کار را کردند و ما به اردوی ترکیه رفتیم و ...

 

 

وی ادامه داد: بعد از اینکه از اردوی ترکیه بازگشتیم به من گفتند که آقای فرکی قبول نکرده قراردادشان را کسر کنند. در فوتبالی که سپاهان با 10 تا جامی که دارد یک یا دو بازیکن مشکل درست کنند باید جام های شان را دور بریزند.
فردوسی پور در ادامه بار دیگر با اعتراض به بازیکن سالاری در سپاهان نویدکیا را به واکنش واداشت: من وقتی برگشتم آقای فرکی گفتند امکان دارد به من کم بازی برسد. من اما گفتم قرار نیست بازی کنم و من فقط می خواهم کمک کنم. او صلاح می دانست که مرا بازی دهد یا ندهد. شما می توانید به این بگویید بازیکن سالاری و حتی خبرنگاران تهرانی این را بگویند.

او در ادامه صحبت هایش گفت: کسانی پشت سر من صحبت هایی کردند. به طور مثال آقای چرخابی صحبت کردند که بازیکن سالاری و ... . آقای چرخابی خودتان از من خواستید که از شما حمایت کنم تا به باشگاه بیایید. شما از استیماچ حمایت می کردید پس چرا تا استعفا داد در کمیته فنی قبول کردید. آقای ابرقویی نژاد که می گویند بازیکن سالاری غوغا می کند و ... اما خودشان از من خواستند که به تمرین بیایم و شاید از این ناراحت است که گفتند به من هم پیشنهاد دادند مدیرعامل شوم و واکنش مرا ندیدند ناراحت شدند. آقای کربکندی که از من انتقاد می کنید امسال چند مربی در لیگ برتر و لیگ دسته اول مربیگری می کند؟ شما هم مثل برخی پیشکسوتان پرسپولیس و استقلال که جایی کار نمی کنند و منتظر تا اتفاقی بیفتد و روی نیمکت سپاهان یا ذوب اهن بنشینند. آقای کفعمی که می دانم چرا از دستم ناراحت هستند. 10-12 سال پیش از من خواستند به باشگاه ذوب بروم که من قبول نکردم. ایشان مصاحبه کرده بودند که من افتخارم این است که استیماچ را حفظ کردم الان چرا صحبت نمی کنند و شده اند حامی حسین فرکی!
نویدکیا ادامه داد: آقای کفعمی بعد از بازی با صبا در فصل قبل که آن اتفاقات افتاد شما پیامک ها را به من نشان دادید که فلانی و ... انتقاد کردند. آقای کفعمی اگر شما خیلی مرد بودید همان موقع حرف بزنید.
او در مورد مشکلاتش با استیماچ گفت: خیلی ها می گویند من در کار او دخالت کردم اما یک نفر بیاید و بگوید من در کار فنی اش دخالت کردم. محمود کریمی بیاید و شهادت بدهد و بگوید من صحبتی فنی کرده ام یا خیر. اولین صحبت درباره هادی به وجود امد و او رفت و باشگاه و امد گفت هادی اخراج! او در بازی اولین برابر راه اهن که مسوول من بودم بردیم، در بازی دوم بازی کردم و بردیم و در بازی سوم هم گفتند نمی خواهم و من گفتم همراه تیم می توانم باشم و بازی نداد و باختیم.
نویدکیا ادامه داد: در بازی بعدی 10 دقیقه گرم کردم و بعد گفت نمی خواهد برگشتم روی نیمکت و همین منوال در چند بازی بعدی هم ادامه داشت اما من هیچ واکنشی نداشتم. مشکل از آنجا شروع شد که قبل از بازی با سایپا به من گفت می خواهم بروم استعفا بدهم تا شما سرمربی شوی. گفتم به من ربطی ندارد و من بازیکن هستم و شما مربی. اولین بحث ما به 25 اسفند و بازی با پاختاکور بود. بازی بعدی برابر ملوان بود و به ما گفتند تیم 6 روز تعطیل و بعد از ان یک روز تعطیل. وقتی به تمرین آمدم دوباره یک روز تمرین و یک روز استراحت و ... . قبل از بازی هم ایشان یک روز در تمرین حضور نداشتند و وقتی پرسیدیم گفتند برای بازی خیریه و دوستانه به انگلیس رفته. وقتی بازگشت من به او گفتم فکر نکنی ما آدم های احمقی هستیم و هیچ تیمی قبل از بازی مهم اینگونه تیم را رها نمی کند.
وی ادامه داد: بعد از ان و وقتی باختیم در تمرین بگو و بخند بود و من به بازیکنان گفتم هیچکس نباید بخندد و وقتی تیم باخته باید شرمنده باشیم و... او پرسید چه شده و من به مترجم گفتم به او بگو.
نویدکیا در ادامه صحبت هایش گفت: گذشت تا گفتند قرار است استیماچ فقط در کنار تیم باشد و مسائل تیم به من سپرده شود اما وقتی در جلسه با استیماچ حضور یافتم او گفت خیلی از شما ممنونم که شما قبول کردید کمک من باشید. من گفتم من اصلا چنین چیزی نیست و به هیچ عنوان نمی خواهم در کنار شما باشم. با آقای باقریان نیز صحبت کردیم. قرار شد فردا با آنها صحبت کنیم.  
وی ادامه داد: من سر میز شام و وقتی ایشان برخلاف همیشه اسامی و ترکیب بازی برابر استقلال را اعلام کرده بودند در صحبت با بازیکنان به آنها گفتم تا وقتی من هستم اجازه نمی دهم آقای باقریان و استیماچ کاری به این تیم داشته باشد. برای چه آقای باقریان مرا فراخوانده تا به تهران بیایم و مشکل تیم را حل کنم.  اما جالب اینجاست که فقط آقای باقریان در جلسه حضور داشتند و آقای استیماچ با ترک اردو در بازی حساس با استقلال اردو را ترک کرده بودند و به همراه مدیربرنامه هایش و دوستش به رستورانی رفته بودند تا شام بخورند. جالب اینکه واو به واو حرف های من در تمرین در سایت ورزش سه کار شده بود!

وی در صحبت های پایانی خود گفت: شاید به آقای ویسی هم بگویند محرم را بازی ندهد اما من دست ایشان را باز می گذارم. سپاهان نیاز به ادم های قوی دارد. اینکه چطور آقای استیماچ را آوردند، کسی که هیچ جا موفق نبوده هم بماند. وقتی با آقای سلطان حسینی صحبت می کردیم حرفی از دهانش خارج شد که من فهمیدم شرایط کارم سخت است. من به خاطر اشتباهاتم در این فصل از همه مردم اصفهان عذر می خواهم. من باید فقط مثل همه بازیکنان فقط پولم را می گرفتم و متاسفانه برعکس عمل کردم. هر کاری کردم برای دلم خودم کردم. یک عمر تلاش می کردند بهترین تیم شهرستانی باشند اما روزگاری فوق العاده داشتیم. برای فصل آینده هم می خواهم بازی کنم و هر تیمی که شرایط مناسب داشته باشد در لیگ برتر یا لیگ دسته اول بازی خواهم کرد و می خواهم از سپاهان فاصله بگیرم. آقای فرکی بهترین حرف را درباره من زد و زمان ماهیت هر فرد را نشان می دهد و امیدوارم همینطور باشد و ماهیت من نیز مشخص شود.

 

صحبت های جنجالی نویدکیا در مورد حواشی تیم سپاهان

 

مهمان ویژه – حسین کعبی


حسین کعبی، بازیکن جنوبی فوتبال کشورمان که سابقه حضور در تیم ملی، پرسپولیس، استیل آذین و... را در کارنامه دارد و حضور در باشگاه لسترسیتی را نیز تجربه کرده به برنامه نود آمد و پاسخگوی عادل فردوسی پور بود.
به گزارش "ورزش سه"، حسین کعبی در ابتدای صحبت هایش درباره حضورش در لستر گفت: قضیه حضور در این باشگاه اینطور بود که نیم فصل در پرسپولیس بودم و آرزوی خیلی هاست که در لیگ انگلیس بازی کنند. من با باشگاه صحبت کردم و به توافق رسیدیم و اصلا به مسائل مالی فکر نمی کردم. بدشانسی هم در فوتبالم زیاد بود و وقتی در این تیم بودم مربیان زیادی عوض شدند و مربی اولی خیلی به من علاقه داشت. در 5 بازی اول آی تی سی من دیر رسید و باشگاه پرسپولیس همکاری نمی کرد و اگر بازی می کردم خیلی چیزها را ثابت می کردم.
وی در مورد روزهای اول حضورش در فوتبال گفت: زمانی که امدم بازیکنان بزرگی بودند که نمی توانستیم سرمان را بالا بگیریم و حتی برای دوش گرفتن باید کلی منتظر می ماندیم.
حسین کعبی در ادامه خاطراتی از دوران حضورش در فوتبال و زندگی سخت خانوادگی اش گفت.
او در ادامه درباره دلیل بازی نکردنش گفت: الان کل فوتبال را دلالان می بندند. کسی که می آید اینجا حرف می بزند باید صادقانه حرف بزند. من اهل هیچی نیستم، نه اهل قلیان و نه اهل آب معدنی! شاید با چند نفر دعوا کرده باشم اما به خاطر پیراهنی است که برتن دارم. اگر سیاست داشتم شاید اکنون نیز بازی می کردم.
کعبی گفت: جایی نشستم که یک دلال گفت فلانی بیاید و او 300 میلیون بدهد و بازی کند. این تیم لیگ برتری و شهرستان است. اسم تیم را نمی اورم چون حوصله شکایت و ... ندارم. من دلم کاملا پر است. خونسرد بودم اما الان چند وقت است که اینطور عصبی شده ام.
او در مورد مشکلاتی که در تیم ملی داشت نیز اینطور توضیح داد: یک تورنمنتی در قطر بود که کاملا مرا محو کرد. خیلی ها می گفتند این بیش از حد بازی ملی اش بالا می رود و رکورد تیم ملی را می زدم و خیلی ها با این مخالف بودند. بازیکن و مربی نبودند اما نمی شود گفت. من دنبال بازی ملی نیستم اما اگر بودم نمی توانستم رکورد ملی را بزنم؟
کعبی در مورد کنار گذاشته شدن از سوی ویسی در استقلال خوزستان گفت: وقتی او مرا جزو 7 بازیکنی که از تیم کنار گذاشت یکی از دوستان به او زنگ زد و او گفت اگر بخواهم کعبی را برگردانم باید همه را برگردانم. او گفت کعبی برایم خوب بازی کرد و واقعا همینطور بود و من همه جا جز گلر و دفاع آخر برای تیمش بازی کردم.
او در مورد اینکه چرا از تیم ملی توسط افشین قطبی کنار گذاشته شد گفت: می خواستند به زور بازوبند کاپیتانی را از من بگیرند و من این را افتخار خودم می دانم و هیچ وقت اما زیر حرف زور نمی روم. من برای جواد نکونام احترام قائلم و حتی با او مشورت می کنم.
کعبی درباره اینکه در مورد سن او حرف و حدیث زیادی وجود دارد گفت: این برنامه ثبت احوال است؟ اگر نیاز به این باشد من شناسنامه ام را می آوردم. سن من در فدراسیون وجود دارد. مگر رونی در چند سالگی به تیم ملی دعوت شد؟ او چون خارجی است خوب است؟ من شاید بامزه باشم و بامزه حرف بزنم. وین رونی هم صغر سن است چون در 16 سالگی به تیم ملی آمد؟ بگذارید واقعیت را بگویم من متولد سال 64 هستم. اینقدر کثافکاری در این فوتبال است و شما به شناسنامه و سن من گیر می دهید؟

 

گل های خاطره انگیز حسین کعبی

 

 

حاشیه های جالب همراه با حسین کعبی

 

گفتگو جذاب و شنیدنی با حسین کعبی


حضور مربیان تیم های صعود کرده به لیگ برتر


در بخش دیگر برنامه نود که امشب بیشتر مهمان محور بود سرمربی دو تیم نفت آبادان و ماشین سازی که موفق شدند به لیگ برتر صعود کنند حضور یافتند.
رسول خطیبی و نادر دست نشان که موفق شدند به همراه ماشین سازی و نفت آبادان به لیگ برتر صعود کنند به برنامه نود امدند و درباره شرایط تیم خود و دسته اول و این صعود صحبت کردند.
می توانید صحبت های این دو مربی در بخش ویدیوی ورزش سه مشاهده فرمایید.


جنجال محرومیت مهدی رحمتی


مهدی رحمتی با توجه به اتفاقات دیدار با تراکتورسازی از همراهی تیمش در دو بازی محروم شده و جالب اینکه کمیته انضباطی محرومیت او را به بازی های لیگ ارجاع داده است و در این رابطه براتی، کارشناس حقوقی صحبت هایی انجام داد که مشروح آن را می توانید در ویدئوی ورزش سه مشاهده فرمایید.
 

در پایان این نظرسنجی مخاطبان برنامه با اختلاف یک درصدی استقلال را برنده فینال جام حذفی دانستند.

 

 

تحلیل رای کمیته انضباطی درباره مهدی رحمتی

 

منبع:ورزش سه

 

گزارش برنامه نود دوشنبه 3 خرداد 95 | با حضور مهدی طارمی و محرم ...

khabobidar.blog.ir/1395/.../گزارش-برنامه-نود-دوشنبه-3-خرداد-95-با-حضور-مهدی-طارم...
۱۸ ساعت پیش - برنامه نود دوشنبه 3 خرداد 95,برنامه 90 دوشنبه 3 خرداد 95 با حضور مهدی طارمی و محرم نویدکیا,برنامه نود دیشب 3 خرداد 95,نود درجه 95/03/03,نود تا نود ...

دانلود برنامه نود 3 خرداد 95 | طارمی، کعبی، نویدکیا | نود درجه 3 ...

newclip.blog.ir/1395/.../دانلود-برنامه-نود-3-خرداد-95-طارمی،-کعبی،-نویدکیا-نود-درج...
۴ ساعت پیش - ... دانلود نود درجه 3 خرداد 95، دانلود برنامه نود طارمی، کعبی، نویدکیا، گزارش برنامه نود دوشنبه 3 خرداد 95 | با حضور مهدی طارمی و محرم نویدکیا، دانلود ...

دانلود برنامه نود 3 خرداد 95 | دانلود نود درجه 3 خرداد 95

nex1-music.nasrblog.com/دانلود-برنامه-نود-3-خرداد-95-%7C-دانلود-نود-درجه-3-خرداد-95/
۵ ساعت پیش - ... با برنامه نود دوشنبه 3 خرداد 95، گزارش برنامه نود دوشنبه 3 خرداد 95 | با حضور مهدی طارمی و محرم نویدکیا، دانلود برنامه نود 3 خرداد 95 | طارمی کعبی و ...

دانلود برنامه نود 3 خرداد 95 با حضور مهدی طارمی کعبی و نوید کیا

newdownload1395.rozblog.com/.../دانلود-برنامه-نود-3-خرداد-95-با-حضور-مهدی-طارمی...
۵ ساعت پیش - دانلود برنامه نود 3 خرداد 95,دانلود برنامه نود با حضور حسین کعبی نویدکیا 3 خرداد,دانلود نود درجه 3 خرداد 95,دانلود برنامه نود شب افشاگری ها 3 خرداد
۳ ساعت پیش - 3 . دانلود برنامه نود 3 خرداد 95 با حضور مهدی طارمی کعبی و نوید کیا | دانلود ... one.iranoo.ir/دانلود-برنامه-نود-3-خرداد-95-با-حضور-مهدی-ط/ سه شنبه ۴ ...

دانلود برنامه 90 نود دوشنبه 3 خرداد 95 | دانلود برنامه 90 نود ...

freedownloadnew95.rozblog.com/post/.../دانلود-برنامه-90-نود-دوشنبه-3-خرداد-95.ht...
۵ ساعت پیش - دانلود رایگان با لینک مستقیم 95 بازدید : 0 سه شنبه 04 خرداد 1395 : 13:7 نظرات (0). دانلود برنامه 90 نود دوشنبه 3 خرداد 95 | دانلود برنامه 90 نود ...

خلاصه برنامه دیشب نود 90 / دانلود مصاحبه جنجالی حسین ...

90tvnamnak.parsiblog.com/Posts/185/خلاصه+برنامه+ديشب+نود+90+/
۱۵ ساعت پیش - دانلود خلاصه برنامه دیشب نود 90 / دانلود مصاحبه جنجالی حسین کعبی ... مشروح برنامه سوم خرداد نود/ شب جنجالی با حضور مهدی طارمی، محرم نویدکیا و حسین کعبی .... آخرین بازدید: 5/23/16 وبسایت رسمی برنامه نود - 90tv.ir | وبسایت رسمی ...

خلاصه برنامه نود دیشب دوشنبه 3 خرداد 95 | سایر رسانه ها در ...

news.jbums.ir/2016/05/خلاصه-برنامه-نود-دیشب-دوشنبه-3-خرداد-95/
۱۶ ساعت پیش - صحبت های حسین کعبی در برنامه نود دوشنبه 3 خرداد 95 ... تصاویری از صحنه های گلزنی مهدی طارمی آقای گل لیگ پانزدهم پخش شد. ... طارمی به بازی با استقلال اهواز اشاره کرد و ادامه داد: من به دلیل حضور در اردوی تیم ملی و دیدار با گوام تنها یک روز برای این بازی ... محرم نویدکیا بازیکن تیم سپاهان میهمان دوم برنامه نود بود.
۱۵ ساعت پیش - مشروح برنامه سوم خرداد نود/ شب جنجالی با حضور طارمی، نویدکیا و کعبی ... بررسی مشکلات این فصل سپاهان با محرم نویدکیا ... آیتمی درباره فراز و فرودهای مهدی طارمی در فصل پانزدهم پخش شد و پس از آن آقای گل به عنوان مهمان ویژه به برنامه ... دانلود برنامه 90 نود دوشنبه 3 خرداد 95 | دانلود برنامه 90 نود دوشنبه 3 خرداد 1395.

باشگاه پرسپولیس

www.khabaronline.ir/tags/73/باشگاه-پرسپولیس
مهدی طارمی شب گذشته مهمان برنامه 90 بود و با عادل فردوسی پور صحبت کرد. ... طارمی در نظرسنجی نود به کدام استقلالی رای داد؟ ... دوشنبه 3 خرداد 1395 - 23:50:32 ... ای پرسپولیس در حرکتی خیرخواهانه در جمع کودکان بی سرپرست خانه حامی ارومیه حضور پیدا کرد. .... نویدکیا این قدر قدرت دارد/ جلوی مدیرعامل بلند شدم گفتم اجازه نمی‌دهم تیم را ...

برنامه 90 - تقویم نود (95/3/3) | طرفداری

www.tarafdari.com/ویدیو/484083/برنامه-90-تقویم-نود-9533
برنامه 90 - تقویم نود (95/3/3) ... دانلود. تقویم نود ، ویژه برای فینال جام حذفی. (95/3/3). دانلود (31 مگ) ... برنامه 90 - مهدی طارمی، مهمان ویژه برنامه (بخش دوم) ... برنامه 90 - تقویم نود (95/3/3)برنامه 90- صحبت های نوید کیا در خصوص مشکلات با فرکی(بخش اول)رسمی؛ ... محرم نویدکیا به سرهنگ علیفربرنامه 90 - مهدی طارمی، مهمان ویژه برنامه (بخش ...

جام نيوز - ورزشی

www.jamnews.ir/service/sport
سه شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۵ الثلاثاء ١٦ شعبان ١٤٣٧ Tuesday, May 24, 2016 ... عکس/ فوتبال خیابانی مهاجم پرسپولیس با پسرش .... [3 ساعت و 18 دقیقه پیش] .... بعد از پایان لیگ دیگر از محرم نویدکیا خبری ندارم / چند تیم دیگر صحبت هایی با من انجام ... برنامه ۹۰ این هفته با حضور ۵ میهمان ویژه روی آنتن شبکه سه رفت و در آن طارمی، نویدکیا، ...

دانلود برنامه نود 3 خرداد 95 با حضور مهدی طارمی کعبی و نوید ...

one.iranoo.ir/دانلود-برنامه-نود-3-خرداد-95-با-حضور-مهدی-ط/
دانلود برنامه نود ۳ خرداد ۹۵ با حضور مهدی طارمی کعبی و نوید کیا. سه شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۵; 1 views; دیدگاه‌ها برای دانلود برنامه نود ۳ خرداد ۹۵ با حضور مهدی طارمی کعبی و نوید ...
گفتگوی فردوسی‌پور با محرم نویدکیا درباره حواشی تیم... حواشی. ۳ خرداد ... برنامه نود دوشنبه · برنامه نود. ۳ خرداد ۱۳۹۵ (23 May 2016) ..... مهدی طارمی (پرسپولیس), ۱۶.
مهدی مهدوی کیا در کنار مورینیو /عکسملیت - شهاب حسینی برنده نخل طلای بهترین ... 03 خرداد 1395 - 15:20 شفا آنلاین>اجتماعی>برخی کارشناسان خودرو عقیده دارند که ... مذاکره هوادار پرسپولیس با وکیل طارمی برای پرداخت مبلغ قرارداد فصل بعدش ... ویسی باید در اولین گام حضور خود در سپاهان تکلیف خود با آنهایی که در لیگ پانزدهم اجازه .

ادامه پربیننده ترین خبرهای 4ساعت گذشته خبرگزاری ها - ...

www.farhangiannews.ir/rss-34-پربیننده%20ترین%20خبرهای%204ساعت%20گذشت...
در مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه امام حسین(ع) با حضور رهبر معظم انقلاب .... واکنش مالک قانونی معدن مهدی آباد به مزایده ایمیدرو/ این رسم حمایت از بخش ... به گزارش سیتنا، نمایندگان در نشست علنی دوشنبه 3 خرداد مجلس شورای اسلامی در ..... به گزارش خبرداغ" به نقل از خبرآنلاین؛ یکی از مهمان های برنامه این هفته نود محرم نویدکیا بود.
۱۳۹۵/۰۳/۰۴ ۱۵:۴۶دیدار فرکی با مدیرعامل سایپا - تعیین سرمربی پس از جلسه چهارشنبه ... ۱۳۹۵/۰۳/۰۴ ۱۵:۰۴تمرین تیم ملی با حضور لژیونرها (گزارش تصویری); ۱۳۹۵/۰۳/۰۴ .... نویدکیا به دنیا نیامده بود، من مربی سپاهان بودم - جواب دادن به محرم اتلاف وقت است .... ۱۳۹۵/۰۳/۰۳ ۱۳:۳۸برنامه تیم ملی بسکتبال در تورنمنت اطلس؛ 25 خرداد ایران با ...

برنامه 90 - مهدی طارمی، مهمان ویژه برنامه (بخش دوم) - خبر یاب ، ...

news.yfile.ir/برنامه-90-مهدی-طارمی،-مهمان-ویژه-برنامه/
۱۷ ساعت پیش - محمد نقیبی 05/23/2016 - 23:56 275. دانلود · دانلود ویدیو (53 مگابایت) ... برنامه 90 - تقویم نود (95/3/3) ... برنامه 90- صحبت های نوید کیا در خصوص مشکلات با فرکی(بخش دوم)برنامه 90 ... کنایه محرم نویدکیا به سرهنگ علیفربرنامه 90 - مهدی طارمی، مهمان ویژه برنامه (بخش .... حضور ستارگان دوبله در فینال «جادوی صدا» ...
حضور آرایشگر های مرد در آرایشگاه های زنانه کرج/ ۴ آرایشگر زن دستگیر شدند حضور ... غول صربستانی جایگزین طارمی می شود؟ .... لایحه بودجه سال 95 · حج 95 ... دانلود ...

آیا نویدکیا به استقلال می رود؟ - خبر

chifeed.ir/آیا-نویدکیا-به-استقلال-می-رود؟/
۳ ساعت پیش - بتمن در فیلم جوخه انتحار حضور پر رنگی خواهد داشت ... بعد از مصاحبه نویدکیا و خبر جدایی او از سپاهان مهم‌ترین خبر مقصد احتمالی این بازیکن خواهد بود. ... 3 خرداد 95 دانلود برنامه مهدی طارمی در برنامه نود 3 خرداد 95 دانلود برنامه نود 3 خرداد 95 با ... این که آیا کاپیتان استقلال هم در مسیر محرم نویدکیا، کاپیتان سپاهان قرار ...

پایگاه خبری خلیج فارس

pgnews.ir/
خسروانی خبر داد: اجرای 3 طرح بزرگ خدمات تأمین اجتماعی در بوشهر/ افزایش ۳۲۷درصدی وصول ... نوزدهمین سالروز یک حماسه؛ اعتدال، مولود دوم خرداد خلیج فارس: آرا بی حرف و حدیث ... گلریزان برای ساخت مجتمع معلولان بوشهری با حضور هنرمندان کشوری و هم استانی+تصاویر ..... بودجه 95، برنامه ششم توسعه و علامت سوال های جنوب استان بوشهر ...

خبرهای توصیه شده | خبر فارسی

khabarfarsi.com/top_recommended_news
دانلود ویدئو ادامه ... خبرگزاری تسنیم: رسول کربکندی درباره اظهارات محرم نویدکیا گفت: او در صحبت ... برنامه نود همانند روال گذشته، دوشنبه شب به روی آنتن رفت. .... مجلس خبرگان رهبری با حضور منتخبان جدید و جمعی از مقامات لشگری و کشوری در ساختمان .... به گزارش وبسایت نود، مهدی طارمی دوشنبه شب در برنامه نود حاضر شد و به سؤالات ...
برنامه نود این هفته از ساعت ۲۲:۳۰ دوشنبه شب از شبکه سوم سیما روی آنتن رفت و ساعت ... بخش ورزشی الف، 4 خرداد 95 ... تصاویری از صحنه های گلزنی مهدی طارمی آقای گل لیگ پانزدهم پخش شد. ... طارمی به بازی با استقلال اهواز اشاره کرد و ادامه داد: من به دلیل حضور در اردوی تیم ملی و ... محرم نویدکیا بازیکن تیم سپاهان میهمان دوم برنامه نود بود.
رونمایی از کتاب «زیر پوست قصه‌ها» با حضور رخشان بنی اعتماد - کتاب - کتاب «زیر ... توسط انتشارات روزنه منتشر شده است، شنبه هشتم خرداد در خانه سینما رونمایی می‌شود. ... بعد ازظهر دوشنبه بعد از دیدار با رهبر معظم انقلاب و رئیس جمهوری با انتشار توئیت به ... نمی‌پذیریم که احمد متوسلیان و 3 دیپلمات دیگر گروگان گرفته نشده‌ و…

برنامه ۹۰ – تقویم نود (۹۵/۳/۳)

traxturlink.ir/برنامه-90-تقویم-نود-9533/
برنامه 90 - تقویم نود (95/3/3). Vote ... Done. دانلود. تقویم نود ، ویژه برای فینال جام حذفی. (95/3/3). دانلود (31 مگ) ... برنامه 90 - مهدی طارمی، مهمان ویژه برنامه (بخش دوم).

فیلم | نود تا نود 3 خرداد 95 - پارس فوتبال

parsfootball.com/fa/20593/فیلم-نود-تا-نود-3-خرداد-95/
۱۶ ساعت پیش - خانه چند رسانه ای فیلم | نود تا نود ۳ خرداد ۹۵ .... محرم نویدکیا ... طارمی. فیلم | گفتگو صمیمی با مهدی طارمی. سه شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۵ | ۰:۰۲ ..... مدت ها در رسانه ملی حاضر شده بود، پس از مصاحبه با عادل فردوسی پور در پشت صحنه برنامه ۹۰ اینگونه در آغوش وی قرار گرفت. ... اخبار حضور “محمد نوری” در جمع سرخپوشان به یک شرط !
خبرگزاری ایسنا: محرم نویدکیا با حضور در برنامه 90 درباره اختلافاتش. 1395-3-4 ... حذفی خواهد شد. خبرگزاری فارس: مهدی طارمی با حضور در برنامه 90 اظهار د. 1395-3-4 ...

خلاصه برنامه نود 90 دیشب دوشنبه 7 دی 94 | دانلود سریال 94

download2016photo.ir/2015/12/29/خلاصه-برنامه-نود-90-دیشب-دوشنبه-7-دی-94/
۸ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - برنامه نود :: ورزش 3 www.varzesh3.com/tag/927028/برنامه-نود دوشنبه 7 دی13:50 . ... 8- محرم نویدکیا .... سردار آزمون که با توجه به تعطیلی لیگ روسیه، در ایران حضور دارد صحبت ... آزمون درباره صحبت های فردوسی پور در مورد هماهنگی اش با مهدی طارمی ..... دانلود رایگان آرشیو برنامه نود 90 در فصل 94-95 با کیفیت عالی ...
۱۸ ساعت پیش - گزارشگران برنامه نود با حضور در آبادان به تهیه گزارشی جالب توجه از صعود نفت ... در این بخش عادل فردوسی پور آیتم ویژه ای برای مهدی طارمی، آقای گل این فصل .... نویدکیا در ادامه صحبت هایش گفت: آقای خلیلیان از من نظرم را خواستند که من .... وی در صحبت های پایانی خود گفت: شاید به آقای ویسی هم بگویند محرم را بازی ...

سپاهان 0 - استقلال ٣ ؛ شکار بزرگ :: ورزش 3

www.varzesh3.com/news/1277603/سپاهان-0-استقلال-٣-؛-شکار-بزرگ
۴ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - استقلال با ارائه نمایشی فوق العاده سپاهان را در خانه از پیش رو برداشت تا با اعتماد ... 61)، محمد روشندل، علی کریمی، رسول نویدکیا، مهدی شریفی و محمدرضا خلعتبری .... دقیقه 71: سپاهان که با ورود محرم نویدکیا حملات دامنه داری را روی دروازه استقلال .... بررسی عملکرد لژیونرها (95/03/03) ... گزارش لحظه به لحظه برنامه نود.

دانلود برنامه نود 90 با حضور جناب خان جمعه 28 اسفند 94

بازدید : 238 شنبه 29 اسفند 1394 : 7:22 نظرات ()

دانلود رایگان ویژه برنامه نوروزی نود 28 اسفند 1394 با کیفیت عالی TVRip

با آیتم های بسیار جذاب و متنوع با حضور جناب خان و داب اسمش های دیدنی

دانلود ویژه برنامه نوروزی نود 28 اسفند 1394, دانلود برنامه نود با حضور جناب خان, دانلود رایگان برنامه نود 28 اسفند 94, دانلود برنامه 90 ویژه نوروز 1395, برنامه 90

برنامه نود در آخرین روزهای سال 94 ویژه برنامه بسیار جذاب و دیدنی تدارک دیده بود که این بار یک مهمان ویژه داشت. مهمان برنامه ی این قسمت جناب خان بود که لحظات شاد و مفرحی را برای بینندگان رقم زد. همچنین در این برنامه آیتم های متنوع و بسیار جذابی از حرکات تکنیکی گرفته تا جنجال های برنامه و داب اسمش های خنده دار در نظر گرفته شده بود.

وبسایت دوستی ها این برنامه را به صورت کامل و به رایگان برای علاقمندان آماده دانلود کرده است که هم اکنون میتوانید با لینک مستقیم از ادامه ی مطلب دانلود نمائید.

 

Download Barnameh Navad

(دانلود با حجم 1.26 گیگابایت حاوی 5% ریکاوری)

پارت 01 از UploadBoy | لینک کمکی از TrainBit

پارت 02 از UploadBoy | لینک کمکی از TrainB

دانلود برنامه نود 90 ویژه نوروز 1395

www.doostiha.ir/.../دانلود-برنامه-نود-90-ویژه-نوروز-1...Translate this page
4 hours ago - دانلود ویژه برنامه نوروزی نود 28 اسفند 1394, دانلود برنامه نود با حضور جناب خان, دانلود رایگان برنامه نود 28 اسفند 94, دانلود برنامه 90 ویژه نوروز 1395 ...

ویژه‌برنامه نوروزی برنامه ۹۰ | شیک ترین ها

khabarnewss.shictarinha.ir/page-158787.htmlTranslate this page
دانلود برنامه‌ 90 نود ویژه هادی نوروزی 13 مهر 94 - دانلود رایگان ... ۲۳ ساعت پیش - دانلود رایگان برنامه نود ویژه‌ برنامه نوروزی 1395 به کارگردانی عادل فردوسی پور 28 ...

دانلود برنامه نود 90 ویژه نوروز 1395 - روتوس - مجله ای خبری

www.rotos.ir/دانلود-برنامه-نود-90-ویژه-نوروز-1395/Translate this page
دانلود برنامه نود ۹۰ ویژه نوروز ۱۳۹۵. ۲۹ اسفند ۱۳۹۴ | روتوس · دانلود سریال خط · دانلود سریال زخم · دانلود سریال پازل · دانلود سریال کیمیا · دانلود سریال دیوار.

دانلود برنامه 90 نود جمعه 28 اسفند 94 | جناب خان | نسخه کامل

sabi-soong.rozblog.com/post/933Translate this page
59 mins ago - دانلود کامل برنامه‌ نود با حضور جناب خان ویژه نوروز جمعه 28 اسفند 94 ... 2 . دانلود برنامه‌ 90 .... دانلود ویدیو برنامه 90 عادل فردوسی پور و جناب خان 1395 .

دانلود برنامه نود با حضور جناب خان 28 اسفند 94 | نسخه کامل ...

nemonesoal.blog.ir/.../دانلود-برنامه-نود-با-حضور-جنا...Translate this page
47 secs ago - برچسب ها: دانلود برنامه نود 90 ویژه نوروز 1395، دانلود برنامه 90 نود جمعه 28 اسفند 94 | جناب خان | نسخه کامل، ﺩﺍﻧﻠﻮﺩ ﻓﯿﻠﻢ ﺟﻨﺎﺏ ﺧﺎﻥ ﺩﺭ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻧﻮﺩ ﺟﻤﻌﻪ 28 ﺍﺳﻔﻨﺪ ...

دانلود برنامه نود 90 عادل فردوسی پور با حضور جناب خان

www.myeasymusic.ir/download-new-video-jenab-kha...Translate this page
6 hours ago - دانلود برنامه نود 90 عادل فردوسی پور با حضور جناب خان جناب خان در برنامه ... گم شدم تو خودم · دانلود آهنگ تیتراژ برنامه 3 (سه) ستاره ویژه نوروز 1395.

دانلود برنامه نود 90 ویژه نوروز 1395 | مدل جدید لباس | مدل جدید ...

www.model7.ir/category/دانلود-برنامه-نود-90-ویژه-نوروز-1395/
1 hour ago - 00 دانلود رایگان ویژه برنامه نوروزی نود ۲۸ اسفند ۱۳۹۴ با کیفیت عالی TVRip با آیتم های بسیار جذاب و متنوع با حضور جناب خان و داب اسمش های دیدنی ...

دانلود برنامه 90 نود جمعه 28 اسفند 94 | جناب خان | نسخه کامل ...

tafrihy.net/.../7630-دانلود+برنامه+90+نود+جمعه+28+اس... - Translate this page
43 mins ago - نامه 90 نود ویژه هادی نوروزی 13 مهر 94 - دانلود رایگان نود ویژه برنامه نوروزی 1395 به کارگردانی عادل فردوسی پور 28 اسفند 1394 با حضور جناب خان با ...

ویدیو کامل 90 ویژه نوروز 1395 – دانلود آهنگ جدید

mixong1.in/tag/ویدیو-کامل-90-ویژه-نوروز-1395/Translate this page
8 hours ago - ... نوروز 1395. دانلود ویدیو برنامه 90 عادل فردوسی پور و جناب خان 1395 ۰ ... عادل فردوسی پور در اقدامی جالب ، برنامه ۹۰ ( نود ) ۲۸ اسفند ۹۴ ویژه نوروز.

جناب خان در برنامه نود عادل فردوسی پور جمعه 28 اسفند 94 ...

heatleap.ir › اخبار جدید و تازهTranslate this page
3 hours ago - www.kingpedia.net/post/9918/دانلود-برنامهنود-90-با-حضور-جناب–خان .... دانلود کامل برنامه‌ نود با حضور جناب خان ویژه نوروز جمعه ۲۸ اسفند ۹۴ … ... نود ویژه‌ برنامه نوروزی 1395 به کارگردانی عادل فردوسی پور 28 اسفند 1394 با …

برنامه های شبکه های تلویزیون برای نوروز 95 - دانلود روزانه

dlroozane.ir/برنامه-های-شبکه-های-تلویزیون-نوروز-95/Translate this page
Mar 9, 2016 - ویژه برنامه شبکه های تلویزیون برای نوروز 95 برنامه های صدا و سیما لحظه ... اکسیر · خندوانه · دید در شب · سه ستاره · سه شو · شام ایرانی · عیدانه عموپورنگ · نود 90 · هفت سین بچین ... سریال‌ها برای پخش نوروزی برخوردار بود، در دقیقه نود به عنوان جایگزین ... نوروز سال 95 و لحظه تحویل سال 1395 صدا و سیما برای شبکه های ...

دانلودبرنامه نود دوشنبه 12 بهمن 94 | نوروز 95

www.promdress95.ir/.../دانلودبرنامه-نود-دوشنبه-12-...Translate this page
Feb 1, 2016 - ... 12 بهمن 94 – بهترینها … Jan 25, 2016 – دانلودبرنامه نود 90 دیشب دوشنبه 14 دی 94 | دانلود … .... 8 جمعه 9 بهمن 94 | نوروز 95. norooz1395.ir/2016/01/… .... پیش روی آنتن رفته است. دانلود برنامه‌ 90 نود ویژه هادی نوروزی 13 مهر 94 …

دانلود رایگان ویژه نوروز - خرید

buy.ariavpn.asia/t9374_دانلود-رایگان-ویژه-نوروزTranslate this page
حراجویژه نوروز 1395 را از دست ندهید ویژه عید نوروز 94 دانلود رایگان نرم افزار. دانلود ویژه برنامه ... خبرنامه sms و ایمیلی رایگان تور تایلند ویژه نوروز 90 تهران دانلود تقویم 95. ..... دانلود کلاه قرمزی 94 قسمت اول ویژه برنامه عید فطر نود و چهار. بایگانی ...

ویژه برنامه فردوسی پور در 90 برای هادی نورزی - تک موج

www.takmoj.com/.../vizhe-barname-ferdoosi-poor.ht...Translate this page
ویژه برنامه فردوسی پور, اخبار هادی نورزی,سوپرایز عادل برای هادی نورزی,ویژه ای برای بزرگداشت هادی نوروزی,عادل فردوسی پور ... هادی نوروزی,ویژه برنامه هادی نورزی, تمام وقت برنامه نود به هادی نوروزی, ... دانلود سریال بیمار استاندارد نوروز ۹۵ با لینک مستقیم ... تقویم سال 1395,تقویم سال 1395 Pdf,تقویم سال 1395 هجری شمسی,تقویم ...

معرفی ویژه برنامه های سال تحویل شبکه یک سیما نوروز 95 ...

90tv.iran.sc/post/29Translate this page
مجریان ویژه برنامه های نوروز 95 مجریان برنامه های سال تحویل 95 مجری های برنامه ... سیدعلی ضیاء که آخرین بار اجرای .... توسط سه شنبه 4 اسفند 1394 در 90 ایران. نظرات ...

دانلود برنامه نود ویژه نوروز با حضور بازیگران - انجمن تهران پاتوق

www.forums.tehranpatogh021.ir/Thread-دانلود-برنامه...Translate this page
5 days ago - برچسب: آخرین برنامه 90 آخرین برنامه نود در سال 1390 برنامه 90 برنامه 90 ... دانلود کامل برنامه نود ۹۰ با حضور رامبد جوان، سروش صحت و حبیب رضایی.

دانلود برنامه دشبن نود ویژه نوروزی - تهران بلاگ

rest-rzb.tehranblogs.ir/.../دانلود+برنامه+دشبن+نود+وی...Translate this page
برنامه احسان علیخانی عید نوروز ۹۴ بهار نارنج | احسان علیخانی مجری نوروزی شبکه ۳ سیما با نام بهار .... دانلود برنامه 90 نود ویژه عملکرد تیم ملی پنجشنبه 9 بهمن 93.

دانلود برنامه 90 دوشنبه 12 مرداد 94 | مجله اینترنتی یک نت

www.yeknet.ir/.../دانلود-برنامه-90-دوشنبه-12-مرداد-9...Translate this page
Aug 3, 2015 - دانلود,دانلود 90,دانلود برنامه نود,دانلود برنامه 90 دوشنبه,دانلود قسمت 1 برنامه 90 دوشنبه,دانلود ... صفحه مخصوص عید نوروز سال 1395 (حتما ببینید) ...

90tv.ir :: همراه با ویژه برنامه نوروزی نود / شادترین نود سال با ...

90tv.ir/.../همراه-با-ویژه-برنامه-نوروزی-نود-شادترین-ن...Translate this page
8 hours ago - ویژه برنامه نوروزی نود در فضایی شاد و با حضور عروسک استثنایی ... گفتنی است برنامه بعدی نود دوشنبه 16 فروردین ماه 1395 پخش خواهد شد. ... لطفا اگه ميشه کل برنامه جمعه رو تو يه فايل برای دانلود بزارين واقعا ممنون ميشم.

ﺩﺍﻧﻠﻮﺩ ﻓﯿﻠﻢ ﺟﻨﺎﺏ ﺧﺎﻥ ﺩﺭ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻧﻮﺩ ﺟﻤﻌﻪ 28 ﺍﺳﻔﻨﺪ 94 - صفحه اصلی

wbstar.ir/blg/lfc94/1458307173hcoo4Translate this page
ﺩﺍﻧﻠﻮﺩ ﻓﯿﻠﻢ ﺟﻨﺎﺏ ﺧﺎﻥ ﺩﺭ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻧﻮﺩ ﺟﻤﻌﻪ 28 ﺍﺳﻔﻨﺪ 94 ﺩﺍﻧﻠﻮﺩ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻧﻮﺩ 90 ﺑﺎ ﺣﻀﻮﺭ ﺟﻨﺎﺏ ﺧﺎﻥ دانلود شعر ... 90 ویژه برنامه عید نوروز +عکس و فیلم · کبوترها، جدیدترین مبارزان لندن علیه ...

دانلود رایگان پیک نوروزی برای پایه اول تا ششم ابتدایی ...

berozmatlab.shiektarinha.ir/page-96260.htmlTranslate this page
Feb 22, 2016 - دانلود پیک نوروزی 93 |عید نوروز 93| پایه اول تا ششم ابتدایی - پاسخ . ... دانلود پیک نوروزی ویژه بهار 1395 اموزش فرمول مکعب روبیک و نحوه حل ان چگونه در حل جدول. ..... دانلود رایگان برنامه 90 نود دوشنبه 10 اسفند 94 · ساخت توپ طلایی ...

دانلود برنامه نود 94 با لینک - اریا - خانه

ari.ariakerio.asia/t11382_دانلود-برنامه-نود-94-با-لینکTranslate this page
دانلود برنامه 90 نود ویژه هادی نوروزی 13 مهر 94 تماس با ما درباره. دانلود ..... دانلود برنامه نود 90 شبکه سه سیما بصورت کامل و با کیفیت عالی ارشیو کامل برنامه نود 1395.

پکیج سوالات بی همتا ازمون استخدام پست بانک ایران (ویژه سال ...

srchbaran2.ir/blg/post-bank-test/1457470021q8h03Translate this page
Mar 11, 2016 - پکیج تور گیلانگردی ویژه نوروز 1395 آژانس مسافرتی سبز گشت ... دانلود کامل برنامه 90 نود 17 اسفند 94 - نود هفدهم اسفند 94 دانلود برنامه 90 ...

جناب خان مهمان ویژه برنامه 90 - طاها پخش

www.tahapakhsh.ir/.../جناب-خان-مهمان-ویژه-برنامه-90.ht...Translate this page
8 hours ago - مخاطبان، برنامه نود، گروه ورزش، فردوسی پور، عید نوروز مخاطبان audience برنامه نود ninety program گروه ورزش group exercise فردوسی پور ferdosipour عید نوروز new yearبرنامه 90 این هفته از ساعت 11:05 دقیقه به ... متاهل, مهمان, ازدواج, مجری, برنامه زنده, مجرد, دانلود, فیلم ... ویژه برنامه های نوروز 1395 در شبکه قرآن سیما.

مغان نیوز | دانلود برنامه نود 90 -دوشنبه 4 آبان 1394 در برنامه ...

www.newnews.ngig.ir/item-20464-دانلود-برنامه-نود-9...Translate this page
Oct 26, 2015 - دانلود برنامه نود 90 در فصل 1394 و 1395. تهیه کننده و مجری: عادل .... Your browser ... دانلود برنامه نود 90 ویژه هادی نوروزی 13 مهر 1394 کامل و رایگان .

دانلود برنامه 90 نود دوشنبه 27 مهر 94 - مطلب سرا

matlabsaraa.ir/.../دانلود-برنامه-90-نود-دوشنبه-27-مهر-...Translate this page
Oct 19, 2015 - دانلود برنامه نود 90 دوشنبه 20 مهر 94+نود درجه +خندوانه+کارشناسی. دانلود برنامه نود 90 ... ۹۰ نود ۲۷ مهر ۱۳۹۴ ... دانلود برنامه نود 90 ویژه هادی نوروزی 13 مهر 1394 کامل و رایگان . ... دانلود برنامه نود 90 در فصل 1394 و 1395. دانلود برنامه نود 90 ...

دانلود تمام برنامه های تلویزیونی و سریال های عید 95 | جدید 95

new95.neka-music.ir/دانلود-تمام-برنامه-های-تلویزیون...Translate this page
Jan 19, 2016 - معرفی ویژه برنامه ها و سریال های تلویزیون عید نوروز 95 سال 95 ... یک نت دانلود سریال بیمار استاندارد شده عید نوروز 1395دانلود سریال نوروزی بیمار استاندارد .... دانلود برنامه نود 90 در فصل 94-95 با کیفیت عالی www.doostiha.ir/.

دانلود نرم افزار هاي جديد و زيبا 95 - زيبا و جالب 95 -2016

www.picture.faryah.info/.../دانلود-نرم-افزار-هاي-جديد-...Translate this page
Feb 6, 2016 - دانلود برنامه نود 90 در فصل 94 95 با کیفیت عالی دانلود فیلم و ... جدید سال 1395 جدید 95 دانلود موزیک ویدئو جدید و زیبای تیتراژ برنامه ویژه سال تحویل احسان … ... کیف وکفش ویژه نوروز 94/ ویژه عید نوروز ۹۴ دانلود رایگان نرم افزار ...

تدارکات برنامه های سال تحویل نوروز 95 | مدل جدید 95 | عکس ...

nowruz95-model2016.ir/.../تدارکات-برنامه-های-سال-ت...Translate this page
6 hours ago - «علی ضیاء » که امسال در لحظات تحویل سال 1395 از طریق آنتن شبکه اول سیما .... مجری ویژه برنامه نوروز 95 شبکه های تلویزیون | دانلود سریال 94 ..... روزنامه نود · 08:02 -90/ شکایت دوباره از لغو بازی های تدارکاتی / روزنامه نود · 08:02 …

خلاصه برنامه نود 90 دیشب دوشنبه 7 دی 94 | دانلود سریال 94

model2016-photo.ir/.../خلاصه-برنامه-نود-90-دیشب-دو...Translate this page
Dec 29, 2015 - در ساعات گذشته شایعه خداحافظی عادل فردوسی پور با برنامه نود فضای ... دانلود خلاصه برنامه نود 90 دوشنبه سیزده 13 مهر 1394 دانلود برنامه نود 90 ویژه هادی نوروزی .... نود 32 امروز پنج شنبه 19 اذر 1394 · رنگ سال 2016+ رنگ سال 1395 .

 

تبلیغات
اطلاعات کاربری
موضوعات

 • بخش کلاس نهم
 • بخش کلاس هشتم
 • آهنگ جدید
 • نرم افزار

 • نمونه سولات پیام نور

 • نمونه سوال پیام نور

 • پایه هفتم

 • سریال کره ای

 • عکس های بازیگران

 • اخبار
 • آموزش ترفند ها
 • دانلود
 • pdf کتاب های درسی
 • مقاله

 • بخش دبیرستان
 • سرگرمی
 • ورزش
 • پاورپوینت

 • عکس
 • دنیای مد
 • سبک زندگی
 • گزارش کار آموزی

 • تحقیق

 • فرهنگ و هنر
 • پایان نامه

 • برنامه شب کوک

 • پروژه
 • افشاگری جدید در شبکه من و تو

 • فصل سوم برنامه خندوانه

 • سریال دورهمی

 • پرسشنامه

 • طرح توجیهی
  نظرسنجی
  طرفدار کدام تیم هستید؟  صفحات جداگانه