close
تبلیغات در اینترنت
جامعه
loading...

اخبار

جامعه

آخرین ارسال های انجمن

ماجرای خبر اعدام قاتل ستایش

بازدید : 372 پنجشنبه 01 مهر 1395 : 12:58 نظرات ()

خبر اعدام قاتل ستایش,

آیا قاتل ستایش قریشی اعدام شد؟,اعدام قاتل ستایش قریشی,قاتل کدام ستایش اعدام شد؟,واقعیت خبر اعدام قاتل ستایش, اعدام قاتل ستایش, قاتل ستایش اعدام شد؟,آیا خبر اعدام قاتل ستایش صحت دارد؟, اعدام قاتل ستایش قریشی شایعه تا واقعیت, اعدام قاتل ستایش حقیقت دارد؟, قاتل ستایش قریشی اعدام شد؟,ستایش قریشی,

اعدام قاتل ستایش |  قاتل ستایش قریشی اعدام شد؟ | شایعه تا واقعیت

خبر اعدام قاتل ستایش:

قاتل ستایش، دختر 6 ساله نی‌ریزی، که حدود شش ماه قبل پس از ربودن این دختربچه، طلاهای او را ربوده و ستایش را به قتل رسانده بود، صبح پنجشنبه اول مهر ماه در شهرستان نی‌ریز و در ملاءعام اعدام شد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی دادگستری استان فارس، سعید ـ ط که با نیت ربودن طلاهای ستایش، او را بین راه مهدکودک و منزل، در روستای محل زندگیش ربوده بود، صبح پنجشنبه و پس از طی مراحل قانونی، اعدام شد.

این قاتل که گوشواره‌های ستایش، سرنخی برای شناسایی‌اش شد، پس از دستگیری به اغفال و مخفی کردن، آزار و اذیت و قتل ستایش اعتراف کرد.

متهم پرونده پس از اقرار صریح و همچنین تکمیل تحقیقات در دادگاه عمومی بخش آباده‌طشک و صدور قرار جلب به دادرسی و همچنین صدور کیفرخواست در دادسرای نی‌ریز در خردادماه امسال در دو قسمت علنی و غیرعلنی در شعبه اول دادگاه کیفری یک استان محاکمه شد.

شعبه اول دادگاه کیفری یک استان پس از رسیدگی به اتهامات، حکم بر محکومیت متهم و  اعدام در ملاءعام از باب تجاوز به عنف، قصاص نفس از جهت قتل عمدی و پانزده سال حبس از حیث آدم‌ربایی و ده سال و ۷۴ ضربه شلاق تعزیری از باب سرقت توأم با آزار، صادر کرد.

حکم صادر شده پس از فرجام خواهی وکیل متهم پرونده به دیوان عالی کشور ارسال و در شعبه ۲۴ دیوان عالی کشور با رد فرجام خواهی، حکم محکومیت تأیید و ابرام گردید.

اجرای حکم اعدام سعید ـ ط در کمتر از شش ماه پس از وقوع جنایت از حیث تجاوز به عنف و پس از صرفنظر اولیاء دم از اولویت اجرای حکم قصاص انجام شد.

قتل و آزار ستایش ـ دختر بچه ۶ ساله نی‌ریزی ـ در فروردین ماه امسال باعث تألمات شدید روحی خانواده و اطرافیان مقتوله و همچنین جریحه دار شدن احساسات عمومی شد که دستگاه قضایی استان فارس پس از دستگیری قاتل در کوتاه‌ترین زمان نسبت به مدیریت پرونده، رسیدگی قانونی و مجازات عامل این جنایت اقدام کرد.

تکذبیه:

خبرگزاری منتشر کننده این خبر،  پرونده ستایش پاکدشت را با پرونده قتل دختر نی ریزی اشتباه گرفته است.

شایعه:

در برخی از کانال های تلگرام هم خبر اعدام قاتل ستایش قریشی منتشر شد.

منبع:ایسنا/

 

قاتل ستایش اعدام شد - ایسنا

www.isna.ir/news/95070100067/قاتل-ستایش-اعدام-شد
۳ ساعت پیش - قاتل ستایش، دختر 6 ساله نی‌ریزی، که حدود شش ماه قبل پس از ربودن این ... رسانده بود، صبح پنجشنبه اول مهر ماه در شهرستان نی‌ریز و در ملاءعام اعدام شد.قاتل "ستایش نی‌ریز" اعدام شد - فرارو

fararu.com/fa/news/290009/قاتل-ستایش-نی‌ریز-اعدام-شد
۳ ساعت پیش - فرارو- قاتل ستایش، دختر 6 ساله نی‌ریزی، که حدود شش ماه قبل پس از ربودن ... بود، صبح پنجشنبه اول مهر ماه در شهرستان نی‌ریز و در ملاءعام اعدام شد.
زمزمه شده بود که قاتل ستایش دست به خودکشی زده است که موضوع سریعا توسط دادستان ورامین مورد بررسی قرار ... صدور حکم اعدام یا هر حکمی دیگر بر عهده این دادگاه است.

قاتل ستایش اعدام شد

www.entekhab.ir/fa/news/293467/قاتل-ستایش-اعدام-شد
۲ ساعت پیش - قاتل ستایش دختر ۶ ساله نی‌ریزی که پیش از قتل، اقدام به ربودن، سرقت طلاجات و آزار و اذیت این دختر خردسال کرده بود،صبح امروز در شهرستان نی‌ریز ...

قاتل ستایش اعدام شد+عکس - روزپلاس

roozplus.com/fa/news/9063/قاتل-ستایش-اعدام-شدعکس
۲ ساعت پیش - قاتل ستایش،که حدود شش ماه قبل پس از ربودن این دختربچه، طلاهای او را ربوده و ... بود، صبح پنجشنبه اول مهر ماه در شهرستان نی‌ریز و در ملاءعام اعدام شد.

حکم اعدام قاتل ستایش نی ریز صبح امروز در ملاءعام اجرا شد + ...

www.rokna.ir/.../حکم-اعدام-قاتل-ستایش-نی-ریز-صبح-امروز-در-ملاءعام-اجرا-شد-عکس
۲ روز پیش - روابط عمومی دادگستری استان فارس اعلام کرد: قاتل ستایش دختر 6 ساله نی‌ریزی که در فروردین ماه امسال پیش از قتل، اقدام به ربودن، سرقت طلاجات و ...

اعدام قاتل ستایش - خبرگزاری صدا و سیما

www.iribnews.ir/fa/news/1305806/اعدام-قاتل-ستایش
۳ ساعت پیش - اعدام قاتل ستایش به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس، فروردین ماه امسال ستایش دختر بچه شش ساله توسط فردی ربوده و پس از آزار و اذیت، به ...

قاتل ستایش اعدام شد - صراط

www.seratnews.ir/fa/news/324084/قاتل-ستایش-اعدام-شد
۳ ساعت پیش - قاتل ستایش، دختر 6 ساله نی‌ریزی، که حدود شش ماه قبل پس از ربودن این ... رسانده بود، صبح پنجشنبه اول مهر ماه در شهرستان نی‌ریز و در ملاءعام اعدام شد.

قتل ستایش چگونه فاش شد؟ - آفتاب

aftabnews.ir/fa/news/361305/قتل-ستایش-چگونه-فاش-شد
متهم، دختر 6 ساله افغان را پس از اینکه مورد آزار و اذیت قرار داد، به قتل رساند و در وان حمام روی او اسید پاشید. ... بمیرم برا ستایش وخانوادش اون قاتل باید اعدام کنن.

ایا اعدام میشود قاتل ستایش قریشی - خبر روز

khabareruz.ir/search/?q=ایا+اعدام+میشود+قاتل+ستایش+قریشی
ایا اعدام میشود قاتل ستایش قریشی. جدیدترین تصاویر از قاتل ستایش قریشی (+عکس). قاتل ستايش قريشي در جلسه امروز دادستان تهران با قضات دادسرای امور جنایی ...

قاتل ستایش اعدام شد | اقتصاد آنلاین

www.eghtesadonline.com/بخش-اخبار-داغ-67/147190-قاتل-ستایش-اعدام-شد
۲ ساعت پیش - قاتل ستایش که حدود شش ماه قبل پس از ربودن و تجاوز به دختربچه، طلاهای ... رسانده بود، صبح پنجشنبه اول مهر ماه در شهرستان نی‌ریز و در ملاءعام اعدام شد.

«ستایش»؛ اعدام قاتل چه فایده‌ای دارد؟ - رادیو فردا

www.radiofarda.com/a/o2-six-year-old-girl-killed/27687570.html
ستاندن جان «ستایش» شش ساله، دخترک مظلوم افغان، جز اندوه بسیار و تأسف عمیق نمی‌زاید.

قاتل ستایش در ملاءعام اعدام شد - خبرگزاری برنا

www.bornanews.ir/بخش-اجتماعی-4/460010-قاتل-ستایش-در-ملاءعام-اعدام-شد
۲ ساعت پیش - قاتل ستایش، دختر 6 ساله نی‌ریزی، که حدود شش ماه قبل پس از ربودن این ... رسانده بود، صبح پنجشنبه اول مهر ماه در شهرستان نی‌ریز و در ملاءعام اعدام شد.

قاتل ستایش قریشی اعدام شد؟ - فارسی فان

far30-fun.ir/search/?q=قاتل+ستایش+قریشی+اعدام+شد؟
قاتل «ستايش» دختر بچه ۶ ساله نی ریزی امروز دادگاهی و به اعدام محکوم شد.به گزارش مهر، فروردین ماه امسال بود که در یکی از روستاهای شهرستان نی ریز فارس دختر بچه ۶ ...
۲ ساعت پیش - قاتل ستایش، دختر 6 ساله نی‌ریزی، که حدود شش ماه قبل پس از ربودن این ... رسانده بود، صبح پنجشنبه اول مهر ماه در شهرستان نی‌ریز و در ملاءعام اعدام شد.

عکس: چهره متجاوز و قاتل ستایش کوچولو! - پارسینه

www.parsine.com/fa/news/281647/عکس-چهره-متجاوز-و-قاتل-ستایش-کوچولو
قرار است با دستور مقامات قضایی، پرونده قتل وحشیانه ستایش، در دادگاه اطفال ... البته باز هم میگم به هیچ وجه نمیشه بیماری مهیب جامعمون رو با چسب زخم(اعدام این ...

قاتل ستایش اعدام شد - صفحه نخست

khordadnews.ir/fa/news/180788/قاتل-ستایش-اعدام-شد
۱ ساعت پیش - قاتل ستایش، دختر 6 ساله نی‌ریزی، که حدود شش ماه قبل پس از ربودن این دختربچه، طلاهای او را ربوده و ستایش را به قتل رسانده بود، صبح پنجشنبه اول ...
۳ ساعت پیش - قاتل ستایش، دختر 6 ساله نی ریزی، که حدود شش ماه قبل پس از ربودن این دختربچه، طلاهای او را ربوده و ستایش را به قتل.

قاتل ستایش در ملاء عام اعدام شد - نمناک

namnak.com/اعدام-قاتل-ستایش.p37048
رتبه: ۵ - ‏ نقد
۲ ساعت پیش - قاتل ستایش و اعدام قاتل ستایش قریشی در نی ریز و جزئیات دادگاه قاتل دختر 6 ساله در نمناک.

ایا قاتل ستایش 6 ساله اعدام میشود - پورتال خبری و سرگرمی ...

www.kolbenews.ir/tag/ایا-قاتل-ستایش-6-ساله-اعدام-میشود
جزئیات مرگ دختر 6 ساله افغانی ستایش قریشی در ورامین, ماجرای قتل ستایش قریشی کودک افغانی در ورامین, قتل دختر 6 ساله افغانی ستایش قریشی , قتل ستايش

آیا برای قاتل ستایش حکم اعدام صادر می شود

nazbid.ir/post/?q=آیا+برای+قاتل+ستایش+حکم+اعدام+صادر+می+شود
قاتل «ستايش» دختر بچه ۶ ساله نی ریزی امروز دادگاهی و به اعدام محکوم شد.به گزارش مهر، فروردین ماه امسال بود که در یکی از روستاهای شهرستان نی ریز فارس دختر بچه ۶ ...
رتبه: ۸۴% - ‏۲۱٬۱۳۱ نقد
۶ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - جلسه دادگاه قاتل ستایش 6 ساله ساعت 9 و 30 دقیقه صبح دیروز با حضور ... از دادگاه می خواهم وی را به اشد مجازات، شلاق و اعدام به دست خودم محکوم کند.

اعدام قاتل ستایش ۶ ساله در ملاءعام | دمادم

damadam.ir › اخبار › گیل نگاه › اجتماعی
۲ ساعت پیش - گیل نگاه:قاتل ستایش، دختر ۶ ساله نی‌ریزی، که حدود شش ماه قبل پس از ربودن ... بود، صبح پنجشنبه اول مهر ماه در شهرستان نی ریز و در ملاءعام اعدام شد.

قاتل ستایش نی ریزی اعدام شد - بازتاب 24

baztab24.com/news/433054/قاتل+ستایش+نی+ریزی+اعدام+شد
قاتل ستایش، دختر 6 ساله نی‌ریزی، که حدود شش ماه قبل پس از ربودن این دختربچه، طلاهای او را ربوده و ستایش را به قتل رسانده بود، صبح پنجشنبه اول مهر ماه در شهرستان ...

واحد مرکزی خبر - اعدام قاتل ستایش - صاحب‌خبر

sahebkhabar.ir/news/15419085/اعدام-قاتل-ستایش
۱ ساعت پیش - اعدام قاتل ستایش به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس، فروردین ماه امسال ستایش دختر بچه شش ساله توسط فردی ربوده و پس از آزار و اذیت، به ...

اعدام قاتل ستایش در ملاء عام | پایگاه اطلاع رسانی راه مبین

www.rahemobin.ir/اعدام-قاتل-ستایش-در-ملاء-عام/
۱ ساعت پیش - قاتل ستایش، دختر 6 ساله نی‌ریزی، که حدود شش ماه قبل پس از ربودن این دختربچه، طلاهای او را ربوده و ستایش را به قتل رسانده بود، صبح پنجشنبه اول ...
حکم اعدام قاتل ستایش ۶ ساله در ملاء عام ستایش ۶ ساله جوساز: بالاخره بعد از گذشت یک ماه از قتل ستایش شش ساله حکم اعدام در ملاء عام برای قاتل و متجاوز اعلام.

آنا | قاتل ستایش نی‌ریزی صبح امروز اعدام شد

www.ana.ir › اجتماعی › انتظامی و قضایی
۲ ساعت پیش - قاتل ستایش دختر 6 ساله نی‌ریزی که در فروردین ماه امسال پیش از قتل، اقدام به ربودن، سرقت طلاجات و آزار و اذیت این دختر خردسال کرده بود؛ صبح ...

برخورد قاطع با قاتل «ستایش» - برترین ها

www.bartarinha.ir/fa/news/318809/برخورد-قاطع-با-قاتل-ستایش
رتبه: ۹۶% - ‏۳۲٬۱۱۱ نقد
نماینده مردم ورامین در مجلس گفت: طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران با قاتل. ... جمع خبرنگاران، ضمن محکومیت قتل ستایش قریشی دختر شش ساله افغانستانی در خیرآباد .... ولی این هم بی شرفی کرده دیگه یه بچه راکشته باید اعدام بشه تابوی مردانگی بماند.

گفتگوی تکان دهنده با پدر و مادر قاتل ستایش، دختر 5 ساله ...

plus.ir/.../گفتگوی-تکان-دهنده-با-پدر-و-مادر-قاتل-ستایش-دختر-5-ساله-افغان-موقع-...
گفتگوی تکان دهنده با پدر و مادر قاتل ستایش، دختر 5 ساله افغان: موقع دفن کردنش، .... جان ماهمه افغانی ها پشتت هستیم و خواهیم بود این پسرشیطان صفت باید اعدام بشه.

بلاغ مازندران - قاتل ستایش اعدام شد

www.bloghnews.com/fa/doc/news/227254/قاتل-ستایش-اعدام
۴۹ دقیقه پیش - قاتل ستایش، دختر 6 ساله نی‌ریزی، که حدود شش ماه قبل پس از ربودن این ... رسانده بود، صبح پنجشنبه اول مهر ماه در شهرستان نی‌ریز و در ملاءعام اعدام شد.

قاتل ستایش اعدام شد - khouznews.ir | اخبار خوزستان

www.khouznews.ir/fa/news/132054/قاتل-ستایش-اعدام-شد
۲ ساعت پیش - قاتل ستایش، دختر 6 ساله نی‌ریزی، که حدود شش ماه قبل پس از ربودن این ... رسانده بود، صبح پنجشنبه اول مهر ماه در شهرستان نی‌ریز و در ملاءعام اعدام شد.

خبرگزاری بین المللی کاسپین اعدام قاتل ستایش بایگانی - ...

caspress.com/tag/اعدام-قاتل-ستایش/
قاتل ستایش به اعدام در ملاء عام محکوم شد. نخستین نشست رسیدگی به اتهامات قاتل ستایش دختر بچه شش ساله نی ریز استان فارس،در شیراز برگزار شد · telegram-cas ...

آپارات - حکم اعدام ستایش

www.aparat.com/result/حکم_اعدام_ستایش
آپارات - حکم اعدام ستایش. ... حکم اعدام بازیگر نقش ستایش (نرگس محمدی) · مـهـدے بـیـا ║ Mahdi... 11,957 ... 1-آیا قاتل 17 ساله ستایش قریشی اعدام می شود؟! امیدعدالت.

آیا شایعه اعدام قاتل ستایش درست است ؟ - ایندکس وار

indexwar.ir/آیا-شایعه-اعدام-قاتل-ستایش-درست-است-؟/
خبر اعدام نرگس محمدی ، اعدام ستایش ، واکنش ستایش به خبر اعدامش ، تعجب نرگس محمدی از خبر … چرا که من تنها با «سکینه محمدی» که به جرم قتل در زندان است، شباهت ...

خبرگزاری تسنیم - جزئیات تازه از اعترافات تکان دهنده قاتل ...

www.tasnimnews.com/fa/news/.../جزئیات-تازه-از-اعترافات-تکان-دهنده-قاتل-ستایش
دادستان عمومی وانقلاب ورامین ازآخرین دفاعیات قاتل ستایش در روزگذشته خبر داد و با ... پیش‌بینی شما در خصوص صدور حکم او چیست و آیا برای او حکم اعدام صادر می‌شود، ...

اعدام قاتل ستایش | سایت تفریحی افق,عکس,فیلم,دانلود

ofoghfun.com/tag/اعدام-قاتل-ستایش/
اعدام قاتل ستایش ۶ ساله نی ریزی + عکس و فیلم اعدام قاتل ستایش ۶ ساله نی ریزی + عکس و فیلم قاتل ستایش نی ریزی حکم اعدام قاتل ستایش ۶ ساله نی ریزی که بعد ...

قاتل ستایش اعدام شد - سایت خبری تحلیلی خوبان خبر

www.khoobankhabar.ir/قاتل-ستایش-اعدام-شد/
۱۷ دقیقه پیش - قاتل ستایش، دختر ۶ ساله نی‌ریزی، که حدود شش ماه قبل پس از ربودن این ... رسانده بود، صبح پنجشنبه اول مهر ماه در شهرستان نی‌ریز و در ملاءعام اعدام شد.

مجازات قاتل ستایش قریشی چیست؟/حُکم احتمالی دادگاه برای ...

www.ritmezendegi.com/.../مجازات-قاتل-ستایش-قریشی-چیست-ح-کم-احتمالی-دادگاه-ب...
ایمان وصولی پور کارشناس حقوقی تی وی پلاس در این برنامه درباره مجازات احتمالی قاتل ستایش قریشی که چند وقت ... آیا برای این قاتل عجیب حکم اعدام صادر می شود؟

 

با این افراد ازدواج نکنید

بازدید : 205 دوشنبه 15 شهريور 1395 : 17:37 نظرات ()

با این افراد ازدواج نکنید

معمولا دختر و پسرهای دم بخت، ویژگی‌هایی را برای همسر آینده‌شان در ذهن دارند و گزینه‌هایشان را با آن فهرست تطبیق می‌دهند؛ اما بعضی جوانها به دلایلی مانند عشق، آنها را نادیده می‌گیرند.
با این افراد ازدواج نکنیددر این مطلب به ویژگی های مردان و زنانی اشاره شده که  ازدواج با آن ها به احتمال زیاد شکست می‌خورد.

1-مردان معتاد: مردی که اعتیاد دارد هرگز نمی تواند آینده ای خوب برای همسر و خانواده خود تأمین کند، او خانواده اش را فدای اعتیادش خواهد کرد.

2-مردان تنبل: مردانی که قدرت کار و تلاش را به دلیل تنبلی از بین برده اند موجب آزار و ناراحتی اطرافیان می شوند و زندگی شان با مشکلات مالی مواجه می شود. در دنیایی که همه چیز برای پیشرفت وابسته به حرفه و درآمد است، چطور می توان زندگی بدون این دو ویژگی را تحمل کرد.

3- مردان منزوی: علاقه به معاشرت در ذات انسان است و اگر این اصل نباشد حس کسالت و افسردگی حاکم می شود. مردانی که از رفت و آمد و جمع های دوستانه فرار می کنند، کمبودهای روانی خود را به همسرشان هم منتقل می کنند.

4- مردان خسیس: خرج و هزینه بخش جدایی ناپذیر زندگی است البته تا حدی که به ولخرجی منجر نشود و اسراف را به همراه نداشته باشد. مردان خسیس با هزینه های ضروری هم مخالفت می کنند و با ایجاد مضیقه هایی مشکلات زندگی را تشدید می کنند.
 
 با کدام زنان نباید ازدواج کرد؟

1- دختران مدپرست: دختران مدپرست از واقعیت های زندگی و دشواری هایش بی اطلاعند؛ بنابراین در بحران و تنگناهای زندگی تحمل خود را از دست می دهند. آن ها به دلیل این که مدام مورد توجه اطرافیان قرار می گیرند، دیگر نیازی نمی بینند که برای ارتباط با اطرافیان یا بهبود روابط اجتماعی با دیگران تلاش کنند و تصور می کنند هنرهای آشپزی، خانه داری و کدبانوگری برایشان لازم نیست.

2- دختران وابسته:این دختران باید قبل از انجام هر کاری حتما آن را با دیگران در میان بگذارند حتی کارهای بسیار جزئی و پیش پا افتاده. گرچه مشورت بسیار خوب است اما نه برای هر کار کوچکی. در میان گذاشتن هر مشکلی حتی یک سوءتفاهم جزئی با همسر، راهنمایی خواستن از دیگران و... نشانه متکی بودن فرد است که به تدریج در زندگی زناشویی مشکل آفرین می شود.

3-دختران جاه طلب: اگرچه مخالف جاه طلبی همراه تلاش سازنده نیستیم اما بیشتر زنانی که چنین خصوصیتی دارند همه چیز را فدای کار خارج از خانه می کنند. آن ها برای مردانشان به صورت رقیب در می آیند و دائم در فکر مقایسه خود با همسرشان هستند. جاه طلبی زمانی مشکل آفرین می شود که فردی بخواهد همه چیز زندگی را تحت کنترل خود درآورد.

4- دختران عقل کل: اگر زنی تصمیم بگیرد شوهرش را تغییر دهد و برای او یک معلم اخلاق شود یا همه چیزدان، باید بداند فقط شوهرش را از خانه فراری خواهد داد زیرا مردها نمی توانند تحت کنترل زن بودن را تحمل کنند. البته حتما شنیده اید که: پشت هر مرد موفق همواره یک زن خوب ایستاده است. این مطلب گویای این واقعیت است که «مشاور مهربان»ِ مرد بودن، با «عقل کل» شدن در خانه تفاوت بسیاری دارد.
 
 
چه مرد، چه زن، با این افراد ازدواج نکنید

1-فردی که به تازگی شکست عشقی خورده است: اگر با فردی آشنا شده اید که قبل از شما با جنس مخالف رابطه داشته، ممکن است هنوز او را فراموش نکرده باشد؛ بنابراین تا زمانی که او از گذشته اش پشیمان نشده و به جز منطق، احساساتش هم به آن جدایی مهر تایید نزده باشد نمی توانید از حضور وی در کنارتان مطمئن باشید.

2-فردی که پدر و مادرش با یکدیگر اختلاف دارند: زن ها و مردهایی که والدین خوب و حمایتگری نداشته اند در بزرگسالی از عاشق شدن و اعتماد به جنس مخالف می ترسند. آن ها همیشه شاهد اختلاف پدر و مادرشان بوده اند، از تعهد بیزارند و در زمان مواجهه با بحران های کوچک و قابل حل، تصور می کنند رابطه شان از دست رفته است و نمی توانند وضعیتشان را بهبود ببخشند.

3-فردی که رفیق باز است: اگر متوجه شدید که فرد مورد نظرتان هر شب را با دوستانش می گذراند و تمام فکر و ذکرش، رسیدگی به ظاهرش و حاضر شدن در مهمانی های مجردی است، باید قبل از گفتن بله تکلیف این موضوع و حد و مرز آن را برای آینده زندگی مشترکتان مشخص کنید. معمولا چنین مردهایی در روابطی، محاصره شده اند که خیال وارد شدن به دنیای بزرگ ترها و قبول مسئولیت های زندگی جدی را از سرشان بیرون کرده اند؛ درباره این افراد بیشتر تحقیق کنید.
 
سخنی با دختر خانم ها و خواستگارهایشان

اگر بعد از مطالعه این مطالب به این نتیجه رسیدید که خواستگارتان یک یا چند مورد از معایب مطرح شده را دارد اما ویژگی های مثبت و قابل تاملی هم دارد، آن موارد را با او در میان بگذارید و به او فرصت بدهید تا خودش را تغییر دهد. همچنین توصیه می شود در صورت داشتن خصوصیات نامناسبی که مطرح شد هرچه زودتر خودتان را اصلاح کنید تا زندگی مشترک موفق تری داشته باشید.
 
 
منبع:سلامت نیوز
انتهای پیام/

با این افراد ازدواج نکنید - همسران - خانواده - سلامت نیوز

www.salamatnews.com › خانواده › همسران
۱ روز پیش - با این افراد ازدواج نکنید. سلامت نیوز-*بنفشه دولت آبادی: معمولا دختر و پسرهای دم بخت، ویژگی هایی را که همسر آینده شان باید داشته باشد، در ذهن دارند ...

با این افراد ازدواج نکنید! - عصر ایران

www.asriran.com › عصرايران دو › پیامک
با این افراد ازدواج نکنید! حجه الاسلام شهاب مرادی. بسياري از مشكلاتِ پس از ازدواج كه منجر به طلاق و شكست مي شود به روزگار قبل از ازدواج و به مرحله انتخاب بر مي گردد.

با این افراد ازدواج نکنید - جام جم آنلاین

jamejamonline.ir/sara/2533067771931045204/با-این-افراد-ازدواج-نکنید
۷ ساعت پیش - معمولا دختر و پسرهای دم بخت، ویژگی هایی را که همسر آینده شان باید داشته باشد، در ذهن دارند و گزینه هایشان را با آن فهرست تطبیق می دهند. در این بین، ...

با این افراد ازدواج نکنید - تبیان

www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=300917
۲۷ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - هیچکس کامل نیست و مطمئناً همه ما عیب ها و ایراداتی داریم و بر اساس همین قاعده هم ممکن است خودتان را قانع کنید تا با فردی که رفتار آزار دهنده دارد، ازدواج ...

با این افراد ازدواج نکنید - پارسینه

www.parsine.com/fa/news/305500/با-این-افراد-ازدواج-نکنید
۱۲ ساعت پیش - با این افراد ازدواج نکنید. سلامت نیوز- بنفشه دولت آبادی: معمولا دختر و پسرهای دم بخت، ویژگی هایی را که همسر آینده شان باید داشته باشد، در ذهن دارند و ...

با این افراد ازدواج نکنید آکا - آکاایران

www.akairan.com/marriage/chashmebaz1/19985.html
انتخاب همسر با چشمان باز,آسان ترین کم هزینه ترین و درست ترین شیوه,ازدواج شناخت مطمئن همسر آینده,ازدواج که منجر به طلاق و شکست,ازدواج,مرحله انتخاب,نقطه تمرکز ...

با این افراد ازدواج نکنید! - فردا

www.fardanews.com/fa/news/261278/با-این-افراد-ازدواج-نکنید
حجت‌الاسلام شهاب مرادی در پایگاه اینترنتی خود از جوانان خواست با افراد معتاد، بیمار روانی، بی‌دین و لامذهب، بداخلاق و تندخو، مادی و بخیل و مجرم‌خو ازدواج نکنند.

با اين افراد اصلا ازدواج نكنيد/ راه كار عاقلانه و مطمئن در ازدواج ...

www.mashreghnews.ir/.../با-اين-افراد-اصلا-ازدواج-نكنيد-راه-كار-عاقلانه-و-مطمئن-در-ا...
۳ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - يكي از مهم ترين دغدغه هاي جوانان قبل از ازدواج، شناخت مطمئن همسر آینده شان است و اینجا نقطه تمرکز نگرانی های دختران و پسران است اما اکثرا از آسان ...

با این افراد ازدواج نکنید | مجله پزشکی دکتر سلام

www.hidoctor.ir/tag/با-این-افراد-ازدواج-نکنید/
در مطلب قبلی به نکاتی که باید قبل از ازدواج آنها را بدانید پرداختیم. در این مطلب شخصیت هایی را برای شما شرح می دهیم که ازدواج با آنها دردسر ساز است. بسیاری از ...

الف - با این افراد ازدواج نکنید

alef.ir/vdcgz39quak97u4.rpra.html?18txt
حجت‌الاسلام شهاب مرادی در پایگاه اینترنتی خود از جوانان خواست با افراد معتاد، بیمار روانی، بی‌دین و لامذهب، بداخلاق و تندخو، مادی و بخیل و مجرم‌خو ازدواج نکنند.

با این افراد ازدواج نکنید! - دیدبان

didban.ir › اندیشه
با این افراد ازدواج نکنید! جامعه‌شناسان و روان‌شناسان خانواده، عنوان می‌کنند که بهتر است در هنگام ازدواج، علاوه بر فاکتورهای دیگر، به عامل طبقه‌ی اجتماعی‌شان نیز توجه ...

براي ازدواج با اين افراد عجله نکنيد - تیک

tik.ir/fa/news/81107/برای-ازدواج-با-این-افراد-عجله-نکنید
براي ازدواج با اين افراد عجله نکنيد. بعضي از پسرهايي که به خواستگاري مي‌روند هنوز به مرحله‌اي از بلوغ فکري و استقلال مالي نرسيده‌اند که بتوانند يک تکيه‌گاه خوب ...

شهاب مرادی:با این افراد ازدواج نکنید! - صراط

www.seratnews.ir › صفحه نخست › سیاسی
شهاب مرادی:با این افراد ازدواج نکنید! شهاب مردای در وبلاگ خود نوشته است :بسياري از مشكلاتِ پس از ازدواج كه منجر به طلاق و شكست مي شود به روزگار قبل از ازدواج و به ...
با این افراد ازدواج نکنید. ازدواج مسیر زندگی هر فرد را تعیین می کند، اگر در این مسیر همسفرمان را درست انتخاب کنیم آینده روشن در انتظار ماست ولی اگر تصمیمی ...

يك نه ، براي موفقيت و سعادت - شهاب مرادی

shahab-moradi.ir/fa/note/130/يك-نه-براي-موفقيت-و-سعادت
با این افراد ازدواج نکنید! بسياري از مشكلاتِ پس از ازدواج كه منجر به طلاق و شكست مي شود به روزگار قبل از ازدواج و به مرحله انتخاب بر مي گردد. يكي از مهم ترين دغدغه هاي ...

با این افراد ازدواج نکنید - هرمز

www.hormoz.ir/با-این-افراد-ازدواج-نکنید.html
حجت الاسلام شهاب مرادی در مطلبی با عنوان «یک نه، برای موفقیت و سعادت» در پایگاه اینترنتی خود نوشت: با این افراد ازدواج نکنید! […] حجت الاسلام شهاب مرادی در ...

با این افراد ازدواج نکنید!

www.asrkhabar.com/fa/news/86967/با-این-افراد-ازدواج-نکنید
با این افراد ازدواج نکنید! جامعه‌شناسان و روان‌شناسان خانواده، عنوان می‌کنند که بهتر است در هنگام ازدواج، علاوه بر فاکتورهای دیگر، به عامل طبقه‌ی اجتماعی‌شان نیز توجه ...
با این افراد ازدواج نکنید! شهاب مردای در وبلاگ خود نوشته است :بسياري از مشكلاتِ پس از ازدواج كه منجر به طلاق و شكست مي شود به روزگار قبل از ازدواج و به مرحله انتخاب ...

آرامیس مشاور - ایست! با این ها ازدواج نکنید

www.aramismoshaver.ir/maghalat/maghalat-takhasosi/engagement-and.../162-ایست
با این ها ازدواج نکنید آشنایی با اختلال شخصیت. ... شناخت این دسته اخیر دشوار نیست چون اولا حدود 1% افراد جامعه را تشکیل می دهند و شمار بسیار کمی نسبت به بقیه ...

هرگز با این دختران ازدواج نکنید!! - کمپ فارسی

www.campfa.ir/post/1841/هرگز-با-این-دختران-ازدواج-نکنید/
این امکان وجود دارد که هر کدام از ما در مورد خانم ها اشتباه کنیم. بیشتر افراد جذب زیبایی هایی ظاهری شده و به سرعت گول می خورند. برخی با بوسیدن پای زنانی که به آنها ...

با این افراد هرگز ازدواج نکنید - پایگاه خبری دانشگاه خواجه ...

www.knnews.ir/?siteid=421&pageid=51197&newsview=256661
با این افراد هرگز ازدواج نکنید. بسیاری از مشکلاتِ پس از ازدواج که منجر به طلاق و شکست می شود به روزگار قبل از ازدواج و به مرحله انتخاب بر می گردد. با افراد معتاد، ...

بهتر است با این افراد ازدواج نکنید ! (قسمت دوم ) | خانواده، ...

www.khanevade.org/بهتر-است-با-این-افراد-ازدواج-نکنید-قسم/
اما برخي از ويژگي‌هاي منفي هستند، كه در مقايسه با ساير خصلت‌ها خطرناك‌تر و مخرب‌تر هستند.در مقاله قبلی (بهتر است با این افراد ازدواج نکنید ! (قسمت اول) ) به سه مورد ...

با این مردان ازدواج نکنید! - جامع ترین پورتال ایرانیان ...

www.berooztarinha.com/سبک-زندگی/با-این-مردان-ازدواج-نکنید.html
با تاکید بر این کلمه طلایی است که می توانید اطمینان لازم برای انتخاب شریک زندگی .... دخترانی جذب این افراد می شوند که فقط به ازدواج فکر می کنند و به کیفیت و ...
با این افراد ازدواج نکنید. با این افراد ازدواج نکنید.

با این مردان ازدواج نکنید - همسر

hamsar.jala.ir/1393/03/11/post-53/با-این-مردان-ازدواج-نکنید
با این مردان ازدواج نکنید - همسر - همسر. ... افراد با شخصیت با اعتماد به نفس پایین نشانه های کلیدی دارند که باتوجه به آنها می توانید این افراد را شناسایی کنید: 1.

با خودشیفته ها ازدواج نکنید! - لینک به سایت اصلی الو دکتر

www.alodoctor.ir/news/details/19809/با-خودشیفته-ها-ازدواج-نکنید!
افراد خود شیفته تمایل دارند که مردم به چشم قهرمانان داستان های تاریخی به آنها نگاه کنند. عجیب اینکه طرفدارانی هم هستند که آنها را تایید می‌کنند. دانشمندان به این سوال ...

اگر در این شرایط هستید ازدواج نکنید - پایگاه اطلاع رسانی ...

www.tanzimekhanevadeh.com/marriage/2035-اگر-در-این-شرایط-هستید-ازدواج-نکنید
ویژگی‌های برجسته و برتر برخی افراد باعث می‌شود آنان مورد مناسبی برای ازدواج به نظر آیند تا آنجایی که هر کسی متمایل به ازدواج با آنها باشد، اما حقیقت این است که هر ...

با این ۶ گروه ازدواج نکنید! | راهنمای کرج

rahnamakaraj.ir/با-این-۶-گروه-ازدواج-نکنید/
به گزارش روزنامه خراسان، افرادی که خانواده مداخله گر دارند و در ضمن توانایی مقابله با آن ها را ندارند، گزینه مناسبی برای ازدواج نیستند. متاسفانه مداخله گر بودن خانواده ها ...

با این افراد ازدواج نکنید - بازتاب 24

baztab24.com/news/344984/با+این+افراد+ازدواج+نکنید
در این بین، ویژگی هایی وجود دارد که اگر در فردی باشد، نباید با او ازدواج کرد؛ برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «با این افراد ازدواج نکنید» اینجا کلیک کنید.
با این افراد ازدواج نکنید - سلامت نیوز-*بنفشه دولت آبادی: معمولا دختر و پسرهای-افراد-ازدواج-نکنید.

فیلم و تصاویر دستگیری آرمان خطرناک ترین شرور تهران پس از 3 سال

بازدید : 305 یکشنبه 30 خرداد 1395 : 11:33 نظرات ()

جزئیات ماجرای دستگیری آرمان خطرناک ترین شرور تهران + تصاویر,

فیلم و تصاویر دستگیری آرمان خطرناک ترین شرور تهران,آرمان خطرناک ترین شرور تهران دستگیر شد+تصاویر,

فیلم دستگیری آرمان خطرناک ترین شرور تهران,

فیلم و تصاویر لحظه دستگیری آرمان خطرناک ترین شرور تهران,دستگیری آرمان خطرناک ترین شرور تهران پس از 3 سال,

آرمان دستگیر شد+تصاویر,خبر دستگیری آرمان صحت دارد؟,

تصاویر از آرمان خطرناک ترین شرور تهران,آرمان چه کسی است؟,فیلم از آرمان آرمان خطرناک ترین شرور تهران,

 فیلم و تصاویر دستگیری آرمان خطرناک ترین شرور تهران پس از 3 سال

در راستای اجرای دستور بازپرس دادسرای ناحیه 33 مبنی بر جلب ودستگیری شرور خطرناک فراری به هویت "آرمان" که به اتهام نزاع ودرگیری ،تخریب و اخلال در نظم عمومی حدود سه سال متواری و دارای پرونده های مفتوح متعددی در مراجع قضایی وانتظامی دیگراست؛رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران اداره عملیات ویژه پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ قرار گرفت.
 
ماموران طی اقدامات اطلاعاتی و با استفاده از شیوه و شگردهای نوین پلیسی آدرس وی در جاده خاوران سه راه سیمان شناسایی و سریعا اکیپی از عوامل به محل اعزام شدند.
 
متهم پس از حضور مامورین با یک دستگاه خودرو 206 متواری شدکه مامورین با رعایت قانون بکارگیری سلاح اقدام به شلیک 2تیرهوایی و 3تیر جنگی به سمت خودرو کردند اما متهم موفق به فرار شد.
 
سرهنگ علیرضا لطفی رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ درباره این خبر  گفت:با متواری شدن متهم ، عوامل انتظامی با استفاده از شگردهای خاص پلیسی و اقدامات اطلاعاتی بلافاصله مخفیگاه وی در مجیدیه شمالی را شناسایی و در نهایت متهم را دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به یگان منتقل کردند.

فیلم و عکس ماجرای کشتن دختر دانشجو توسط پدرش در خوی

بازدید : 433 یکشنبه 30 خرداد 1395 : 9:53 نظرات ()

ماجرای کشتن دختر توسط پدرش در خوی,

دانلود فیلم لحظه تیراندازی پدر به دخترش در خوی, عکسهای قتل دختر دانشجو توسط پدرش در خوی,

علت کشتن ختر دانشجو توسط پدرش در خوی,دلیل قتل دختر توسط پدرش در خوی چه بود؟,قضیه قتل دختر توسط پدرش در خوی,کشتن دختر توسط پدر در خوی,ماجرای قتل دختر توسط پدرش درجلوی دانشگاه خوی,

فیلم کشتن دختر توسط پدرش در خوی,دلیل کشتن دختر دانشجوی خوی,علت قتل دختر دانشجو در خوی,اخبار روز خوی درمورد قتل دختر توسط پدرش,راز قتل دختر به دست پدر در خوی ,شلیک پدر به دختر در شهرستان خوی,

قتل دختری در خوی,خوی کشتن دختر,

جزئیات خبر کشتن دختر توسط پدرش در خوی | فیلم و عکس | علت ماجرا

دری با شلیک گلوله بوسیله یک تفنگ شکاری در بلوار ولیعصر، دختر جوان خود را به قتل رساند.

به گزارش ایلنا از خوی، امروز انتهای بلوار ولیعصر نرسیده به میدان ولایت‌فقیه شهرستان‌خوی پدری دختر خود را با شلیک گلوله به قتل رساند.

بنا به گفته شاهدان عینی این دختر با اصابت گلوله در دم کشته شد

علت کشتن دختر توسط پدرش در خوی

شهرستان خوی امروز(شنبه) شاهد ۲ قتل بود چنان که تلخی این قتل ها افکار عمومی را جریحه دار و شوکه کرد.

فیلم و عکس ماجرای کشتن دختر دانشجو توسط پدرش در خوی

در یکی از این قتل ها، پدری با شلیک گلوله بوسیله یک تفنگ شکاری در بلوار ولیعصر، دختر جوان خود را به قتل رساند.

در دومین قتل نیز بعد از ظهر امروز در یکی از روستاهای شهرستان خوی، مردی با شلیک گلوله خواهرزاده خود را به قتل رساند تا بدین ترتیب شهرستان خوی در ۲۹ خرداد ماه شاهد ۲ قتل در یک روز باشد.

حسن زاده رئیس دادگستری شهرستان خوی درباره این دو جنایت گفت: دو قتل صورت گرفته در این شهرستان مربوط به اختلافات درون خانوادگی بود.

وی افزود: در یک مورد پدری اقدام به قتل دختر خود کرده و در مورد بعدی نیز مردی اقدام به قتل خواهرزاده اش کرده است.

حسن زاده گفت: هر دو پرونده در حال انجام تحقیقات مقدماتی هستند و هنوز دلایل و انگیزه های قتل مشخص نشده است.

رئیس دادگستری خوی اظهار داشت: مسببان هر دو جنایت دستگیر شده اند و مردم شهرستان خوی اطمینان داشته باشند دستگاه قضائی با هرگونه ناامنی در سطح شهرستان قاطعانه برخورد می کند.

خبر جدید:

ظهر امروز اهالی بلوار ولیعصر در شهرستان خوی با مرد میانسالی در حالیکه اسلحه ای به دست داشت روبرو شدند. 

مرد خشمگین بعد از اینکه به مقابل دانشکده پرستاری رسید با شلیک دختر جوانی را هدف دو گلوله قرار داد. 

مردم که از دیدن این صحنه شوکه شده بودند قصد داشتند تا به کمک دختر جوان بروند اما مرد خشمگین ادعا کرد که پدر دختر جوان است و کسی حق نزدیک شدن به آنها را ندارد. 

در ادامه با اعلام موضوع به پلیس، ماموران در صحنه حاضر و مرد میانسال را بازداشت کردند. همچنین عوامل اورژانس پس از حضور در صحنه مرگ دختر جوان را تائید کردند. 

با انتقال مرد میانسال به اداره پلیس او در بازجویی های اولیه با اعتراف به قتل دخترش با اسلحه شکاری مدعی شد: چند روزی بود که به رفتارهای دخترم سو ظن داشتم. فکر می کردم او با پسر غریبه ای ارتباط دارد، برای اینکه آبروی خانواده ام را حفظ کنم امروز دخترم را تعقیب کردم و او را با شلیک دو گلوله به قتل رساندم.  

با اعترافات پدر دختر کش او برای انجام تحقیقات بیشتر بازداشت شد.

 

دانلود فیلم تیراندازی پدر به دخترش در خوی 

جزئیات خبر کشتن دختر توسمهمترین اخبار ایران و جهان
vista.ir/
قتل دختر به دست پدر با دو گلوله در خوی/ می خواست مانع فرار و ازدواج دختر و خواستگارش ... کشته شدن دختر جوان توسط پدر در خوی / فیلم - پدر بی رحمی با شلیک گلوله ... ایران; جهان; روزنامه; عکس; فیلم .... سیاست دولت در بخش مسکن گُنگ است · ضرورت ورود مجلس به ماجرای حقوق‌ نجومی ..... شلیک مرگبار به دختر دانشجو در برابر دانشگاه…
فیلم شلیک مرگباربه دختر دانشجو در خوی / پدر این دختر ...
www.rokna.ir/.../فیلم-شلیک-مرگباربه-دختر-دانشجو-در-خوی-پدر-این-دختر-دستگ...
۳۹ دقیقه پیش - فیلم شلیک مرگباربه دختر دانشجو در خوی / پدر این دختر دستگیر شد + ... شلیک مرگباریک مرد به دختر دانشجویش در برابر دانشگاه خوی + عکس.
فیلم کشته شدن دختر در خوی توسط پدر - مجله اینترنتی خبرجو
macho.ir/search/?q=فیلم+کشته+شدن+دختر+در+خوی+توسط+پدر
دو زورگیر در برزیل توسط یک پیرمرد کشته شدند. لازم به ... فیلم کشته شدن دختر در خوی توسط پدر ... انتشار پوستر فیلم سینمایی دختر رضا میرکریمی + عکس.
قتل
www.khabaronline.ir/tags/2622/قتل
قتل دختر به دست پدر با دو گلوله در خوی/ می خواست مانع فرار و ازدواج دختر و ... قاتل بعد از 18سال دستگیر شد/او یکبار هم با آنکه توسط پلیس تیرخورده بود،فرار کرد ... آنا نوشت: مرد جوانی که خواست با اسلحه شکاری در کنار همسرش عکس بگیرد ناخواسته .... اش را کشته،روانی است · وام دکتری برای دانشجویان دانشگاههای دولتی روزانه است ...
خبرهای توصیه شده | خبر فارسی
khabarfarsi.com/top_recommended_news
جزئیات قتل دختر جوان توسط پدرش در خیابان/ قاتل دستگیر شد ... میزان، ظهر امروز اهالی بلوار ولیعصر در شهرستان خوی با مرد میانسالی در حالیکه اسلحه ای به دست داشت روبرو شدند. ... بنا به گفته شاهدان عینی این دختر با اصابت گلوله در دم کشته شد. .... برای مشاهده تصویر کامل، روی عکس کلیک کنید - به گزارش فارس، در روزهای اخیر .
دانلود سریال های سینما بایگانی - دانلود فیلم خارجی |دانلود ...
yascamp.ir/tag/دانلود-سریال-های-سینما
دلیل تیراندازی پدر به دخترش در شهرستان خوی + عکس و فیلم. تیراندازی پدر به دخترش ... ادامه مطلب... دیدگاه‌ها برای علت کشتن دختر توسط پدرش در خوی بسته هستند ...
دختر توسط پدرش به قتل رسید + عکس - کاسپین
caspress.com/2016/06/18/دختری-که-توسط-پدرش-به-قتل-رسید-عکس/
۱۶ ساعت پیش - تیراندازی در خوی/ دختر توسط پدرش به قتل رسید + عکس. در تیراندازی یک پدر به خانواده اش در یکی از خیابان های خوی فرزند دختر خانواده کشته شد.
دانلود فیلم تیراندازی پدر و کشتن دخترش در خوی - دانلود ...
royal-dl.ir/دانلود-فیلم-تیراندازی-پدر-و-کشتن-دخترش/
۹ ساعت پیش - دانلود فیلم لحظه تیراندازی پدر به دخترش در شهرستان خوی عکس لحظه کشتن ... تیراندازی پدر و کشتن دخترش در خوی ماجرای کشتن دختر توسط پدرش ...
دانلود فیلم تیراندازی پدر و کشتن دخترش در خوی - دانلود روز
dlrooz.in/دانلود-فیلم-تیراندازی-پدر-و-کشتن-دخترش/
۳ ساعت پیش - دانلود فیلم لحظه تیراندازی پدر به دخترش در شهرستان خوی عکس لحظه کشتن دختر ... عکس لحظه کشتن دختر توسط پدرش در خوی ... هنوز علت ماجرا مشخص نیست و احتمالا مشکل ناموسی بوده ... 95 با لینک مستقیم · دانلود کلیپ رقصیدن چند دانشجو در دانشگاه سیستان بلوچستان با لینک مستقیم · دانلود سریال معمای شاه ...
پارسینه|Parsine
www.parsine.com/
عکس: تصویر کوروش هخامنشی روی سقف دادگستری ملی ایالات متحده آمریکا · عکس:یک نمونه از کمبود ... آنچه باید درباره فتح ایران توسط مسلمانان بدانیم (۳۱ نظر).دمادم | پدر سنگدل دختر جوانش را در مقابل دانشگاه خوی به قتل ...
damadam.ir › اخبار › تالار خبر › حوادث
۹ ساعت پیش - مرد میانسالی که دخترش را مقابل دانشگاه در شهرستان خوی به قتل رسانده بود دستگیر شد. ... پدر سنگدل دختر جوانش را در مقابل دانشگاه خوی به قتل رساند+عکس ... نمی رسید تا این که پس از گذشت ۱۴ سال از ماجرا، وی را در منزل مسکونی محاصره کرده و به دام انداختند. ... بازرسی از فلینی توسط ماموران امنیتی ورزشگاه بوردو ...
اخبار حوادث
tnews.ir/tags/حوادث
قتل دختر به دست پدر با دو گلوله در خوی/ می خواست مانع فرار و ازدواج دختر و خواستگارش شود قتل دختر به دست پدر با دو گلوله در خوی/ می خواست مانع فرار و ازدواج دختر ...
قتل دختر در خوی به دست پدرش - باشگاه خبرنگاران جوان - ...
blogyjc-rzb.sainaweb.com/post619658.html
جزئیات قتل دختر جوان توسط پدرش در خیابان +عکس - فردا. www.fardanews.com/. ... دختر توسط پدرش در خوی - خبر ایرونی. iruni.ir/search/?q=فیلم+کشتن+دختر+توسط+پدرش+در+خوی ... قتل دختر دانشجو به دست پدرش در خوابگاه خوی - خبر روز.
2 خانواده ایرانی توسط گروه داعش به قتل رسیدند – جديدترين ...
www.momtaznews.com/2-خانواده-ایرانی-توسط-گروه-داعش-به-قتل-ر/
گردآوری توسط گروه تفریحات و سرگرمی ممتازنیوز ... داعش با این تصاویر دختران را فریب می‌ دهد مرکز گفت‌وگوی راهبردی در آمریکا با انتشار ... مفتی داعشی در حملات هوایی ارتش روسیه به هلاکت رسید + عکس گردآوری توسط گروه اخبار روز ... 8:00 am انتشار یک فیلم ویدیویی از اعدام گربه ای توسط گروه تروریستی داعش به جرم کشتن و ...
باشگاه خبرنگاران جوان - دختر جوانی که به دست پدر کشته شد ...
sahebkhabar.ir/news/13498536/دختر-جوانی-که-به-دست-پدر-کشته-شد-فیلم
۶ ساعت پیش - جزئیات قتل دختر جوان توسط پدرش در خیابان/ قاتل دستگیر شد ... شلیک مرگبار به دختر دانشجو مقابل دانشگاه خوی + عکس ... ضرورت ورود مجلس به ماجرای حقوق‌ نجومی مدیران دولتی ... به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان؛ پدر بی‌رحمی با شلیک گلوله فرزند دخترش را در انتهای بلوار ولیعصر، نرسیده به ...
رادکانا – خبرگزاری شهرستان کردکوی
radkana.ir/
دختر جوانی که به دست پدر کشته شد + فیلم. در این ویدئو کشته شدن دختری به دست پدر بی‌رحم با شلیک گلوله در شهرستان خوی را مشاهده خواهید کرد.
ماجرای تیراندازی پدر به دخترش در خوی چیست + فیلم و عکس | ...
www.rahafun.com/ماجرای-تیراندازی-پدر-به-دخترش-در-خوی-چی.html
۸ ساعت پیش - ماجرای تیراندازی پدر به دخترش در خوی چیست + فیلم و عکس،علت ... لینک دانلود کلیپ از صحنه قتل و کشته شدن دختر توسط پدر : لینک دانلود.
صدای میانه - اخبار میانه | Voice of Mianeh - Mianeh News
vom.ir/
تيم واليبال دانشجويان آموزشكده سما واحد ميانه با حضور در مسابقات جام رمضان 1395 كه ... جزییات قتل دختر توسط پدر در بلوار ولیعصر شهر خوی با شلیک گلوله/روایت ...
خبرگزاری باشگاه خبرنگاران | فیلم و صوت - باشگاه ...
www.yjc.ir/fa/multimedia
باشگاه خبرنگاران - ماجرای کلیسایی که دست کاباره‌ها را از پشت بسته بود! + فیلم ... باشگاه خبرنگاران - دختر جوانی که به دست پدر کشته شد + فیلم ... در این ویدئو کشته شدن دختری به دست پدر بی‌رحم با شلیک گلوله در شهرستان خوی را مشاهده خواهید کرد. ... تار و پود هنر در حمامی تاریخی توسط یک بانوی کارآفرین به هم تنیده می‌شود.
شلیک مرگبار به دختر دانشجو مقابل دانشگاه خوی + عکس | ...
khabarone.ir/news/2263241
۱۰ ساعت پیش - پدری در شهرستان خوی دخترش را عصر امروز با شلیک گلوله به قتل رساند. ... به گزارش رکنا، بنا به گفته شاهدان این دختر با اصابت گلوله در دم کشته شد. هنوز علت این حادثه مشخص ... شلیک مرگبار به دختر دانشجو در برابر دانشگاه خوی + عکس ... جزئیات قتل دختر جوان توسط پدرش در خیابان/ قاتل دستگیر شد, میزان.اخبار گوناگون,مطالب گوناگون,خبرهای گوناگون - پارس ناز
www.parsnaz.ir/news_cats_17.html
گوناگون,مطالب گوناگون,اخبار گوناگون,دختران گوناگون,متن های گوناگون,نوشته های گوناگون,عکسهای ... این خانم زیبای مست توسط پلیس لخت شد ... جوجه های نر دیگر کشته نمی شوند ... توضیحات کامل درباره جنگ جهانی اول + عکس جنگ جهانی اول .... ترول های طنز دانشجویی ... مهناز افشار به خاطر این عکس پدر شوهرم مرا معلوم الحال خطاب کرد.
امتناع گربه دلشکسته از تَرک بدن بی جان توله هایش+ ...
www.ghatreh.com/news/.../امتناع-گربه-دلشکسته-تَرک-بدن-جان-توله-هایش-تصاوی...
۱۱ ساعت پیش - یک گربه پس از کشته شدن توله هایش از تنها گذاشتن آنها امتناع کرد. - به گزارش بلاغ"، به نقل از میرور، ... فیلم شلیک مرگباربه دختر دانشجو در خوی / پدر این دختر دستگیر شد + فیلم و عکس لحظه حادثه ... جزییات قتل دختر جوان توسط پدرش در خیابان/ قاتل دستگیر شد ... ماجرای قتل دختر جوان توسط پدرش در خیابان ...
خبرگزاری آریا - دختر جوان توسط پدرش با دو گلوله کشته شد
aryanews.com › مطالب خواندنی و اخبار › اخبار حوادث
۸ ساعت پیش - راهنمای خرید لپ تاپ دانشجویی · کارگری که با میله 2 متری درون مغزش زنده ماند+ ... دختر جوان در خوی توسط پدرش کشته شد. پدر که تفنگ را به سمت خواستگار گرفته بود ناگهان دخترش جلوی گلوله پدر ایستاد و کشته شد. ... با این حال تا این لحظه هیچ یک از مقامات انتظامی و قضایی خوی از جزییات این ماجرا گزارشی نداده اند.
فیلم آموزش رقص توسط دو مجری مطرح سیما + دانلود - بولتن نیوز
www.bultannews.com › صفحه نخست › اجتماعی
97. پاسخ. توقسمت آخرش متاسف شدم که گفت دوست دختر ودر بین کودکان این پدیده رو رواج دادند. مرغ حق .... ــاموزش عملی ارزشها توسط پدر ومادر مثل حجاب .دروغ نگفتن.
برچسب ها - قتل دختر
www.fardanews.com/fa/tag/1/قتل%20دختر
۱۰ ساعت پیش - جزئیات قتل دختر جوان توسط پدرش در خیابان +عکس. مرد میانسالی که دخترش را مقابل دانشگاه در شهرستان خوی... به قتل ... خبرگزاری دانشجو فرد ۴۳ ساله که به قتل ستایش دختر... کیفری ... با گذشت پنج سال از ماجرای قتل یک دختربچه صبح... که متهم به ... فیلم: اولین گزارش تصویری از کشته شدن ستایش. کد خبر: ...
دختر جوانی که به دست پدر کشته شد + فیلم - اخبار فارسی - ...
monitor.shafaqna.com/FA/IR/4968860
دختر جوانی که به دست پدر کشته شد + فیلم. ... به صلیب کشیدن مرد جوان توسط داعش(+18) .... پایان ترم/ سنگ تمام آموزش و پرورش برای استخدام نشدن معلمان/ ماجرای یک اسمشو نبر در تلویزیون ... شلیک مرگبار به دختر دانشجو مقابل دانشگاه خوی + عکس.
کشتن الاغ با پتك در سميرم!+ فیلم (18+) - فرارو
fararu.com/fa/news/111867/کشتن-الاغ-با-پتك-در-سميرم-فیلم-18
روز گذشته بار ديگر شبكه‌هاي اجتماعي شاهد دست به دست شدن فيلمي از همين دست بودند. ... صفحه نخست; سیاست; اقتصاد; جامعه; فرهنگ; عکس ... آن‌گونه كه تصاوير اين فيلم چند ثانيه‌اي نشان مي‌دهد فردي به وسيله ضربات سهمگين پتك، اين الاغ را از پا در مي‌آورد، همزمان با ... تجاوز به دختر 14 ساله در پارک/ مقتول می‌خواست با همسرم ازدواج كند!
تجاوز جنسی مسعود رجوی به فرماندهان زن سازمان خلق و بیرون ...
www.saharngo.com/fa/story/1772
۱۱ دی ۱۳۹۱ ه‍.ش. - مسعود رجوی قبل از تجاوز جنسی به زنان گردنبندی منقوش به عکس خود را ... سمی به آن ها توسط دکتر نفیسه بادامچی عضو شورای رهبری سازمان خلق. ...... من توی صحرای محشر از خدای خودم میخوام تا از مریم و مسعود بپرسه به کدامین گناه پدر منو کشتن؟ ... تا الان با بیش از هزاران دختر دانشجو رابطه داشته و آنها رو گول زده،مجبور ...
آکانیوز ،اخبار ,حوادث ,روزنامه ,فال ,سرگرمی,اخبار خبرگزاری ها ...
www.akairan.com/havades-akhbar/havades/
اخبار حوادث ,حوادث ,خبر حوادث ,حوادث ایران تجاوز به دختر,تجاوز حوادث روز,حوادث ... مردی در شهرستان خوی دخترش را با شلیک گلوله کشت +عکس .... انتشار تصویر اخاذ اینترنتی توسط پلیس ..... تصادف و کشته شدن سه دانشجوی دختر مقابل دانشگاه آزاد قزوین .... از ماجرای برداشت میلیونی پسر نوجوان از حساب پدر تا نسخه های جعلی دارو.
فریاد جنایتکار متجاوز کرجی در لحظات اعدام + تصاویر و فیلم ...
titre1.ir › استان › اخبار استان
۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ه‍.ش. - فریاد جنایتکار متجاوز کرجی در لحظات اعدام + تصاویر و فیلم ..... واقعا حقشونه بی پدر و مادرا . .... ای کاش میشدیه لحظه خودمون جای اون دختر میذاشتیم تا بفهمیم هرلحظه مردن .... اما مردمی که با خوی درندگی به این قضیه و اعدامها نگاه میکنند و به جای .... و لذت فراوان از شیوه های دیگر کشتن و ضجر دادن افراد اعدام شده بگویند .فریاد جنایتکار متجاوز کرجی در لحظات اعدام + تصاویر و فیلم ...
titre1.ir › استان › اخبار استان
۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ه‍.ش. - فریاد جنایتکار متجاوز کرجی در لحظات اعدام + تصاویر و فیلم ..... واقعا حقشونه بی پدر و مادرا . .... ای کاش میشدیه لحظه خودمون جای اون دختر میذاشتیم تا بفهمیم هرلحظه مردن .... اما مردمی که با خوی درندگی به این قضیه و اعدامها نگاه میکنند و به جای .... و لذت فراوان از شیوه های دیگر کشتن و ضجر دادن افراد اعدام شده بگویند .
خبر پارسی جو | اولین جستجوگر هوشمند خبری با قابلیت ...
khabar.parsijoo.ir/
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، امیر دریادار حبیب الله سیاری در مراسم محفل ... جزئیات قتل دختر جوان توسط پدرش در خیابان/ قاتل دستگیر شد ... در شهرستان خوی با مرد میانسالی در حالیکه اسلحه ای به دست داشت روبرو شدند. ..... دختر جوانی که به دست پدر کشته شد + فیلم .... ماجرای عجیب دختر شایسته زیبای ترکیه +عکس.
عکس های بی حجاب حنانه شهشهانی بازیگر کلاه پهلوی در خارج از ...
funnos.com/5743/عکس-های-بی-حجاب-حنانه-شهشهانی-بازیگر-کل
عکس لخت حنانه شهشهانی ,لخت شدن حنانه شهشهانی ,عکس بی حجاب حنانه شهشهانی , ... وحشیانه مردم فلسطین و غزه توسط اسرائیل / عکس +18 و دردناک · ماجرای فیلم و کلیپ درآوردن .... »شکایت از اردوهای مختلط دانشجویی دختر و پسر دانشگاه تهران ... این آشغال بی پدر تو فیلم کلاه پهلوی هم نقش یه زن هرزه هر جائی رو را بازی میکرد بقول معروف از ...
درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم - نسخه قابل چاپ - تالار کافه ...
cafeclassic5.ir/printthread.php?tid=192
۲۰ آبان ۱۳۸۸ ه‍.ش. - داستان فیلم: موضوع فیلم روایتی از ماجرای واقعی فرار کلمنس فارل سرباز ..... اين آقا دوربينش رو بر ميداشت و از كليه نفرات عكس مينداخت در موقعيت هاي ... فيلم هم مظنون به قتل بيگناه از راه دور توسط تفنگ دوربين دار كشته ميشه .... گاه گاهی که مادر رو برای درمان به تیمارستان میبردن دختر پیش پدرش زندگی میکرد.
توهین به ایرانیان در سریال حریم سلطان +عکس | هراز نیوز
haraznews.com/48430/توهین-به-ایرانیان-در-سریال-حریم-سلطان-48430
ابتدا به موارد مطروحه در این قسمت از سریال اشاره و سپس به تحلیل ماجرا می نشینیم. ...... آقایان چرا وقتی دختران ایران در واقعیت و نه فیلم به کشورهای عربی صادر میشوند، .... بعدشم این فیلم توسط هموطنای ایرانی خودمون ساخته شده ـاونوقت شما توقع دارید ...... کوروش صغیر هم جنس باز و ظالم(سلطنت را از دست پدر مادرش با کشتن وی گرفت).
جزئیات قتل دختر جوان توسط پدرش در خیابان +عکس - اخبار ...
newsreaders.ir/search/?q=جزئیات+قتل+دختر+جوان+توسط+پدرش+در...%2Bعکس
جزئیات قتل دختر جوان توسط پدرش در خیابان +عکس ... رکنا: پس از آن که دختر جوان رابطه اش را با متهم قطع کرد وی ماجرای فیلم برداری مخفیانه از رابطه شیطانی رابرملاکرد .در حالی که روز .... شلیک مرگبار به دختر دانشجو در برابر دانشگاه خوی + عکس ...
لحظه غرق شدن دو دانشجو در دریاچه شورابیل اردبیل+عکس و ...
asreabadan.ir/لحظه-غرق-شدن-دو-دانشجو-در-دریاچه-شورابی/
۲۵ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - لحظه غرق شدن دو دانشجو در دریاچه شورابیل اردبیل+عکس و فیلم ... همه افرادی که دور و بر دریاچه بودند و شاهد ماجرا به این طرف و آن طرف می دویدند و هرکسی ... کار گذشته بود و یخ های دریاچه شورابیل جان دو دختر دانشجو در عرض چند دقیقه گرفت. ... شورابیل وشهربازی ش کشته میگیره خودمو ن رو خسته نکنیم ولش کنیم بره و…
قتل دختر دانشجو به دست پدرش در خوابگاه خوی - خبر روز
www.khabareruz.ir/search/?q=قتل+دختر+دانشجو+به+دست+پدرش+در...خوی
دختر هادی نوروزی در حال عشق بازی با عکس پدرش عکس غم انگیزی از دختر هادی ... در حالی که دانشجویان، حدود ساعت ۷ صبح از این ماجرا خبر دار شدند به نظر می‌رسد که وی خود را ساعت ۴ صبح به دار آویخته است. ... منطقه "آچه" در اندونزی جایی است که قوانین شریعت توسط "پلیس شریعت" به ..... عکس دختر روسی با ریثیک روشان فیلم درست کرد.
شلیک مرگبار به دختر دانشجو مقابل دانشگاه خوی + عکس - صراط
www.seratnews.ir/fa/news/.../شلیک-مرگبار-به-دختر-دانشجو-مقابل-دانشگاه-خوی-عک...
۱۰ ساعت پیش - پدری در شهرستان خوی دخترش را عصر امروز با شلیک گلوله به قتل رساند. ... به گزارش رکنا، بنا به گفته شاهدان این دختر با اصابت گلوله در دم کشته شد. هنوز علت ... شلیک مرگبار به دختر دانشجو در برابر دانشگاه خوی + عکس ... تصاویر/ به صلیب کشیدن مرد جوان توسط داعش (+18) ... فیلم/ گاف تاریخی صدای آمریکا.
مجله اینترنتی برترین ها | پورتال خبری و سبک زندگی
www.bartarinha.ir/
bolet فیلم: ۵ راه استفاده دوباره از بطری های پلاستیکی .... bolet حتی عکس این ترن‌ها هم آدرنالین را بالا می‌برد! ... bolet خرید سیسمونی نوزاد، پدر و مادرها بخوانند!ط پدرش در خوی | فیلم و عکس | ...
www.kolbenews.ir/.../فیلم-و-عکس-ماجرای-کشتن-دختر-دانشجو-توسط-پدرش-در-خوی....
۸ ساعت پیش - ماجرای کشتن دختر توسط پدرش در خوی, دانلود فیلم لحظه تیراندازی پدر به دخترش در خوی, عکسهای قتل دختر دانشجو توسط پدرش در خوی, علت کشتن ...
فیلم و عکس ماجرای کشتن دختر دانشجو توسط پدرش در خوی
galleryaks95.rozblog.com/.../فیلم-و-عکس-ماجرای-کشتن-دختر-دانشجو-توسط-پدرش-...
۱۸ دقیقه پیش - ماجرای کشتن دختر توسط پدرش در خوی, دانلود فیلم لحظه تیراندازی پدر به دخترش در خوی, عکسهای قتل دختر دانشجو توسط پدرش در خوی, علت کشتن ...
جزئیات خبر کشتن دختر توسط پدرش در خوی | فیلم و عکس | ...
kelid-news.blog.ir/.../جزییات-خبر-کشتن-دختر-توسط-پدرش-در-خوی-فیلم-و-عکس-...
۵ ساعت پیش - ۲ ساعت پیش - ماجرای کشتن دختر توسط پدرش در خوی, دانلود فیلم لحظه تیراندازی پدر به دخترش در خوی, عکسهای قتل دختر دانشجوتوسط پدرش در خوی ...
فیلم و عکس ماجرای کشتن دختر دانشجو توسط پدرش در خوی - ...
pixlove.ir/فیلم-و-عکس-ماجرای-کشتن-دختر-دانشجو-توسط-پدرش-در-خوی.html
۳ روز پیش - فیلم و عکس ماجرای کشتن دختر دانشجو توسط پدرش در خوی, جزئیات خبر کشتن دختر توسط پدرش در خوی | فیلم و عکس, فیلم کشتن دختر توسط ...
فیلم کشتن دختر توسط پدرش در خوی :: نکس لود - دانلود آهنگ ...
nexload.com/tag/فیلم%20کشتن%20دختر%20توسط%20پدرش%20در%20خوی
جزئیات خبر کشتن دختر توسط پدرش در خوی | فیلم و عکس | علت ماجرا. دسته بندی: اخبار روز,بخش های سایت,; ۱ بازدید. جزئیات خبر کشتن دختر توسط پدرش در خوی ...
ماجرای کشتن دختر توسط پدر در خوی چه بوده - دانلود آهنگ,دانلود ...
iranjavan.org/ماجرای-کشتن-دختر-توسط-پدر-در-خوی-چه-بوده/
۹ ساعت پیش - کشتن دختر توسط پدر در خوی-قتل درخوی+عکس-بلاگ نیوز .... ماجرای کشتن دختر دانشجو در خوی بدست پدرش – مجله …
قتل دختر به دست پدر با دو گلوله در خوی/ می‌خواست مانع فرار ...
faradeed.ir/.../قتل-دختر-به-دست-پدر-با-دو-گلوله-در-خوی-می‌خواست-مانع-فرار-دختر-...
۹ ساعت پیش - تحقیق درباره تیراندازی مردی که امروز در بلوار ولیعصر شهر خوی دخترش ... یک از مقامات انتظامی و قضایی خوی از جزییات این ماجرا گزارشی نداده اند. ... تصویر/ عکس برهنه ضمانت وام دختران دانشجو! ... فیلم/ شکار سالمون توسط خرس قهوه‌ای.
جزئیات قتل دختر جوان توسط پدرش در خیابان/ قاتل دستگیر شد
www.mizanonline.ir/.../جزئیات-قتل-دختر-جوان-توسط-پدرش-در-خیابان-قاتل-دستگ...
مرد میانسالی که دخترش را مقابل دانشگاه در شهرستان خوی به قتل رسانده بود دستگیر شد.
قتل دختر توسط پدرش مقابل دانشگاه خوی - مجله اینترنتی ...
khabariruni.tk/search/?q=قتل+دختر+توسط+پدرش+مقابل+دانشگاه+خوی
.سایت سرگرمیخواندنی ها و دیدنی ها عکس جالب دختر جانی دپ برای دفاع از پدرش در مقابل همسرش عکس ... مرگ 3 دختر دانشجو در اثر تصادف در مقابل دانشگاه آزاد قزوین.
ماجرای قتل دختر توسط پدر در خوی - خبر ایرونی
iruni.ir/search/?q=ماجرای+قتل+دختر+توسط+پدر+در+خوی
ماجرای پسری که عکس هایش با ده ها دختر منتشر شد + تصاویر و فیلم ... آرام گرفتن دختر 2 ساله پس از ضرب و شتم که توسط پدر بر او اعمال شد و باعث ضربه ..... پس از شلاق زدن دختر دانشجو "واهیودی" پسر دانشجو نیز به محل آورده شد و در ملاء عام شلاق خورد.

 

آغاز پرداخت تسهیلات ۱۰ میلیونی ازدواج

بازدید : 826 شنبه 29 خرداد 1395 : 19:40 نظرات ()
مدیرعامل بانک ملت از آغاز پرداخت تسهیلات ۱۰ میلیون تومانی ازدواج و تهیه جهیزیه در تمامی شعب این بانک در سراسر کشور خبر داد.
آغاز پرداخت تسهیلات ۱۰ میلیونی ازدواج علی رستگار مدیرعامل بانک ملت گفت: با توجه به افزایش سقف تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه از ۳۰ میلیون ریال به ۱۰۰ میلیون ریال به ازای هریک از زوجین از اول مردادماه سال جاری، بانک ملت پرداخت این وام رابیش از یک ماه زودتر از موعد تکلیف شده شروع کرد.

وی تاکید کرد: تسهیلات ۱۰۰ میلیون ریالی ازدواج و تهیه جهیزیه به هریک از زوجین پرداخت می شود و نرخ کارمزد آن ۴ درصد و مدت بازپرداخت آن نیز ۴۸ ماهه خواهد بود.

مدیرعامل بانک ملت با بیان این نکته که هریک از زوجین می توانند با معرفی یک ضامن به شعب بانک ملت، از تسهیلات ۱۰۰ میلیون ریالی ازدواج و تهیه جهیزیه بهره مند شوند، خاطرنشان کرد: تسهیلات ازدواج و تهیه جهیزیه از محل منابع حساب های قرض الحسنه پس انداز، به مزدوجین پرداخت می شود.

وی اظهار امیدواری کرد که با جذب هرچه بیشتر منابع قرض الحسنه، دست بانک ملت نیز برای پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه به تعداد بیشتری از زوج های جوان بازتر شود.آغاز پرداخت تسهیلات ۱۰ میلیونی ازدواج - باشگاه خبرنگاران ...

www.yjc.ir › اقتصادی › بورس‌،‌بانک و بیمه
۱۱ ساعت پیش - مدیرعامل بانک ملت از آغاز پرداخت تسهیلات ۱۰ میلیون تومانی ازدواج و تهیه جهیزیه در تمامی شعب این بانک در سراسر کشور خبر داد.

پرداخت وام ۱۰ میلیونی ازدواج آغاز شد - خبرگزاری مهر | اخبار ...

www.mehrnews.com/news/3688531/پرداخت-وام-۱۰-میلیونی-ازدواج-آغاز-شد
۸ ساعت پیش - با وجود اینکه بانک مرکزی به بانک‌ها برای افزایش سقف وام ازدواج از ۳ به ۱۰ میلیون تومان یک ماه فرصت داده است اما برخی از آنها از امروز پرداخت این ...

آغاز پرداخت تسهیلات ۱۰ میلیونی ازدواج - رفاه اجتماعی - سلامت ...

www.salamatnews.com › سلامت اجتماعی › رفاه اجتماعی
۵ ساعت پیش - مدیرعامل بانک ملت از آغاز پرداخت تسهیلات ۱۰ میلیون تومانی ازدواج و تهیه جهیزیه در تمامی شعب این بانک در سراسر کشور خبر داد.

آغاز پرداخت وام ۱۰ میلیونی ازدواج در بانک ملت - ایسنا

www.isna.ir/news/95031717090/آغاز-پرداخت-وام-۱۰-میلیونی-ازدواج-در-بانک-ملت
۷ ساعت پیش - مدیرعامل بانک ملت از آغاز پرداخت تسهیلات ۱۰ میلیون تومانی ازدواج و تهیه جهیزیه در تمامی شعب این بانک در سراسر کشور خبر داد.

پرداخت وام 10 میلیونی ازدواج آغاز شد - سایت خبری تحلیلی ...

tabnak.ir › اجتماعی › داخلی
۷ ساعت پیش - با وجود اینکه بانک مرکزی به بانک‌ها برای افزایش سقف وام ازدواج از ۳ به ۱۰ میلیون تومان یک ماه فرصت داده است اما برخی از آنها از امروز پرداخت این ...

آغاز پرداخت تسهیلات ۱۰ میلیونی ازدواج و تهیه جهیزیه در شعب ...

www.tabnak.ir › اقتصادی › داخلی
۷ ساعت پیش - مدیرعامل بانک ملت از آغاز پرداخت تسهیلات ۱۰ میلیون تومانی ازدواج و تهیه جهیزیه در تمامی شعب این بانک در سراسر کشور خبر داد.

پرداخت وام 10 میلیونی ازدواج آغاز شد - خبرگزاری میزان

www.mizanonline.ir/fa/news/187258/پرداخت-وام-10-میلیونی-ازدواج-آغاز-شد
مدیرعامل بانک ملت از آغاز پرداخت تسهیلات ۱۰ میلیون تومانی ازدواج و تهیه جهیزیه در تمامی شعب این بانک در سراسر کشور خبر داد.

آغاز پرداخت تسهیلات 10 میلیونی ازدواج و تهیه جهیزیه در بانک ملت

www.iribnews.ir/.../آغاز-پرداخت-تسهیلات-10-میلیونی-ازدواج-و-تهیه-جهیزیه-در-بانک...
۸ ساعت پیش - مدیر عامل بانک ملت از آغاز پرداخت تسهیلات 10 میلیون تومانی ازدواج و تهیه جهیزیه در تمامی شعب این بانک در سراسر کشور خبر داد.

آغاز پرداخت تسهیلات 10 میلیونی ازدواج از مرداد ماه - کیهان

kayhan.ir/fa/news/77793
۲۱ ساعت پیش - بانک مرکزی در بخشنامه‌ای تمام بانک‌ها و موسسات اعتباری را موظف کرد امکانات لازم برای شروع پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج 10 میلیون تومانی ...

خبرگزاری تسنیم - خبر خوش برای جوانان/ پرداخت وام ۲۰ ...

www.tasnimnews.com/fa/news/1395/03/29/1107497?ref=shahrekhabar
۸ ساعت پیش - بعد از دستور بانک مرکزی به نظام بانکی برای پرداخت وام ۱۰ میلیونی ... با توجه به آغاز پرداخت تسهیلات 10 میلیونی ازدواج در شعب بانک ملت، می ...

آغاز پرداخت تسهیلات ۱۰ میلیونی ازدواج - شبکه خبر

www.irinn.ir/news/163796/آغاز-پرداخت-تسهیلات-۱۰-میلیونی-ازدواج
۴ ساعت پیش - مدیر عامل بانک ملت از آغاز پرداخت تسهیلات ۱۰ میلیون تومانی ازدواج و تهیه جهیزیه در تمامی شعب این بانک در سراسر کشور خبر داد.

پرداخت وام ازدواج 10 میلیونی از کی آغاز میشود - وبلاگ های برتر

freeblogs.ir/key/پرداخت+وام+ازدواج+10+میلیونی+از+کی+آغاز+میشود.html
آغاز ثبت نام دور جدید وام ازدواج 10 میلیونی دانشگاه آزاد از آبان ... اعتبار سقف تسهیلات مسکن در تهران با احتساب ۱۰ میلیون تومان وام جعاله به ۷۰ میلیون، سقف تسهیلات ...

آغاز پرداخت تسهیلات ۱۰ میلیونی ازدواج از مرداد ماه - تهران نیوز

tehrannews.ir/آغاز-پرداخت-تسهیلات-۱۰-میلیونی-ازدواج/
۸ ساعت پیش - بانک مرکزی در بخشنامه‌ای تمام بانک‌ها و موسسات اعتباری را موظف کرد امکانات لازم برای شروع پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج ۱۰ میلیون تومانی ...

آغاز پرداخت وام 10 میلیونی ازدواج - سوک

sook.ir/fa/news/189291/آغاز-پرداخت-وام-10-میلیونی-ازدواج
۷ ساعت پیش - وی تاکید کرد: تسهیلات 100 میلیون ریالی ازدواج و تهیه جهیزیه به هریک از زوجین پرداخت می شود و نرخ کارمزد آن 4 درصد و مدت بازپرداخت آن نیز 48 ماهه ...
۷ ساعت پیش - با وجود اینکه بانک مرکزی به بانک‌ها برای افزایش سقف وام ازدواج از ۳ به ۱۰ میلیون تومان یک ماه فرصت داده است اما برخی از آنها از امروز پرداخت این ...

نسیم آنلاین | پرداخت تسهیلات ۱۰ میلیونی ازدواج استارت خورد

nasimonline.ir/Content/Detail/.../پرداخت-تسهیلات-۱۰-میلیونی-ازدواج-استارت-خورد
۳ ساعت پیش - به گزارش «نسیم آنلاین» مدیر عامل بانک ملت از آغاز پرداخت تسهیلات ۱۰ میلیون تومانی ازدواج و تهیه جهیزیه در تمامی شعب این بانک در سراسر کشور ...
۶ ساعت پیش - مدیرعامل بانک ملت، از آغاز پرداخت تسهیلات ۱۰ میلیون تومانی ازدواج و تهیه جهیزیه در تمامی شعب این بانک، در سراسر کشور خبر داد.
به گزارش خبرنگار اخبار بانک،این مبلغ ۱۰ میلیون تومان برای هر یک از زوجین خواهد بود و جمعا ۲۰ میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه ازدواج برای زوجین پرداخت خواهد شد.
۱۷ ساعت پیش - آغاز پرداخت تسهیلات 10 میلیونی ازدواج از مرداد ماه به گزارش پایگاه خبری ساری شهر شادی و به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی، این بخشنامه به دنبال ...

آغاز پرداخت تسهیلات 10 میلیونی ازدواج از مرداد ماه - دولت بهار

www.dolatebahar.com/view/.../آغاز-پرداخت-تسهیلات-10-میلیونی-ازدواج-از-مرداد-ماه-
۹ ساعت پیش - به گزارش دولت بهار به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی، این بخشنامه به دنبال تصویب تبصره 29 قانون بودجه سال 1395 صادر شده است که در آن بانک ...

آغاز پرداخت تسهیلات 10 میلیونی ازدواج از مرداد ماه - دولت بهار

www.dolatebahar.com/view/.../آغاز-پرداخت-تسهیلات-10-میلیونی-ازدواج-از-مرداد-ماه-
۹ ساعت پیش - به گزارش دولت بهار به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی، این بخشنامه به دنبال تصویب تبصره 29 قانون بودجه سال 1395 صادر شده است که در آن بانک ...

بلاغ مازندران - آغاز پرداخت وام 10 میلیونی ازدواج

www.bloghnews.com/fa/doc/news/202903/آغاز-پرداخت-وام-10-میلیونی-ازدواج
۷ ساعت پیش - مدیر عامل بانک ملت از آغاز پرداخت تسهیلات 10 میلیون تومانی ازدواج و تهیه جهیزیه در تمامی شعب این بانک در سراسر کشور خبر داد.
۶ ساعت پیش - مدیرعامل بانک ملت از آغاز پرداخت تسهیلات ۱۰ میلیون تومانی ازدواج و تهیه جهیزیه در تمامی شعب این بانک در سراسر کشور خبر داد. علی رستگار ...
۷ ساعت پیش - قم فردا: مدیر عامل بانک ملت از آغاز پرداخت تسهیلات 10 میلیون تومانی ... 100 میلیون ریالی ازدواج و تهیه جهیزیه به هریک از زوجین پرداخت می شود و نرخ ...

آغاز پرداخت تسهیلات ۱۰ میلیونی ازدواج تیر ۹۵ - فرد مطلب

fardpost.ir/آغاز-پرداخت-تسهیلات-10-میلیونی-ازدواج-تی/
۲ روز پیش - آغاز پرداخت تسهیلات ۱۰ میلیونی ازدواج تیر ۹۵. بانک‌مرکزی در بخشنامه‌ای تمام بانکها و موسسات اعتباری را موظف کرد امکانات لازم برای شروع پرداخت ...

ایران خبر - پرداخت وام ۱۰ میلیونی ازدواج آغاز شد

www.irankhabar.ir/fa/doc/news/63756/پرداخت-وام-۱۰-میلیونی-ازدواج-آغاز
۷ ساعت پیش - با وجود اینکه بانک مرکزی به بانک‌ها برای افزایش سقف وام ازدواج از ۳ به ۱۰ میلیون تومان یک ماه فرصت داده است اما برخی از آنها از امروز پرداخت این ...
۶ ساعت پیش - با وجود اینکه بانک مرکزی به بانک‌ها برای افزایش سقف وام ازدواج از ۳ به ۱۰ میلیون تومان یک ماه فرصت داده است اما برخی از آنها از امروز پرداخت این ...

آغاز پرداخت تسهیلات 10 میلیونی ازدواج از مردادماه 95 - قیمت ...

www.iranjib.ir/shownews/.../آغاز-پرداخت-تسهیلات-10-میلیونی-ازدواج-از-مردادماه-95/
۲ روز پیش - بانک‌مرکزی در بخشنامه‌ای تمام بانکها و موسسات اعتباری را موظف کرد امکانات لازم برای شروع پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج یکصد میلیون ...
۷ ساعت پیش - مدیر عامل بانک ملت از آغاز پرداخت تسهیلات 10 میلیون تومانی ازدواج و تهیه جهیزیه در تمامی شعب این بانک در سراسر کشور خبر داد.

آغاز پرداخت تسهیلات ۱۰ میلیون تومانی ازدواج از مرداد » گروه ...

home.abrarnews.com/12825-آغاز-پرداخت-تسهیلات-۱۰-میلیون-تومانی-ازدواج-از-مرداد....
۱۸ ساعت پیش - بانک‌مرکزی در بخشنامه‌ای تمام بانکها و موسسات اعتباری را موظف کرد امکانات لازم برای شروع پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج یکصد میلیون ...

زمان آغاز بخشودگی دیرکرد جرایم رانندگی اعلام شد

بازدید : 262 شنبه 29 خرداد 1395 : 19:31 نظرات ()
بخشودگی جرایم رانندگی ، جرایم رانندگی

جزئیات و زمان آغاز طرح بخشودگی دیرکرد جرایم رانندگی توسط پلیس راهور اعلام شد. رانندگان با تسهیلات جدید نیاز به مراجعه به راهنمایی و رانندگی ندارند.

 

آغاز طرح بخشودگی دیرکرد جرایم رانندگی

سرهنگ احمد کرمی افزود:بر اساس تبصره 20 قانون بودجه 95 مقرر شده در صورتی که مالکان وسایل نقلیه نسبت به پرداخت اصل جرایم معوق رانندگی خود تا پایان سال 94 اقدام کنند، دو برابری دیرکرد آنها بخشوده شود.
وی افزود:بر این اساس و با تمهیدات اندیشیده شده، مالکان وسایل نقلیه تا پایان آذرماه سال 95 اگر جرایم معوق رانندگی مرتبط به پایان سال 94 را پرداخت کنند، می توانند از این تسهیلات برخوردار شده و به جای پرداخت جریمه دو برابری، اصل مبلغ را بپردازند.
رییس مرکز اجرائیات پلیس راهور ناجا با تاکید بر این که این مهلت به هیچ وجه تمدید نمی شود، گفت:در صورتی که مالکان وسایل نقلیه در مهلت مقرر نسبت به پرداخت جرایم معوق خود اقدام نکنند، به طور سیستمی از اول دی ماه مجددا جریمه دو برابری برای آنها اعمال می شود.
وی گفت:رانندگان برای استفاده از این تسهیلات نیازی به مراجعه به راهنمایی و رانندگی ندارند و این تسهیلات به طور متمرکز در سامانه اجرائیات پلیس راهور اجرایی شده است و بر این اساس مالکان وسایل نقلیه می توانند از طریق سامانه پیامکی 1101202020، مراجعه به مراکز پلیس +10 یا سایت اینترنتی پلیس راهور به نشانی www.rahvar120.ir نسبت به دریافت صورت وضعیت تخلفات رانندگی خود و پرداخت آن اقدام کنند.
رییس مرکز اجرائیات پلیس راهور ناجا تصریح کرد:همچنان تسهیلات پرداخت موردی قبوض جرایم رانندگی در سامانه راهور 120 مهیا است و رانندگان می توانند به صورت یکجا و یا موردی نسبت به پرداخت قبوض جرایم رانندگی اقدام کنند.
کرمی در خصوص امکان اعتراض به جرایم سال 94 گفت:همچنان رانندگان پس از دریافت صورت وضعیت تخلفات رانندگی خود در صورتی که به جرایم ثبت شده اعتراض دارند می توانند از طریق پلیس + 10 یا هیات های رسیدگی به تخلفات رانندگی به جرایم رانندگی خود با ارایه مستندات اعتراض کنند.
رییس مرکز اجرائیات پلیس راهور ناجا در عین حال تاکید کرد:برابر آمارهای موجود 98 درصد اعتراضات به قبوض جرایم رانندگی درخواست بخشودگی است و پلیس راهور تلاش کرده است تا اشتباهات در ثبت جرایم رانندگی را به حداقل ممکن برساند.
به گزارش سایت راهور برابر ماده 5 قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی، متخلف موظف است ظرف مدت شصت روز از تاریخ مندرج در قبض جریمه یا تاریخ ابلاغ شده در قبض جریمه ای که به اطلاع او می رسد جریمه را به حسابی که از طرف خزانه داری کل تعیین و اعلام می شود پرداخت و رسید دریافت نماید یا مراتب اعتراض خود را ظرف مدت مذکور با ذکر دلایل به اداره اجرائیات راهنمایی و رانندگی تسلیم کنند.
اداره مذکور موظف است حداکثر ظرف بیست و چهار ساعت پس از وصول اعتراض بررسی لازم را انجام داده و در صورت غیر موجه دانستن اعتراض مراتب را به معترض ابلاغ نماید، در صورت اصرار معترض، اداره اجرائیات موضوع را جهت رسیدگی به واحد رسیدگی به اعتراضات ناشی از تخلفات رانندگی ارسال می کنند.
در صورتی که متخلف در مهلت قانونی مذکور اعتراض خود را تسلیم نکنند یا ظرف بیست روز پس از ابلاغ رأی واحد جریمه را پرداخت ننماید، موظف است جریمه را به مأخذ دوبرابر مبلغ مندرج در قبض جریمه بپردازد.

زمان آغاز بخشودگی دیرکرد جرایم رانندگی اعلام شد

زمان آغاز بخشودگی دیرکرد جرایم رانندگی اعلام شد - نمناک

namnak.com/32336-بخشودگی-دیرکرد-جرایم-رانندگی.html
۸ ساعت پیش - جزئیات و زمان آغاز طرح بخشودگی دیرکرد جرایم رانندگی توسط پلیس راهور اعلام شد. رانندگان با تسهیلات جدید نیاز به مراجعه به راهنمایی و رانندگی ...

زمان آغاز بخشودگی دیرکرد جرایم رانندگی اعلام شد | دانلود با ...

serial.iranoo.ir/زمان-آغاز-بخشودگی-دیرکرد-جرایم-رانندگ/
زمان آغاز بخشودگی دیرکرد جرایم رانندگی اعلام شد. شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۵. سرهنگ احمد کرمی افزود:بر اساس تبصره 20 قانون بودجه 95 مقرر شده در صورتی که مالکان وسایل ...

بخشودگی دیرکرد جرایم رانندگی در خرداد - ایسنا

www.isna.ir/news/95030502715/بخشودگی-دیرکرد-جرایم-رانندگی-در-خرداد
۵ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - رییس پلیس راهور ناجا درخصوص بخشودگی دیرکرد جرایم رانندگی گفت: ... به محض ابلاغ این مصوبه، تنها دیرکرد جرایم تا پایان سال 94 بخشوده خواهد شد و رانندگان ... وی با اشاره به تقارن عید فطر و آغاز سفرهای تابستانی اظهار کرد: با توجه به .... لطفا مهلت و زمان دقيق اجرايي اين برنامه را متعاقبا در رسانه ها اعلام کنين.

بخشودگی دیرکرد جرایم رانندگی از امروز آغاز شد - شبکه خبر

www.irinn.ir/news/163740/بخشودگی-دیرکرد-جرایم-رانندگی-از-امروز-آغاز-شد
... کردن فیل ها. زمان انتشار خبر: شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۴. بخشودگی دیرکرد جرایم رانندگی از امروز آغاز شد ... نخست وزیر عراق آزادی فلوجه را اعلام کرد · سفیر سوریه ...
۳۱ دقیقه پیش - ۸ ساعت پیش - جزئیات و زمان آغاز طرح بخشودگی دیرکرد جرایم رانندگی توسط پلیس راهور اعلام شد. رانندگان با تسهیلات جدید نیاز به مراجعه به ...

زمان اجرای طرح بخشودگی دیرکرد جرایم رانندگی اعلام شد - ...

www.tabnakmarkazi.ir/fa/.../زمان-اجرای-طرح-بخشودگی-دیرکرد-جرایم-رانندگی-اعلام-...
۵ روز پیش - زمان اجرای طرح بخشودگی دیرکرد جرایم رانندگی اعلام شد. تابناک: رئیس ... اراک برگزار شد · آغاز فعالیت ستاد اسکان تابستانی در استان مرکزی.

زمان اجرای قانون بخشش دیرکرد جریمه رانندگی - مجله خبری ...

morix.ir/search/?q=زمان+اجرای+قانون+بخشش+دیرکرد+جریمه+رانندگی
رئیس پلیس راهور گفت: قانون بخشودگی ديرکرد جرایم رانندگي را دو هفته پس از ... و رانندگي تا پایان سال 94 بخشیده خواهد شد و برابر قانون نیز از زمان ابلاغ مصوبه تا ... ناجا از آغاز اجراي طرح بخشودگي ديرکرد جرايم رانندگي معوق تا پايان سال 94 خبر داد. .... کرمی اسد با اعلام این خبر افزود: بر اساس تبصره 20 قانون بودجه 95 مقرر شده در ...
۵ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - رییس پلیس راهور ناجا از اعمال بخشودگی جرایم رانندگی تا پایان سال 94 پس از ... سال جاری، تنها دیرکرد جرایم رانندگی تا پایان سال 94 بخشوده خواهد شد و ... عنوان پرخطرترین خودرو اعلام شده بود گفت: براساس آمارهایی که در نوروز امسال ...
جزئیات و زمان آغاز طرح بخشودگی دیرکرد جرایم رانندگی توسط پلیس راهور اعلام شد. رانندگان با تسهیلات جدید نیاز به مراجعه به راهنمایی و رانندگی ند.

زمان آغاز بخشودگی دیرکرد جرایم رانندگی اعلام شد - جالبناک

jalebnak.com/زمان-آغاز-بخشودگی-دیرکرد-جرایم-رانندگ/
زمان آغاز بخشودگی دیرکرد جرایم رانندگی اعلام شد. ۲۹ خرداد ۱۳۹۵. هنرسرا – ۷۲۸ در ۹۰. دسته‌بندی‌ها: ... نظر از پاسخ. آدرس ایمیل شما در هیچ‌جا منتشر نخواهد شد. جستجو برای: ...

آغاز طرح بخشودگی دیرکرد جرایم رانندگی از امروز - پایگاه ...

ahrargil.com/?p=120387
۶ ساعت پیش - رئیس مرکز اجرائیات پلیس راهور ناجا اعلام کرد: آغاز طرح بخشودگی دیرکرد جرایم رانندگی از امروز ... وی افزود: بر این اساس و با تمهیدات اندیشیده شده، مالکان وسایل نقلیه تا پایان آذرماه سال ۹۵ اگر جرایم معوق رانندگی خود را تا پایان سال .... فحاشی ضد انقلاب به شهاب حسینی به خاطر امام زمان(عج) +تصاویر · درباره درخواست ...

آغاز اجرای طرح بخشودگی دیرکرد جرایم رانندگی - است

shomanews.com/fa/news/801440/آغاز-اجرای-طرح-بخشودگی-دیرکرد-جرایم-رانندگی
۸ ساعت پیش - آغاز اجرای طرح بخشودگی دیرکرد جرایم رانندگی ... ناجا با اعلام این خبر گفت: بر اساس تبصره 20 قانون بودجه 95 مقرر شده در صورتی که مالکان وسایل ...

اجرای طرح بخشودگی دیرکرد جرایم رانندگی آغاز شد - فان بید

www.funbid.ir/search/?q=اجرای+طرح+بخشودگی+دیرکرد+جرایم+رانندگی+آغاز+شد
اجرای طرح بخشودگی دیرکرد جرایم رانندگی آغاز شد. ... جزئیات بخشودگی جرائم رانندگی اعلام شد ... هیئت دولت، ديرکرد جرائم راهنمایی و رانندگي تا پایان سال 94 بخشیده خواهد شد و برابر قانون نیز از زمان ابلاغ مصوبه تا اجرايی شدن آن دوهفته فرصت داریم.

زمان آغاز بخشودگی دیرکرد جرایم رانندگی اعلام شد | کیهان

keyhaan.ir/?tag=زمان-آغاز-بخشودگی-دیرکرد-جرایم-رانندگ
Posts tagged with "زمان آغاز بخشودگی دیرکرد جرایم رانندگی اعلام شد" ... روز اولین ساخته سعید روستایی از ۲۶ اسفند ماه به سرگروهی سینما آزادی اکران شد، ابد و یک.

اعلام‌ زمان اعمال نرخ جدید جرایم رانندگی | جستجو | آرشیو سایت ...

www.wikifeed.ir/list/اعلام‌+زمان+اعمال+نرخ+جدید+جرایم+رانندگی.html
زمان اجرای طرح بخشودگی دیرکرد جرایم رانندگی ... حوزه / سخنگوی واتیکان اعلام کرد که اصلاحات نهادهای واتیکان که به خواست پاپ فرانچسکو آغاز شده بدون وقفه در جهت ...
۶ ساعت پیش - طرح بخشودگي ديرکرد جرايم رانندگي از امروز آغاز شد ... اعلام آمادگی هیأت علمای برجسته عربستان برای مذاکره با “عقلای” شیعه. خرداد 29, 1395 ...
آغاز اجرای طرح بخشودگی دیرکرد جرایم رانندگی معوق (+ جزئیات)رییس مرکز ... از طرف خزانه داری کل تعیین و اعلام می‌شود پرداخت و رسید دریافت نماید یا مراتب اعتراض خود ... جرایم رانندگی که به علت پرداخت نشدن در زمان تعیین شده دو برابر شده است در ...

آغاز اجرای طرح بخشودگی دیرکرد جرایم رانندگی - صبحانه ...

sobhanehonline.com/fa/news/.../آغاز-اجرای-طرح-بخشودگی-دیرکرد-جرایم-رانندگی
۹ ساعت پیش - آغاز اجرای طرح بخشودگی دیرکرد جرایم رانندگی ... با اعلام این خبر، گفت: بر اساس تبصره 20 قانون بودجه 95 مقرر شده در صورتی که مالکان وسایل نقلیه نسبت به پرداخت اصل جرایم ... انتخاب بهترین زمان تبدیل شرکت به سهامی عام.

طرح بخشودگی جرایم دوبرابری راهنمایی وَ رانندگی - طاها پخش

www.tahapakhsh.ir/news/طرح-بخشودگی-جرایم-دوبرابری-راهنمایی-رانندگی.html
۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - بخشودگی دیرکرد جرایم رانندگیجرایم رانندگی که به دلیل پرداخت ... وی بیان کرد: طرح بخشودگی جرایم دو برابری از 12 خرداد ماه امسال آغاز شد و تا پایان آذر ماه امسال ادامه دارد. ... بر اساس قانون راهنمایی و رانندگی رانندگان متخلف از زمان بروز تخلف ... فیلم اعلام شرایط بخشودگی جرایم کارفرمایان توسط سازمان تامین اجتماعی.

نتایج جستجو برای مهلت بخشودگی دیرکرد جرائم رانندگی ...

khabarfarsi.com/search?...مهلت%20بخشودگی%20دیرکرد%20جرائم%20رانندگی%20اعل...
مهلت بخشودگی دیرکرد جرایم رانندگی، بودجه ای که تخمین زده می شد از این محل به ... به گزارش خبرآنلاین، به همین دلیل نمایندگان طرحی را برای تمدید زمان این بخشودگی . .... رانندگی نیروی انتظامی از آغاز مهلت شش ماهه بخشودگی دو برابری جرایم رانندگی از ...

آغاز طرح بخشودگی دیرکرد جرایم رانندگی از امروز | رسانه ...

baamardom.ir/7621/آغاز-طرح-بخشودگی-دیرکرد-جرایم-رانندگی/
۶ ساعت پیش - آغاز طرح بخشودگی دیرکرد جرایم رانندگی از امروز ... افزایش مستمری‌ و کمک‌های بازنشستگان تامین اجتماعی اعلام شدخرداد ۲۲, ۱۳۹۵در «گزیده اخبار» ... خرابی های به جا مانده از گذشته ست که احیا کردن و ساختن آنها نیازمند فرصت و زمان است ...

زمان بخشودگی دیرکرد جرایم رانندگی اعلام شد - سایت خبری ...

ppna.ir/اخبار-غیر.../12087-زمان-بخشودگی-دیرکرد-جرایم-رانندگی-اعلام-شد.html
۵ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - رییس پلیس راهور ناجا از اعمال بخشودگی جرایم رانندگی تا پایان سال 94 پس از ابلاغ هیات دولت خبر داد. بخشودگی دیرکرد جرایم رانندگی، سایت ...

برچسب ها - جرایم رانندگی

www.fardanews.com/fa/tag/1/جرایم%20رانندگی
آغاز اجرای طرح بخشودگی دیرکرد جرایم رانندگی معوق. بخشودگی دیرکرد جرایم ... الکترونیکی جرایم رانندگی راه اندازی شد این سایت با بازدید... جرایم رکورد خوبی را از خود برجا ... در زمان رانندگی بر طبق آمار نقش چشمگیری در کاهش... افزایش نرخ جرایم ...
۵ روز پیش - آغاز ثبت نام کلاسهای رزمی ووشو و کیک بوکسینگ ... دیرکرد جرائم راهنمایی و رانندگی تا پایان سال 94 بخشیده خواهد شد و برابر قانون نیز از زمان ... گفتنی است طرح بخشودگی دیرکرد جرائم رانندگی تا پایان سال 94 از جمله پیشنهادهای ...

بخشودگی دیرکرد جرایم رانندگی از امروز | News File

newsfile.ir/news/بخشودگی+دیرکرد+جرایم+رانندگی+از+امروز
بعلاوه یک - 58 دقیقه پیش; زمان آغاز بخشودگی دیرکرد جرایم رانندگی اعلام شد جزئیات و زمان آغاز طرح بخشودگی دیرکرد جرایم رانندگی توسط پلیس راهور اعلام شد.

آغاز طرح بخشودگی دیرکرد جرایم رانندگی - خبرگزاری برنا

www.bornanews.ir/بخش-اجتماعی.../419040-آغاز-طرح-بخشودگی-دیرکرد-جرایم-رانند...
۷ ساعت پیش - رئیس مرکز اجرائیات پلیس راهور ناجا از آغاز اجرای طرح بخشودگی دیرکرد جرایم رانندگی معوق تا پایان ... در قبض جریمه یا تاریخ ابلاغ شده در قبض جریمه‌ای که به اطلاع او می‌رسد ... کل تعیین و اعلام می‌شود پرداخت و رسید دریافت نماید یا مراتب اعتراض .... خبر داد: اختلال تلفن همراه در غرب تهران تا زمان افطار برطرف می‌شود.

تخفیف جرایم راهنمایی و رانندگی 94 جستجو در خبرچه | خبرچه

khabarcheh.ir/جستجو/تخفیف+جرایم+راهنمایی+و+رانندگی+94
3 ماه پیش زمان آغاز اجرای نرخ جدید جرایم راهنمایی و رانندگی ... جانشین فرمانده نیروی انتظامی با اعلام اینکه پلیس اجازه بخشودگی جرایم راهنمایی و رانندگی را ندارد، ... سال جاری، تنها دیرکرد جرایم رانندگی تا پایان سال 94 بخشوده خواهد شد و رانندگان باید ...

شروع اجرای طرح بخشودگی دیرکرد جرایم رانندگی » 19دی آنلاین

www.19dey.com/.../105863-شروع_اجرای_طرح_بخشودگی_دیرکرد_جرایم_رانندگی.ht...
... انتظامی از آغاز اجرای طرح بخشودگی دیرکرد جرایم رانندگی معوق ( مربوط به جرایم تا ... شده در صورتی که مالکان وسایل نقلیه نسبت به پرداخت اصل جرایم معوق رانندگی ... داری کل تعیین و اعلام می‌شود پرداخت و رسید دریافت نماید یا مراتب اعتراض خود را ...

اجرای طرح بخشودگی دیرکرد جرایم رانندگی آغاز شد - همکو ...

hamco.ir/fa/feed/130087/اجرای-طرح-بخشودگی-دیرکرد-جرایم-رانندگی-آغاز-شد
۱۰ ساعت پیش - اجرای طرح بخشودگی دیرکرد جرایم رانندگی آغاز شد ... خزانه داری کل تعیین و اعلام می‌شود پرداخت و رسید دریافت نماید یا مراتب اعتراض خود را ظرف مدت ...
۳ ساعت پیش - به گزارش گروه اجتماعی دفاع پرس از پایگاه خبری پلیس راهور، سرهنگ احمد کرمی با اعلام این خبر افزود: بر اساس تبصره 20 قانون بودجه 95 مقرر شده ...

مژده به صاحبان سپرده ثامن الحجج

بازدید : 634 دوشنبه 24 خرداد 1395 : 19:44 نظرات ()

مژده به صاحبان سپرده ثامن الحجج

سپرده گذاری در بانک ثامن الحجج ، سپرده ثامن الحجج

حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه ای در تازه ترین نخست خبری خود خبر خوشی برای سپرده گذاران ثامن الحجج داشت.

 

خبر اژه ای به سپرده گذاران ثامن الحجج

 موضوع حقوق های نامتعارف برخی مدیران ٬ پرونده بورسیه ها ٬ شایعات بازداشت برخی افراد دولتی ٬ تبلیغات ماهواره ای فیلم ها و حواشی پیرامون پارتی های شبانه از جمله مهمترین مواردی بود که در نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه مورد پرسش و پاسخ قرار گرفتند .

حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه ای در نود و هفتمین نشست خبری خود در خصوص برخی کنسرتها در استانهای مختلف که به دستور دادستان لغو شده است٬ گفت: «مجوز کنسرتها را وزارت ارشاد صادر میکند و در این زمینه قوه قضاییه بحثی ندارد و در خصوص اصل کنسرتها هم حرفی ندارد اما تعداد معدودی از این کنسرتها از سوی نیروی انتظامی یا سیستم اطلاعاتی گزارش شدند که فلان کنسرت که میخواهد برگزار شود قرار است در آنجا یکسری اتفاقات بیفتد که یا خلاف قانون و عفت عمومی و یا اقدامات ضد امنیتی است...بنابراین طبعاً دادستان مانع از برگزاری آنها شده و از این به بعد هم براساس وظیفه قانونی اگر موردی باشد تدابیر قانونی اتخاذ میشود.»

معاون اول قوه قضاییه در خصوص آخرین وضعیت پرونده موسسه اعتباری ثامنالحجج نیز گفت: کارگروهی که تشکیل شده همچنان نهایت تلاش خود را دارد تا پول مردم سریعتر به دستشان برسد و براساس تمهیدات صورت گرفته تا پایان هفته آینده یک میلیون و 150 هزار نفر از سپرده گذاران تعیین تکلیف میشوند ضمن اینکه حدود 150 هزار سپرده گذار دیگر باقی میمانند که کار آنها نیز در حال پیگیری و انجام است.

وی تصریح کرد: همچنین در حدود 500 میلیارد تومان از سرمایه این تعاونی به ناحق به افرادی داده شده که بازپرس آنها را احضار کرده که تکلیف این 500 میلیارد تومان را تعیین کنند .

معاون اول قوه قضاییه در پاسخ به سوال خراسان در مورد آخرین وضعیت پرونده دکل های نفتی گمشده اظهار داشت : حکم این پرونده هنوز صادر نشده و پرونده در دادسراست ضمن اینکه موضوع متوقف نیست و تا آنجایی که اطلاع دارم٬ یک نفر دیگر بازداشتی داشت و مابقی آزاد شده بودند. وی تصریح کرد: برخی پروندهها که طولانی میشود٬ یک وجه آن مربوط به کارشناسیهایی است که اختلاف فاحشی در آنها وجود دارد.

سخنگوی دستگاه قضا همچنین در خصوص پرونده شلاق زدن کارگران معدن نیز گفت : در پرونده کارگران تعدادی از افراد که تعدیل شده بودند و تعدادی دیگر که اصلاً در آن محل کار نمیکردند اقداماتی را انجام دادند که پرونده شاکی خصوصی پیدا کرد٬ در این پرونده برای همه حکم شلاق صادر نشد٬ شلاق تنها برای 17 نفر بود٬ عدهای حبس داشتند و با اینکه مدت کوتاهی از حبسشان گذشته بود مشمول عفو شدند.

سخنگوی دستگاه قضا در پاسخ به سوال خبرنگاری در مورد بازداشت یا احضار حسین فریدون برادر و دستیار ارشد رییس جمهور ٬ تاکید کرد : این فرد نه بازداشت و نه احضار شده است. خواننده ها را نمی شناسم یکی از خبرنگاران پرسید: چرا با درخواست دفن حبیب محبیان در تهران مخالفت شده است که اژهای گفت از این موضوع اطلاعی ندارم و با لبخند گفت شاید این اشکال از من است که همه خوانندهها را نمیشناسم.

توضیحات اژهای درباره دیدارهای تاج زاده محسنی اژهای در پاسخ به این پرسش که آیا با افرادی که با برخی متهمان امنیتی پس از دوره مجازاتشان ملاقات میکنند برخوردی میشود٬ اظهار داشت: افرادی که مرتکب جرم میشوند دو دسته هستند که نخست در قانون پیشبینی شده است که یکسری مجازاتشان آثار تبعی دارد و از برخی مسائل اجتماعی محروم میشوند.

وی افزود: از نظر قوه قضائیه و قانون اگر فردی مجازات را تحمل کرده قانون اشکالی نمیگیرد اما از لحاظ اجتماعی و فرهنگی ممکن است نگاه مردم متفاوت باشد و باید دی

مژده به صاحبان سپرده ثامن الحجج

سعید سمور قمه کش دستگیر شد + فیلم و تصاویر

بازدید : 925 دوشنبه 24 خرداد 1395 : 19:37 نظرات ()

سعید سمور قمه کش دستگیر شد

سعيد سمور ، قمه کش

سعید سمور یکی از ارازل و اوباش اصلی تهران که موجب وحشت در بین مردم شده بود توسط نیروهای پلیس دستگیر شد.

 

سعید سمور دستگیر شد

ساعت 19:23 هشتم خردادماه در پی خبر واصله مبنی بر تجمع اراذل و اوباش و حضور فردی با قمه در پارک بی سیم سریعا عوامل یگان کلانتری 159 بی سیم به محل اعزام شدند.
 
با حضور ماموران مشاهده شد فردی معلوم الحال درحالی که قمه در دست داشته در کنار وسایل بازی بچه ها در حال ایجاد مزاحمت برای اهالی و شهروندان است که در ابتدا به وی تذکر داده شد اما متهم ضمن امتناع از تسلیم شدن شروع به جوسازی و برهم زدن نظم عمومی کرد.
 
ماموران به جهت مهار متهم و جلوگیری از وحشت شهروندان با رعایت قانون به کارگیری سلاح اقدام به شلیک 7تیر هوایی نمودند که متهم توجهی نداشته لذا با شنیدن صدای شلیک و رسیدن نیروی کمکی،متهم با مشاهده عوامل انتظامی در حالی که قمه در دست داشته متواری شد.
 
در ادامه ماموران به جهت دستگیری متهم اقدام به شلیک 4تیر هوایی دیگر کردند ولی متهم همچنان به فرار خود ادامه داد تا اینکه در خلال یک تعقیب و گریز پلیسی نفس گیر ماموران اقدام به شلیک یک تیر جنگی به سمت متهم کردند که به زانوی چپ وی برخورد و در نهایت متهم مهار و درحالیکه بیهوش به روی زمین افتاده بود، پس از دستگیری وی با هماهنگی بعمل آمده تحت الفظ توسط اورژانس به بیمارستان هفتم تیر منتقل شد.
 
در بازرسی بدنی از متهم مقدار 8بسته حدودا یک گرمی مواد مخدر از نوع شیشه با لفافه ،یک قبضه قمه نیم متری با غلاف مربوطه ،یک دستگاه موتور سیکلت طرح هندا و یک عدد چماق چوبی جاسازی شده بر روی موتور کشف شد.
 
سرگرد محمد حسین امینی ، رئیس کلانتری 159 بی سیم درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران جوان گفت:در تحقیقات صورت گرفته از متهم مشخص شد، وی سعید معروف به «سعیدسمور» نام دارد که از فروشندگان مواد مخدر محله طیب و نظام آباد بوده و اقدام به توزیع مواد مخدر می کند.

سعید سمور قمه کش دستگیر شد

سعید سمور قمه کش دستگیر شد - نمناک
namnak.com/32107-دستگیری-سعید-سمور.html
۸ ساعت پیش - سعيد سمور و دستگیری ارازل و اوباش در تهران و ماجرای دستگیری سعید سمور در یکی از پارک های تهران در نمناک.
سعید سمور قمه کش دستگیر شد | عکس ,عکس های جالب و دیدنی
picture.iranoo.ir/2016/06/13/سعید-سمور-قمه-کش-دستگیر-شد/
۷ ساعت پیش - سعید سمور قمه کش دستگیر شد. ساعت 19:23 هشتم خردادماه در پی خبر واصله مبنی بر تجمع اراذل و اوباش و حضور فردی با قمه در پارک بی سیم سریعا ...
سعید سمور قمه کش دستگیر شد | دانلود رایگان با لینک مستقیم
www.bia2download.xyz/سعید-سمور-قمه-کش-دستگیر-شد.html
۴ ساعت پیش - تصاویر برای سعيد سمور سعید سمور قمه کش دستگیر شدگزارش تصاویر ... فیلم دستگیری زورگیر قمه‌کش در تهران توسط پلیس | بـیـسـت.
سعید سمور قمه کش دستگیر شد | نوروز 95
www.downloadmovie2016.ir/2016/06/13/سعید-سمور-قمه-کش-دستگیر-شد/
۳ ساعت پیش - تصاویر برای سعید سمور قمه کش دستگیر شدگزارش تصاویر ... دستگیری “سعید سمور” از اراذل پارک بی‌سیم با تیراندازی متوالی پلیس + فیلم …
سعید سمور قمه کش دستگیر شد
zebel1.rozblog.com/post/304
۶ ساعت پیش - تصاویر برای سعید سمور قمه کش دستگیر شدگزارش تصاویر. نتیجه .... این فیلم مورد نظر شماست که سعید مظفری بجای روژه هانن حرف می زد .
سعید سمور قمه کش دستگیر شد - خبر یاب ، وب گردی
news.yfile.ir/سعید-سمور-قمه-کش-دستگیر-شد/
۳ ساعت پیش - سعید سمور قمه کش دستگیر شد. سعید سمور یکی از ارازل و ... تیپ بازیگران زن ایرانی در جشنواره فیلم کن ۲۰۱۶ + تصاویر. - مصاحبه صدف طاهریان با ...
سعید سمور قمه کش دستگیر شد - تیتر24
www.titr24.com/News...==/سعید-سمور-قمه-کش-دستگیر-شد
۶ ساعت پیش - سعيد سمور و دستگیری ارازل و اوباش در تهران و ماجرای دستگیری سعید سمور در یکی از پارک های تهران در نمناک.سعید سمور قمه کش دستگیر شد | کلیک جوان-تازه های روز ...
clickjavan.ir/news/3876
۷ ساعت پیش - پشیمانی “گلشیفته فراهانی” از برهنه شدن + فیلم و عکس · خوابیدن بلافاصله بعد از خوردن سحری و مشکلات آن ... سعید سمور قمه کش دستگیر شد.
لحظه دستگیری "سعید سمور" از اراذل پارک بی‌سیم با ...
www.yjc.ir/.../لحظه-دستگیری-سعید-سمور-از-اراذل-پارک-بی‌سیم-با-تیراندازی-متوال...
۷ ساعت پیش - پسر اوباش قمه به دست که اقدام به وحشت آفرینی برای شهروندان در پارک بی سیم ... لحظه دستگیری "سعید سمور" از اراذل پارک بی‌سیم با تیراندازی متوالی پلیس + فیلم ... به وحشت آفرینی اوباش در پارک بی سیم پایان داد/«سعید سمور» دستگیر شد ... از لحظات رعب‌آور سرقت از یک طلافروشی با قمه تا لحظه کش رفتن ...
سعید سمور قمه کش دستگیر شد - NazBid.ir
nazbid.ir/post/?q=سعید+سمور+قمه+کش+دستگیر+شد
سعید سمور قمه کش دستگیر شد. ... پالتوی رضاخان ضد عفونی شد + تصویر. به گزارش گروه اجتماعی ... سعید حدادیان و ابراهیم حاتمی کیا در یک اکران خصوصی + عکس.
سعید سمور قمه کش دستگیر شد - فان بید
www.funbid.ir/search/?q=سعید+سمور+قمه+کش+دستگیر+شد
سعید سمور قمه کش دستگیر شد. ... پالتوی رضاخان ضد عفونی شد + تصویر ..... مرد مارخور در رشت دستگير شد + عکس رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان رشت با ...
سعید سمور قمه کش دستگیر شد - فارسی فان
www.far30-fun.ir/search/?q=سعید+سمور+قمه+کش+دستگیر+شد
سعید سمور قمه کش دستگیر شد. ... پالتوی رضاخان ضد عفونی شد + تصویر ... ها و دیدنی ها آکاایران: مجله آکا ایران: تصاویری از مزرعه پرورش نوعی سوسمار در شمال کشور کلمبیا و مزرعه پرورش راسو ..... فیلم درگیری هواداران دو تیمانگلیس وروسیه درفرانسه.
سعید سمور قمه کش دستگیر شد - خبر روز
www.khabareruz.ir/search/?q=سعید+سمور+قمه+کش+دستگیر+شد
سعید سمور قمه کش دستگیر شد. ... پالتوی رضاخان ضد عفونی شد + تصویر. به گزارش گروه اجتماعی ... سعید حدادیان و ابراهیم حاتمی کیا در یک اکران خصوصی + عکس.
سعید سمور قمه کش دستگیر شد - خبر ایرونی
iruni.ir/search/?q=سعید+سمور+قمه+کش+دستگیر+شد
سعید سمور قمه کش دستگیر شد. عکس/ ... اين تصاوير سو‍ژه عکاسان شده و دست به دست در فضاي مجازي مي چرخد. ... عکس سعيد عرب و همسرش گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ ...
سعید سمور قمه کش دستگیر شد - جالبناک
jalebnak.com/سعید-سمور-قمه-کش-دستگیر-شد/
۷ ساعت پیش - ... اخبار لبنان · اخبار یمن. شما در خانه اخبار سعید سمور قمه کش دستگیر شد ... شیکترین مدل مانتو و پالتوهای “الناز حبیبی” + تصاویر. ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ...
سعید سمور قمه کش دستگیر شد - مجله اینترنتی خبرایرونی
khabariruni.tk/search/?q=سعید+سمور+قمه+کش+دستگیر+شد
پسر اوباش قمه به دست که اقدام به وحشت آفرینی برای شهروندان در پارک بی سیم کرده بود، توسط ماموران پلیس ... «سعید سمور» دستگیر شد ... عکس/ محبت مادری یک سمور آبی ... این تصاویر سو‍ژه عکاسان شده و دست به دست در فضای مجازی می چرخد.
فیلم گفتگو با 5 خوشگذران که دزد مسلح شدند! (اختصاصی) - ...
www.rokna.ir/video/.../فیلم-گفتگو-با-5-خوشگذران-که-دزد-مسلح-شدند-اختصاصی
این جوان قمه کش می افزاید:در این سرقت 25 میلیون تومان سهم بردم. ... عکس · 12 تیر پلیس به وحشت آفرینی اوباش در پارک بی سیم پایان داد/«سعید سمور» دستگیر شد ...مجروح شدن امیر نوری در جنگ با داعش؟! + عکس | ایران سنتر
irctr.ir/other/مجروح-شدن-امیر-نوری-در-جنگ-با-داعش--عکس-298
۷ ساعت پیش - ... آموزش غیر فعال سازی موقت و دائم اکانت اینستاگرام + فیلم · سعید سمور قمه کش دستگیر شد ... بعد از انتشار این عکس امیر نوری با تهدید داعش مواجه شد. متاسفانه امیر نوری که این روزها در فلوجه به سر می برد در جنگ با داعش مجروح شد.
سعید سمور قمه کش دستگیر شد - مجله اینترنتی خبرجو
macho.ir/search/?q=سعید+سمور+قمه+کش+دستگیر+شد
پسر اوباش قمه به دست که اقدام به وحشت آفرینی برای شهروندان در پارک بی سیم ... «سعید سمور» دستگیر شد ... سلفی جالب با سعید معروف و خودروی لوکسش +عکس.
عکس های رضا آبزین | بیوگرافی 98|بیوگرافی وتصاویر ...
biography98.ir/tag/عکس-های-رضا-آبزین/
... مرد, تبلیغات. خانه » آرشیو برچسب: عکس های رضا آبزین ... گالری عکس های جدید برنامه شب کوک. برنامه شب کوک ... سعید سمور قمه کش دستگیر شد. ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ...
تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره فیلم سلامت - دانلود جدید
rk9.ir/news/11189
۷ ساعت پیش - راز قتل خواننده زن که درحال امضا دادن کشته شد + تصاویر ... عکس دیده نشده جسد حبیب محبیان در سردخانه رامسر ... سعید سمور قمه کش دستگیر شد.
درگیری خونین دو قمه کش با هم - آپارات
www.aparat.com/v/Ao0iH/درگیری_خونین_دو_قمه_کش_با_هم
درگیری خونین دو قمه کش با هم اراذل و اوباش,درگیری,وحشتناک , ایمان شمال. ... سره این فیلم که مهدیو با شیشه دلستر تو کونش فرستادن خونه. ایمان شمال ... رضا قرقی(کانال شما توسط امیر محمد عابدانپور هک شد) ... دستگیری اراذل و اوباش IranClips_bot@.
ماجرای فیلم ترسناک جنایت رقم خورده در بیمارستان قم چیست؟ ...
www.tabnak.ir › اجتماعی › داخلی
۳ خرداد ۱۳۹۳ ه‍.ش. - قیاس‌هایی که در واکنش به دستگیری گروه «هپی» باب شده؛ ..... آدرستو بنویس به درد دست گرمی قمه کش ها می خوری ..... سعید. |. IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF. |. 19:40 - 1393/03/03. 6. 119 .... حیات / واکنش علی کریمی به شایعه سرطانش / ویدیوی حمله طرفداران صدر به دفتر سپاه بدر و تخریب تصاویر آیت الله سیستانی ...
لحظه دستگیری پسر قمه به دست در یک پارک تهران با شلیک ...
plus.ir/.../لحظه-دستگیری-پسر-قمه-به-دست-در-یک-پارک-تهران-با-شلیک-گلوله-های-...
پارک ۵پلیس ۸۰دستگیری ۲۳تیراندازی ۱۷قمه ۳اراذل و اوباش ۴مزاحمت ۵سعید سمور ۱. پسر اوباش قمه به دست که اقدام به وحشت آفرینی برای شهروندان در پارک بی سیم کرده بود، توسط ماموران پلیس پایتخت شناسایی و پس از شلیک چند گلوله دستگیر شد. این ویدیو را .... ب ) و ( ا.ح.ر ) به جرم کتک کاری؛ سکانسی از سریال پرطرفدار ماه رمضان.
نمناک - بولر
boler.ir/source/184/نمناک
سعید سمور قمه کش دستگیر شد ... آموزش غیر فعال سازی موقت و دائم اکانت اینستاگرام + فیلم ... EA Sports اولین تصاویر رسمی عنوان FIFA 17 را منتشر کرد.
«سعید سمور» دستگیر شد - Iran News
irannews.shafaqna.com/FA/IR/1042324
«سعید سمور» دستگیر شد. ... پسر اوباش قمه به دست که اقدام به وحشت‌آفرینی برای شهروندان در پارک بی سیم کرده بود، توسط .... انبار کالای «ارج» پلمب شد + عکس.
عکس هافبک جنجالی رم در تست پزشکی یونتووس
www.rahta.com/idn/731860/عکس_هافبک_جنجالی_رم_در_تست_پزشکی_یونتووس
۷ ساعت پیش - سرانجام بعد از جنجال‌ها و کش و قوس‌های فراوان پیانیچ برای عقد قرارداد با قهرمان ایتالیا به توافق رسید. ... سعید سمور قمه کش دستگیر شد.«سعید سمور» دستگیر شد - شبکه مردمی اطلاع رسانی
tnews.ir/news/e51a64660482.html
پسر اوباش قمه به دست که اقدام به وحشت آفرینی برای شهروندان در پارک بی سیم کرده بود، توسط ماموران پلیس پایتخت شناسایی و دستگیر شد.
درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم - نسخه قابل چاپ - تالار کافه ...
cafeclassic5.ir/printthread.php?tid=192
۲۰ آبان ۱۳۸۸ ه‍.ش. - [تصویر: 47b20s0.gif] ... حدودا در دهه شصت یک فیلمی از شبکه یک پخش شد . ... پس از اون تا دستگیری این شخص کانالهای تلویزیونی اخبار و برنامه ها رو به صورت ظبط ..... این فیلم مورد نظر شماست که سعید مظفری بجای روژه هانن حرف می زد ...... یک بار وارد یک دهکده می شه که یکسری اوباش هفتیر کش دهکده رو گرفتن و هر ...
خبر فارسی - حوادثآرشیو سایت های ایران
khabarfarsi-havades.wikifeed.ir/
فرمانده انتظامی خراسان شمالی از دستگیری مردی که همسر خود را با 19 ضربه چاقو به قتل .... مرد که از عصبانیت سرخ شده بود به قاضی گفت: عکس های همسرم در همه گروه های ..... داده شد، با حضور سعید احمدبیگی؛ بازپرس ویژه قتل پایتخت در محل وقوع جرم . ...... رحم به خانه خانم های پولدار پایتخت/ قربانی: با تهدید قمه مرا ساکت کردند+تصاویر.
+عکس
tnews-havades.wikifeed.ir/
مرگ دختر 17 ساله زیر شکنجه وحشیانه مرد 64 ساله در حمام + عکس .... اکنون قاتل توسط نیروی انتظامی دزفول دستگیر شده و جهت بررسی علت قتل و این اقداما . ...... وقتی ردیابی دزد کش رو با دستور بازپرس شعبه 14 دادسرای ناحیه 2 تهران در اختیار ...... مشخص شد که چند جوان افاغنه با تهدید چاقو و قمه، اقدام به بستن دست و پای شاکیه و مادرش ...
تبعیض عجیب در نظام قضایی آمریکا +فیلم و تصاویر - ...
www.mojerasa.ir/fa/search.php?str_search=IT
حضور "همام سعيد"، نماينده اخوان المسلمين در نشست سازمان بين المللي جماعت اخوان ...... مردي که توسط ماموران شهرري دستگير شد ادعا مي‌کند 15 کودک را به دليل فقر کشته و ...... مردم زنجان یک پارچه شعار "اسرائیل کودک کش نابود باید گردد" سر دادند ...... از حیوانات شاخص این پارک می توان از کل و بز، قوچ ، سمور، میش البرز مرکزی، خرس قهوه ...
گی و روی استفورد ، ترجمه: زهره رجبی - ایران هميشه سرافراز
www.amirkooshanzamani.blogfa.com/author-amirkooshanzamani.aspx?p=9
۶ اسفند ۱۳۸۹ ه‍.ش. - دستگیری سران فتنه به مصلحت نظام نیست ...... قرقاول، دراج و پرندگان شكارى و ديگر گونه‌هاى جانورى مثل شغال، روباه، خرگوش و سمور نيز .... بر عکس نظریه انعکاسی، این نطریه می‌گوید هیچ عمل انعکاسی از جهان بیرونی وجود ندارد ...... در نهايت راز قتل سعيد زماني كشف شد كه ماشين او چند خيابان پايين‌تر كشف شد و پليس ...
رضا عطاران و مریلا زارعی در پشت صحنه یک فیلم / عکس
www.shadieshgh.arisfa.com/+/
گریم متفاوت«الناز حبیبی»در سینمایى «ناخواسته»+عکس .... «جدایی نادر از سیمین» برنده جایزه گلدن گلوب شد بازديد : 1289مرتبه ..... بعد از اين گل علي كريمي باز هم براي پرسپوليس گل زد كه اين بار سعيد مظفري‌زاده اين گل را آفسايد اعلام كرد. ...... را در منزل پدري‌اش مخفي كرده است كه كارآگاهان در بررسي قمه آغشته به خون را كشف كردند.
لیست رسانه های کانال کلیپ سرا|HOBBY9
www.hobby9.com/class/7f779e54185938b8990ba8485cd82b05?page=1&ipp=All
جنجال نام گذاری سگی به نام کوروش در سریال عطسه. ۰۱:۵۲ ... شکار مار کبری توسط سمور. ۰۱:۵۶ ..... تپه های استراتژیک جبل موسی توسط حزب الله تصرف شد. ۰۱:۲۵ .... تصویر زیبای ده نمکی از شهدای غواص در «معراجی ها»(ویژه). ۰۳:۴۷ ... سارقان قمه کش جایگاه های سوخت دستگیر شدند. ۰۰:۵۳ ...... آتشباری سنگین در منطقه شیخ سعید سوریه.
متن خداحافظی از فضای مجازی واتساپ - آخرین اخبار ایران و جهان
khabarduni.ir/search/?q=متن%20خداحافظی%20از%20فضای%20مجازی%20واتساپ...
۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - به گزارش گروه فضاي مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ میلیون ها تصویر در شبکه های ... این خبر سعی شده است که سراغ تصاویری برویم که غالبا جذاب و متفاوت هستند. ... لحظه خنده دار به دام افتادن یک قمه کش/هدف گیری هلی کوپتر روس/ ... دستگیری عامل انتشار عکس شهروندان در فضای مجازی .... محبت مادری یک سمور+عکس.
[PDF]دریافت
ketabnak.com/redirect.php?dlid=31019
درباره س رزمين بكری كه دراستراليا كشف شده و93673720 : همين طور حيوانات جدیدش ... شماره٧4 صفحه 60 تعداد فيلم های معرفی شده را 109381020: فيلم نوشته اید اما ...قاب نقره ای - blogfa.com
www.ali-khatibi-1369.blogfa.com/author-ali-khatibi-1369.aspx?p=2
این فیلم ایرانی تا 27 ژانویه ۲۰۱۱ در شیکاگو اکران نخواهد شد. فیلم موفق به ... سهیل اسماعیل زاده " ، " سید علیرضا هاشمی دولابی " ، " سعید علی آبادی " و دوست ...... البته برخی رسانه ها نسبت به این برنامه و پخش تصاویر و عکس های. بانوان و ...... البته آقای ده نمکی شهدا و بسیجیان مارا یک مشت لات و چاقو کش و فاسد نشان می ده. لابد چون آقای ...
قسمت اوّل تا ششم - شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد ...
www.didgah.net/maghalehMatnKamel.php?id=27164
امیدوارم بتوانم روزگار سپری شده را به تصویر کشم و آنچه را دیگران نگفته‌اند نیز .... بر کتب امانتی، و چند عکس (از سمپوزیوم لیزر، که سال ۱۳۵۰در اصفهان برگزار شد و .... و من به عمد سخنرانی را کِش دادم تا اگر قرار بر توطئه هست بلاگردان‌اش خودم باشم. ..... گفتم: خواب دیدم حالا تیر ماه سال گذشته است و دکتر شریعتی دستگیر شده است.
فیلم های ترسناک - بلاگ, بلاگ ریدر, آرشیو نایاب ترین مطالب
blogreader.ir/search/فیلم+های+ترسناک
لحظه خنده دار به دام افتادن یک قمه کش+ فیلمدر فیلم زیر مشاهده می کنید که یک شرور چگونه به راحتی به ... تصاویر تلفن-دوربین «گلکسی اس 4 زوم» فاش شد - زومیت.
پایگاه خبری بهار نیوز - آخرين عناوين جامعه :: نسخه کاملآرشیو ...
baharnews-ejtemaei.wikirss.ir/
همزمان با این اقدام‌ها تصاویر دوربین مداربسته مدرسه نیز مورد بازبینی قرار ... اسید پاش گنابادی دستگیر شد ..... به گزارش فارس، محمدباقر نوبخت پیش از ظهر امروز در همایش بزرگداشت مقام معلم همزمان با عید سعید مبعث در ..... #ستایش»، «وقتی عکس #ستایش قریشی رو می‌بینم, بیشتر از هرچیزی احساس ...... همه آنها چاقو و قمه در دست داشتند.
تگ > سم - فروشگاه پرشین پت
persianpet.co/tags/سم.aspx
پرورش سمور آبی برای ماهی گیری · ◅ مسمومیت های غذایی در ... رسم عجیب: حمله با قمه به عروس و داماد! + عکس ... عکس: طوفان سندی‌ همه چیز را خراب کرد بجز مجسمه مریم مقدس! ◅ فقط 10 قدم ... قاچاقچی 9 سوسمار در ژاپن دستگیر شد · ◅ صید ماهی ... خدمات رایگان تاکسیرانی در مراسم عید سعید فطر .... سمند مرده کش غیر رسمی رونمایی شد+تصویر.
ثبت نام اینترنتی هدفمندی یارانه ها مرحله دوم - فروشگاه ...
www.fapa.ir/news/show.aspx?id=13
۱۶ فروردین ۱۳۹۳ ه‍.ش. - براساس برنامه اعلام شده، ثبت نام از سرپرستان متقاضی نیازمند یارانه نقدی که عدد سمت راست شماره کارت ملی آنها «صفر» است از صبح روز 20 ...
[DOC]متن آزما ۱۰۹ - وب سایت مجله آزما
azmaonline.com/wp-content/uploads/2016/01/متن-آزما-109.docx
مگر نه این که فکر می‌کنیم آن خواب تاریخی دردبار تمام شده و ما بیدار شده‌ایم! .... موضوع بعدي اين است که فيلم‌هاي بيضايي کاملاً مبتني بر تِم‌هاي خاصِ اين مملکت ...... حتا زيرزمين عتيقه‌فروشي كه محل كشف تصوير مادر است، كاركردي مضموني يافته و ..... اقدام با دستگیر کردن شماری از چهره‌های شناخته شده‌ی تاتر لاله‌زار مثل نوشین، خیرخواه و ...
تگ > سم - فروشگاه پرشین پت
pug.ir/tags/سم.aspx
پرورش سمور آبی برای ماهی گیری · ◅ مسمومیت های غذایی در ... رسم عجیب: حمله با قمه به عروس و داماد! + عکس ... عکس: طوفان سندی‌ همه چیز را خراب کرد بجز مجسمه مریم مقدس! ◅ فقط 10 قدم ... قاچاقچی 9 سوسمار در ژاپن دستگیر شد · ◅ صید ماهی ... خدمات رایگان تاکسیرانی در مراسم عید سعید فطر .... سمند مرده کش غیر رسمی رونمایی شد+تصویر.
گردباد - روزها
gerdbad.com/cat-6.aspx
اینه که یه دوربین می‌خری کلی حافظه داره بعد ذوق می‌کنی شات پشت شات عکس می‌ندازی ... امر، منجر به آسیب‌های اجتماعی مهلکی همچون اعتیاد؛ قمه کشی؛ تجاوز؛ قتل و خودکشی شده و جامعه ..... خیابان، «معصیت» است؛ همه‌اش دارد بلند می‌کند، بلند می‌شود، کش می‌آید، درازتر هی. ..... گذشته را جوری تصویر می‌کردند که همیشه جایی برای «شد خزان» باشد.
فیلم حمله ی دایناسورها - درخواست راهنمايي در مورد نام فيلمنسخه ...
www.worldsearching.ir/txsctyszrcndsdcdyncvndnsdcacyctdqnjrctcdqn.html
اسم اون فیلم وحشیهای سرزمین گمشده (نام نمایش در ایران) و یا سرزمین فراموش شده (نام ... تا دستگیری این شخص کانالهای تلویزیونی اخبار و برنامه ها رو به صورت ظبط شده پخش می کردند . ..... این فیلم مورد نظر شماست که سعید مظفری بجای روژه هانن حرف می زد ...... یک بار وارد یک دهکده می شه که یکسری اوباش هفتیر کش دهکده رو گرفتن و هر ...

علت دود غلیظ ایستگاه مترو دروازه شمیران مشخص شد

بازدید : 226 پنجشنبه 20 خرداد 1395 : 11:2 نظرات ()

علت دود غلیظ ایستگاه مترو دروازه شمیران مشخص شد

 

مترو دروازه شمیران ، مترو

مدیر روابط عمومی شرکت بهره برداری مترو تهران در مورد منشاء دود غلیظ در مترو دروازه شمیران توضیح داد.

علت دود غلیظ ایستگاه مترو دروازه شمیران

قطارهای مترو وسیله حمل عده زیادی از مردمی هستند که روزانه به دلیل مشغله های زندگی در حال عبور و مرور در سطح شهر هستند. مترو وسیله مناسبی برای کاهش ترافیک در سطح شهر بود . شلوغی مترو بیانگر این موضوع است که هر روزه عده زیادی برای حمل و نقل در سطح شهر از مترو استفاده میکنند. عصر دیروز قطار مترو در ایستگاه دروازه شمیران دچار خرابی شد و دود غلیظی از آن متصاعد شد که تعجب همه را برانگیخت.

مدیرروابط عمومی شرکت بهره برداری متروتهران در مورد منشاء دود غلیظ قطار خط ارم سبز - کلاهدوز و تخلیه مسافران توضیحاتی را ارایه کرد.

وی گفت: عصردیروز قطار خط کلاهدور - ارم سبز در ایستگاه دروازه شمیرانات دچار نقص فنی می شود که مسوولان ایستگاه باتخلیه مسافران، قطار را برای تعمیرات از سرویس دهی خارج می کنند.

مدیرروابط عمومی شرکت بهره برداری متروتهران در مورد منشاء دود غلیظ برخواسته از قطار نیز اظهار کرد: نقص فنی حاصله در لنت قطار سبب ایجاد این دود شده و هیچگونه حریقی رخ نداده است.

قطار مترو ، مترو ، قطار

منشاء دود غلیظ قطار ایستگاه دروازه شمیران مشخص شد

علت دود غلیظ ایستگاه مترو دروازه شمیران مشخص شد

علت دود غلیظ ایستگاه مترو دروازه شمیران مشخص شد - نمناک

namnak.com/31888-مترو-دروازه-شمیران.html
۳۷ دقیقه پیش - مترو دروازه و خرابی قطار مترو و دود غلیظ در ایستگاه مترو دروازه شمیران و خرابی مترو در خط ارم سبز و دود غلیظ قطار مترو و علت دود غلیظ قطار مترو در ...
۳ دقیقه پیش - مدیر روابط عمومی شرکت بهره برداری مترو تهران در مورد منشاء دود غلیظ در مترو دروازه شمیران توضیح داد.

علت دود غلیظ ایستگاه مترو دروازه شمیران :: بوف وان

boof1.com/1395/03/20/علت-دود-غلیظ-ایستگاه-مترو-دروازه-شمیران
۲۷ دقیقه پیش - علت دود غلیظ ایستگاه مترو دروازه شمیران, منشاء دود غلیظ قطار ایستگاه دروازه شمیران مشخص شد, علت دود غلیظ ایستگاه مترو دروازه شمیران مشخص شد, ...
۱۴ ساعت پیش - شبکه اطلاع رسانی راه دانا-دلیل دود غلیظ در ایستگاه مترو دروازه شمیران ... فنی حاصله در لنت قطار سبب ایجاد این دود شده و هیچگونه حریقی رخ نداده است.

اقتصاد آنلاین - دود غلیظ در مترو دروازه شمیران +عکس

www.eghtesadonline.com/fa/content/131348/دود-غلیظ-در-مترو-دروازه-شمیران-عکس
۱۳ ساعت پیش - ... شده، قطار در ایستگاه دروازه شمیران توقف کرده و دود غلیظی مشاهده می‌شد. ... آتش‌سوزی در قطار خط 4 مترو گفت: مشکل فنی علت دود ناشی از قطار بود.
۱۱ ساعت پیش - ... فنی شده، قطار در ایستگاه دروازه شمیران توقف کرده و دود غلیظی مشاهده می شد. ... سوزی در قطار خط 4 مترو گفت: مشکل فنی علت دود ناشی از قطار بود.

دود غلیظ در ایستگاه دروازه شمیران متروی تهران

nazbid.ir/post/?q=دود+غلیظ+در+ایستگاه+دروازه+شمیران+متروی+تهران
نقص فنی قطار دلیل دود غلیظ در ایستگاه دروازه شمیران ... متروي شهر آفتاب که در فرصتی کمتر از آنچه پیش‌بینی شده بود ساخته شد، از فردا پذیرای مردم است. .... است تمامی ايستگاه های متروي خط 3 تهران (شمال شرقی-جنوب غربی) به بهره برداری نرسیده تا تقاطع آن با خط شرق-غرب، مشخص شود. ..... علت کوتاه بودن روز در روستای وکان عمان.
۱۴ ساعت پیش - سخنگوی شرکت بهره‌برداری متروی تهران ضمن تکذیب آتش‌سوزی در قطار خط 4 مترو گفت: مشکل فنی علت دود ناشی از قطار بود. ... فارس، احسان مقدم درباره تخلیه مسافران در ایستگاه دروازه شمیران گفت: قطاری که در خط 4 مترو ... حال حرکت بود به دلیل درگیری لنت با چرخ‌ها و دودی که متصاعد شده بود در دروازه شمیران مسافران ...
توضیحات مترو در مورد منشاء دود غلیظ در ایستگاه دروازه شمیران +عکس. ... موافقتنامه ایجاد کمیسیون اسلامی بین‌المللی هلال احمر تصویب شد. - باشگاه خبرنگاران ... برنامه ششم باید احکامی با هدفگذاری مشخص و تعهدآور باشد. - تابناک .... اعلام علت انفجار وانت آریسان و سوختن دو کودک. - انتخاب ...
۱۴ ساعت پیش - مدیرروابط عمومی شرکت بهره برداری متروتهران در مورد منشاء دود غلیظ قطار خط ارم سبز ... دلیل دود غلیظ در ایستگاه مترو دروازه شمیران ... هیلاری کلینتون نامزد‌نهایی دموکرات‌ها شد/ستایش کلینتون از تحقق "یک لحظه تاریخی برای ... صحت ندارد · برنامه تیم ملی برای بازی با قطر مشخص شد · فرار داعشی‌ها از شهر منبج سوریه ...

دلیل دود غلیظ در ایستگاه مترو دروازه شمیران - فان بید

funbid.ir/search/?q=دلیل+دود+غلیظ+در+ایستگاه+مترو+دروازه+شمیران
دود غلیظ در ایستگاه دروازه شمیران متروی تهران ... مشکل ایستگاه های جنوبی متروی تهران حل شد/ امکان استفاده از قطار شهری برای زیارت اهل قبول درپایان سال .... در گفت‌وگو با رویترز ضمن تأیید این خبر گفت که علت سقوط مترو هنوز مشخص نیست.

دود غلیظ در ایستگاه دروازه شمیران متروی تهران - خبر

chifeed.ir/دود-غلیظ-در-ایستگاه-دروازه-شمیران-مترو/
۱ ساعت پیش - مبلغ قرارداد صید جدید پرسپولیس مشخص شد؛ 300 میلیون همان اول گرفت ... دلیل دود غلیظ در ایستگاه مترو دروازه شمیران; پارسینه - چهارشنبه ۲۰:۲۶ ...

توضیحات مترو منشاء دود غلیظ در ایستگاه دروازه شمیران | ...

www.wikifeed.ir/.../توضیحات+مترو+در+مورد+منشاء+دود+غلیظ+در+ایستگاه+دروازه+...
توضیحات مترو در مورد منشاء دود غلیظ در ایستگاه دروازه شمیران +عکس ... لنت ترمز با چرخ های قطار موجب متصاعد شدن دود در درون واگن مترو و همچنین ايستگاه شد. ..... در گفت وگو با رویترز ضمن تأیید این خبر گفت که علت سقوط مترو هنوز مشخص نیست.

نقص فنی قطار منشا دود ایستگاه دروازه شمیران - خبر روز

khabareruz.ir/search/?q=نقص+فنی+قطار+منشا+دود+ایستگاه+دروازه+شمیران
نقص فنی قطار دلیل دود غلیظ در ایستگاه دروازه شمیران ... این خط(خط چهار مترو) ایجاد شد که درحال حاضر حرکت قطارها دراین خط و ايستگاه دروازه دولت به حالت عادی بازگشته است. ... به گزارش تسنیم، احسان مقدم درباره علت انتقال مسافران قطار خط دو مترو به ..... پس از حضور در محل مشخص شد که این مرد 57 ساله به دلیل حال بد و سرگیجه به داخل ...

صدای گوینده زن ایستگاه‌های مترو مردانه شد - فرارو

fararu.com/fa/news/265245/صدای-گوینده-زن-ایستگاه‌های-مترو-مردانه-شد
۱۸ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - کم نیستند مسافرانی که در مترو، می پرسند چرا صدای گوینده ایستگاه ها ... این طرح در مراحل آزمایشی و پایلوت است و هنوز قرار نیست در همه ایستگاه های مترو اجرا شود تا نتایج بررسی ها مشخص شده و درباره ..... توضیحات مترو در مورد منشاء دود غلیظ در ایستگاه دروازه شمیران ... اعلام علت انفجار وانت آریسان و سوختن دو کودک.

نقص فنی قطار منشا دود ایستگاه دروازه شمیران - فارسی فان

far30-fun.ir/search/?q=نقص+فنی+قطار+منشا+دود+ایستگاه+دروازه+شمیران
دود غلیظ در ایستگاه دروازه شمیران متروی تهران ... به گزارش تسنیم، احسان مقدم درباره علت انتقال مسافران قطار خط دو مترو به پایانه .... حادثه در متروی لندن باعث تخلیه ايستگاه و به تأخیرافتادن قطارها شد. .... گفت: ما آنالیزهای متعددی انجام می‌دهیم که نمی‌توانم آنها را اینجا بیان کنم اما آن چه مشخص است این که از حالا نمی‌توان گفت در دو بازی ...

خبرخوان ساتور - دود غلیظ در مترو دروازه شمیران +عکس

www.satoor.ir/news/3744479-دود-غلیظ-در-مترو-دروازه-شمیران-عکس.html
... نقص فنی شده، قطار در ایستگاه دروازه شمیران توقف کرده و دود غلیظی مشاهده می‌شد... ... متروی تهران ضمن تکذیب آتش‌سوزی در قطار خط 4 مترو گفت: مشکل فنی علت دود ...
۲۸ دقیقه پیش - دود غلیظ در ایستگاه دروازه شمیران متروی تهران - تراز نیوز | خبرپو. ... فنی حاصله در لنت قطار سبب ایجاد این دود شده و هیچگونه حریقی رخ نداده است.

جزئیات حادثه نقص فنی مترو در ایستگاه پیچ شمیران - خبر ...

khabariruni.tk/news/.../جزئیات+حادثه+نقص+فنی+مترو+در+ایستگاه+پیچ+شمیران
جزئیات حادثه نقص فنی مترو در ایستگاه پیچ شمیران ... حرکت خود به علت درگیر شدن لنت ترمز با چرخ دچار اشکال فنی شده و با بروز دود در ایستگاه پیچ شمیران متوقف می شود. ... توضیحات مترو در مورد منشاء دود غلیظ در ایستگاه دروازه شمیران ... ایرنا افزود: در پی بررسی این خودروی سنگین در جاده خواف - تایباد مشخص شد محموله دام آن.

همسرکشی به خاطر عضویت در گروه‌های تلگرامی - پویش

puyesh.net/fa/news/74117/همسرکشی-به-خاطر-عضویت-در-گروه‌های-تلگرامی
۱۵ ساعت پیش - با اعلام این خبر بلافاصله بازپرس در محل بیمارستان حاضر شد و با اجازه ... صحت و سقم ماجرا مشخص شود و جسد مقتول به پزشکی قانونی انتقال داده شد تا علت مرگ هرچه زودتره تعیین شود. ... دود غلیظ در ایستگاه دروازه شمیران متروی تهران.

نقص فنی قطار دلیل دود غلیظ در ایستگاه دروازه شمیران - ...

news.kodoom.com/iran-society/نقص-فنی-قطار...دود-غلیظ-در-ایستگاه/.../5780331/
۲ روز پیش - الف: توضیحات مترو در مورد منشاء دود غلیظ در ایستگاه دروازه شمیران (دو ساعت .... عارض و در بیمارستان مشخص شد که به دلیل زخم اثنی عشر بوده است.

خبری

dkm-az.ir/
لحظه انفجار اين پل توسط مجموعه‌اي از دوربين‌هاي GoPro ثبت شده و به عنوان بخشي از ... مورد صحت و سقم ماجرا مشخص شود و جسد مقتول به پزشکی قانونی انتقال داده شد تا علت مرگ ... برای دود غلیظ در ایستگاه دروازه شمیران متروی تهران دیدگاهی بنویسید ...

حضور روحانیون در 40 ایستگاه مترو تهران | News File

newsfile.ir/news/حضور+روحانیون+در+40+ایستگاه+مترو+تهران
مهمانان روز اول ماه عسل مشخص شدند منبع خبر: تسنیم نیوز دسته بندی خبر: فرهنگی. ... ویستا - 12 ساعت پیش; دلیل دود غلیظ در ایستگاه مترو دروازه شمیران . ... با چرخ های قطار موجب متصاعد شدن دود در درون واگن مترو و همچنین ایستگاه شد. ... متروی تهران ضمن تکذیب آتش‌سوزی در قطار خط 4 مترو گفت: مشکل فنی علت دود ناشی از قطار بود.
۲۸ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - اینکه چرا کپسول گاز به جای کپسول اکسیژن وارد بیمارستان شده است سؤال ... ماسک اکسیژن داشته دچار سوختگی شده که علت و جزئیات حادثه در دست بررسی است ... وی دچار سوختگی از ناحیه صورت شد، گفت: آنچه مشخص است اینکه کپسول حاوی ... دود غلیظ در ایستگاه متروی دروازه شمیران / مسافران تخلیه شدند + تصویر ...
۱۵ ساعت پیش - آخرین وضعیت زن 30 ساله شکنجه شده مشهدی · هوای خانه‌تان را داشته ... تازه های جامعه. توضیحات مترو در مورد منشاء دود غلیظ در ایستگاه دروازه شمیران +عکس ... علت بستری‌شدن عفت‌مرعشی چیست؟ ... خطیب‌ نماز جمعه این هفته تهران مشخص شد.

دلیل دود غلیظ در ایستگاه مترو دروازه شمیران - آکا

www.akairan.com/havades-akhbar/tabnak/news2016682033480405.html
۱۴ ساعت پیش - آکاایران: دلیل دود غلیظ در ایستگاه مترو دروازه شمیران. آکاایران مدیرروابط ... در دوره درمان با این شامپو، باید طبق روش مصرف ارائه شده عمل نمایید تا نتیجه مطلوب حاصل شود. ..... برنامه ششم باید احکامی با هدفگذاری مشخص و تعهدآور باشد.

آدرس ایستگاه مترو صدر - گمانه

www.gamaneh.ir/tag/1242573/آدرس_ایستگاه_مترو_صدر
آدرس ایستگاه مترو صدر. احداث ۲۰ ایستگاه ... دلیل دود غلیظ در ایستگاه مترو دروازه شمیران. مدیرروابط ... نخ ریسی عبا و حصیربافی بوشهر ثبت ملی شد. ۰۵:۵۹:۵۹, ۲۰ ...

چهارمین خرید استقلال مشخص شد - صدای ایران

sedayiran.com/fa/news/112952/چهارمین-خرید-استقلال-مشخص-شد
۱۰ ساعت پیش - چهارمین خرید استقلال مشخص شد ... به گزارش ایسنا، میلاد زکی‌پور چهارمین خرید استقلالی‌ها شد. .... دلیل دود غلیظ در ایستگاه مترو دروازه شمیران.

سایت جماران - همسرکشی به خاطر عضویت در گروه های تلگرامی

www.jamaran.ir/fa/...های.../همسرکشی_به_خاطر_عضویت_در_گروه%20های_تلگرامی
۱۶ ساعت پیش - با اعلام این خبر بلافاصله بازپرس در محل بیمارستان حاضر شد و با اجازه ... صحت و سقم ماجرا مشخص شود و جسد مقتول به پزشکی قانونی انتقال داده شد تا علت مرگ هرچه زودتره تعیین شود. ... دود غلیظ در ایستگاه دروازه شمیران متروی تهران ...

توقف کامل استخدام در بازارکار - خبر آنتایم

khabarontime.ir/news/41269356/توقف-کامل-استخدام-در-بازارکار
علت دود غلیظ ایستگاه مترو دروازه شمیران مشخص شد · اس ام اس تبریک ماه مبارک رمضان ... تولیت آستان حضرت فاطمه معصومه (س) ابقا شد · مرگ دلخراش راننده تریلی زیر ...

جزییات انفجار مرگبار خیابان مختاری - ایسنا

www.isna.ir/news/95031709796/جزییات-انفجار-مرگبار-خیابان-مختاری
۳ روز پیش - وی افزود: پس از حضور عوامل آتش‌نشانی مشخص شد که انفجار در یک ساختمان 2 طبقه ... ملکی درباره علت وقوع این حادثه به ایسنا گفت: بررسی کارشناسان آتش‌نشانی نشان ... توضیحات مترو در مورد منشاء دود غلیظ در ایستگاه دروازه شمیران.
۱۴ ساعت پیش - مدیر روابط عمومی شرکت بهره برداری متروی تهران در مورد منشاء دود غلیظ قطار خط ارم ... نقص فنی قطار، منشا دود ایستگاه دروازه شمیران ... 8 بازیکن خروجی استقلال مشخص شدند ... حکم جوانفکر صادر شد ... علت کبودی متعدد بدن چیست؟
۴۲ دقیقه پیش - گوگل نام نهایی اندروید N را در طول چند هفته آینده مشخص... روش های آرام سازی ذهن ... دلیل دود غلیظ در ایستگاه مترو دروازه شمیران · غراوی و چاغروندی از ...
۲۱ ساعت پیش - معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا علت تامه حادثه حریق یک ... این بررسی امروز مشخص و به مراجع انتظامی و قضایی جهت سیر مراحل قانونی اعلام شد. ... دود غلیظ در ایستگاه دروازه شمیران متروی تهران ... حکم جوانفکر صادر شد.

خودکشی در ایستگاه مترو دروازه‌شمیران / قتل شوهر توسط زن ...

khavarestan.ir/news/33429
۷ آبان ۱۳۹۳ ه‍.ش. - خودکشی در ایستگاه مترو دروازه‌شمیران / قتل شوهر توسط زن خیانتکار / مرگ فجیع پدرزن در آتش کینه داماد. نوزاد چینی آبکش شد، مارگزیدگی عجیب در ونزوئلا، تصادف مرگبار شاسی‌بلندها در ... بهره برداری مترو با تایید این خبر گفت: صبح امروز در ایستگاه دروازه شمیران مردی حدود ... دود غلیظ خط یک مترو را فرا گرفت.

همسرکشی به خاطر عضویت در گروه‌های تلگرامی - کوتوله ها

kotoleha.com/همسرکشی-به-خاطر-عضویت-در-گروه‌های-تلگ/
۱۰ ساعت پیش - دود غلیظ در ایستگاه دروازه شمیران متروی تهران ... حکم جوانفکر صادر شد ... سقم ماجرا مشخص شود و جسد مقتول به پزشکی قانونی انتقال داده شد تا علت ...
۱ ساعت پیش - علت و انگیزه خودکشی این نوجوان تاکنون مشخص نشده است. خودکشی دانش‌آ‌موزان در ... آخرین اخبار. دود غلیظ در ایستگاه دروازه شمیران متروی تهران ... عربستان موشک بالستیک شلیک شده از سمت همدان را رهگیری و متلاشی کرد · حمله موشکی ...
۲ روز پیش - یک منبع اگاه در ریاست‌جمهوری نیز خبر منتشر شده در کانال‌های تلگرامی مبنی بر انتصاب مینو خالقی ... دلیل دود غلیظ در ایستگاه مترو دروازه شمیران.

گروه خبری گیلان آنلاین - خودکشی در ایستگاه مترو دروازه ...

www.guilanbarkhat.ir/index.php?mod=content&met=content_more&id=18608
خودکشی در ایستگاه مترو دروازه‌شمیران / قتل شوهر توسط زن خیانتکار / مرگ فجیع پدرزن در آتش کینه داماد 7 آبان 93 - 19:17. گیلان آنلاین: نوزاد چینی آبکش شد، مارگزیدگی عجیب در ونزوئلا، تصادف مرگبار ... بهره برداری مترو با تایید این خبر گفت: صبح امروز در ایستگاه دروازه شمیران مردی حدود ... دود غلیظ خط یک مترو را فرا گرفت.
۱ ساعت پیش - دود غلیظ در ایستگاه دروازه شمیران متروی تهران · بیش از 64 کارمند وزارت .... علت و انگیزه خودکشی این نوجوان تاکنون مشخص نشده است. خودکشی دانش‌آ‌موزان در ماه‌های ... راز مرگ دختر 13 ساله در اتوبان نیایش برملا شد · خودکشی یک دانش‌آموز ...

قاتل روانی: کسی که مادر و خواهرش را می‌کشد، قاتل نیست! ...

namehnews.ir/fa/.../قاتل-روانی-کسی-که-مادر-و-خواهرش-را-می‌کشد-قاتل-نیستعکس
۱۳ ساعت پیش - ... که خانه سه طبقه قدیمی بود، حاضر شدند و مشخص شد زن پنجاه و پنج ساله‌ای به نام ناهید ... تحقیقات از مادر مجروح نیز در بیمارستان انجام شد و وی به بازپرس گفت: ... پیش از ظهر امروز شاهرخ به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد و درباره علت و جزئیات قتل .... توضیحات مترو در مورد منشاء دود غلیظ در ایستگاه دروازه شمیران.

خبرگون | نقص فنی قطار، منشا دود ایستگاه دروازه شمیران

www.khabargoon.ir/news.php?news=35479&title...دود+ایستگاه+دروازه+شمیران
۱۲ دقیقه پیش - خبرگون,خبر گون,نقص فنی قطار، منشا دود ایستگاه دروازه شمیران. ... علت بستری شدن عفت مرعشی در بیمارستان · کنگره در تلاش برای وضع تحریم‌های جدید ضد ایرانی! ..... مدیر روابط عمومی شرکت بهره برداری متروی تهران در مورد منشاء دود غلیظ ... حاصله در لنت قطار سبب ایجاد این دود شده و هیچگونه حریقی رخ نداده است.

خودکشی در ایستگاه مترو دروازه‌شمیران / قتل شوهر توسط زن ...

www.khabaryaab.com/.../خودکشی_در_ایستگاه_مترو_دروازه‌شمیران__قتل_شوهر_تو...
۷ آبان ۱۳۹۳ ه‍.ش. - خودکشی در ایستگاه مترو دروازه‌شمیران / قتل شوهر توسط زن خیانتکار / مرگ ... احسان مقدم مشاور مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو با تایید این خبر گفت: صبح امروز در ایستگاه دروازه شمیران مردی حدود 30 تا ... بعد از کشف جسد مشخص شد علاوه‌بر ضربات متعدد چاقو که بر بدن مقتول ... دود غلیظ خط یک مترو را فرا گرفت
نوزاد چینی آبکش شد، مارگزیدگی عجیب در ونزوئلا، تصادف مرگبار شاسی‌بلندها در تهران، ... احسان مقدم مشاور مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو با تایید این خبر گفت: صبح امروز در ایستگاه دروازه شمیران مردی حدود ... بعد از کشف جسد مشخص شد علاوه‌بر ضربات متعدد چاقو که بر بدن مقتول وارد شده، با ... دود غلیظ خط یک مترو را فرا گرفت

لباسای پوشیده درشب گذشته درپاساژ ارگ تجریش - آخرین ...

khabarduni.ir/search/?q=لباسای+پوشیده+درشب+گذشته+درپاساژ+ارگ...
در وقت های اضافه نیز بنزما موفق شد گل پنجم و آخر بازی را به ثمر برساند. ... انتخاب شد، شمیران به علت آب و هوا و باغ‌های فراوانش به صورت تفریح‌گاه مردم درآمده است. ... از دستگاههای تنفسی استفاده می کردند بدلیل شدت حرارت،دود بسیار غلیظ و کاهش ... و اجرای خط مترو میدان فاطمی، تجريش و نیاوران تصریح کرد: ایستگاه مترو نیاوران به ...

مادر بیست دوری - آخرین اخبار ایران و جهان

khabarduni.ir/search/?q=مادر+بیست+دوری
دروازه بان آرسنال چهار هفته از همراهی تیمش محروم خواهد بود. ... در این بازی پیتر چک آسیب دید و امروز مدت زمان دوري او از میادین مشخص و اعلام شد. .... به گزارش سرویس «فرهنگ‌حماسه» ایسنا، «دل‌آرا زالی» به علت بیماری گوارشی در بیمارستان «آذربایجان» ارومیه بستری شده ... افتتاح سومین خانه مادر و کودک در ایستگاه متروی چهار راه ولیعصر.

پایگاه خبری پایتخت - آخرين عناوين :: نسخه کاملآرشیو ...

paytakhtpress-home.sotiba.ir/
مترو شهر آفتاب همزمان با آغاز به کار نمایشگاه کتاب تهران افتتاح شد و یکی از اصلی ترین راه های .... وی قرار است امروز در کنفرانسی خبری علت استعفای خود را تشریح کند. ...... به همين دليل مجلس دهم با چهره‌هاي مستقل زيادي مواجه شده كه هنوز مشخص نيست در ...... سرویس ورزشی پایتخت؛ وی در تشریح رای صادره برای مهدی رحمتی دروازه بان ...

مثل یک ایستگاه متروکم - بزرگترین آرشیو وبلاگ های فارسی

s27-ba.atrimblog.ir/ogle/مثل+یک+ایستگاه+متروکم/150
ولی اگر بخواهیم به طور دقیق زمان ان را مشخص نماییم می توان بین سال های ۱۹۱۰ و ۱۹۲۵ .... يکی از دروازه ها، دروازه شمیران بود با خندقهایی پر از آب در اطرافش که برای عبور از آن، ..... سیل در یازده استان شد به علت هشدارهای به موقع هواشناسی منجر به کاهش تلفات شد و آمار ... از اونجا رفتیم به ايستگاه متروی حر و سوار قطار شدیم به مقصد توپخونه.

سهام داری موفق در بورس تهران - بزرگترین آرشیو وبلاگ های ...

rainoflove-ba.smartfeed.ir/ogle/سهام+داری+موفق+در+بورس+تهران/250
۱۲ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - امکانات : دسترسی 5 دقیقه ای به مترو انقلاب و BRT ، طبقه دوم دارای آسانسور .... تاریخ کنفرانس شرکت Ubisoft در E3 2016 مشخص شد ... این اجناس تمام فضای انبار را پر کرده و آتش گرفتن آن سبب ایجاد دود غلیظی در پاساژ و به ویژه .... در ایستگاه امام حسین (ع) با خط در حال احداث شش، در ایستگاه دروازه شمیران با خط چهار، ...
۱ تیر ۱۳۸۹ ه‍.ش. - حصاری که دور تهران کشیده شد شش هزار قدم طول داشت و برای ساختمان آن و برج هایش از ... انتخاب تهران به عنوان پایتخت از سوی خان قاجار چند علت داشته که مهم‌ترین آنها ... عین الدوله، دوشان‌تپه (ژاله)، نظامیه (بهارستان) و دروازه شمیران را شامل بود. .... وزارت امور خارجه، شهربانی کل کشور، ایستگاه راه‌آهن، دانشگاه تهران و ایستگاه ...

مرد ژله ای اعدام شد + فیلم و تصاویر

بازدید : 383 یکشنبه 16 خرداد 1395 : 18:43 نظرات ()

دانلود فیلم اعدام مرد ژله ای در شیراز + تصاویر,

دانلود کامل فیلم اعدام مرد ژله ای,فیلم اعدام مرد ژله ای ,

دانلود فیلم از اعدام مرد ژله ای در شیراز + تصاویر , جزئیات اعدام مرد ژله ای در شیراز + تصاویر ,تصاویر اعدام مرد ژله ای,مرد ژله ای کیست, عکس از مرد ژله ای ,تصاویر مرد ژله ای ،مرد ژله ای + فیلم و عکس اعدام , دلیل اعدام مرد ژله ای, ماجرای مرد ژله ای, مرد ژله ای که اعدام شد + فیلم و تصاویر , مرد ژله ای در شیراز , مرد ژله ای

برای دانلود فیلم اینجا کلیک کنید

فیلم لحظه اعدام مرد ژله ای + تصاویر - رکنا
www.rokna.ir/video/75771/فیلم-لحظه-اعدام-مرد-ژله-ای-تصاویر
۵ ساعت پیش - در این فیلم اعدام مرد ژله ای در شیراز و مصاحبه با برخی از حاضران را مشاهده می ... حکم اعدام مرد ژله‌ای به اتهام افساد فی الارض امروز در ملاء عام اجرا شد.
مرد ژله ای اعدام شد (+عکس) - عصر ایران
www.asriran.com › صفحه نخست › اجتماعی
۲۹ دقیقه پیش - به گزارش ایرنا، مرد ژله ای در دادگاه انقلاب شیراز پس از سپری شدن تشریفات قانونی و تایید حکم در شعبه 11 دیوانعالی کشور به اعدام در ملاءعام محکوم شد . همچنین یک متجاوز .... اعتراض به نماینده پارلمان آلمان با کیک شکلاتی (فیلم) ...
مرد ژله‌ای در شیراز اعدام شد + تصاویر و فیلم - باشگاه خبرنگاران
www.yjc.ir/fa/news/5636447/مرد-ژله‌ای-در-شیراز-اعدام-شد-تصاویر-و-فیلم
۱۱ ساعت پیش - صبح امروز حکم اعدام مرد ژله‌ای به اتهام افساد فی الارض در ملاءعام اجرا شد.
مرد ژله‌ای در شیراز اعدام شد + تصویر - باشگاه خبرنگاران
www.yjc.ir/fa/news/5636447/مرد-ژله‌ای-در-شیراز-اعدام-شد-تصویر
۱۱ ساعت پیش - صبح امروز حکم اعدام مرد ژله‌ای به اتهام افساد فی الارض در ملاءعام اجرا شد. ... این روابط عمومی اعلام کرد: با اخذ فیلم دوربین مدار بسته یکی از شکات متهم، ...
مرد ژله‌ای در شیراز اعدام شد + فیلم و عکس - خبرگزاری میزان
www.mizanonline.ir/fa/news/181862/مرد-ژله‌ای-در-شیراز-اعدام-شد-فیلم-و-عکس
۲ ساعت پیش - حکم اعدام مرد ژله‌ای به اتهام افساد فی الارض صبح امروز در ملاءعام اجرا شد.
مرد ژله‌ای اعدام شد+سوابق و عکس - آفتاب
aftabnews.ir/fa/news/372524/مرد-ژله‌ای-اعدام-شدسوابق-و-عکس
۱۰ ساعت پیش - صالحی دادستان عمومی و انقلاب شیراز از اعدام مرد ژله‌ای خبر داد و گفت: این ... رای رئیس مجلس شد/پزشکیان و مطهری نواب‌رئیس اول و دوم+فیلم و تصاویر ...
تصاویر/ مرد ژله‌ای در شیراز اعدام شد - فرادید
faradeed.ir/fa/news/18636/تصاویر-مرد-ژله‌ای-در-شیراز-اعدام-شد
۸ ساعت پیش - حکم اعدام مرد ژله ای به اتهام فساد فی الارض و ایجاد نا امنی به همراه فرد دیگری به جرم تجاوز به ... به اعدام در ملاعام محکوم شده بود که بطور همزمان با مرد ژله ای نیز صبح امروز به دار مجازات آویخته شد. ... فیلم/ وقتی گرگ‌ها در شکار شانس می‌آورند!فیلم اعدام مرد ژله ای در شیراز | اتاق خبر 24
otaghkhabar24.ir/news/50682
۸ ساعت پیش - در این فیلم اعدام مرد ژله ای در شیراز و مصاحبه با برخی از حاضران را مشاهده می کنید. ... (ره) در اینستاگرام چهره‌ها+تصاویر · "محمد علی کلی" در نماز جمعه تهران+عکس ... دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
فیلم و تصاویر لحظه اعدام “مرد ژله ای در شیراز” 18+ - نمناک
namnak.com/31693-اعدام-مرد-ژله-ای-در-شیراز-.html
مرد ژله ای در شیراز و اعدام مرد ژله ای شیراز و فیلم اعدام مرد ژله ای و تصاویر اعدام مرد ... مرد ژله ای به اتهام فساد فی الارض در ملاءعام در شهر شیراز اجرا شد و فیلمی از اعدام و ...
دانلود فیلم اعدام مرد ژله ای امروز 16 خرداد 95 + عکس | سایت ...
ofoghfun.com › دانلود
۸ ساعت پیش - دانلود فیلم اعدام مرد ژله ای به اتهام مفسد فی الارض صبح امروز یکشنبه 16 خرداد 95 در شیراز اعدام شد که عکس های اعدام مرد ژله ای را در ادامه مشاهده خواهید ...
مرد ژله ای اعدام شُد - طاها پخش
www.tahapakhsh.ir/news/مرد-ژله-اعدام.html
۲ ساعت پیش - حکم، تعرض، باشگاه خبرنگاران جوان، مرد ژله ای، اعدام حکم اعدام «مرد ژله ای» بِه تعویق ... حکماعداممرد ژله ای صبح امروز در ملاء عام اجرا شد. حکم, تعرض ...
دانلود فیلم و کلیپ اعدام مرد ژله ای در شیراز+عکس های اعدام | ...
beroznews.com › اخبار
دانلود فیلم و کلیپ اعدام مرد ژله ای در شیراز+عکس های اعدام. یکشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵; ۰ دیدگاه .... شناخته شده به عنوان عينك محبوب هنرپيشگان. مشخصات عینک
عکس: لحظه اعدام مرد ژله‌ای در شیراز | پایگاه اطلاع رسانی رجا - ...
www.rajanews.com/news/243973/عکس-لحظه-اعدام-مرد-ژله‌ای-در-شیراز
۴ ساعت پیش - صبح امروز حکم اعدام مرد ژله‌ای به اتهام فساد فی الارض در ملاءعام و در شهر شیراز اجرا شد.
الف - تصاویر/ لحظه اعدام مرد ژله‌ای در شیراز
alef.ir/vdcguy9wwak9nx4.rpra.html?359273
۹ ساعت پیش - عکس و فیلم ... مرد ژله ای در دادگاه انقلاب شیراز پس از سپری شدن تشریفات قانونی و تایید حکم در شعبه ۱۱ دیوانعالی ... (تصاویر) مرد ژله‌ای اعدام شد ...
مرد ژله ای اعدام شد+عکس و سوابق - دقیانوس
www.daqianus.com/56432/مرد-ژله-ای-اعدام-شدعکس-سوابق/
۹ ساعت پیش - مرد ژله‌ای صبح امروز به اتهام فساد فی الارض در ملأ عام اعدام شد. ... وی اضافه کرد: با اخذ فیلم دوربین مداربسته یکی از شکات متهم با تطبیق آزمایش ...
عکس/ لحظه اعدام مرد ژله‌ای در شیراز - صراط
www.seratnews.ir/fa/news/303255/عکس-لحظه-اعدام-مرد-ژله‌ای-در-شیراز
۱۰ ساعت پیش - صبح امروز حکم اعدام مرد ژله‌ای به اتهام افساد فی الارض در ملاءعام اجرا شد.
(تصاویر) مرد ژله‌ای اعدام شد - فرارو
fararu.com/fa/news/275286/تصاویر-مرد-ژله‌ای-اعدام-شد
۹ ساعت پیش - فرارو- حکم اعدام مرد ژله ای به اتهام فساد فی الارض و ایجاد نا امنی به همراه فرد ... بود که بطور همزمان با مرد ژله ای نیز صبح امروز به دار مجازات آویخته شد.دانلود فیلم اعدام مرد ژله ای در شیراز + تصاویر :: ما و شما - بلاگ
mavashoma.blog.ir/1395/03/16/دانلود-فیلم-اعدام-مرد-ژله-ای-در-شیراز-تصاویر
۱۱ دقیقه پیش - برچسب ها: دانلود فیلم اعدام مرد ژله ای در شیراز + تصاویر،دانلود کامل فیلم ... اعدام مرد ژله ای ، ماجرای مرد ژله ای، مرد ژله ای که اعدام شد + فیلم و تصاویر ...
اعدام مرد ژله‌ای در شیراز/ فیلم - نامه نیوز
namehnews.ir/fa/news/334617/اعدام-مرد-ژله‌ای-در-شیراز-فیلم
۷ ساعت پیش - در این فیلم اعدام مرد ژله ای در شیراز و مصاحبه با برخی از حاضران را مشاهده می کنید. ... از خانه‌شان خارج شده و هر بار به طور اتفاقی وارد خانه‌ای شده و اینگونه نبوده که از قبل خانه ای را شناسایی کرده باشد. ... اعدام قاتل طلا فروشی/ تصاویر.
«مرد ژله ای» اعدام شد! - پرشین وی
www.persianv.com/preview/340537.php
۱۰ ساعت پیش - قتل ، اعدام ، حکم اعدام مرد ژله ای ، اجرا شدن حکم اعدام مرد ژله ای ، حکم اعدام مرد ژله ... نشست خبری فیلم «فروشنده» با حضور اصغر فرهادی ، ترانه علیدوستی و شهاب حسینی +تصاویر ... تصاویر کمتر دیده شده از امام خامنه ای و سردار سلیمانی ...
دانلود فیلم اعدام مرد ژله‌ای در شیراز
blog-news.rozblog.com/دانلود-فیلم-اعدام-مرد-ژلهای-در-شیراز.html
۷ ساعت پیش - ۴۰ دقیقه پیش - در این فیلم اعدام مرد ژله ای در شیراز و مصاحبه با برخی از حاضران را ... faradeed.ir/fa/news/18636/تصاویر-مرد-ژله‌ای-در-شیراز-اعدام-شد.
فیلم/ لحظه اعدام مرد ژله ای | پایگاه خبری ریشه
rishe.ir/news/20845
۶ ساعت پیش - صبح امروز حکم اعدام مرد ژله‌ای به اتهام افساد فی الارض در ملاءعام اجرا شد. ... در این فیلم اعدام مرد ژله ای در شیراز و مصاحبه با برخی از حاضران را مشاهده می کنید. اولین فیلم از اعدام مرد ژله‌ای ... تصویر عبرت آموز از لحظه اعدام مرد ژله ای + عکس.
مرد ژله ای در شیراز اعدام شد + تصاویر و فیلم - باشگاه ...
khabarfarsi.com/n/16826817
۶ ساعت پیش - به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز ، روابط عمومی اداره کل دادگستری فارس اعلام کرد: این فرد به اتهام افساد فی الارض و ایجاد ...
فیلم و تصاویر لحظه اعدام “مرد ژله ای در شیراز” 18+
www.javuni.ir/news/94227
۵ ساعت پیش - حکم اعدام مرد ژله ای به اتهام فساد فی الارض در ملاءعام در شهر شیراز اجرا شد و فیلمی از اعدام و صحبت برخی از صاحبنظران منتشر شد.
اعدام مرد ژله ای در شیراز | فرهنگ نیوز
www.farhangnews.ir/content/205438
۹ ساعت پیش - مرد ژله ای صبح امروز به اتهام افساد فی الارض در ملأعام اعدام شد. ... وی اضافه کرد: با اخذ فیلم دوربین مداربسته یکی از شکات متهم با تطبیق آزمایش DNA و گروه خونی و ... تصاویر/مراسم بیست و هفتمین سالروز رحلت حضرت امام خمینی(ره).
مرد ژله‌ای اعدام شد + عکس | فرهنگ نیوز
www.farhangnews.ir/content/205426
۹ ساعت پیش - حکم اعدام مرد ژله ای به اتهام فساد فی الارض و ایجاد نا امنی به همراه فرد دیگری ... به منازل، تعداد زیادی از شهروندان و هتک حرمت نوامیس و تجاوز به اعدام محکوم شد. ... وی اضافه کرد: با اخذ فیلم دوربین مدار بسته یکی از شکات متهم با تطبیق ...
عکس های اعدام شدن مرد ژله ای در شیراز | بازیگرنما
bazigarnama.com › اخبار مهم و داغ روز
۳ ساعت پیش - در ادامه ماجرا و عکس های مرد ژله ای را برای شما قرار داده ایم. ... بازیگرنما:بالاخره بعد از چند روز انتظار مرد ژله ای امروز صبح در شیراز اعدام شد. ... این روابط عمومی اعلام کرد: با اخذ فیلم دوربین مدار بسته یکی از شکات متهم، این فرد شناسایی ...مرد ژله ای اعدام شد (+عکس)
miyanalink.ir/?p=318760
۹ ساعت پیش - به گفته مسئولان قضایی استان فارس این تبهکار در هفتم شهریورماه سال 94 دستگیر و با توجه به حساسیت موضوع، پرونده اش به صورت ویژه رسیدگی ...
اعدام مرد ژله‌ای +عکس (18+) - Bartarinha.IR | برترین ها
www.bartarinha.ir › اخبار روز › حوادث
۸ ساعت پیش - حکم اعدام مرد ژله ای به اتهام فساد فی الارض و ایجاد نا امنی به همراه فرد دیگری به جرم تجاوز به عنف در ملاء عام در شیراز اجرا شد. ... تعداد زیادی از شهروندان و هتک حرمت نوامیس و تجاوز به اعدام محکوم شد. ... اعتراض به پوستر فیلم مردان ایکس.
دمادم | مرد ژله‌ای در شیراز اعدام شد + عکس
damadam.ir › اخبار › ایران حادثه
۴ ساعت پیش - حکم اعدام مرد ژله‌ای به اتهام افساد فی الارض صبح امروز در ملاءعام اجرا شد. ... با اخذ فیلم دوربین مدار بسته یکی از شکات متهم با تطبیق آزمایش DNA و ...
تصویر متاثر کننده از لحظه اعدام مرد ژله ای + عکس | به گفته - ...
www.ghatreh.com/news/nn32048820/تصویر-متاثر-کننده-لحظه-اعدام-مرد-ژله-عکس
۹ ساعت پیش - مرد ژله ای در شیراز اعدام شد + عکس · مرد ژله ... مرد ژله ای اعدام شد /عکس · 5 + 1 ... انتشار عکس و فیلم در فضای مجازی باید با دستور مرجع قضایی باشد ...
مرد ژله ای شیراز اعدام شد (+تصاویر) – مجله اينترنتي مراحم
www.morahem.com/majale/مرد-ژله-ای-شیراز-اعدام-شد-تصاویر/
۶ ساعت پیش - شگرد کاری متهم که به مرد ژله ای معروف است به این گونه بود که از 12 شب تا 5 و 30 بامداد به صورت ... مرد ژله‌ای در شیراز اعدام شد + تصاویر و فیلم. مرد ...
اولین فیلم از اعدام مرد ژله‌ ای در شیراز + فیلم - تهران نیوز
tehrannews.ir/اولین-فیلم-اعدام-مرد-ژله‌ای-شیرا/
۷ ساعت پیش - اولین فیلم از اعدام مرد ژله‌ ای در شیراز + فیلم. در این فیلم اعدام مرد ژله ای در شیراز و مصاحبه با برخی از حاضران را مشاهده می کنید. به گزارش تهران نیوز ...
مرد ژله‌ای فردا در شیراز اعدام می‌شود +جرم و اعترافات | ساتین
saten.ir › حوادث
۴ روز پیش - دادستان عمومی و انقلاب شیراز گفت: حکم اعدام مرد ژله‌ای به اتهام. ... وارد یک منزل شده که به دوربین مداربسته مجهز بوده به همین دلیل یک فیلم چند ثانیه ای ...
استانها:مرد ژله‌ای در شیراز اعدام شد + تصاویر و فیلم | مجله ...
kahlek.ir/index.php/news1328554
۵ ساعت پیش - صبح حکم مرد به افساد الارض ملاءعام شد. گزارش استان باشگاه جوان از ، روابط اداره دادگستری اعلام این به افساد الارض ایجاد در شیراز طریق به شبانه ...
مرد ژله ای و یک متجاوز دیگر در ملاءعام اعدام شد +تصاویر - مجله ...
www.dustaan.com › اخبار حوادث
۸ ساعت پیش - مرد ژله ای و یک متجاوز دیگر در ملاءعام اعدام شد +تصاویر ... ماه رمضان است · کشف جسد دختر ۱۵ ساله زیر سینک آشپزخانه دوست پسرش + فیلم و عکس ...
مرد ژله ای اعدام شد+ عکس - ساعت24
www.saat24.com/news/162436/مرد-ژله-ای-اعدام-شد-عکس
۹ ساعت پیش - ساعت24-حکم اعدام مرد ژله ای صبح امروز در ملاء عام اجرا شد. ... مرد ژله ای به اتهام افساد فی الارض و ایجاد ناامنی به طور گسترده در سطح ... عکس و فیلم ...حکم اعدام مرد ژله‌ای به تعویق افتاد - فردا
www.fardanews.com/fa/news/528914/حکم-اعدام-مرد-ژله‌ای-به-تعویق-افتاد
۳ روز پیش - حکم اعدام مرد ژله‌ای که قرار بود صبح فردا(پنج شنبه ۱۳ خرداد ماه ۱۳۹۵)اجرا ... بنابراین گزارش؛ حکم مرد ژله‌ای طی روزهای آتی اجرا می‌شود. ... بروز سانحه برای هواپیما در مهرآباد تکذیب شد ... بازیگرانی که نقش امام خمینی (ره) را بازی کردند +تصاویر ... سیاست · اقتصاد · فرهنگ · ورزش · جامعه · عکس و فیلم · بین‌الملل · فناوری ...
مرد ژله ای اعدام شد +عکس - جام جم آنلاین
jamejamonline.ir/online/2419689661632104245/مرد-ژله-ای-اعدام-شد
۴ روز پیش - مرد ژله ای صبح امروز به اتهام فساد فی الارض در ملاء عام اعدام شد. ... در شیراز از طریق ورود به عنف شبانه به منازل، تعداد زیادی از شهروندان و هتک حرمت نوامیس و تجاوز به اعدام محکوم شد. ... مسواک هوشمندی که از درون دهان شما فیلم میگیرد!
مرد ژله‌ای در شیراز اعدام شد + تصاویر و فیلم | باشگاه خبرنگاران
khabarpu.com/k.php?u=2YXYsdivINqY2YTZh+KAjNin24wg2K/...
۱۱ ساعت پیش - به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، روابط عمومی اداره کل دادگستری فارس اعلام کرد: این فرد به اتهام افساد فی الارض و ایجاد ...
فیلم لحظه اعدام “مرد ژله ای در شیراز” - عکس جدید 95
jadide95.ir/1420/فیلم-لحظه-اعدام-مرد-ژله-ای-در-شیراز
۴ ساعت پیش - ۶ ساعت پیش – صبح امروز حکم اعدام مرد ژله‌ای به اتهام افساد فی الارض در ملاءعام اجرا شد. فیلم و تصاویر لحظه اعدام “مرد ژله ای در شیراز” ۱۸+
iranhadese.ir | مرد ژله‌ای در شیراز اعدام شد + عکس
www.iranhadese.ir/1395/03/16/مرد-ژله‌ای-در-شیراز-اعدام-شد-عکس/
۴ ساعت پیش - حکم اعدام مرد ژله‌ای به اتهام افساد فی الارض صبح امروز در ملاءعام اجرا شد. ... با اخذ فیلم دوربین مدار بسته یکی از شکات متهم با تطبیق آزمایش DNA و ...
مرد ژله‌ای صبح امروز اعدام شد - مشرق
www.mashreghnews.ir/fa/news/584341/مرد-ژله‌ای-صبح-امروز-اعدام-شد
۱۰ ساعت پیش - حکم اعدام مرد ژله‌ای به اتهام افساد فی الارض صبح امروز در ملاءعام اجرا شد. ... با اخذ فیلم دوربین مدار بسته یکی از شکات متهم با تطبیق آزمایش DNA و ...
حکم اعدام مرد ژله‌ای به تعویق افتاد - مشرق
www.mashreghnews.ir/fa/news/583343/حکم-اعدام-مرد-ژله‌ای-به-تعویق-افتاد
۳ روز پیش - حکم اعدام مرد ژله‌ای که قرار بود صبح امروز(پنج شنبه ۱۳ خرداد ماه ۱۳۹۵) اجرا شود به ... فیلم/ شگفتی دریایی که در قرآن به آن اشاره شده ... تورهای همسریابی هم به بازار آمد/ 100 هزار تومان بده و «کد» مورد نظر را خواستگاری کن +تصاویر.
مرد ژله‌ای در شیراز اعدام شد + تصویر | قابوس نامه
qaboosnameh.ir/1395/03/16/مرد-ژله‌ای-در-شیراز-اعدام-شد-تصویر/
صبح امروز حکم اعدام مرد ژله‌ای به اتهام افساد فی الارض در ملاءعام اجرا شد. به گزارش ... محمد علی کلی درگذشت/ اسطوره بوکس جهان چهره در نقاب خاک کشید+فیلم و تصاویر ...
“مرد ژله ای” در شیراز اعدام شد + عکس | پرتال خبر - ...
www.portalekhabar.com/مرد-ژله-ای-در-شیراز-اعدام-شد-عکس/
۷ ساعت پیش - اعدام مرد ژله ای در شیراز. صداوسیما، صالحی دادستان عمومی و انقلاب شیراز گفت: این فرد به اتهام افساد فی الارض و ایجاد ناامنی به طور گسترده در شیراز ...
مرد ژله‌ای در شیراز اعدام شد + تصاویر و فیلم - باشگاه ...
yjc.irwordpress.com/2016/06/05/مرد-ژله‌ای-در-شیراز-اعدام-شد-تصاویر-و-ف/
۶ ساعت پیش - به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، روابط عمومی اداره کل دادگستری فارس اعلام کرد: این فرد به اتهام افساد فی الارض و ایجاد نا.

تاریخ شروع ماه رمضان 95

بازدید : 481 شنبه 15 خرداد 1395 : 18:52 نظرات ()

تاریخ و زمان دقیق آغاز ماه رمضان 95،

ماه رمضان 95 کی شروع می شود,ماه مبارک رمضان سال 95 چه روزی آغاز می شود,

آغاز ماه رمضان 95 کی است,ماه رمضان 95 چند روز طول می کشد,

ماه رمضان سال 95 چند روزه است,روز شروع ماه رمضان 1395 ,تاریخ شروع ماه رمضان 95,ماه رمضان 95 چند روزه است,تاریخ دقیق شروع رمضان 1395,زمان آغاز ماه رمضان 1395,آغاز ماه رمضان 95 ,تاریخ و زمان دقیق آغاز ماه رمضان 95,رمضان 95 ,ماه رمضان,رمضان
حجت الاسلام علیرضا موحدنژاد عضو ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری در نشست خبری گفت: طبق سنوات گذشته حدود 150 گروه در نقاط مختلف کشور، روز یکشنبه 29 شعبان اقدام به رؤیت هلال ماه مبارک رمضان می کنند.

برای دیدن ادامه مطلب اینجا کلیک کنید

ماه رمضان 95 - 2016 چه روزی شروع می شود؟ - iranbanou.com
www.iranbanou.com/magazin/187880-ماه-رمضان-95-2016-چه-روزی-شروع-می-شود؟
شروع یا روز اول ماه مبارک رمضان سال 1437 قمری برابر با روز سه شنبه 18 خرداد 1395 ... تاریخچه جشن بالماسکه+ تصاویر بالماسکه; 10 رجب، ولادت امام جواد علیه السلام ...
تاریخ دقیق شروع و پایان ماه رمضان 95 - 2016 چه روزی است؟ - ...
www.asemooni.com › رویدادهای روز
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - سایت آسمونی به جهت برنامه ریزی هموطنان گرامی تاریخ رمضان 95 را به صورت شمسی و میلادی اعلام میدارد: شروع یا روز اول ماه مبارک رمضان سال 1437 ...
تاریخ شروع ماه رمضان 1395 – 1437 | تقویم 95
taghvim95.ir/1179/start-of-ramazan-1395-1437
۲۳ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. - رمضان یا رَمَضان المُبارَک (به عربی: رمضان) نام نهمین ماه سال قمری است. در این ماه، روزه بر مسلمانان واجب شده‌است. ماه رمضان در دین اسلام ماهی مبارک است. در.
تاریخ دقیق شروع ماه رمضان در سال 1395 - پرشینی ها
www.persianiha.com › سبک زندگی
۲۳ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. - تاریخ دقیق شروع ماه رمضان در سال 1395 تاریخ ماه رمضان 1395 تاریخ شروع آغاز ماه مبارک رمضان 1395 زمان شروع ماه رمضان 95 تاریخ اول ماه رمضان 1395 ...
تاریخ دقیق شمسی شروع ماه رمضان 95
www.scriptux.ir/article/تاریخ_دقیق_شمسی_شروع_ماه_رمضان_95.html
تاریخ دقیق شروع و پایان ماه رمضان 95 – 2016 چه روزی … تاریخ دقیق شروع و پایان ماه رمضان 95 – 2016 چه روزی … جستجو. تاریخ دقیق شروع و پایان ماه رمضان 95 ...
تاریخ دقیق شمسی شروع ماه رمضان 95 - متن آهنگ
www.mod.text-ahang.ir/mod/1572/تاریخ-دقیق-شمسی-شروع-ماه-رمضان-95.html
تاریخ دقیق شمسی شروع ماه رمضان 95 - بلاگ ریدر blogreader.ir/.../تاریخ+دقیق+شمسی+شروع+ماه+رمضان... Translate this page list ۳. ۱۸۵۱ بار دیده شده. tg:resolve۴.
ماه رمضان 95 کی شروع میشه | نوروز 95 | سال 95 | هفت سین 95 | ...
www.nowruz95.ir/tag/ماه-رمضان-95-کی-شروع-میشه
برچسب ها : 18 خردادماه 1395 3شنبه 18 خرداد 95 اولین روز ماه رمضان 95 پیشواز ماه رمضان 95 تاریخ دقیق شروع رمضان 95 تاریخ رمضان خرداد 95 حلول ماه رمضان 95 روز ...
تاریخ شروع ماه رمضان 95 | رمضان 95 | محرم 95 | نوروز 96 | ...
www.yeknet.ir/tag/تاریخ-شروع-ماه-رمضان-95
یک نت شروع ماه رمضان 1395 – 2016 چه روزی است؟شروع یا روز اول ماه مبارک رمضان سال 1438 قمری برابر با روز خرداد 1395 خورشیدی و مصادف 2016 میلادی میباشد.
تاريخ شروع ماه رمضان ١٣٩٥ - سوسنی
www.susani.ir/تاريخ-شروع-ماه-رمضان-١٣٩٥/
شروع یا روز اول ماه مبارک رمضان سال ۱۴۳۸ قمری برابر با روز ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ خورشیدی ... نتيجه انتخابات مجلس در بوشهر، گناوه و دیلم مشخص شد · سریال های نوروز 95 ...
تاریخ دقیق شمسی شروع ماه رمضان 95 - بلاگ, بلاگ ریدر, ...
blogreader.ir/search/تاریخ+دقیق+شمسی+شروع+ماه+رمضان+95
در این بسته خبری اوقات شرعی ماه مبارک رمضان برای تمامی مراکز استان‌های کشور را آماده کرده‌ایم. به گزارش مناسبتی گروه وب‌گردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اوقات شرعی ...زمان و تاریخ شروع ماه رمضان 95 – 1395 چه روزی است ؟ | ...
jadide.ir/زمان-و-تاریخ-شروع-ماه-رمضان-95-1395-چه-روزی-اس/
تاریخ شروع ماه رمضان ۹۵ چه روزی است, ماه رمضان ۹۵ چه روزی است, ماه رمضان ۹۵ از چه روزی شروع می شود, تاریخ آغاز ماه رمضان ۹۵. سه شنبه ۱۸ خرداد ۹۵ مصادف با اول ماه مبارک ...
رمضان | زمان آغاز ماه “رمضان” 1395 - نمناک
namnak.com/31641-ماه-رمضان-95.html
۸ ساعت پیش - اخبار > جامعه > ماه “رمضان” 95 کی شروع می شود و چند روز است؟ ... تاریخ شروع ماه رمضان 1395. حجت الاسلام ... موحدی نژاد ، رمضان 95 ، آغاز رمضان 95.
ماه “رمضان” 95 کی شروع می شود و چند روز است؟ ( boof1 ) :: بوف ...
boof1.blog.ir/.../Month%20%22Ramadan%22%2095%20Who%20starts%20a%20few...
۵ ساعت پیش - ماه “ رمضان ” 95 کی شروع می شود و چند روز است؟ رمضان, زمان آغاز ماه رمضان 1395, تاریخ شروع ماه رمضان 1395 عضو ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری ...
زمان پخش و تاریخ شروع برنامه ماه عسل احسان علیخانی در ماه ...
downloadramadan95.blog.ir/.../زمان-پخش-و-تاریخ-شروع-برنامه-ماه-عسل-احسان-علیخا...
۱۷ ساعت پیش - زمان شروع برنامه ماه عسل در ماه رمضان 95,ساعت شروع برنامه ماه عسل,جزئیات برنامه ماه عسل رمضان 95,تاریخ پخش قسمت اول برنامه ماه عسل رمضان 95, ماه ...
تاريخ شروع ماه رمضان 95
zigzag333.rozblog.com/post/392
تاريخ شروع ماه رمضان 95 101 . ماه رمضان 95 - 2016 چه روزی شروع می شود؟ - iranbanou.comwww.iranbanou.com/.../187880-ماه-رمضان-95-2016-چه-روزی-شروع-می-شود؟
شروع ماه رمضان | نوروز 95 | یارانه 95 | سال 95 | تقویم 95 | رنگ ...
noruz95.ir/tag/شروع-ماه-رمضان/
حفظ زیبایی و سلامت پوست در سفرهای نوروز ۹۵ حفظ زیبایی و سلامت پوست در نوروز ۹۵ حفظ زیبایی و سلامت پوست در نوروز ۹۵ نوروز ۹۵ : یکی از آداب و رسوم ما ...
شروع ماه رمضان 95 چه روزی است؟ | نوروز 95
www.downloadmovie2016.ir/2016/05/26/شروع-ماه-رمضان-95-چه-روزی-است؟/
۶ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - تاریخ دقیق شروع و پایان ماه رمضان 95 – 2016 چه روزی است؟ … شروع یا روز اول ماه مبارکرمضان سال 1437 قمری برابر با روز سه شنبه 18 خرداد 1395 …
زمان و تاریخ شروع برنامه ماه عسل احسان علیخانی در ماه رمضان ...
wikipedia.nasrblog.com/زمان-و-تاریخ-شروع-برنامه-ماه-عسل-احسان-علیخانی-در-ماه-رم...
۱ روز پیش - برچسب ها:زمان شروع برنامه ماه عسل در ماه رمضان 95,ساعت شروع برنامه ماه عسل,جزئیات برنامه ماه عسل رمضان 95,تاریخ پخش قسمت اول برنامه ماه عسل ...
شروع ماه رمضان در سال ..95
avayemelal.ir/+شروع+ماه+رمضان+در+سال+..94.
تاریخ دقیق شروع و پایان ماه رمضان 95 – 2016 چه روزی … سریالهای ماه رمضان 95 + تصاویر برچسب ها - ماه رمضان - asriran.com تاریخ شروع ماه رمضان 95 - kamelina.ir ماه ...
شروع ماه رجب 95
avayemelal.ir/شروع+ماه+رجب+95
شروع ماه رمضان 95 چه روزی است؟ | نوروز 95 تاریخ دقیق شروع و پایان ماه رمضان 95 – 2016 چه روزی … تاریخ شروع ماه رجب 95 - zibache.ir رمضان 95 | رمضان 1395 | رمضان ...جزئیات و زمان شروع برنامه ماه عسل در ماه رمضان 95 | دانلود با ...
fun.iranoo.ir/2016/06/03/جزئیات-و-زمان-شروع-برنامه-ماه-عسل-در-ماه/
۱ روز پیش - زمان و ساعت شروع برنامه ماه عسل احسان علیخانی در ماه رمضان 95 | جزئیات. آرش ظلی پور یکی از اعضای اصلی تیم تولید و برنامه ریز «ماه عسل» درباره ...
تاریخ دقیق شروع ماه رمضان 95 و روز عید فطر - Delkhoshi.com
www.delkhoshi.com › art
۵ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - شروع ماه رمضان 95 چه روزی است، پایان ماه رمضان 95چه روزی است، روز عید فطر ماه رمضان سال 95 چه روزی است، تقویم دقیق ماه مبارک رمضان 95.
زمان پخش و تاریخ شروع برنامه ماه عسل احسان علیخانی در ماه ...
downloadramadan95-blog.khabar95.ir/page-545974.html
زمان شروع برنامه ماه عسل در ماه رمضان 95,ساعت شروع برنامه ماه عسل,جزئیات برنامه ماه عسل رمضان 95,تاریخ پخش قسمت اول برنامه ماه عسل رمضان 95, ماه عسل در ماه رمضان 95 ...
امتحانات خرداد 95 بخاطر ماه رمضان از کی شروع میشود
khabarduni.ir/search/?q=امتحانات+خرداد+95+بخاطر+ماه+رمضان+از+کی+شروع...
۳ روز پیش - امتحانات خرداد 95 بخاطر ماه رمضان از کی شروع میشود ... مطلوب امتحانات نهایی، تاریخ شروع امتحانات نهایی سال سوم متوسطه از ۲۵ اردیبهشت ماه ۹۵ است.
تاریخ دقیق شروع و پایان ماه رمضان 95 چه روزی است؟ - کلبه نیوز
www.kolbenews.ir/post/.../تاریخ-دقیق-شروع-و-پایان-ماه-رمضان-95-چه-روزی-است.htm...
تاریخ دقیق شروع ماه رمضان 95 , ماه رمضان 95 چه روز و تاریخی است؟, ماه رمضان 95 از کی شروع میشه؟,تاریخ شروع و پایان ماه رمضان 95 ,ماه رمضان 95, رمضان…
زمان شروع برنامه ماه عسل در ماه رمضان 95 - اترین موزیک
atrinmusic.ir/2016/06/جزئیات-زمان-شروع-برنامه-ماه-عسل-ماه/
۱ روز پیش - ساعت شروع برنامه ماه عسل,جزئیات برنامه ماه عسل رمضان ۹۵,تاریخ پخش قسمت اول برنامه ماه عسل رمضان ۹۵, ماه عسل در ماه رمضان ۹۵ چه ساعتی پخش میشه؟
تاريخ دقيق آغاز ماه مبارک رمضان 94 - اس ام اس , مدل ,تقویم 95 , ...
www.dailysun.ir/the-exact-date-of-the-beginning-of-ramadan-94.html
تاريخ دقيق آغاز ماه مبارک رمضان 94 | The exact date of the beginning of Ramadan 94.
آی الکسا | توسعه دهنده تاریخ دقیق شروع و پایان ماه رمضان 95 ...
newdownload1395-rzb.i-alexa.ir/page-2750.html
رمضان ,تاریخ ,روزی ,دقیق ,است؟ ,page ,تاریخ دقیق ,دقیق شروع ,روزی است؟ ,translate this ,this page ,کدوم تاریخه تاریخ ,1395 تاریخ رمضان ,رمضان 1395، تاریخ ...
روز اول ماه رمضان 95 برابر با چه تاريخي است. | ويکي‌پديا، ...
www.fa-wikipedia.ir/g.aspx?q=روز_اول_ماه_رمضان_95_برابر_با...تاريخي...
تاریخ انتشار: 1394/3/28 - 0:36 شروع ماه رمضان 95,ماه رمضان 95,رمضان چیست,روایت ماه ... شروع یا روز اول ماه مبارک رمضان سال 1437 قمری برابر با روز خرداد 1395 .
ماه رمضان 1395 - بیتوته
www.beytoote.com/art/decorum/ramadan3-ramadan.html
ماه رمضان 1395 ماه رمضان 95,شروع ماه رمضان 1395 ماه رمضان تاریخ شروع ماه رمضان 1395,آغاز ماه رمضان 95,فضیلت ماه رمضان,اعمال مستحبی ماه رمضان,مناسبتهای ملی ...sargarmia - Tele-Wall - سرویس اشتراک تلگرام
tele-wall.com/telegram/channels/view/sargarmia
تاریخ شروع ماه مبارک رمضان در ده سال آینده و چند نکته جالب 1395/3/18 1396/3/6 1397/2/ ... سال 1402 دو ماه رمضان داریم مثل امسال که دو روز زن خواهیم داشت ➖ در سال 1401، بعد از 13 .... 2016-04-05 09:29:34. میگن 95% زشتا گوشیو با دست راست میگیرن
جزئیات و زمان شروع برنامه ماه عسل در ماه رمضان 95
dolfan.rzb.ar7.ir/post485981.html
زمان و ساعت شروع برنامه ماه عسل احسان علیخانی در ماه رمضان 95 | جزئیات . آرش ظلی پور یکی از اعضای اصلی تیم تولید و برنامه ریز «ماه عسل» درباره جزئیات این برنامه ...
پیزاکس بلاگ | جزئیات و زمان شروع برنامه ماه عسل در ماه رمضان ...
kolbenews.pizaxblog.ir/page-88325.html
زمان و ساعت شروع برنامه ماه عسل احسان علیخانی در ماه رمضان 95 | جزئیات. آرش ظلی پور یکی از اعضای اصلی تیم تولید و برنامه ریز «ماه عسل» درباره جزئیات این برنامه ...
تاریخ دقیق شروع و پایان ماه رمضان 95 چه روزی است؟ | شیک ...
newdownload1395.shiektarinha.ir/page-3048.html
تاریخ دقیق شروع و پایان ماه رمضان 95 چه روزی است؟ ... ی موهبت و الطاف بی کران خود بر ما منت نهاد تا دگرباره بتوانیم این ماه پر برکت و پر فضیلت را درک نماییم؛.
ماه رمضان 95 چه روزی است؟ + تاریخ شروع ماه مبارک رمضان چندمه ...
ramazan95.blogsky.com/.../ماه-رمضان-95-چه-روزی-است؟-تاریخ-شروع-ماه-مبارک-رمضان...
۶ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - ماه رمضان 95 چه روزی است؟ + تاریخ شروع ماه مبارک رمضان چندمه تیر 1395 هست؟ شروع یا روز اول ماه مبارک رمضان سال 1437 قمری برابر با روز جمعه 18 ...
تقویم سالیانه | ساعت و تقویم رسمی ایران
www.time.ir/fa/eventyear-تقویم-سالیانه
مناسبت های ماه : فروردین ... روز شادباش نویسی; ۶ فروردین زادروز آشو زرتشت، اَبَراِنسان بزرگ تاریخ; ۸ فروردین روز جهانی تئاتر [ 27 March ]; ۱۰ فروردین جشن آبانگاه ...
تاریخ دقیق شروع و پایان ماه رمضان 95 – 2016 چه روزی است - ...
www.falkadeh.ir/تاریخ-دقیق-شروع-و-پایان-ماه-رمضان-سال-95-2016-چه-روزی-است.html
به گزارش پرتال فالکده شروع یا روز اول ماه مبارک رمضان سال 1437 قمری برابر با روز سه شنبه 18 خرداد 1395 خورشیدی و مصادف با 7 ژوئن 2016 میلادی میباشد. پایان یا ...
استیکر شروع ماه رمضان 95 - وب لاین
webline.avablog.ir/post/291/استیکر+شروع+ماه+رمضان+95
۶ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - 15 hours ago - خانه » تاریخ دقیق شروع و پایان ماه رمضان 95 چه روزی است؟ ... شروع یا روز اول ماه مبارک رمضان سال 1437 قمری برابر با روز جمعه 18 ...
تاریخ دقیق شروع و پایان ماه رمضان 95 – 2016 چه روزی است؟ | ...
www.kelkedanesh.com › اخبار › اخبار گوناگون
۳ روز پیش - برای ماه رمضان امسال خدا را بی نهایت شاکریم که از خزانه ی موهبت و الطاف بی کران خود بر ما منت نهاد تا دگرباره بتوانیم این ماه پر برکت و پر فضیلت ...
تاریخ دقیق شروع و پایان ماه رمضان 95 چه روزی است؟ - ساینا وب
newdownload1395-rzb.sainaweb.com/post463396.html
تاریخ دقیق شروع و پایان ماه رمضان 95 چه روزی است؟ ... شروع یا روز اول ماه مبارک رمضان سال 1437 قمری برابر با روز جمعه 18 خرداد 1395 خورشیدی و مصادف با ۷ ژوئن ...
تاریخ دقیق ماه رمضان 95 : newsfun
newsfun.mizbanblog.com/post/65
Apr 11, 2016 - تاریخ دقیق شروع ماه رمضان در سال 1395 تاریخ ماه رمضان 1395 تاریخ شروع آغاز ماه مبارک رمضان 1395زمان شروع ماه رمضان 95 تاریخ اول ماه رمضان 1395 .
تاریخ شروع ماه رمضان 95 - یاغی
www.yagi.ir/9719/تاریخ-شروع-ماه-رمضان-95/
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - مسیر شما:>>; مناسبتها در ایران و جهان; ماه رمضان ۹۵ – ۲۰۱۶ چه روزی شروع می شود؟ … شروع یا روز اول ماه مبارک رمضان سال ۱۴۳۷ قمری برابر با روز جمعه ۱۸ ...
زمان و ساعت شروع برنامه ماه عسل احسان علیخانی در ماه رمضان 95
75download.ir/زمان-و-ساعت-شروع-برنامه-ماه-عسل-احسان-علیخانی-در-ماه-رمضان-95.html
۷ ساعت پیش - زمان شروع برنامه ماه عسل در ماه رمضان 95, ساعت شروع برنامه ماه عسل,جزئیات برنامه ماه عسل رمضان 95,تاریخ پخش قسمت اول برنامه ماه عسل رمضان 95, ماه ...
جزئیات و زمان شروع برنامه ماه عسل در ماه رمضان 95 – amozesh
amozesh.me/جزئیات-و-زمان-شروع-برنامه-ماه-عسل-در-ماه/
۲۰ ساعت پیش - ۵ ساعت پیش – برچسب ها:زمان شروع برنامه ماه عسل در ماه رمضان ۹۵,ساعت شروع برنامه ماه عسل,جزئیات برنامه ماه عسل رمضان ۹۵,تاریخ پخش قسمت اول ...
تاریخ شروع ماه رمضان 95 – جدیدترنها 2016
photo95download2016.ir/tag/تاریخ-شروع-ماه-رمضان-95/
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - آخرین روز ماه رمضان ۹۵ اولین روز ماه رمضان ۹۵ تاریخ شروع ماه رمضان ۹۵ رمضان ۹۵ روز اول ماه رمضان ۹۵ روز اول ماه رمضان سال ۹۵ شروع ماه رمضان ۹۵ عکس ...
معرفی سریال های ماه رمضان 95 +عکس - مشرق
www.mashreghnews.ir/fa/news/571158/معرفی-سریال-های-ماه-رمضان-95-عکس
سریال در شب های ماه رمضان ۹۵ ساعت ۲۲ از شبکه اول سیما پخش خواهد شد. ... جواد افشار که سال ۹۴ را با تجربه پخش سریال کیمیا بلند ترین سریال تاریخ تلویزیون ... ماجرای سریال از آنجایی شروع می شود که ناصر یکی از پسران حاج کاظم مورد اغفال دشمنان ...
تاریخ شروع ماه محرم سال 95 - تک موج
www.takmoj.com/tag/تاریخ-شروع-ماه-محرم-سال-95
برچسب:آغاز ماه محرم 95, اس ام اس شروع ماه محرم 95, تاريخ شروع ماه محرم 95, تاريخ ... عكس ماه رمضان براي دسكتاپ, والپيپر ديدني با موضوع ماه مبارك رمضان, والپيپر ماه ...
تاریخ شروع ماه رمضان 95
iranjavan.org/تاریخ-شروع-ماه-رمضان-95/
۲ روز پیش - مسیر شما:>>; مناسبتها در ایران و جهان; ماه رمضان ۹۵ – ۲۰۱۶ چه روزی شروع می شود؟ … شروع یا روز اول ماه مبارک رمضان سال ۱۴۳۷ قمری برابر با روز سه ...
تاریخ شروع ماه رمضان 95
90sport-bsk.vicblog.ir/post/30114/تاریخ-شروع-ماه-رمضان-95
شروع+ماه+رمضان+1395...Translate this pageشروع ماه رمضان 1395 – 2016 چه روزی است؟ تاریخ انتشار: 1394/3/28 - 0:36 شروع ماه رمضان 95,ماه رمضان 95,رمضان چیست ...
ساعت پخش و اسامی سریال های ماه رمضان 95 + عکس ها
www.amazing.ir/1394/09/26/serial-pumice-ramadan/
زمان پخش و اسامی سریال های ماه رمضان 95 عکس زمان پخش سریال علی البدل سریال ... قصه ی سریال از آنجایی شروع می شود که ناصر یکی از پسران حاج کاظم مورد اغفال ...

مرگ 4 شالیزار مازندرانی به دلیل بیماری ناشناخته و نادر صحت دارد؟

بازدید : 305 سه شنبه 28 ارديبهشت 1395 : 20:5 نظرات ()

مرگ 4 شالیزار مازندرانی به دلیل بیماری ناشناخته ,

ماجرای مرگ 4 شالیزار مازندرانی ؟ ,مرگ 4 شالیزار مازندرانی به دلیل بیماری ناشناخته و نادر,

ماجرای شیوع بیماری ناشناخته و نادر در مازندران,جزئیات خبر مرگ 4 شالیزار مازندرانی ,

 بیماری ناشناخته و نادر درد بی درمان در مازندران,مرگ 4 مازندرانی به دلیل بیماری ناشناخته,

مرگ مازندرانی به دلیل بیماری ناشناخته شایعه تا واقعیت,مازندران , بیماری  ,

مرگ 4 شالیزار مازندرانی به دلیل بیماری ناشناخته و نادر صحت دارد؟

 خبر مرگ چهار شالیکار مازندرانی بر اثر ابتلا به یک بیماری ناشناخته امروز در حالی در فضای مجازی منتشر شد که معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری با تکذیب این خبر گفت: بر اساس شواهد بالینی، تاکنون فقط یک کشاورز 67 ساله بابلسری آن هم به علت بیماری تب شالیزار فوت کرده است که نتایج قطعی علت مرگ با جوابیه آزمایش از تهران به زودی اعلام می شود.

دکتر اعرابی افزود: این فرد نیز در صورت مراجعه زود هنگام  به مراکز بهداشتی درمان می شد.

وی با بیان اینکه از اردیبهشت و با آغاز فصل نشاء تا پایان برداشت برنج این بیماری در استان های شمالی شایع است گفت: ببسیاری از کشاورزان برهنه به شالیزار می روند که به دلیل وجود جراحات یا زخم، انگل ناقل این بیماری به آنها منتقل می شود

 

وی افزود: تب، سرفه خشک، سردرد، دردعضلانی، تهوع و استفراغ، صدای غیر طبیعی ریه، کمر درد، درد استخوانی ، التهاب چشم ، بزرگ شدن غدد لنفاوی و سفتی ماهیچه از علائم شایع بیماری تب شالیزار است.

 

وی به کشاورزان توصیه کرد در حین کار از چکمه و دستکش استفاده کنند و با مشاهده علائم بیماری به پزشک مراجعه کنند.

 

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: کشاورزان، دامداران، کارگران کشتارگاه، کارگران فاضلاب بیشتر از سایر افراد در معرض این بیماری قرار دارند.

تب شالیزار یا لپتو سپیروز یک بیماری باکتریایی است که از طریق نوعی انگل فنری شکل در آب از طریق پوست خراشیده، چشم و غشاهای مخاطی بویژه در فصل بهار و تابستان وارد بدن می شود و یک بیماری مشترک بین انسان و دام است.

 

با توجه به اینکه در استان های شمالی کشاورزان در شالیزارها با پاهای برهنه کار می کنند و گاهی گل و لای زمین شالیزاری تمام سر و صورت آنان را فرا می گیرد و بیماری لپتو سپیروز هم بیشترین قربانی را از میان این دسته از کشاورزان می گیرد ، این بیماری به تب شالیزار معروف شده است .

منبع:باشگاه خبرنگاران

ماجرای به کما رفتن الینا 6 ساله پس از عمل جراحی لوزه در گرگان+ فیلم و عکس

بازدید : 408 چهارشنبه 22 ارديبهشت 1395 : 19:25 نظرات ()

ماجرای به کما رفتن الینا 6 ساله پس از عمل جراحی لوزه در گرگان,

ماجرای به کما رفتن الینا 6 بیمارستان در گرگان,فیلم درباره به کما رفتن الینا پس از عمل جراحی لوزه ,

عکس ماجرای به کما رفتن الینا پس از عمل جراحی لوزه در گرگان,ماجرای به کما رفتن الینا ,

جزئیات ماجرای به کما رفتن الینا پس از جراحی لوزه,ماجرای به کما رفتن بعد از عمل جراحی لوزه در گرگان,

ماجرای الینا,الینا در کما,جزئیات و عکس های ماجرای الینا 6 ساله,واکنش مسئولین به ماجرای الینا 6 ساله,خبر به کما رفتن الینا بعد از عمل لوزه,صحت خبر الینا 6 ساله,فیلم الینا 6 ساله,

ماجرای به کما رفتن الینا 6 ساله پس از عمل جراحی لوزه در گرگان+ فیلم و عکس

الینا دختر شش ساله ای برای جراحی لوزه، به بیمارستان طالقانی گرگان مراجعه می کند اما بعد از جراحی به کما می رود.

پدر الینا گفت:پس از مراجعه به بیمارستان پزشک معالج اذعان داشت که دختر من هیچ مشکلی ندارد و با یک جراحی یک ساعته وی درمان خواهد شد.

 

وی ادامه داد تمام آزمایش های اولیه انجام شد و نتیجه حاکی از آن بود که دختر من هیچ مشکلی ندارد و پزشکان به ما اطمینان دادند که بدون مشکل فرزند شما درمان خواهد شد.

 

اما بعد از عمل الینا والدین وی با سینه ورم کرده دختر کوچکشان مواجه شدند که از شدت درد بی تابی می کرد.

 

مادر وی در ادامه صحبت های پدر افزود:دست و قفسه سینه دخترم مثل باد کنک باد کرده بود و مرتب فریاد می زد "قلبم می سوزد."

 

پدر الینا گفت:متخصصان پس از مشاهده شرایط بحرانی دخترم مدعی شدند  که به دلیل نرسیدن خون به مغز کودک دچار عارضه ایست قلبی و پس از آن به کما رفته است.

 

برای اطلاع از بعد دیگر ماجرا چرایی این حادثه را از معاون دانشگاه علوم پزشکی گرگان جویا شدیم.هر چند پاسخگویی مسوولین دانشگاه علوم پزشکی گلستان به ما که تنها به دنبال حقیقت ماجرا هستیم روند کندی دارد.

پاسخ مسوولین دانشگاه علوم پزشکی گرگان:

دکتر سیدمحمد حسینی معاون درمان درباره حادثه بیمارستان طالقانی گرگان و"الینا "شش ساله‌ گفت: این دختر شش ساله پس از عمل لوزه، دچار عارضه شده در بررسی های اولیه می تواند بر اثر عمل جراحی و یا بیهوشی اتفاق بیافید و بعد از آن دچار "هیپوکسی مغزی" و عارضه مغزی که الان در کما بسر می رود.

 

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان گفت: در حقیقت هم تیم حراست و هم تیم بازرسی بیمارستان تحقیقات خود را به منظور پیگیری و برسی این پروند آغاز کرده است تا در صورت اشتباه پزشکی یا قصور در انجام  وظیفه با عاملین آن برخورد قطعی صورت خواهد گرفت.

دکتر پرهیز رییس بیمارستان علوم پزشکی گلستان در این خصوص گفت:بیمارستان و مسوولین در حال پیگیری موضوع هستندکه علت بروز این حادثه چه بوده است.

 

وی افزود: در جریان عمل جراحی در بعضی مواقع ناخواسته عوارضی پیش می آید.به هر حال ما با تیم پزشکی در حال بررسی این موضوع هستیم که علت این حادثه مشخص شود

حادثه تلخی که برای الینا اتفاق افتاده همه ما را متاثر کرد،اما باید منتظر بمانیم تا مراجع قضایی و پزشکی قانونی چه تصمیمی خواهند گرفت.

دانلود فیلم

منبع:باشگاه خبرنگاران

ماجرای قتل پسر چمستانی در خانه زن تهرانی به دست شوهر وی+عکس

بازدید : 758 پنجشنبه 26 فروردين 1395 : 19:54 نظرات ()

ماجرای قتل پسر چمستانی در منزل یک زن تهرانی به دست شوهرش,

جزئیات ماجرای قتل پسر چمستانی در خانه زن تهرانی,

قتل پسر چمستانی بدست شوهر زن تهرانی,ماجرای کشته شدن پسر چمستانی بدست شوهر زن تهرانی,

قتل پسر چمستانی بدست شوهر دختر تهرانی,کشته شدن پسر چمستانی توسط شوهر,

قتل پسر چمستانی بخاطر رفتن به خانه زن شوهردار,کشتن جوان چمستاني توسط شوهر زن,ماجرای قتل پسر چمستانی توسط همسر تهرانی,ماجرای خیانت پسر چمستانی و دختر تهرانی,گزارش قتل پسر چمستانی به دست همسر زن,قتل پسر چمستانی به خاطر تجاوز,خبر قتل پسر چمستانی به دست شوهر زن تهرانی,گزارش قتل پسر چمستانی به دست همسر زن,حادثه قتل پسر چمستان توسط شوهر,

ماجرای خیانت پسر چمستانی, قتل    ,  چمستان,   زن  ,  تهران,خیانت

ماجرای قتل پسر چمستانی در خانه زن تهرانی به دست شوهر وی شایعه بوده و عکس ها متعلق به پرونده های دیگری است.

از چندی پیش عکس ها ی هولناکی از جسد یک مرد جوان و صورت زخمی  و چاقو خورده زنی در تلگرام انتشار یافته و نوشته شده است که مقتول جوانی چمستانی است که با زنی تهرانی رابطه پنهانی داشته و وقتی درخانه وی بوده ، شوهر این زن سر رسیده و او را به طرز فجیعی کشته و زمانیکه می خواست همسرش را هم بکشد همسایه ها سر رسیده و وی را با صورتی چاقو خورده نجات داده اند.

بررسی های خبرنگار رکنا نشان می دهد که عکس جسد مقتول متعلق به پسر جوانی است که در شرق تهران و در دعوای خیابانی به قتل رسیده است.

در این جنایت مقتول در حال مکالمه با تلفن همراه بوده که با عصبانیت به شخصی که آنسوی خط بود ناسزاگویی می کرده و پس از اعتراض یک رهگذر بین آنها درگیری رخ داده و در این بین یک کارگر لبنیاتی از مغازه خارج شده و در هواخواهی  از دوستش با چاقو ضربه ای به گلوی پسر جوان که هنوز هم در حال مکالمه با موبایلش بود زده و وی را به قتل می رساند.تحقیقات خبرنگار رکنا در زمینه عکس های زن صورت زخمی به جایی نرسیده اما به نظر می رسد پرونده این زن اختلافات خانوادگی بوده باشد و گروهی با سواستفاده از عکس های مقتول و در اختیار داشتن عکس های این زن  به شایعه سازی تلگرامی دست زده است./منبع:رکنا

مرگ خونین جوان چمستانی در خانه زن تهرانی شایعه ... - رکنا
www.rokna.ir/.../مرگ-خونین-جوان-چمستانی-در-خانه-زن-تهرانی-شایعه-تل...
۱ روز پیش - رکنا: انتشار ماجرای قتل پسر چمستانی در خانه زن تهرانی به دست شوهر وی شایعه بوده و عکس ها متعلق به پرونده های دیگری است.
تصاویر برای ماجرای قتل پسر چمستانی در خانه زن تهرانی به دست شوهر وی+عکسگزارش تصاویر
نتیجه تصویری برای ماجرای قتل پسر چمستانی در خانه زن تهرانی به دست شوهر وی+عکس
1 روز پیش
نتیجه تصویری برای ماجرای قتل پسر چمستانی در خانه زن تهرانی به دست شوهر وی+عکس
نتیجه تصویری برای ماجرای قتل پسر چمستانی در خانه زن تهرانی به دست شوهر وی+عکس
نتیجه تصویری برای ماجرای قتل پسر چمستانی در خانه زن تهرانی به دست شوهر وی+عکس
تصاویر بیشتر برای ماجرای قتل پسر چمستانی در خانه زن تهرانی به دست شوهر وی+عکس
ماجرای قتل پسر چمستانی در خانه زن تهرانی به دست شوهر وی+ ...
jibooti.rozblog.com/.../ماجرای-قتل-پسر-چمستانی-در-خانه-زن-تهرانی-به-...
۳ ساعت پیش - ماجرای قتل پسر چمستانی در خانه زن تهرانی به دست شوهر وی شایعه بوده و عکس ها ... از چندی پیش عکس ها ی هولناکی از جسد یک مرد جوان و صورت زخمی و ...
ماجرای قتل پسر چمستانی در خانه زن تهرانی به دست شوهر وی عکس
vip35.ir/.../ماجرای+قتل+پسر+چمستانی+در+خانه+زن+تهرانی+به+دست+ش...
ماجراي قتل پسر چمستاني در منزل یک زن تهراني به دست شوهرش, جزئیات ماجراي قتل پسر چمستاني در خانه زن تهراني, قتل پسر چمستاني بدست شوهر زن تهراني,ماجراي ...
ماجرانی قتل پسر چمستانی - خبر روز
www.khabareruz.ir/search/?q=ماجرانی+قتل+پسر+چمستانی
۵ ساعت پیش - رکنا: انتشار ماجرای قتل پسر چمستانی در خانه زن تهرانی به دست شوهر وی شایعه بوده و عکس ها ... شایعه بریدن گلوی زن توسط شوهرش بخاطر دوستی با ...
ماجرای کشته شدن پسر چمستانی بدست شوهر زن تهرانی - خبر روز
www.khabareruz.ir/search/?...ماجرای...پسر+چمستانی+بدست+شوهر+زن+...
ماجرای کشته شدن پسر چمستانی بدست شوهر زن تهرانی ... گرفتن رفتارهای وی ، بالاخره وی مچ شوهرش را حین رابطه با خدمتکار خانه گرفت و توانست ازین ... + عکس. رکنا: شوهر یک خانم دکتر در فلوریدا به جرم قتل این زن با اجیر کردن 2 آدمکش بازداشت شد.
سربریدن پسر چمستانی - تفریحی
tafrihy.net/note/view/70216-سربریدن+پسر+چمستانی
۷ ساعت پیش - کنا: انتشار ماجرای قتل پسر چمستانی در خانه زن تهرانی به دست شوهر وی شایعه بوده و عکس ها متعلق به پرونده های دیگری است کشتن پدر بعد از ...
قتل پسر چمستانی بدست شوهر زن تهرانی - خبر ایرونی
iruni.ir/search/?q=قتل+پسر+چمستانی+بدست+شوهر+زن+تهرانی
قتل پسر چمستانی بدست شوهر زن تهرانی. حوادث/ قتل کودک ... شوهر وي پس از شنيدن اين موضوع خشمگين شد و آن کودک را به قتل رساند. ... هدیه تهراني بازیگر 43 ساله کشورمان عکس جدیدی از خودش را در صفحه فیسبوک اش منتشر کرده است. ... 29 راهکار کوتاه براي بدست آوردن دل شوهر ... حامد تهراني ، ماجرای شهردار شدن حامد تهراني خواننده پاپ.
مرگ خونین جوان چمستانی در خانه زن تهرانی شایعه تلگرامی ...
newsfile.ir/.../مرگ+خونین+جوان+چمستانی+در+خانه+زن+تهرانی+شایعه++ت...
تماشاگر - 5 ساعت پیش; مرگ خونین جوان چمستانی در خانه زن تهرانی شایعه تلگرامی است عکس رکنا: انتشار ماجرای قتل پسر چمستانی در خانه زن تهرانی به دست شوهر وی ...
شایعه بریدن گلوی زن توسط شوهرش بخاطر دوستی با پسر - ...
khabar.parsijoo.ir/.../showpost?pid...گلوی+زن...شوهرش...پسر...
۱۲ ساعت پیش - به گزارش سرویس حوادث جام نیوز از چندی پیش عکس ها ی هولناکی از جسد یک مرد ... انتشار ماجرای قتل پسر چمستانی در خانه زن تهرانی به دست شوهر وی ...قتل پدرخوانده توسط دختر و داماد بی رحم - پرشین وی
www.persianv.com/hadese/295175.php
۶ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - زن جوانی که با همدستی شوهرش، پدرخوانده خود را در تهران به قتل رسانده و جسدش را ... از 30 ماه آتوسا و همسرش در ویلایی در منطقه چمستان شناسایی و دستگیر شدند. ... عصر حدود ساعت 6 بود که به خانه آمدم که پدرم با پیچ گوشتی به سمتم حمله ور شد و با دست .... خبر و عکس جدید از ماجرای پرت شدن یک دختر در تبریز از طبقه دهم.
شایعه بریدن گلوی زن توسط شوهرش بخاطر دوستی با پسر !! - ...
www.forum.persianfal.com › سایر › اخبار › اخبار حوادث
انتشار ماجرای قتل پسر چمستانی در خانه زن تهرانی به دست شوهر وی شایعه بوده و عکس ها م.
اخبار حوادث - جدیدترین و آخرین اخبار حوادث - شهرخبر
www.shahrekhabar.com/اخبار-حوادث
خسارت سیل به دهها شهر و روستا- ستاد بحران به ریاست معاون اول رئیس جمهوری ... تخلیه اضطراری ۶ روستا به دلیل وقوع سیل در نهاوند/ امدادرسانی به ۱۲۳۰ حادثه دیدهتخلیه اضطراری ۶ روستا به ... مرگ موتورسوار در يك تصادف در تهران ... پسر فداکار، دختر نوجوان را نجات داد و غرق شد +عکسجسد پسر ۲۱ ساله که با به خطر انداختن جان خود در رودخانه ...
قتل زن زیرابی بدست نامزدش/ دستگیری قاتل
www.mazaninews.ir/index.php/.../k2/.../10644-2015-10-07-05-41-23
۱۵ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - زن جوانی در شهر زیراب سوادکوه در خیابان با ضربات چاقوی نامزدش به قتل رسید. ... نامزش را داشت که پسر جوان در خیابان با زدن ضربات چاقو به نامزد و مادر نامزدش ... تلاش پزشکان برای نجات زن جوان نتیجه نداد ولی تلاش ها برای نجات مادر وی ادامه دارد. ... تکمیلی 2 : به نقل یک منبع آگاه ، قاتل در شهر تهران ، جلوی منزل خواهرش ...
فجیعترین، عجیب ترین و بی رحمانه ترین قتل های دهه 90 در ...
www.vareshnews.ir/detail/News/7972
۱۴ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - پسر قاتل دو روز بعد با مراجعه به محل رها کردن جسد پدرش، جنازه وی را با ... هنوز ردی از عامل قتل ۲ زن جوان در قزوین به دست نیامده بود که کارآگاهان پلیس ... برادر زنش را در اتاق خواب خانه ویلایی پدرش در چمستان نور دفن کرد. ... همسر مقتوله تنها شاهد ماجرا بود.شوهر فرد به قتل رسيده به ماموران گفت:دو نفر نقاب دار نیمه شب وارد ...
شایعه بریدن گلوی زن توسط شوهرش بخاطر دوستی با پسر
zangekhabar.com/?p=150282
۱۰ ساعت پیش - ماجرای جالب خارپشتها در اینستاگرام بازیگر معروف +عکس ... انتشار ماجرای قتل پسر چمستانی در خانه زن تهرانی به دست شوهر وی شایعه بوده و عکس ها ...
جنجال سربریدن زنی در جنگل های مازندران پس از تجاوز! (عکس) - ...
www.irannaz.com/separate-controversy-over-women-in-the-forests-of-m...
یک روز بهاری بود و خدیجه رمضانی از میاندرود عازم ساری شده بود تا به به دندانپزشکی رود، اما ... خانه خدیجه می شود، در خانه پدری خدیجه همه با چشمانی قرمز و پر از اشک به استقبال ما می آیند و مادرش که در بهت از دست دادن فرزندش سیاه پوش است، با پیشانی ... جنجال جدا کردن سر زنی در جنگل های مازندران پس از آزارجنسی ! (عکس). ماجرای قتل خدیجه.
- اجتماعی - حرف راست - شبکه نیوز
www.harferast.ir/social/
میتوان گفت در سال 1394 برای نخستین بار در تحلیل های پلیس قتل های ناموسی از قتل های ... تاخیر 6 ساعته پرواز "زاکرس از شیراز به تهران + عکس ... حکم زنجانی و دو متهم دیگری که در پرونده نفتی با وی محاکمه شدند در دادگاه بدوی صادر شد ... فرستاده شد/ زن ٣١ساله ٤ روز پس از زایمان در یکی از بیمارستان‌های خصوصی جانش را از دست داد!
مرگ خونین جوان چمستانی در خانه زن تهرانی شایعه تلگرامی ...
www.rahefarda.com › اخبار حوادث
۱ روز پیش - رکنا: انتشار ماجرای قتل پسر چمستانی در خانه زن تهرانی به دست شوهر وی شایعه بوده و عکس ها متعلق به پرونده های دیگری است.
دختر24 ساله بدلیل فقر،پسر شد/ داماد جسد برادر زن را در خانه ...
www.khabaronline.ir/(X(1)S(wgth3wcnk4j3xjzuy3fghh3g))/detail/.../event...
۲۲ مرداد ۱۳۹۰ ه‍.ش. - وی گفت: کنجکاوی‌هایم کار دستم داد و همین باعث شد تا من هم شروع به مصرف مواد کردم. ... در ویلای پدرش، جسد را در این محل دفن کرده بود، ‌از سوی پلیس آگاهی تهران دستگیر شد. ... با به دست آمدن این اطلاعات ماموران که احتمال می‌دادند، داماد خانواده از .... دختر و پسر بعد از ناکامی در ازدواج/کلاهبرداری با ارسال 2پیامک/قتل شوهر با ...
۸
webgardy.ir/fa/services/section/75/8
پسر جوانی که هم‌پاتوقی‌اش را در خانه شیشه‌ای به قتل رسانده است به قصاص نفس - اعدام ... او را فریب داده و با به‌دست آوردن تصاویر خصوصی وی قصد اخاذی داشت، دستگیر شد. ... در پی درگذشت یک دانشجوی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران، مدیرکل حوزه ... زن جوان وقتی متوجه اختلاس شوهرش شد به دادگاه خانواده رفت و درخواست طلاق داد.
فیلم تجاوز پنج پسر به یک دختر - آخرین مطالب
bartarin-ketab.tehranblogs.ir/.../فیلم+تجاوز+پنج+پسر+به+یک+دختر.h...
نقشه کثیف برای تعرض به دختر جوان | تجاوز جنسی 4 پسر به دختر تهرانی. تجاوز به دختر ایرانی, ... تجاوز جنسی داعش به زنان و دختران ایزدی | دختر ۱۵ ساله ایزدی: داعش مرا به ۳ مرد فروخت ... +عکس دسته : اخبار حوادث تجاوز به دختر خردسال 6 ساله توسط مرد 41 ساله .... تجاوز منشی زن جوان به دلیل مقاومت در برابر تجاوز جنسی به قتل رسید
ظلم به زنان، ایده محبوب کارگردانان ایرانی | vipmode | وی آی ...
vipmode.ir › سینما › ظلم به زنان، ایده محبوب کارگردانان ایرانی
۲۶ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - سیمای زنان در سینمای ایران؛ شخصیت‌هایی تحت ظلم و ستم‌پذیر/ ظلم به زنان، ... مردانی که یک روز در قامت یک شوهر معتاد یا بی‌قید و بند و روز دیگر به عنوان .... عصبی پدر و برادرش، از خانه فرار می‌کند و با دوست پسرش به تهران می‌آیند. ... ماجرای پسر جوانی که برای به دست آوردن پول، دست به قتل دو پیرزن ثروتمند می‌زند.
ماه عسل در کنار جنازه برادر زن
www.fardanews.com/fa/news/158068/ماه-عسل-در-کنار-جنازه-برادر-زن
۲۲ مرداد ۱۳۹۰ ه‍.ش. - حسین برای فروش خودروی پرایدش از شهرستان به تهران آمد و آن را به ... وسوسه به‌دست آوردن این پول بهانه‌ای شد تا او را برای گشت و‌گذار به ... تازه داماد جنایتکار در اقدامی هولناک برادرزنش را به قتل رساند و جسدش را در ... وی گفت: برادرزنم حسین که پسر عمویم هم هست از چند روز پیش به طرز ... مدرن‌ترین خانه شناور +تصاویر.
عكس بزرگي نسترن درخانه دراتش - فان سیتی
f30t.ir/search/?q=عكس+بزرگي+نسترن+درخانه+دراتش
قتل دختر جوان چند ماه پیش جسد فاسد شده دختر جوانی که فاقد مدارک هویتی بود، ... مجید آغاز شد و سرانجام وی 26 اسفند دستگیر و به دادسرای امور جنایی تهران منتقل ... با حضور ماموران مشخص شد جسد متعلق به یک زن است اما به علت فاسد شدن جسد ... با به دست آمدن این سرنخ تحقیقات برای شناسایی پسر جوان به عنوان تنها سرنخ ماجرا آغاز شد.
[PDF]کیف قاپی از زنان، پشت چراغ قرمز
karoondaily.ir/1393/04/21/Files/PDF/13930421-3175-7-7.pdf
۲۱ تیر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - به نامایرج به دست آمد که ماموران با بهره گیری از منابع اطالعاتی ... جوان تهرانی به س ردخانه گفت: پس از طی مراحل قانونی از س وی ... م ساکن چمستان شهرستان نور که در 5 تیر ماه سالجاري در دو .... مته م به قتل در ی ک پرونده جنایي که. مقاب ل ..... بعد از اظهارات این زن، کارآگاهان جنایی اسلحه ای را در خانه پیدا کردند.
چرا دختر ها زود تر از پسر ها حرف می زنند - اخبار ایران و جهان
newsreaders.ir/search/?q=چرا+دختر+ها+زود+تر+از+پسر...زنند
پدر شیطان صفت به دختر 5 ساله‌اش هم رحم نکرد/ضرب و شتم تا سرحد مرگ بخاطر دفاع ... سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از واژگونی بنکر سیمان در ... ویژه قتل آغاز و اطلاعات به دست آمده حاکی از آن بود که دختر نوجوان با پسری آشنا شده و ... جوان و با استفاده از اثر انگشت وی، هویت دختر جوان به نام نسترن شناسایی شد.
[PDF]چماق سرزنش« شیشه عمر زن جوان را شکست - خراسان
khorasannews.com/Newspaper/PagePDF/2533
این جوان که تاکنون مورد شناسایی 2 مالباخته زن قرار گرفته است. در اطراف میدان ... وی افزود : تمامی نیروها اعم از نظامی. ، انتظامی ... منطقه ' اترجار ' در ' واز ' شرقی بخش چمستان آغاز ... در حضور قاضی ویژه قتل عمد لب به اعتراف گشود و ... چرا به پسرت گفتی به چوبدستی دست نزند؟ .... ماجرا تلفن همراه همسرم و خودم را برداشتم و به خانه پدرم.
اعتراف تلخ مرد ورزشکار به قتل پدر | اخبار شمال - اخبار ...
news.shomalgardi.com/fa/news/.../اعتراف-تلخ-مرد-ورزشکار-به-قتل-پد...
مرد ورزشکار که پدرش را در عصبانیتی آنی کشته است در آخرین دفاع به اعتراف تلخی ... وی افزود: از چندی پیش پدرم و عمه‌ام به خاطر ارثیه پدری‌شان با هم اختلاف داشتند و من ... ظهر وقتی به خانه برگشتم دیدم مردی با لباس خونین و چاقو به دست قصد خارج شدن از ... پیمان روز دوشنبه ۳۰ آذرماه سال جاری در تحقیقات مأموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران ...
قتل زن جوان تنها در مسیر خانه با ضربه بسیار سخت به سرش
saamusic.ir/.../قتل+زن+جوان+تنها+در+مسیر+خانه+با+ضربه+بسیار+سخ...
قتل زن جوان تنها در مسیر خانه با ضربه بسیار سخت به سرش ... پسری که به اتهام قتل مادری جوان در جنگل نکا به قصاص محکوم شده بود، روز ... با طولانی شدن غیبت زن جوان، خانواده‌اش با حضور در پلیس آگاهی ناپدید شدن وی را اطلاع دادند. در ادامه .... من پله های زیاد خانه شان را آمدم بالا به امید کمکشان و آن ها دست کشیدند و قهوه خونه را به من نشان دادند

مکالمات نامحدود از سر گرفته شد/ آموزش فعال سازی

بازدید : 162 چهارشنبه 25 فروردين 1395 : 11:48 نظرات ()

مکالمات نامحدود موبایلی از سر گرفته شد/ چگونگی استفاده از این امکان را یاد بگیرید

مکالمات نامحدود تلفن همراه که از چندی پیش به دستور رگولاتور متوقف شده بود، بار دیگر از سر گرفته شده است.
مکالمات نامحدود از سر گرفته شد/ آموزش فعال سازی مدتی است یکی از اپراتورهای تلفن همراه بار دیگر امکانی برای استفاده مشترکان از مکالمات نامحدود در نظر گرفته است. براین اساس مشترکان اپراتور اول یا شرکت ارتباطات سیار می‌توانند با شماره‌گیری #1000 * نسبت به فعال سازی این طرح اقدام کند.
 
در قالب این طرح که «مکالمه همراهی» نامیده شده مشترکان می‌توانند براساس کارکرد قبض خود با پرداخت مبلغی از مکالمه نامحدود برخوردار شوند به عبارتی دیگر براساس رقم قبض مشترک به او مبلغی پیشنهاد می‌شود تا به ازای پرداخت مبلغ آن این امکان ایجاد شود که مشترک از 720 دقیقه مکالمه درون شبکه‌ای رایگان (با تلفن ثابت و یا موبایل همراه اول) بهره‌مند شوند.
 
اما اجرای طرح مکالمات نامحدود به طور گسترده، به سال گذشته برمی‌گردد که اپراتورهای مختلف تلفن همراه با طرح‌های تشویقی مختلف امکانی در نظر گرفتند تا مشترکان با پرداخت مبلغی بتوانند مدتی مکالمه نامحدود درون‌ شبکه‌ای داشته باشند.
 
پس از زمانی نه چندان‌ طولانی این طرح از سوی سازمان تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی مورد بررسی قرار گرفت و دستور توقف آن صادر شد، چرا که به اعلام رگولاتور اجرای این طرح تاثیرات منفی متعددی بر کیفیت شبکه برجای گذاشته بود.
 
در ادامه این روند دفتر مطالعات ارتباطات و فناوریهای نوین مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی نیز به این موضوع واکنش نشان داده و اعلام کرد: طرح مکالمه نامحدود درون شبکه ای در سایر کشورهای جهان و در اکثر قریب به اتفاق اپراتورها اجرا می شود و از منظر رگولاتوری اقدامی موجه و کنشی رقابتی محسوب می شود.
 
اجرای چنین طرح هایی توسط اپراتورهای کشور به گفته کارشناسان منافع فراوانی برای ذینفعان اعم از اپراتورها، مشترکان و دولت دارد و طرح های همه - سر - برد محسوب می شود.
 
سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی این طرح اپراتورها را ضد رقابتی تشخیص داد و دستور لغو طرح مکالمه نامحدود درون شبکه ای همه اپراتورهای همراه کشور را صادر کرد در حالی که به گفته کارشناسان طبق ماده (6) و بند د ماده (18) قانون سیاست های اصل 44، شورای رقابت مسوول تشخیص فعالیت ضد رقابتی است.
 
علاوه بر آن سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی مجری مصوبات کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات است حال آنکه این کمیسیون مصوبه ای برای لغو طرح مکالمه نامحدود اپراتورها صادر نکرده است.
 
برخی تحلیلگران معتقد بودند که این اقدام سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی موجب تضییع حقوق مصرف کنندگان طرح تشویقی شده و آثار نامطلوبی را بر اپراتورهای ارتباطی و همچنین درآمد دولت از فعالیت این اپراتورها به جای گذاشته است.
 
البته پس از مدتی مدیر بررسی‌های فنی سازمان تنظیم مقررات ارتباطات نیز در ارتباطات با امکان از سرگیری این نوع طرح‌ها تاکید کرد: طبق پروانه، امکان ارائه طرح‌های تشویقی تعرفه‌ای برای اپراتورها وجود دارد.
 
حسین فلاح جوشقانی در گفت‌وگو با ایسنا با تاکید بر اینکه قطعا لازم است پیش از اجرای طرح‌های تشویقی، اپراتورها جزئیات آن را به رگولاتور اطلاع دهند، گفت: البته طبق پروانه اپراتورها این‌گونه نیست که لازم باشد اپراتور برای ارائه هر طرح تعرفه‌ای، از ما تاییدیه داشته باشند.
 
وی ادامه داد: قطعا اپراتورها می‌توانند همین حالا هم در چارچوب پروانه خود به ارائه طرح‌های مختلف بپردازند، چرا که ما در این زمینه تعیین تکلیف نمی‌کنیم و این امکان وجود دارد که اپراتورهای مختلف تخفیف‌های متنوعی را برای مشترکان در نظر بگیرند.
 
به گفته او این موضوع نیز به بازاریابی و مارکتینگ آنها بستگی دارد و ما تنها برای آنها این شرط را در نظر گرفته‌ایم که کیفیت خود را کاهش نداده و اطلاع‌رسانی دقیق و شفافی برای مشترکان داشته باشند و چارچوب‌های پروانه خود را رعایت کنند.
 
فلاح همچنین یادآور شد: بحث توقف سرویس مکالمات نامحدود هم زمانی اعلام شد که به دلیل افزایش ترافیک و کاهش کیفیت خدمات اعتراضاتی به سازمان منعکس شد.
 
وی عنوان کرد: به دنبال طرح این گلایه‌ها سازمان تنظیم مقررات از اپراتورها خواست اطلاعات مربوط به تاثیر این طرح در شبکه خود را اعلام کنند تا ما بدانیم که به عنوان مثال چه تعداد از مشترکان از این طرح استفاده کرده‌اند، اجرای چنین طرح‌هایی چه اندازه در کیفیت شبکه تاثیر گذاشته و چه درآمدی برای اپراتور به همراه داشته است؟
 
مدیر بررسی‌های فنی سازمان تنظیم مقررات ارتباطات ادامه داد: در آن مقطع هم بحث ما این نبود که جلوی اجرای این طرح‌ گرفته شود، بلکه ما بر این نکته تاکید داشتیم که باید شرایط اجرای طرح‌ها به گونه‌ای باشد که موجبات نارضایتی مشترکان از خدمات اپراتور را به همراه نداشته باشد.
 
وی ادامه داد: البته باید به این مساله توجه داشت که برای ارائه طرح‌هایی از این دست لازم است ابتدا زیرساخت‌های مربوطه از سوی اپراتور فراهم شود که در این زمینه نیز ما جلسات متعددی با اپراتورها داشته‌ایم تا به این نتیجه برسیم که چگونه می‌توان با حفظ کیفیت طرح‌های خوبی ارائه داد تا چه در ایام عید و چه ایام پس از آن، مشترکان بتوانند از تخفیف‌های اپراتور نیز بهره‌مند شوند.
 
فلاح جوشقانی در عین حال از همکاری اپراتورها برای تهیه چارچوبی خاص برای طرح‌های تشویقی خبر داد و گفت: در این قالب تلاش داریم در عین حفظ کیفیت، ضرری هم به سایر اپراتورها وارد نشود.
 
مدیر بررسی‌های فنی سازمان تنظیم مقررات ارتباطات در پایان یادآور شد: نکته‌ی دیگر آنکه، در خصوص طرح‌های تشویقی هم، هیچ کشوری در دنیا این‌گونه نیست که این طرح‌ها را به طور تمام مدت ارائه کند، به هر حال طرح‌های تشویقی مربوط به یک دوره زمانی خاص می‌شوند و در زمان ارائه آنها باید مشترک به طور شفاف بداند که تفاوت این سرویس با شرایط عادی از چه قرار است.


منبع: ایسنا

مکالمات نامحدود موبایلی از سر گرفته شد/ چگونگی استفاده از ...

www.yjc.ir › وب‌گردی › وبگردی
مکالمات نامحدود موبایلی از سر گرفته شد/ چگونگی استفاده از این امکان را یاد بگیرید به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، مدتی است یکی از اپراتورهای ...

مکالمات نامحدود موبایلی از سر گرفته شد/ چگونگی استفاده از ...

www.ghatreh.com/.../مکالمات-نامحدود-موبایلی-گرفته-چگونگی-استفاده...
۱ روز پیش - مکالمات نامحدود موبایلی از سر گرفته شد/ چگونگی استفاده از این امکان را یاد بگیرید. مکالمات نامحدود تلفن همراه که از چندی پیش به دستور رگولاتور ...
۱۸ ساعت پیش - مکالمات نامحدود تلفن همراه که از چندی پیش به دستور رگولاتور متوقف شده ... موبایلی از سر گرفته شد/ چگونگی استفاده از این امکان را یاد بگیرید ...

مکالمات نامحدود موبایلی از سر گرفته شد چگونگی استفاده از ...

newsfile.ir/.../مکالمات+نامحدود+موبایلی+از+سر+گرفته+شد++چگونگی+ا...
مکالمات نامحدود موبایلی از سر گرفته شد چگونگی استفاده از این امکان را یاد بگیرید ایسنا نوشت: مکالمات نامحدود تلفن همراه که از چندی پیش به دستور رگولاتور ...
۲۲ ساعت پیش - مکالمات موبایلی سر شد چگونگی از امکان یاد اطلاعات > ارتباطات نوشت: ... منبع khabaronline.ir نامحدود از گرفته / استفاده این را بگیرید فناوری ...

مکالمات نامحدود موبایلی از سر گرفته شد/ چگونگی استفاده از ...

www.bahalfun.ir/1395/01/مکالمات-نامحدود-موبایلی-از-سر-گرفته-شد/
۱ روز پیش - مکالمات نامحدود موبایلی از سر گرفته شد/ چگونگی استفاده از این امکان را یاد بگیرید ۲۴ فروردین ۱۳۹۵. ۱) نظرات ارسالی شما، پس از تایید توسط ...
مکالمات نامحدود موبایلی از سر گرفته شد / چگونگی استفاده از این امکان را یاد بگیرید. منبع : خبر آنلاین 8 دقیقه پیش. اخبار مرتبط ...
۱ روز پیش - آکاایران: مکالمات نامحدود موبایلی از سر گرفته شد / چگونگی استفاده از این امکان را یاد بگیرید. آکاایران فناوری اطلاعات > ارتباطات - ایسنا نوشت: ...

مکالمات نامحدود موبایلی از سر گرفته شد / چگونگی استفاده از ...

www.eghtesadban.com/.../مکالمات-نامحدود-موبایلی-از-سر-گرفته-شد-چ...
مکالمات نامحدود موبایلی از سر گرفته شد / چگونگی استفاده از این امکان را یاد بگیرید. قیمت طلا و ارز · بورس داخلی · قیمت خودرو داخلی · قیمت خودرو وارداتی · قیمت ...

مکالمات نامحدود موبایلی از سر گرفته شد- چگونگی استفاده از ...

tafrihy.net/.../69355-مکالمات+نامحدود+موبایلی+از+سر+گرفته+شد-+چگون...
۴ ساعت پیش - مکالمات نامحدود موبایلی از سر گرفته شد/ چگونگی استفاده از این امکان ... شد/ چگونگی استفاده از این امکان را یاد بگیرید · خبرگزاری میزان مکالمات ...

یوز - آخرین اخبار مکالمات نامحدود موبایلی

old.yooz.ir/news/?t=0&i...مکالمات%20نامحدود%20موبایلی
مکالمات نامحدود موبایلی از سر گرفته شد/ چگونگی استفاده از این امکان را یاد بگیرید. مکالمات نامحدود تلفن همراه که از چندی پیش به دستور رگولاتور متوقف شده بود، ...

مکالمات نامحدود موبایلی از سر گرفته شد چ - خبر داغ

lavdan.ir/l.php?u=مکالمات-نامحدود-موبایلی-از-سر-گرفته-شد-چ...
مکالمات نامحدود موبایلی از سر گرفته شد چ - خبر داغ | لاودان. ... مکالمات نامحدود موبایلی از سر گرفته شد / چگونگی استفاده از این امکان را یاد بگیرید · استخدام در ...

کد های مخفی موبایل - blogfa.com

code2020.blogfa.com/cat-6.aspx
اکنون هر کس با شما تماس بگیرید با پیغام های ذکر شده بر خورد میکند. ... کاربران با استفاده از این کد قادرند امکانات مورد نظر خود را در منوی گوشی حذف و یا اضافه کنند. ..... كارت و گوشي تلفن همراه از دسترسي غير مجاز ، كدهاي خاصي در نظر گرفته شده است. ...... و به صورت نامحدود بين خطوط ايرانسل مكالمه رايگان داشته باشيد ، علاوه بر اين ...
اما حتی اگر از ترافیک نامحدود و رایگان اینترنت هم استفاده می‌کنید، باز هم با مشکلاتی چون ... اگر از کاربران جدید لاین هستید یا می‌خواهید آگاهی خود از امکانات فوق‌العاده‌ی این ... نرم‌افزار موبایل پیام‌رسان و نقشه‌ی آفلاین اربعین رونمایی شد +دانلود ... شورا، خدمات تماس تصویری تلفن همراه توسط اپراتورهای تلفن همراه از سر گرفته می‌شود. این ...

پاسخگویی تخصصی به سوالات و مشکلات سیمکارتهای همراه ...

www.ir-tci.org › ... › اپراتور های تلفن همراه › همراه اول
۲۰ خرداد ۱۳۹۰ ه‍.ش. - 100+پست - ‏88 نویسنده
تازه مگه نباید از اون 50 دقیق مکالمه رایگانش بتونم استفاده کنم؟ ... میتونید با 09990 تماس بگیرید و منطقه خود را اعلام کنید. ... من نمیخوام کد شارژ را وارد خطم کنم که بفهمم ازش استفاده شده یا نه بدون اینکه ..... تعرفه های نامحدود GPRS همراه اول را چطور باید فعال کنم ؟ .... نه این امکان فقط برای سیم کارت های ایرانسل موجوده.

جاسوسی از کاربران با باتری تلفن همراه | جستجو | نت تری

www.net3.ir/list/جاسوسی+از+کاربران+با+باتری+تلفن+همراه.html
علت اصلی استفاده داعش از این نوع تلفن همراه قیمت ارزان و عمر طولانی باتری آن است. .... بهترین راهکار برای کاهش مضرات امواج موبایل این است که مدت زمان مکالمه با ..... مکالمات نامحدود اپراتورها از سر گرفته می‌شود .... با یک آموز در ادامه مطلب همراه باشید و این آموزش عالی و کاربردی رو که همراه تست ترفند هستش مطالعه کرده و یاد بگیرید.
دانلود Whatsapp+ Plus 9.11 – واتس اپ پلاس مود شده و جدید اندروید ... با استفاده از این نرم افزار اندرویدی قادر خواهید بود که به سادگی، رنگ و اندازه و همچنین نوع فونت ها ...

فرمول کوکران برای جامعه نامحدود - مجله خبری موریکس

morix.ir/search/?q=فرمول+کوکران+برای+جامعه+نامحدود
طرح مکالمه نامحدود که با دستور رگولاتوری و به دلیل «ضدرقابتی» بودن حذف شده بود، بار ... طرح‌های تماس نامحدود اپراتورهای موبایل چند روزی است که به دستور سازمان تنظیم ... که این طرح طرفداران قابل توجهی داشت و اغلب مشترکان از این طرح استفاده می‌کردند ... کاورهایی که پیش از این در نظر گرفته شده بودند، امکان گیر افتادن رانندگان در ...
در اين روش هر وقت فيش مو بايلتون از حد معمول بيشتر شد بريد و پرينت اونو از ... ولی من اینجا این کار رو بهتون یاد میدم تا آدمای مزاحم رو از خودتون دور کنید! .... شويد و به صورت نامحدود بين خطوط ايرانسل مكالمه رايگان داشته باشيد ، علاوه بر اين بين ... مکالمه رایگان با استفاده از گوشی های نوکیا ( محرمانه ) هر گوشي موبايل داراي يک سري ...

آلمان - ویکی‌سفر

https://fa.wikivoyage.org/wiki/آلمان
آلمان از شانزده ایالت تشکیل شده که هر یک از این ایالت‌ها به زبان آلمانی یک ... می‌کنید، حتماً به کاخ‌ها و باغ‌های سلطنتی پوتسدام در حومهٔ برلین سر بزنید. .... برای مسافرت درون منطقه‌ای، ارزان‌ترین روش استفاده از بلیط‌های هر منطقه و استفاده از .... اگر تصمیم به اقامت در آلمان برای مدت طولانی دارید حتماً سعی کنید زبان آلمانی را یاد بگیرید.

شنبه شاپ - Blogfa

7shanbe.blogfa.com/1391/04
+ نوشته شده در جمعه شانزدهم تیر ۱۳۹۱ساعت 6:38 توسط ... جوپیتر جک به شما این امکان را میدهد بدون در دست داشتن موبایل و به راحتی صحبت کنید مثل اینکه با بغل ...

شنبه شاپ - blogfa.com

7shanbe.blogfa.com/?p=3
یک یا چند زبان خارجی یاد بگیرید ... بر اساس یک تحقیق که در آمریکا صورت گرفته است مشخص شده است که افرادی که در ... استفاده از این رژیم غذایی باعث شده است تا مردم در این نواحی از امید به زندگی ... امکانات سیستم : - قبول و پایان مکالمه با فشار دادن کوتاه مدت کلید هندزفری .... اینترنت نامحدود همیشه در جیب شما در سراسر ایران !

سارا شاپ - Blogfa

sarajalili.blogfa.com/1391/04
+ نوشته شده در جمعه شانزدهم تیر ۱۳۹۱ساعت 6:32 توسط ... مکالمه راحت ، آرام ، بی خطر و آسان در حین رانندگی با دستگاه جوپیتر جک. ... جوپیتر جک به شما این امکان را میدهد بدون در دست داشتن موبایل و به راحتی صحبت کنید مثل اینکه ... آموزش استفاده از Market آندروید بدون محدودیت دسترسی و v-p-n .... یک یا چند زبان خارجی یاد بگیرید

باران

baranalamshahi1360.blogfa.com/?p=3
آموزش استفاده از Market آندروید بدون محدودیت دسترسی و v-p-n ... با سیفر کال یک مکالمه سالم با تلفن همراه داشته باشید ... می دانیم در فضای اطراف محل زندگی مان پر از امواج الکترو مغناطیس است این امواج ... آیا می دانید در کشور آلمان مکان هایی که آنتن موبایل نصب شده است قیمت زمین ۳۰ درصد ارزان تر .... یک یا چند زبان خارجی یاد بگیرید

کاشان شاپ - blogfa.com

kashan1.blogfa.com/1391/04
+ نوشته شده در جمعه شانزدهم تیر ۱۳۹۱ساعت 7:31 توسط ... جوپیتر جک به شما این امکان را میدهد بدون در دست داشتن موبایل و به راحتی صحبت کنید مثل اینکه با بغل ...

شماره موبایل دختران وایبرشماره موبایل دختران وایبردانلود ...

www.yo24.ir/.../شماره%20موبایل%20دختران%20وایبرشماره%20موبایل...
این یک قاعده و اصل قدیمی است که دختران نباید به همه خواسته های مردان پاسخ دهند. .... خدمت خود درآورید، مهارت‌ها و قدرت‌های جدید یاد بگیرید و در دنیایی متنوع ... در نرم افزار Telegram شما این امکان را در اختیار دارید که به صورت نامحدود به چت کردن با ... خود ونیز مشتریانتان ازسامانه موبايل بانک پست بانک ایران می توانید از دو روش استفاده ...

کول شاپ - blogfa.com

kooli.blogfa.com/1391/04
+ نوشته شده در جمعه شانزدهم تیر ۱۳۹۱ساعت 7:29 توسط ... جوپیتر جک به شما این امکان را میدهد بدون در دست داشتن موبایل و به راحتی صحبت کنید مثل اینکه با بغل ...

خط و خیل - Blogfa

www.khatokhial.blogfa.com/1391/04
+ نوشته شده در جمعه شانزدهم تیر ۱۳۹۱ساعت 7:25 توسط ... جوپیتر جک به شما این امکان را میدهد بدون در دست داشتن موبایل و به راحتی صحبت کنید مثل اینکه با بغل ...
۸ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - چگونگی دریافت خدمات بانکی ایمن با موبایل ... انتظار بانک هامنتظر می شد اما امروزه با پیشرفت بانکداری الکترونیک و ... بانکی استفاده نمی کنند و تأکید دارند که نمی دانند این دستگاه ها به اندازه .... ممکن است مکالمات نامحدود در نوروز از سرگرفته شود .... ﺍﺭﺟــﺎﻉ ﺑﻌﻠﺖ ﻧﺒﻮﺩﻥ ﻣﺤﻞ ﺍﻗﺎﻣﺖ ﻣﺘﻬﻤﻴﻦ ﻭ ﻋﺪﻡ ﺍﻣﻜﺎﻥ ﺍﺑﻼﻍ ﻭﻗﺖ ﺩﺍﺩﺭﺳــﻰ ﺍﺯ.

مهدی شاپ - Blogfa

www.mahdi-asemanekabud.blogfa.com/?p=3
آموزش استفاده از Market آندروید بدون محدودیت دسترسی و v-p-n ... با سیفر کال یک مکالمه سالم با تلفن همراه داشته باشید ... می دانیم در فضای اطراف محل زندگی مان پر از امواج الکترو مغناطیس است این امواج ... آیا می دانید در کشور آلمان مکان هایی که آنتن موبایل نصب شده است قیمت زمین ۳۰ درصد ارزان تر .... یک یا چند زبان خارجی یاد بگیرید
 

ماجرای آدامس های الکل دار چیست؟

بازدید : 220 چهارشنبه 25 فروردين 1395 : 11:30 نظرات ()

ماجرای آدامس های الکل دار چیست؟

 

آدامس های الکل دار ، آدامس

رئیس اداره نظارت و ارزیابی فرآورده های غذایی و آشامیدنی با منشاء گیاهی سازمان غذا و دارو در خصوص شایعات الکل دار بودن برخی آدامس های مجوزدار بهداشتی توضیحاتی ارائه کرد.

 

 

ماجرای آدامس های الکل دار چیست؟

نسترن محمدی با تکذیب وجود الکل در برخی آدامس های مجوزدار، این قبیل اخبار را شایعه سازی در فضای مجازی دانست و گفت: شرکت مربوطه مجوز خود را از سازمان غذا و دارو اخذ و تمدید کرده و این سازمان ضوابط لازم را در خصوص این فرآورده اعمال کرده است.

محمدی گفت: عموما تمدید مجوز شرکت ها پس از بررسی سابقه شرکت، محصول و مستندات و مدارکی که از طرف کارخانه تولید کننده ارائه می شود، صورت پذیرفته و پس از انجام آنالیزهای لازم در خصوص آن تصمیم گیری می شود.

او گفت: آدامسی که صحبت آن در فضای مجازی وجود دارد، بصورت رسمی از کشور ترکیه وارد می شود و حسابش از آدامس های قاچاقی که هم از نظر بهداشتی زیر سوال است و هم ممکن است مشکل حلیت داشته باشد، جداست.

 

آدامس ، آدامس ، آدامس های خارجی


بنابر اعلام روابط عمومی سازمان غذا و دارو، او در بخش دیگری از سخنانش تأکید کرد: بجاست که مصرف کنندگان فراورده های غذایی هنگام خرید این قبیل محصولات به شماره پروانه ورود بهداشتی که بر بسته بندی آن درج شده، توجه کرده و از پذیرفتن محصولات فاقد مجوز جدا خوداری کنند.

محمدی در پایان، امکان وجود آدامس های قاچاق در بازار را غیرممکن ندانسته و از عموم مردم خواست در صورت مشاهده محصولاتی مغایر با ضوابط، موضوع را به روابط عمومی سازمان غذا و دارو یا معاونت های غذا و دارو ی سراسر کشور اطلاع دهند.

ماجرای آدامس های الکل دار چیست؟

ماجرای آدامس های الکل دار چیست؟ - نمناک

namnak.com/29424-ماجرای-آدامس-های-الکل-دار.html
۱۹ ساعت پیش - آدامس های الکل دار و شایعه آدامس های الکل دار و تکذیب وجود الکل در آدامس ها و جدیدترین اخبار را در نمناک ببینید.

ماجرای آدامس های الکل دار چیست؟ – دانلود 2016

photo2016download95.ir/2016/04/12/ماجرای-آدامس-های-الکل-دار-چیست؟/
۱۸ ساعت پیش - ماجرای آدامس های الکل دار چیست؟ نسترن محمدی با تکذیب وجود الکل در برخی آدامس های مجوزدار، این قبیل اخبار را شایعه سازی در فضای مجازی دانست و ...

ماجرای آدامس های الکل دار چیست؟ | نوروز 95

www.promdress95.ir/2016/04/12/ماجرای-آدامس-های-الکل-دار-چیست؟/
۱۱ ساعت پیش - ماجرای آدامس های الکل دار چیست؟ - نمناک namnak.com/29424-ماجرای-آدامس-های-الکل-دار.html ۸ ساعت پیش - آدامس های الکل دار و شایعه آدامس های الکل دار و ...

ماجرای آدامس های الکل دار چیست؟ - دانلود رایگان با لینک مستقیم

download3news.rozblog.com/post/.../ماجرای-آدامس-های-الکل-دار-چیست.ht...
1 hour ago - ماجرای آدامس های الکل دار چیست؟ نسترن محمدی با تکذیب وجود الکل در برخی آدامس های مجوزدار، این قبیل اخبار را شایعه سازی در فضای مجازی دانست…, .
۱۸ ساعت پیش - رئیس اداره نظارت و ارزیابی فرآورده های غذایی و آشامیدنی با منشاء گیاهی سازمان غذا و دارو در خصوص شایعات الکل دار بودن برخی آدامس های مجوزدار ...

ماجرای آدامس های الکل دار چیست؟ - تیتر24

www.titr24.com/News...==/ماجرای-آدامس-های-الکل-دار-چیست؟
۱۴ ساعت پیش - آدامس های الکل دار و شایعه آدامس های الکل دار و تکذیب وجود الکل در آدامس ها و جدیدترین اخبار را در نمناک ببینید.
اخبار اجتماعی - رئیس اداره نظارت و ارزیابی فرآورده های غذایی و آشامیدنی با منشاء گیاهی سازمان غذا و دارو در خصوص شایعات الکل دار بودن برخی آدامس های مجوزدار بهداشتی ...

ماجرای آدامس های الکل دار چیست؟ - جدیدترین اخبارایران ودنیا

yascamp.ir/ماجرای-آدامس-های-الکل-دار-چیست؟.html
۱۹ ساعت پیش - رئیس اداره نظارت و ارزیابی فرآورده های غذایی و آشامیدنی با منشاء گیاهی سازمان غذا و دارو در خصوص شایعات الکل دار بودن برخی آدامس های مجوزدار ...

ماجرای آدامس های الکل دار چیست؟ | News File

newsfile.ir/news/ماجرای+آدامس+های+الکل+دار+چیست؟
رئیس اداره نظارت و ارزیابی فرآورده های غذایی و آشامیدنی با منشاء گیاهی سازمان غذا و دارو در خصوص شایعات الکل دار بودن برخی آدامس های مجوزدار بهداشتی توضیحاتی ...
رئیس اداره نظارت و ارزیابی فرآورده های غذایی و آشامیدنی با منشاء گیاهی سازمان غذا و دارو در خصوص شایعات الکل دار بودن برخی آدامس های مجوزدار ب.

آدامس | داستان آدامس الکل دار

www.khabarnewss.ir/post/4258/آدامس-های-الکل-دار--آدامس.html
۱۷ ساعت پیش - ماجرای آدامس های الکل دار چیست؟ نسترن محمدی با تکذیب وجود الکل در برخی آدامس های مجوزدار، این قبیل اخبار را شایعه سازی در فضای مجازی دانست و ...
۱۲ ساعت پیش - ماجرای الکل در آدامس‌های ترکی موجود در بازار ایران چیست؟ ... مقام مسئول در سازمان غذا و دارو درباره آدامس‌های ترکی که می‌گویند الکل دارد. ... آدامس الکل دار.

ماجرای وجود الکل در آدامس های مجوزدار | دانلود سریال 94

download2016photo.ir/2016/04/.../ماجرای-وجود-الکل-در-آدامس-های-مجوزدار/
۱۱ ساعت پیش - ماجرای آدامس های الکل دار چیست؟ نسترن محمدی با تکذیب وجود الکل در برخی آدامس های مجوزدار، این قبیل اخبار را شایعه سازی در فضای مجازی دانست و ...
کهکشان علم وایمان - الکل شکر یا Sugar alcohol چیست؟ ... این مواد غالباً جهت شیرین کردن شیرینی های فاقد شکر ، آبنبات ، آدامس و مواد غذایی دیگر استفاده می شوند.

ماجرای وجود الکل در آدامس های مجوزدار - تفریحی

tafrihy.net/post/69136-ماجرای+وجود+الکل+در+آدامس+های+مجوزدار
۱۰ ساعت پیش - آدامس های آشامیدنی با ماجرای های مجوزدار الکل دار؛ شایعه مجازی؟ رئیس اداره نظارت و ارزیابی ... ماجرای آدامس های الکل دار چیست؟ – دانلود 2016. حسرتماهه ...
به گزارش ایسنا، نسترن محمدی با تکذیب وجود الکل در برخی آدامس‌های مجوزدار، این قبیل اخبار را شایعه سازی در فضای .... ۲۰. ماجرای غم‌انگیز انتقال سند در دفترخانه ... ۲معلم در یک کلاس درس؛ یکی در حال تدریس و دیگری بر تخت بیماری/ نظر شما چیست؟
۱۹ آذر ۱۳۹۰ ه‍.ش. - سلامت نیوز: آدامس آمریكایی با عنوان تجاری 5 كه هم اكنون به صورت گسترده در بازار ایران خریدو فروش می شود حاوی... ... آدامس های الکل دار در سوپر مارکت های شهر .... از هلال احمر شکایت می کند · ماجرای پیاده‌رو خیابان زرافشان چیست؟
۱۸ اردیبهشت ۱۳۸۹ ه‍.ش. - این آدامس‌ها که بسته‌بندی آن کاملا خارجی است، بر خلاف دیگر آدامس‌های خارجی موجود در بازار، هیچ‌گونه اطلاعاتی از .... شما که نمی دانید الکل شکر چیست.

آدامس های الکل دار؛ شایعه مجازی؟ - پایگاه خبری هفتکل ...

www.haftkelnews.com/آدامس-های-الکل-دار؛-شایعه-مجازی؟/
۱۸ ساعت پیش - نسترن محمدی با تکذیب وجود الکل در برخی آدامس‌های مجوزدار، این قبیل اخبار را شایعه سازی در فضای مجازی دانست و گفت: شرکت مربوطه مجوز خود را از ...

ماجرای وجود الکل در آدامس های مجوزدار | برترینها - خبر پو

khabarpu.com/n.php?u=ماجرای-وجود-الکل-در-آدامس-های-مجوزدار...
۲۱ ساعت پیش - ماجرای وجود الکل در آدامس های مجوزدار - برترینها | خبرپو. ... کروبی به روحانی نامه نوشت/ پیام پنهان نامه چیست؟ ... آدامس های الکل دار؛ شایعه مجازی؟

دانلود جدید

www.rk9.ir/
... 95 به این دلایل گوجه سبز نخورید! سم کشنده ای که هر روز می خورید! بخور نخورهای دوران اسهال کودکان گدایان تهران روزی چقدر در آمد دارند؟ ماجرای آدامس های الکل دار چیست؟

فروش آدامس‌های الکل دار در بازار ایران - آفتاب

aftabnews.ir/vdcjtyeviuqexhz.fsfu.html
۱۹ آذر ۱۳۹۰ ه‍.ش. - فروش آدامس‌های الکل دار در بازار ایران ... نظر دولت درباره ابطال آرای منتخب مردم اصفهان چیست؟/پاسخ‌های ... ماجرای داماد دوستی دکتر ظریف +عکس (۱۵ نظر).

پايگاه خبری افکارنيوز

www.afkarnews.ir/
شهرداری تهران در طول سال های گذشته بودجه های میلیاردی را به حوزه فرهنگ .... ۱۵. ماجرای فرار یک داعشی که نمی‌خواست به "بهشت" برود! .... آدامس های الکل دار؛ شایعه مجازی؟

آدامس های الکل دار؛ شایعه مجازی؟ - آکا

www.akairan.com/havades-akhbar/.../news201641215294168770.html
۲۰ ساعت پیش - به گزارش آکاایران نسترن محمدی با تکذیب وجود الکل در برخی آدامس‌های .... کرد: هنوز به جواب این سوال نرسیدم که وظیفه کمیته فنی فدارسیون چیست؟

وجود الکل در آدامس های مجوزدار - فارسی فان

far30-fun.ir/search/?q=وجود+الکل+در+آدامس+های+مجوزدار
ماجرای وجود الکل در آدامس هاي مجوزداررئیس اداره نظارت و ارزیابی فرآورده‌هاي غذایی و آشامیدنی .... اونم مثل همیشه گند میزنه تو موهام جوکهاي جدید و خنده دار تلگرام, جوک تلگرام اس ام اس هاي خنده دار تلگرام سال 95 ... نارسایی کبد و راه های پیشگیری از آن چیست ؟

ماجرای وجود الکل در آدامس های مجوزدار - سیمرغ

seemorgh.com › خبر › اجتماعی
۲۰ ساعت پیش - نسترن محمدی با تکذیب وجود الکل در برخی آدامس‌های مجوزدار، این قبیل اخبار ... متاسفانه در این آدامس الکل وجود دارد و به دلایلی مصرف این ادامس نازایی و ...

تکذیب وجود الکل در آدامس های مجوز دار - میزان

lavdan.ir/l.php?u=تکذیب-وجود-الکل-در-آدامس-های-مجوز-دار...
تکذیب وجود الکل در آدامس های مجوز دار - میزان | لاودان. ... علت کم پشتی ابرو، موهای زائد در صورت و یا شکنندگی ناخن ها در خانمها چیست؟ تصویر ویژه: نگاه خاص سردار ...

وجود الکل در آدامس های مجوزدار ؟؟!! - فان گاه

fungah.ir/news/141547
ماجرای وجود الکل در آدامس های مجوزدار رئیس اداره نظارت و ارز. ... نسترن محمدی با تکذیب وجود الکل در برخی آدامس‌های مجوزدار، این قبیل اخبار را شایعه ... آدامس های الکل دار؛ شایعه مجازی؟ ... شاید تا بحال اسم بش اسکریپت به گوشتان خورده باشد ولی هرگز نتوانستید درباره‌ی آن تحقیق کنید و یا می‌دانید بش اسکریپت چیست و به دلایل مختلف.

عکسها,داستان,پشت صحنه و بازیگران “سریال قرعه” نوروز ۹۵ ...

mobiletoday.ir › هنر و هنر مندان
۲۶ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - معرفی سریال قرعه + خلاصه داستان,عکس های پشت صحنه و بازیگران سریال ... HTC مدل دوم پرچم‌دارش را معرفی کرد · ماجرای آدامس های الکل دار چیست؟

خبریاب - آدامس های الکل دار؛ شایعه مجازی؟

hikhabar.com/newsdetail.aspx?id=455753&title=آدامس_های_الکل_دار؛...
۱۶ ساعت پیش - آدامس های الکل دار؛ شایعه مجازی؟ ... شایعات الکل‌دار بودن برخی آدامس‌های مجوزدار بهداشتی توضیحاتی ارائه کرد. ... ماجرای حذف بودجه ریزگردها چیست؟

خبریاب - آدامس های الکل دار؛ شایعه مجازی؟

hikhabar.com/newsdetail.aspx?id=455753&title=آدامس_های_الکل_دار؛...
۱۶ ساعت پیش - آدامس های الکل دار؛ شایعه مجازی؟ ... شایعات الکل‌دار بودن برخی آدامس‌های مجوزدار بهداشتی توضیحاتی ارائه کرد. ... ماجرای حذف بودجه ریزگردها چیست؟

وجود الکل در آدامس های مجوزدار - خبر روز

www.khabareruz.ir/search/?q=وجود+الکل+در+آدامس+های+مجوزدار
ماجرای وجود الکل در آدامس هاي مجوزداررئیس اداره نظارت و ارزیابی فرآورده‌هاي غذایی و آشامیدنی با منشاء ... نسترن محمدی با تکذیب وجود الکل در برخی آدامس‌هاي مجوزدار، این قبیل اخبار را شایعه سازی در ..... آفتاب - سه شنبه ۱۴:۵۳ تکذیب شایعه «وجود الکل در آدامس های مجوزدار»/ آدامس های الکل دار از. ... تحقیق درمورد علت تصادفات رانندگی چیست.

شفا آنلاین

shafaonline.ir/
شفا آنلاین>سلامت>رئیس اداره نظارت و ارزیابی فرآورده های غذایی و آشامیدنی با منشأ گیاهی سازمان غذا و دارو، درمورد شایعات وجود الكل در برخی آدامس های مجوز دار بهداشتی ...
۳ ساعت پیش - ... تهدید می‌کند · تکلیف فرهنگیان متقاضی بازنشستگی پیش از موعد چیست؟ ... با سر زدن به مغازه های متعدد و زیر و رو کردن نوشته های روی جلد این آدامس ها متوجه شدیم ... سازمان غذا و دارو، درمورد شایعات وجود الكل در برخی آدامس های مجوز دار بهداشتی در فضای مجازی، توضیحاتی ارائه كرد. ... ماجرای وجود الکل در آدامس های مجوزدار.

بلاغ مازندران - آدامس تریدنت و فایو الکل دار و حرام است ...

www.bloghnews.com/.../آدامس-تریدنت-فایو-الکل-دار-حرام-جلوگیری-عر...
۱۰ آبان ۱۳۹۳ ه‍.ش. - سرهنگ محمود جلایی از ممنوعیت عرضه‌ی آدامس های آمریکایی فایو و تریدنت در سوپر مارکت های استان خبر داد. ... آدامس تریدنت و فایو الکل دار و حرام است/جلوگیری از عرضه. تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ آبان ... حکم شرعی «رحم اجاره‌ای» چیست؟
شهرداری تهران در طول سال های گذشته بودجه های میلیاردی را به حوزه فرهنگ .... ۱۵. ماجرای فرار یک داعشی که نمی‌خواست به "بهشت" برود! .... آدامس های الکل دار؛ شایعه مجازی؟

وجود الکل در آدامس های مجوز دار تکذیب شد - اخبار روز

tasna.ir/1395/01/24/وجود-الکل-در-آدامس-های-مجوز-دار-تکذیب-شد.html
شد آدامس تکذیب الکل دار غذا مجوز و های دارو آدامس شیعه در نیوز الکل وجود. ... رئیس اداره نظارت و ارزیابی فرآورده‌های غذایی و آشامیدنی با منشاء گیاهی سازمان غذا و داروگفت:الکل در آدامس های مجوز دار دروغ است. عکس خبر وجود الکل در .... تفاوت تروریست‌های القاعده در نقاط مختلف دنیا چیست .... ماجرای فرار یک داعشی که نمی‌خواست به بهشت برود!
۱۵ ساعت پیش - پنجمین سمپوزیوم فدراسیون جهانی انجمن های جراحان مغز واعصاب، از 29 فروردین ماه تا ... وجود الکل در آدامس های مجوزدار ؟ ... ماجرای آدامس های الکل دار چیست؟

ماجرای وجود الکل در آدامس های مجوزدار - خبر زنده

khabarezendeh.com › خبر › اجتماعی › وجود الکل در آدامس های مجوزدار ؟؟!!
۲۰ ساعت پیش - رئیس اداره نظارت و ارزیابی فرآورده های غذایی و آشامیدنی با منشاء گیاهی سازمان غذا و دارو در خصوص شایعات الکل دار بودن برخی آدامس های مجوزدار ...
۶ ساعت پیش - موانع اجرای کامل قانون "برچسب‌گذاری" محصولات غذایی چیست؟ ... به گزارش مشرق، چندی پیش شایعه ای در فضای مجازی تحت عنوان " آدامس هایی که با قیمتی به نسبت ... وی امکان وجود آدامس‌های قاچاق در بازار را غیرممکن ندانسته و از عموم مردم خواست در صورت مشاهده ... تکذیب وجود الکل در آدامس‌های مجوز دار, پارس, ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ ۱۵:۳۰.

دمادم | وجود الکل در آدامس های مجوزدار شایعه بود

damadam.ir/ایران-خبر-irankhabar/...الکل...آدامس-های-مجوزدار.../2165605
۲۰ ساعت پیش - رئیس اداره نظارت و ارزیابی فرآورده های غذایی و آشامیدنی با منشاء گیاهی سازمان غذا و دارو در خصوص شایعات الکل دار بودن برخی آدامس های مجوزدار ...
به گزارش ایسنا، نسترن محمدی با تکذیب وجود الکل در برخی آدامس‌های مجوزدار، این قبیل ... برچسب ها: آدامس ، آدامس‌های الکل‌دار ... ماجرای نام احمدی‌نژاد در «اسناد‌پاناما» چیست؟
۱۹ ساعت پیش - سازمان آگهی های خبرگزاری آریا ... گلديران در اجراي مسئوليت هاي اجتماعي پرچم دار بوده است. قائم مقام گلديران در .... ماجراي آدامس هاي الکل دار چيست؟

ثبت نام مراسم اعتکاف سال 95 + فهرست و نحوه ثبت نام

بازدید : 249 سه شنبه 24 فروردين 1395 : 21:43 نظرات ()

 ثبت نام مراسم اعتکاف سال 95 + فهرست و نحوه ثبت نام

, ثبت نام مراسم اعتکاف سال 95 + اسامی دانشگاه ها و مساجد

, نحوه ثبت نام مراسم اعتکاف سال 95 , آموزش ثبت نام مراسم اعتکاف سال 95 به صورت الکترونیکی

, آموزش نحوه ثبت نام مراسم اعتکاف سال 95 به صورت اینترنتی

, زمان و تاریخ دقیق شروع ثبت نام مراسم اعتکاف سال 95 , تاریخ و نحوه ثبت نام مراسم اعتکاف سال 95

, اعتکاف , معتکف , مساجد , دانشگاه , ایام البیض , ثبت نام اعتکاف 95

ثبت نام مراسم اعتکاف سال 95 + فهرست و نحوه ثبت نام

فهرست و نحوه ثبت‌نام مراسم اعتکاف سال 1395 در دانشگاه‌ها و مساجد استان تهران را در این گزارش مشاهده می‌کنید.
 اعتکاف لحظه های ناب بودن با خداست، زمانی که از دنیا و تعلقات آن جدا می شویم و روزهایی را به پاک و خالص شدن و ارتباط با معشوق اختصاص می دهیم. انجام اعتکاف به روزهای خاصی از سال مقید نیست و هر زمانی می توان آن را بجا آورد، اما در منابع دینی ثواب خاصی برای معتکف شدن در 13 تا 15 رجب و نیز ده روز پایانی ماه رمضان ذکر شده است.

در این گزارش اطلاعات مساجد و دانشگاه های برگزار کننده مراسم اعتکاف در اردیبهشت 95 آمده است.

دانشگاه تهران:

بر اساس این گزارش، ظرفیت شرکت در این مراسم بسیار محدود است .
گفتنی است، زمان برگزاری اعتکاف  ۲ لغایت ۴ اردیبهشت ماه  ۱۳۹۵ (پنجشنبه ، جمعه و شنبه) خواهد بود.
دانشجویان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های تماس ۶۱۱۱۲۸۲۶ – ۶۱۱۱۲۹۲۶  –  و یا با سامانه پیامکی  ۰۲۱۶۶۴۶۶۰۰۰ – رایانامه مسجدmosque@ut.ac.ir مراجعه کنند.

دانشگاه علوم پزشکی ایران:
هفتمین دوره اعتکاف مسجد امام حسین(ع) دانشگاه علوم پزشکی ایران (ویژه بانوان) برگزار می‌شود.
 هفتمین دوره اعتکاف مسجد امام حسین (ع) دانشگاه علوم پزشکی ایران از دوم لغایت چهارم اردیبهشت برگزار می گردد و در هفتمین دوره اعتکاف مسجد امام حسین(ع) دانشگاه علوم پزشکی ایران، از امروز ۱۴ فروردین ماه آغاز شده و تا ۲۴ فروردین ماه ادامه دارد.
به دلیل محدود بودن ظرفیت اولویت با کسانی خواهد بود که زودتر ثبت نام کنند. هزینه ثبت نام برای دانشجویان مبلغ ۳۰ هزار تومان و برای اساتید و کارمندان مبلغ ۵۰ هزار تومان است.
 متقاضیان ضرورت دارد جهت ثبت نام به پردیس همت دانشگاه علوم پزشکی ایران - ساختمان معاونت دانشجویی - طبقه ۴- واحد خواهران نهاد مقام معظم رهبری مراجعه کنند.
 
دانشگاه صنعتی امیر کبیر:
ثبت نام شرکت در مراسم اعتکاف دانشگاه امیرکبیر از ۱۴ فروردین آغاز شده و تا ۲۴ فروردین ادامه دارد.
 دانشگاهیان امیر کبیر( و فارغ التحصیلان )  به محض ثبت نام  می توانند در ساعات اداری  ( ۹-۱۲ و۱۴-۱۶ ) ، برای قطعی نمودن ثبت نام به دفتر نهاد این دانشگاه مراجعه نمایند. (اولویت ثبت نام با کسانی خواهد بود که زودتر ثبت نام خود را قطعی نمایند.)
 - دانشجویان سایر دانشگاهها ، تا ۴۸ ساعت بعد از ثبت نام درسایت (غیر از روزهای تعطیل) و پس از اطمینان نسبت به قطعی شدن پیش ثبت نام  (از طریق جستجو گر سایت ) ، با همراه داشتن کارت دانشجویی و کارت ملی می توانند در ساعات اداری  ( ۹-۱۲ و۱۴-۱۶ ) به صورت حضوری به دفتر نهاد این دانشگاه مراجعه نمایند که در صورت عدم حضور ، از لیست ذخیره جایگزین خواهند شد.
(درصورت وجود ظرفیت ، یا کنسلی )، اعلام لیست ذخیره از طریق جستجو گر کد پیگیری سایت در ۲۸  فروردین  و  مراجعه حضوری آن مورخ  ۲۹ فروردین خواهد بود.
ضمناَ به دلیل ظرفیت محدود ، اولویت ثبت نام ، ابتدا با دانشگاهیان امیر کبیر و سپس  با سایر دانشجویان به ترتیب ثبت نام خواهد بود.
گفتنی است، آخرین مهلت انصراف از ثبت نام قطعی صرفاً تا  ۲۵ فروردین قابل انجام است .
 
دانشگاه تربیت مدرس:
 ثبت‌نام مراسم اعتکاف در دانشگاه تربیت مدرس از امروز 15 فرودین ماه آغاز و تا 30 فرودین 95 ادامه خواهد داشت.
 بنابراین گزارش طبق سنوات گذشته این دانشگاه میزبان اساتید دانشگاه‌های تهران جهت حضور در مراسم معنوی اعتکاف خواهد بود که اساتید می‌توانند برای حضور و ثبت‌نام در این مراسم به سایت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تربیت مدرس به آدرس nahad.modares.ac.ir مراجعه کنند.
 گفتنی است دانشگاه تربیت مدرس از دانشجویان و کارمندان این دانشگاه نیز جهت حضور در مراسم اعتکاف ثبت‌نام به عمل می‌آورد.
 لازم به ذکر است مراسم اعتکاف امسال از 2 تا 4 اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

دانشگاه علم و صنعت:
 ثبت نام اعتکاف دانشگاه علم و صنعت از امروز آغاز و تا ۲۵ فروردین ادامه دارد.
 براساس این گزارش، همچنین در صورت تکمیل نشدن ظرفیت دانشگاه ۲۷ فروردین ثبت نام تکمیل ظرفیت خواهد بود.

دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي:
مهلت ثبت نام در این مراسم از ۱۵ اسفند ماه آغاز شده و تا ۲۵ فروردین ۹۵ ادامه دارد.
جهت اطلاعات بیشتر به سایت دانشگاه به نشانی http://knnews.ir/ مراجعه کنند.

دانشگاه امام صادق(ع):
ثبت نام مراسم اعتکاف ویژه اساتید و دانشجویان دانشگاه امام صادق علیه السلام تا 25 فروردین ماه ادامه دارد و هزینه آن 15 هزار تومان است. علاقه مندان می توانند به اداره امور فرهنگی دانشگاه مراجعه کنند.

دانشگاه صنعتی شریف:
ثبت نام از ۸ صبح 21 فروردین تا ۸ شب ۲۸ فروردین از طریق سامانه ثبت نام  صورت می گیرد.
اولویت ثبت نام با دانشجویان شریف است و سپس با رعایت اولویت دانشجویان سایر دانشگاه ها و طلاب، بین سایرین قرعه کشی صورت می گیرد.
جهت اطلاع بیشتر به سایت دانشگاه شریف به نشانی http://azzahraa.sharif.ir مراجعه نمایند.

هیات رزمندگان اسلام:
مکان ثبت نام:
1.دفتر ستاد مرکزی هیات رزمندگان اسلام : خیابان کارگر شمالی، بعد از خیابان فاطمی ، جنب کفش ملی ، بن بست خسرو ، پلاک ۴ ،
2.مسجد جامع پیامبر اعظم(صلی الله علیه و آله) : مینی سیتی ، شهرک شهید محلاتی ، میدان امام علی(ع) ، مسجد جامع پیامبر اعظم(ص)
 
تذکر : ثبت نام بصورت حضوری و با پرداخت مبلغ فوق و دریافت کارت شرکت در اعتکاف انجام می پذیرد.
 
اعتکاف ویژه فعالان فضای مجازی:
این اعتکاف با حضور برادران فعال فضای مجازی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی شهر تهران برگزار می‌گردد. در این چند روز از برنامه های متعدد فرهنگی- مذهبی ، گعده ها و نشست های تخصصی فضای مجازی در کنار هم بهره خواهیم برد. ثبت نام فقط از طریق  سایت به نشانی http://etekaf.seraj.ir/login.php انجام می پذیرد.

ثبت نام اعتکاف مساجد شهر تهران:

علاوه بر اعتکاف دانشجویی، مراسم اعتکاف در 5 هزار و 500 مسجد استان تهران نیز برگزار می شود که فهرست اسامی و آدرس این مساجد را می توانید از لینک زیر دریافت کنید.

ثبت نام در مراسم اعتکاف مساجد استان تهران 1395

روز پدر در سال 95 در چه تاریخی است؟

بازدید : 172 سه شنبه 24 فروردين 1395 : 11:12 نظرات ()

تاریخ دقیق روز پدر و روز مرد در سال 1395,

تاریخ روز مرد سال 95,

روز مرد در سال 95 چه روزی است؟,

تاریخ روز مرد سال 1395,روز پدر 95,روز پدر 1395,روز پدر در ایران,روز پدر چه روزی است,تاریخچه روز پدر,تاریخچه روز پدر,

ولادت حضرت علی و روز مرد,روز جهانی پدر,روز جهانی مرد,

جملات روز مرد 95,روز پدر 95 تاریخ,روز پدر 95 چندمه,

روز پدر, تاریخ روز پدر, روز پدر 95, تاریخ روز پدر 95, روز پدر 1395, روز پدر در سایر کشورها, روز مرد و پدر , تاریخ روز مرد, روز پدر و میلاد حضرت علی(ع),

روز پدر در سال 95 در چه تاریخی است؟

 

2 اردیبهشت 1395 برابر با سیزدهم رجب ولادت حضرت علی علیه السلام و روز پدر بر تمامی پدران عزیز مبارک باد.

 

روز پدر

روز پدر روزی است برای بزرگداشت پدرها.در ایران روز پدر در ۱۳ رجب زادروز حضرت علی بن ابیطالب (ع) ، اولین امام شیعیان گرامی داشته می‌شود.

 

قبل از انقلاب اسلامی، روز ۲۴ اسفند زادروز رضا شاه بر پایهٔ گاهشمار ایرانی روز پدر نامیده می‌شد. اما پس از انقلاب اسلامی روز پدر به زادروز علی ابن ابی طالب امام نخست شیعیان تغییر یافت.

در بسیاری کشورها روز پدر، سومین یکشنبهٔ ماه ژوئن در نظر گرفته شده‌است. این روز در ادامهٔ روز مادر و قدردانی از مادران است.

 

روز پدر در سایر کشورها

 

روز پدر در آلمان

روز پدر در آلمان(به آلمانی|Vatertag) نسبت به دیگر کشورهای جهان متفاوت است.روز عروج مسیح به آسمان به عنوان روز پدر در نظر گرفته شده‌است (روز سه شنبه، چهل روز پس از عید پاک). این روز، یک تعطیلی رسمی است و در برخی مناطق آلمان به آن «روز مرد» (به آلمانی: Männertag) یا «روز آقایان» (به آلمانی: Herrentag) نیز می‌گویند.

 

روز پدر در آمریکا

در آمریکا روز پدر در سومین یکشنبهٔ ماه ژوئن جشن گرفته می‌شود. این روز اولین بار در ۱۹ ژوئن ۱۹۱۰ در اسپوکین گرامی داشته شد.

 

روز پدر به شکل امروزی آن از سوی سونورا اسمارت داد زادهٔ آرکانزاس ایجاد شد. پدر او ویلیام جکسون اسمارت، یکی از کهنه سربازان دوران جنگ داخلی آمریکا بود، او به تنها شش فرزندش را در اسپوکین بزرگ کرده بود.دختر او سونورا، بسیار تحت تاثیر تلاش‌های آنا جارویز برای جا انداختن روز مادر قرار گرفته بود، برای همین او روز ۵ ژوئن زادروز پدرش را به عنوان روز پدر معرفی کرد اما آمادگی لازم برای برگزاری مراسم بزرگداشت را نداشت درنتیجه مراسم به سومین یکشنبهٔ ژوئن منتقل شد.

 

خیلی زود ویلیام جنینگ برایان به صورت غیر رسمی از این مراسم حمایت کرد. در ۱۹۱۶ خانوادهٔ وودرو ویلسون رئیس جمهور وقت نیز برای او مراسم بزرگداشت روز پدر را برگزار کردند. در ۱۹۲۴ کالوین کولیج رئیس جمهور آن دوران پیشنهاد کرد که روز پدر به عنوان یک روز ملی شناخته شود.

 

روز پدر در اسپانیا

روز پدر (به اسپانیایی: El Día del Padre) در روز جشن یوسف مقدس، در ۱۹ مارسگرامی داشته می‌شود. در این روز مقدس، بانک‌ها و بسیاری از مغازه‌ها تعطیل اند.

 

  

روز پدر در استرالیا

مردم در استرالیا، در اولین یکشنبهٔ سپتامبر روز پدر را گرامی می‌دارند، این روز تعطیلی عمومی نیست. هر ساله در ۳۲ شهرستان ایالت ویکتوریا برای بزرگداشت پدرها و نشان دادن اهمیت نقشی که آن‌ها در تربیت فرزندان دارند، جشنی برگزار می‌شود و به پدران برگزیده «جایزهٔ پدر سال» داده می‌شود.

 

روز پدر در ایتالیا

در ایتالیا، مطابق سنت‌های کاتولیک روم، روز پدر در ۱۹ مارس، «روز یوسف مقدس» (به ایتالیایی: Festa di San Giuseppe) گرامی داشته می‌شود. این روز یک تعطیلی عمومی نیست.

 

روز پدر در پاکستان

در پاکستان روزی به نام روز پدر وجود ندارد. تنها آن‌هایی که از آمریکایی‌ها تاثیر گرفته‌اند به پیروی از آن‌ها سومین یکشنبهٔ ژوئن را به عنوان روز پدر گرامی می‌دارند.

 

روز پدر در ژاپن

در ژاپن در سومین یکشنبهٔ ژوئن روز پدر گرامی داشته می‌شود. این روز تعطیل عمومی نیست.

 

روز پدر در کانادا

روز پدر در کانادا در سومین یکشنبهٔ ماه ژوئن گرامی داشته می‌شود، این روز یک تعطیلی عمومی نیست. معمولا افراد در این روز، روز خود را با پدر خانواده سپری می‌کنند، جشن کوچکی می‌گیرند و هدیه می‌دهند.

 

روز پدر در کره

در کره، روز پدر و مادر در ۸ مه هر سال گرامی داشته می‌شود. این روز تعطیل رسمی نیست.

 

روز پدر در مالزی

در مالزی در سومین یکشنبهٔ ژوئن روز پدر گرامی داشته می‌شود. این روز تعطیل عمومی نیست.

 

 منبع:برگرفته از ویکی پدیا/بیتوته

ساعات طرح ترافیک و زوج و فرد در سال 95

بازدید : 565 سه شنبه 17 فروردين 1395 : 17:34 نظرات ()

ساعات طرح ترافیک و زوج و فرد در سال 95

 

طرح ترافیک ، طرح زوج و فرد

طبق روال قبلی ،سرهنگ حسن عابدی جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ ساعات اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد در سال 1395 را در شهر تهران اعلام کرد.

 

ساعات طرح ترافیک و زوج و فرد در سال جاری مشخص شد

سرهنگ حسن عابدی جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اظهار داشت: از 14 فروردین طرح ترافیک و طرح زوج و فرد دوباره اجرا شد و به همین منظور ساعت اجرای طرح ترافیک و زوج وفرد مشخص شد.

وی در ادامه افزود: طرح ترافیک از ساعت 6:30 تا 17 روزهای شنبه تا چهارشنبه و روزهای پنجشنبه از ساعت 6:30 تا 13 است.
 
سرهنگ عابدی بیان کرد: طرح زوج و فرد نیز از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 6:30 تا ساعت 19 و در روزهای پنجشنبه از ساعت 6:30 تا 13 اجرا می شود.
 
جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: جریمه ورود به طرح ترافیک و زوج و فرد به ازای هر ساعت 200 هزار ریال است.

ساعات طرح ترافیک و زوج و فرد در سال 95

برچسب ها - طرح ترافیک - سایت خبری تحلیلی تابناك|اخبار ...

۷ ساعت پیش - جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از افزایش ساعت طرح زوج و فرد در سال جاری خبر داد.

برچسب ها - طرح ترافیک - فرارو

۷ ساعت پیش - جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از افزایش ساعت طرح زوج و فرد در سال جاری خبر داد.عصر امروز - طرح ترافیک و زوج و فرد تا پایان سال تغییر ...

تأمین ۲۴/ این شیوه جدید خرید موبایلی طرح ترافیک روزانه بدون نیاز به اینترنت و یا ... همچنین طرح ترافیک و طرح زوج و فرد در روز پنجشنبه تا ساعت یک بعد ظهر پایان می‌یابند. ... اجرای 13 برنامه در حوزه بیمه ای سازمان تامین اجتماعی در سال 95.

 

جزئیات استخدام پست بانک ایران تا 20 فروردین 95

بازدید : 239 سه شنبه 17 فروردين 1395 : 7:23 نظرات ()

 ماجرای استخدام پست بانک ایران در سال 95+جزئیات

, آغاز استخدام پست بانک ایران تا 20 فروردین 95 , جزئیات اسنخدام پست بانک ایران تا 20 فروردین 95

, ماجرای اسنخدام پست بانک ایران تا 20 فروردین 95+جزئیات , خبر استخدام پست بانک تا 20 فروردین 95 صحت دارد

, استخدام 250 نفر در پست بانک در سال 95 , جزئیات استخدام 250 نفر در پست بانک ایران تا 20 فروردین 95

, استخدام پست بانک ایران تا 20 فروردین , خبر جدید استخدام پست بانک ایران تا 20 فروردین

, استخدام 250 نفر در پست بانک تا 20 فروردین , شرایط استخدام در پست بانک ایران

, شرایط و مدارک استخدام سال 95 پست بانک ایران , آگهی استخدام پست بانک ایران تا 20 فروردین 95

, زمان آزمون استخدامی سال 95 پست بانک ایران , شرایط ثبت نام در آزمون استخدامی پست بانک ایران در سال 95

,نمونه سوال استخدامی پست بانک ایران در سال 95

, استخدام پست بانک ایران , پست بانک , آزمون استخدامی

به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران ، این آزمون در رده های شغلی و رشته های موردنیاز با مدرک تحصیلی فوق دیپلم، لیسانس و فوق لیسانس برای جذب حدود 250 نفر برگزار خواهد شد.
رده های شغلی موردنیاز نگهبان، متصدی امور بانکی، کارشناس ارزی و کارشناس حقوقی است و عناوین آزمون عمومی برای تمامی رده های شغلی شامل؛ زبان انگلیسی ، معارف اسلامی و ریاضی، کامپیوتر و هوش و استعداد تحصیلی و آزمون اختصاصی برای رده شغلی کارشناس حقوقی شامل متون حقوقی(انگلیسی)، حقوق تجارت، حقوق مدنی، آئین دادرسی مدنی و کیفری و متون فقه، رده شغلی متصدی کارشناس (ارزی) شامل مالیه بین الملل ، تجارت بین الملل بانکداری بین الملل، خرید و سفارشات خارجی و زبان انگلیسی (بازرگانی) است که افراد قبول شده در آزمون کتبی پس از انجام مصاحبه و گزینش به صورت قراردادی به استخدام پست بانک ایران در می آیند

اطلاعات بیشتر در نشانی postbank.ir موجود است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

مهلت ثبت نام استخدام پست بانک ایران تا 20 فروردین ماه ...
www.postbank.ir/.../مهلت-ثبت-نام-استخدام-پست-بانک-ایران-تا-20-فرو...
۲۷ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - اخبار و تازه‌ها > اخبار و تازه ها - جزئيات اخبار. مهلت ثبت نام استخدام پست بانک ایران تا 20 فروردین ماه 1395 تمدید شد ... نام برای عموم هموطنان واجد شرایط، مهلت شرکت در این مرحله از آزمون استخدامی تا 20 فروردین سال 1395 تمدید گردید.
ثبت نام در آزمون استخدام پست بانک ایران تا 20 فروردین ماه ...
www.ghatreh.com/.../ثبت-نام-آزمون-استخدام-پست-بانک-ایران-فروردین...
۱۳ ساعت پیش - ثبت نام در آزمون استخدام پست بانک ایران تا 20 فروردین ماه ادامه دارد ... حقوق فروردین و اردیبهشت معاف از مالیات/ سقف حقوق معاف از مالیات در سال 95 چقدر است؟ ... بخشنامه معاون اول رییس جمهور، اقتصادمقاومتی را نقض کرد/ جزییات ...
استخدام پست بانک ایران در سال 95 (استخدام جدید) | ایران ...
iranestekhdam.ir/استخدام-پست-بانک-ایران/
آزمون استخدامی پست بانک (استخدام جدید) جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی پست بانک ... پایان سال تاریخ ثبت نام تا بیستم فروردین ماه سال ۹۵ ( ۹۵/۰۱/۲۰ ) تمدید شد ...
استخدام پست بانک در سال 95 | «ای استخدام»
www.e-estekhdam.com/استخدام-پست-بانک/
۱ روز پیش - برای دانلود سوالات آزمون استخدامی پست بانک ایران اینجا کلیک کنید ... سال تاریخ ثبت نام تا بیستم فروردین ماه سال ۹۵ ( ۹۵/۰۱/۲۰ ) تمدید شد.
استخدام پست بانک ایران تا 20 فروردین - نمناک
namnak.com/29079-پست-بانک-ایران.html
پست بانک ایران و استخدام پست بانک ایران و اخبار استخدامی جدید را در نمناک ببینید. ... آزمون استخدامی پست بانک ایران در رده های شغلی و رشته های موردنیاز با مدرک تحصیلی فوق دیپلم،لیسانس و فوق ... نتیجه بازی فوتبال ایران و هند 5 فروردین 95 + فیلم · دارایی بانک های ایران ... “آزمون استخدامی” آموزش و پرورش در سال 94 + جزئیات.
جزییات استخدام در پست بانک | استخدام پست بانک ایران تا ...
www.javuni.ir/news/68329
۱۳ ساعت پیش - آزمون استخدامی پست بانک ایران در رده های شغلی و رشته های موردنیاز با مدرک ... استخدام پست بانک ایران تا 20 فروردین آغاز استخدام پست بانک ایران تا 20 ... |جدیدترین اخبار روز در خبرنیوز|جدید 95,سال 95 شامل خبر، سرگرمی.
استخدام پست بانک ایران تا 20 فروردین
1395news.rozblog.com/.../استخدام-پست-بانک-ایران-تا-20-فروردین.ht...
۱۳ ساعت پیش - استخدام پست بانک ایران تا 20 فروردین آزمون استخدامی پست بانک ایران ... ایران تا 20 فروردین,اخبار روز 95 ایران و جهان،واریز یارانه 95،فال روزانه 95.
سیستم ثبت نام الکترونیکی پست بانک
postbank.lms.ir/
پست بانک ایران در نظر دارد به منظور تامین بخشی از نیروی انسانی خود تعدادی داوطلب واجد ... در صورت ارائه گواهي معتبر از سوي مراجع ذيصلاح تا پنج سال افزایش می یابد. .... 95/01/26 برای مشاهده و پرینت بر روی پایگاه اطلاع رسانی سایت پست بانک به ... 6- ثبت نام و شرکت در آزمون و طی کلیه مراحل اعلام شده هیچگونه تعهد استخدامی با ...
برای قبولی در آزمون پست بانک ایران چه سوالات مطالعه کنیم؟
download-free-file.avablog.ir/.../برای+قبولی+در+آزمون+پست+بانک+ای...
۲ روز پیش - مهلت ارائه مدارک متقاضیان طرح95 تمدید شد/خبرنگاران تا 20 فروردین ...- شرایط آزمون استخدامی پست بانک ایران جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی ...
استخدام پست بانک ایران تا 20 فروردین - تیتر24
www.titr24.com/News...==/استخدام-پست-بانک-ایران-تا-20-فروردین
۱۳ ساعت پیش - پست بانک ایران و استخدام پست بانک ایران و اخبار استخدامی جدید را در نمناک ببینید. ... استخدام پست بانک ایران تا 20 فروردین 5/5 1. منبع : خبرگزاری دانشجو/م. ... نتیجه بازی فوتبال ایران و هند 5 فروردین 95 + فیلم · دارایی بانک های ایران کل دارایی ... “آزمون استخدامی” آموزش و پرورش در سال 94 + جزئیات · استخدامی ...ایسنا - تمدید مهلت ثبت‌نام استخدام پست بانک
isna.ir/fa/news/95010801555/تمدید-مهلت-ثبت-نام-استخدام-پست-بانک
۸ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. - با توجه به مصادف شدن ثبت‌نام استخدام پست بانک ایران با تعطیلات پایان سال 1394 و ایام نوروز... ... اعلام جزئیات میزبانی بازیهای نمایندگان ایران و عربستان ... شرکت در این مرحله از آزمون استخدامی تا 20 فروردین سال 1395 تمدید شد.
اخباربانک - ثبت‌نام آزمون استخدامی پست بانک تمدید شد
akhbarbank.com/vdchmxnk.23nikdftt2.html
ثبت‌نام استخدام پست بانک ایران با توجه به تعطیلات نوروزی تمدید شد. ... ایام نوروز، مهلت شرکت در این مرحله از آزمون استخدامی تا 20 فروردین سال 1395 تمدید شد.
تمدید مهلت ثبت نام استخدام پست بانک تا 20 فروردین 95 ...
tnews.ir/news/8e7059854212.html
۷ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. - به گزارش تابناک مرکزی ، روابط عمومی پست بانک ایران، اعلام کرد: بنابر اعلام اداره کل امور کارکنان، در این آزمون که در رده های شغلی و رشته های مورد ...
استخدام | استخدام پست بانک ایران 95
estekhdam.pardad.ir/N_28779.aspx
۷ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. - آگهی استخدام پست بانک ایران در سال 95,استخدام در بانک ، پست بانک ایران جهت تامین ... تاریخ انقضاء: 1395/01/20کد مطلب: 28779 تعداد بازدید: 6098 ... به مصادف شدن آگهی استخدام با تعطیلات پایان سال تاریخ ثبت نام تا بیستم فروردین ماه سال ۹۵ ( ۹۵/۰۱/۲۰ ) تمدید شد ..... جزییات استخدام آموزش و پرورش در سال 93.
ثبت‌نام آزمون استخدامی پست بانک تمدید شد! - تیتر20
titre20.ir/fa/news/5971/ثبت‌نام-آزمون-استخدامی-پست-بانک-تمدید-شد
تیتر20 - ثبت‌نام استخدام پست بانک ایران با توجه به تعطیلات نوروزی تمدید شد. ... مهلت شرکت در این مرحله از آزمون استخدامی تا 20 فروردین سال 1395 تمدید شد.
دمادم | تمدید مهلت ثبت نام استخدام پست بانک تا 20 فروردین 95
damadam.ir/تابناک...استخدام-پست-بانک-تا-20-فروردین-95/.../204138...
۴ روز پیش - به گزارش تابناک مرکزی، روابط عمومی پست بانک ایران، اعلام کرد: بنابر اعلام اداره کل امور کارکنان، در این آزمون که در رده های شغلی و رشته های مورد ...
استخدام سراسری پست بانک ایران سال 95 - دانلود نمونه سوالات ...
estekhdamjoo.ir/.../استخدام-سراسری-پست-بانک-ایران-سال-95----سراسر...
۶ روز پیش - ... سال تاریخ ثبت نام تا بیستم فروردین ماه سال ۹۵ ( ۹۵/۰۱/۲۰ ) تمدید شد ... دانلود نمونه سوالات استخدامی پست بانک ایران همراه با پاسخنامه تشریحی.
تمدید مهلت ثبت‌نام استخدام پست بانک - ایران
www.ion.ir/News/66071.html
۸ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. - با توجه به مصادف شدن ثبت‌نام استخدام پست بانک ایران با تعطیلات پایان ... شرکت در این مرحله از آزمون استخدامی تا 20 فروردین سال 1395 تمدید شد.
ثبت نام در آزمون استخدام پست بانک ایران تا 20 فروردین ماه ...
https://www.aftabir.com/news/article/view/2016/04/04/1185861
۱۷ ساعت پیش - تهران- ایرنا- روابط عمومی پست بانک ایران خبرداد: زمان برای داوطلبان واجد شرایط شرکت در آزمون استخدامی پست ... ثبت نام در آزمون استخدام پست بانک ایران تا 20 فروردین ماه ادامه دارد ... بخشنامه مزد سال ۹۵ ابلاغ شد / جزئیات دستورالعمل کامل دستمزد ... جابه جايي بيش از3 ميليون مسافر توسط ناوگان هوايي در نوروز 95.
تمدید مهلت ثبت‌نام استخدام پست بانک - روز نو
roozno.com/fa/news/190816/تمدید-مهلت-ثبت‌نام-استخدام-پست-بانک
با توجه به مصادف شدن ثبت‌نام استخدام پست بانک ایران با تعطیلات پایان سال 1394 و ... مهلت شرکت در این مرحله از آزمون استخدامی تا 20 فروردین سال 1395 تمدید شد.استخدام پست بانک در سراسر کشور -فقط تا 20 فروردین 95 ...
sanjeshnews.org/.../استخدام-پست-بانک-در-سراسر-کشور-فقط-تا-20-ف
۵ روز پیش - پست بانک ایران در نظر دارد به منظور تامین بخشی از نیروی انسانی خود تعدادی داوطلب واجد شرایط را با مدارک تحصیلی فوق دیپلم و لیسانس و فوق ...
تمدید ثبت‌نام آزمون استخدامی پست بانک - صبح زاگرس
sobhezagros.ir/News/57300.html
۲ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. - تمدید ثبت‌نام آزمون استخدامی پست بانک ... سال 1394، ایام نوروز، مهلت شرکت در این مرحله از آزمون استخدامی تا 20 فروردین سال 1395 تمدید شد. ... پس از انجام مصاحبه و گزینش به صورت قراردادی به استخدام پست بانک ایران در می‌آیند.
تمدید مهلت ثبت نام استخدام پست بانک تا 20 فروردین 95
iran48.ir/?198882-اخبار-%20بانک%20و%20بیمه-پست%20بانک
سایت خبری ایران 48 - آخرین اخبار ایران و جهان در 48 ساعت گذشته - با توجه به مصادف شدن ثبت نام استخدام پست بانک ایران با تعطیلات پایان سال 1394 و ایام نوروز و ...
اوشیدا - تمدید مهلت ثبت‌نام استخدام پست بانک
www.oshida.ir/vdcguq9t.ak9nz4prra.html
با توجه به مصادف شدن ثبت‌نام استخدام پست بانک ایران با تعطیلات پایان سال 1394 و ... مهلت شرکت در این مرحله از آزمون استخدامی تا 20 فروردین سال 1395 تمدید شد.
استخدام سراسری پست بانک ایران سال 94 | News File
newsfile.ir/news/استخدام+سراسری+پست+بانک+ایران+سال+94
آگهی دعوت به همکاری پست بانک پست بانک ایران در نظر دارد به منظور تامین بخشی ... ۹۴ اخبار دانشگاه آزاد در سال ۹۴ اخبار دانشگاه پیام نور در سال ۹۴ جزئیات کنکور . ... شرایط، مهلت شرکت در این مرحله از آزمون استخدامی تا ۲۰ فروردین سال ۱۳۹۵ تمدید شد.
ثبت نام آزمون استخدامی پست بانک تمدید شد | جستجو | آرشیو ...
www.wikifeed.ir/.../ثبت+نام+آزمون+استخدامی+پست+بانک+تمدید+شد.ht...
تمدید مهلت ثبت نام استخدام پست بانک تا 20 فروردین 95. با توجه به مصادف شدن ثبت نام استخدام پست بانک ایران با تعطیلات پایان سال 1394 و ایام نوروز و همچنین لزوم فراهم نمودن شرایط ثبت نام برای عموم .... جزئیات دریافت کارت آزمون استخدامی.
مهلت ثبت نام استخدام پست بانک ایران تا ۲۰ فروردین ماه ۱۳۹۵ ...
www.wikifeed.ir/.../مهلت+ثبت+نام+استخدام+پست+بانک+ایران+تا+۲۰+...
تمدید مهلت ثبت نام استخدام پست بانک تا 20 فروردین 95. با توجه به مصادف شدن ثبت نام استخدام پست بانک ايران با تعطیلات پایان سال 1394 و ایام نوروز و همچنین ...
تمدید ثبت‌نام آزمون استخدامی پست بانک | جستجو | آرشیو ...
www.wikifeed.ir/list/تمدید+ثبت‌نام+آزمون+استخدامی+پست+بانک.html
تمدید مهلت ثبت نام استخدام پست بانک تا 20 فروردین 95. با توجه به مصادف شدن ثبت نام استخدام پست بانک ایران با تعطیلات پایان سال 1394 و ایام نوروز و همچنین لزوم فراهم نمودن شرایط ثبت نام برای عموم .... جزئیات دریافت کارت آزمون استخدامی.
ثبت‌نام آزمون استخدامی پست بانک تمدید شد - قیمت طلا و سکه
www.iranjib.ir/shownews/.../ثبت‌نام-آزمون-استخدامی-پست-بانک-تمدید-...
۲ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. - ثبت‌نام استخدام پست بانک ایران با توجه به تعطیلات نوروزی تمدید شد. ... شرکت در این مرحله از آزمون استخدامی تا 20 فروردین سال 1395 تمدید شد.
تمدید مهلت ثبت‌نام در آزمون استخدام پست بانک ایران بعد از ...
khabarche.ir/.../تمدید-مهلت-ثبت-نام-در-آزمون-استخدام-پست-بانک-ایران
۱۶ ساعت پیش - فرصت ثبت نام در آزمون استخدامی پست بانک ایران تا پایان 20 ... مهلت شرکت در این مرحله از آزمون استخدامی تا 20 فروردین سال 1395 تمدید شد.فهرست - مركز اطلاع رساني بازاركار
www.bazarekar.ir/02/Fa/News/default.aspx?nwscid=14
ثبت‌نام در آزمون استخدام پست بانک ایران تا 20 فروردین‌ماه ادامه دارد ... 16 فروردين 1395 15:2. تاريخ پرينت كارت و زمان‌ برگزاري آزمون استخدامي در سال 95 اعلام شد.
تمدید ثبت‌نام آزمون استخدامی پست بانک - شفا آنلاین
shafaonline.ir/fa/news/.../تمدید-ثبت‌نام-آزمون-استخدامی-پست-بانک
شفا آنلاین>بیمه و بانک>ثبت‌نام استخدام پست بانک ایران با توجه به تعطیلات ... نوروز، مهلت شرکت در این مرحله از آزمون استخدامی تا 20 فروردین سال 1395 تمدید شد.
آگهی استخدام بوشهر - آخرین جدیدترین آگهی استخدام روز بوشهر
www.mehrjob.com/city/بوشهر/
آخرین جدیدترین آگهی استخدام روز بوشهر. ... آگهی استخدام پست بانک ایران(تمدید مهلت ثبت نام) ... تعطیلات پایان سال تاریخ ثبت نام تا بیستم فروردین ماه سال ۹۵ ( ۹۵/۰۱/۲۰ ) تمدید شدپست بانک ایران در نظر دارد به منظور تامین بخشی از نیروی انسانی ...
تمدید مهلت ثبت‌نام استخدام پست بانک - پیغام
www.peigham.ir/news-62442-تمدید-مهلت-ثبت‌نام-استخدام-پست-بانک
۸ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. - پیغام: با توجه به مصادف شدن ثبت‌نام استخدام پست بانک ایران با ... مهلت شرکت در این مرحله از آزمون استخدامی تا 20 فروردین سال 1395 تمدید شد.
آگهی استخدام جدید پست بانک ایران سال 95 | آگهی استخدام ...
bazarestekhdam.ir › استخدام جدید بانک
۷ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. - با توجه به مصادف شدن ثبت‌نام استخدام پست بانک ایران با تعطیلات پایان ... شرکت در این مرحله از آزمون استخدامی تا ۲۰ فروردین سال ۱۳۹۵ تمدید شد.
:::Noandish.com::: ثبت‌نام آزمون استخدامی پست بانک تمدید شد
noandish.com/fa/news/.../ثبت‌نام-آزمون-استخدامی-پست-بانک-تمدید-شد
ثبت‌نام استخدام پست بانک ایران با توجه به تعطیلات نوروزی تمدید شد. ... پایان سال 1394، ایام نوروز، مهلت شرکت در این مرحله از آزمون استخدامی تا 20 فروردین سال 1395 تمدید شد. ... جزئیات "حق بیمه" شخص ثالث در سال ۹۵/ مهلت دریافت "الحاقیه".
تمدید مهلت ثبت‌نام استخدام پست بانک - کافه خبر
cafenetyar.com/news/sharh.aspx?id=7267
۸ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. - با توجه به مصادف شدن ثبت‌نام استخدام پست بانک ایران با تعطیلات پایان ... شرکت در این مرحله از آزمون استخدامی تا 20 فروردین سال 1395 تمدید شد.
اخبار-تمدید ثبت‌نام آزمون استخدامی پست بانک - فیروزنا
firoozna.ir/news/show/5128/تمدید-ثبت‌نام-آزمون-استخدامی-پست-بانک
ثبت‌نام استخدام پست بانک ایران با توجه به تعطیلات نوروزی تمدید شد. ... ایام نوروز، مهلت شرکت در این مرحله از آزمون استخدامی تا 20 فروردین سال 1395 تمدید شد. ... «مجاز» و «غیرمجاز» فعالیت های تبلیغاتی نامزدهای انتخابات مجلس اعلام شد + جزئیات ...
استخدام پست بانک ایران سال 95 | استخدام جدید سال 95 ...
estekhdamia.ir/استخدام-پست-بانک-ایران-سال-۹۵/
۹ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. - استخدام پست بانک ایران ۹۵,استخدام پست بانک ایران ۱۳۹۵ با توجه به ... مهلت شرکت در این مرحله از آزمون استخدامی تا ۲۰ فروردین سال ۱۳۹۵ تمدید شد.
شرایط ثبت نام پیش فروش 207 سال 1395 | نوروز 95
www.promdress95.ir/2016/.../شرایط-ثبت-نام-پیش-فروش-207-سال-13...
۵ روز پیش - ۴ روز پیش – با توجه به مصادف شدن ثبت نام استخدام پست بانک ایران ... مهلت شرکت در این مرحله از آزمون استخدامی تا 20 فروردین سال 1395 تمدید شد.
خبرهای روزنامه همشهری | خبر فارسی
khabarfarsi.com/روزنامه_همشهری
حقوق فروردین و اردیبهشت معاف از مالیات| سقف حقوق معاف از مالیات در سال 95. +2 ... ثبت نام در آزمون استخدام پست بانک ایران تا 20 فروردین ماه ادامه دارد. +0.
تمدید زمان ثبت نام در استخدام پست بانک | سامانه استخدام ایران
iran-karyab.com/news5222.php
پست بانک ایران زمان ثبت نام در استخدام سراسری این بانک را تا 20 فروردین ماه تمدید ... با تعطیلات پایان سال، تاریخ ثبت نام تا بیستم فروردین ماه سال 95 تمدید شد. جهت مشاهده جزئیات استخدام سراسری پست بانک بر روی لینک زیر کلیک نمایید.
دانلود نمونه سوالات پست بانک ایران (18 فروردین) - جوک جدید
jokejadidd.parsiblog.com/Posts/244/
۷ ساعت پیش - پایان سال تاریخ ثبت نام تا بیستم فروردین ماه سال 95 ( 95/01/20 ) تمدید شد . ... دانلود رایگان نمونه سوالات استخدام پست بانک ایران. -دانلود سوالات ...
استخدام های جدید اداره ها
facenama.com/linkbox/id:998
استخدام پست بانک ایران در سال 94 + تمدید زمان ثبت نام ... دعوت به همکاری بانک صادرات سوالات آزمون استخدامی بانک صادرات نمونه سوالات ... 16 فروردین 1395 0 نظر.
سایت استخدام خوبیار| استخدامی بانک| آگهی استخدام| اخبار ...
www.khobyar.com/jobs/اخبار-استخدامی-بانکها-و-موسسات-مالی/
۹ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. - پست بانک ایران در نظر دارد به منظور تامین بخشی از نیروی انسانی خود ... شرکت در این مرحله از آزمون استخدامی تا 20 فروردین سال 1395 تمدید شد.
استخدام پست بانک – 95 (سراسری) | شغل آخر-پرتال استخدامی ...
lastjob.ir/استخدام-پست-بانک-95-سراسری/
پست بانک ایران در نظر دارد به منظور تامین بخشی از نیروی انسانی خود تعدادی داوطلب .... پست بانک ایران; نوع استخدامی : تمام وقت; تاریخ ثبت نام : تا 20 فروردین 95 ...
تمدید مهلت ثبت نام استخدام پست بانک تا 20 فروردین 95
iruni.ir/search/?q=تمدید...استخدام+پست+بانک+تا+20+فروردین+95
تمدید مهلت ثبت نام استخدام پست بانک تا 20 فروردین 95 ... ثبت‌نام استخدام پست بانک ایران با توجه به تعطیلات نوروزی تمديد شد. .... شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز): جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی با اشاره به آخرین جزئیات از اجرای طرح پرداخت ...
ثبت‌نام آزمون استخدامی پست بانک تمدید شد - جوان
javanonline.ir/fa/news/.../ثبت‌نام-آزمون-استخدامی-پست-بانک-تمدید-شد
ثبت‌نام استخدام پست بانک ایران با توجه به تعطیلات نوروزی تمدید شد. ... به مصادف شدن با تعطیلات پایان سال 1394، ایام نوروز، مهلت شرکت در این مرحله از آزمون استخدامی تا 20 فروردین سال 1395 تمدید شد. ... جزئیات سیاست دولت برای ارز مبادلاتی.
نیازمندیهای قزوین - استخدام جدید پست بانک سال 95 (سراسر ...
www.qazvin1400.com/index.php/features/2016-01-26-23.../283-95
توضیحات: دسته: استخدام: بازدید: 68 ... پست بانک ایران در نظر دارد به منظور تامین بخشی از نیروی انسانی خود تعدادی داوطلب واجد ... مهلت ثبت نام : تا 95/01/20 تمدید شد ... متقاضیان برای مشاهده جزییات شرایط و ثبت نام به لینک زیر مراجعه نمایند.
تمدید مهلت ثبت‌نام استخدام پست بانک
khabaredagh.ir/fa/news/654955/تمدید-مهلت-ثبت‌نام-استخدام-پست-بانک
با توجه به مصادف شدن ثبت‌نام استخدام پست بانک ایران با تعطیلات پایان سال 1394 و ... مهلت شرکت در این مرحله از آزمون استخدامی تا 20 فروردین سال 1395 تمدید شد.

آموزش ثبت نام خرید اینترنتی کتاب های درسی ابتدایی و پیش دانشگاهی

بازدید : 552 دوشنبه 16 فروردين 1395 : 19:18 نظرات ()

 آموزش ثبت نام خرید اینترنتی کتاب های درسی ابتدایی و پیش دانشگاهی

, آغاز ثبت نام اینترنی خرید کتاب های درسی ابتدایی و پیش دانشگاهی

, ثبت نام اینترنتی خرید کتاب های درسی پایه ابتدایی

, آغاز ثبت نام اینترنتی توزیع کتاب های درسی پایه ابتدایی و پیش دانشگاهی

, ثبت نام خرید کتاب های درسی کلاس ابتدایی , ثبت نام خرید کتاب های درسی پایه پیش دانشگاهی

, شروع ثبت نام خرید کتاب های درسی از 16 فروردین 95 , آموزش ثبت نام خرید کتاب های درسی پایه پیش دانشگاهی

, سامانه ثبت نام خرید کتاب های درسی ابتدایی و پیش دانشگاهی irtextbook.ir

, سامانه خرید و توزیع اینترنتی کتاب های درسی irtextbook.ir , سامانه , irtextbook.ir , irtextbook.com

, نام سامانه خرید اینترنتی کتاب های درسی

شروع به فعالیت سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی از عصر روز دوشنبه شانزدهم فروردین ماه 1395
به اطلاع اولیا گرامی، دانش آموزان و مسئولین محترم مدارس ابتدایی و پیش دانشگاهی میرساند:
سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی در حال به روز رسانی اطلاعات و ارتباطات داخلی خود با سایر سیستم های اطلاعات آموزشی وزارت آموزش پرورش بوده و به زودی برای ثبت سفارش فردی و گروهی برای ورود دانش آموزان و مدارس فعال خواهد شد.

در راستای توسعه دولت الکترونیک و شهروند الکترونیک و به منظور تسهیل دسترسی دانش آموزان به کتاب های درسی و نظارت نظام مند بر فرآیند توزیع مواد آموزشی، ثبت سفارش و توزیع کتاب های درسی دوره های تحصیلی آموزش ابتدایی و پیش دانشگاهی از طریق این سامانه و برابر جدول زمانی زیر انجام می شود. 


شیوه ثبت نام و ثبت سفارش کتاب درسی

    مدارس از طریق سامانه سناد، نسبت به ثبت سفارش گروهی دانش آموزان اقدام و از ارجاع موردی دانش آموزان و اولیاء آنان به کافی نت برای سفارش انفرادی پرهیز نمایند.
    دانش آموزان و اولیاء آنان، در صورت تمایل می توانند از طریق همین سامانه نسبت به ثبت سفارش انفرادی اقدام کنند.
    شش رقم سمت راست شماره سریال شناسنامه دانش آموزان، "رمز عبور" آن ها به سامانه می باشد؛ لذا در صورتی که شناسنامه دانش آموزان تعویض شده باشد، لازم است مراتب با ارایه تصویر صفحه اول شناسنامه به مدرسه محل تحصیل اطلاع داده شود تا با اصلاح اطلاعات سامانه سناد، ثبت سفارش و مشاهده اطلاعات سفارش، امکان پذیر شود.
    کتاب های درسی دانش آموزان دوره های تحصیلی آموزش ابتدایی و پیش دانشگاهی، از طریق مدرسه محل تحصیل آنان که در سفارش دانش آموز قید شده است، توزیع می شود.
    در صورت تغییر مدرسه محل تحصیل دانش آموز دوره تحصیلی آموزش ابتدایی تا تاریخ 95/6/20، امکان اصلاح سفارش از طریق سامانه، وجود دارد.

برای ورورد به سامانه خرید کتاب های درسی اینجا کلیک کنید

سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی :: صفحه اصلی
irtextbook.ir/
دانش‌آموزان دوره تحصیلی ابتدایی و پیش دانشگاهی برای ثبت، مشاهده و پیگیری سفارش کتاب های درسی روی دکمه "ثبت و پیگیری سفارش دوره ای" کلیک نمایند.
شما از این صفحه در 4/1/16 بازدید کردید.
سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی :: ورود به سامانه
www.irtextbook.ir/Account/Login?user=student
دانش آموزان می توانند پس از ثبت نام در مدرسه، از طریق این سایت اقدام به سفارش کتاب های درسی نمایند، کتاب ها در مدرسه محل تحصیل تحویل خواهد شد.
ثبت نام کتاب های درسی چهارم ابتدایی - کافه نتیار
www.cafenetyar.com/deteails.aspx?k=2464
زمان شروع خرید کتاب های درسی پیش دانشگاهی پس از ثبت نام دانش آموزان و ثبت اطلاعات .... لطفا روی اینجا کلیک نمایید و به صورت اینترنتی کتب پایه مورد نظر را ...
آغاز ثبت‌نام اینترنتی کتاب‌های دانش‌آموزان ابتدایی و ...
www.farsnews.com/13950116000545
۷ ساعت پیش - آغاز ثبت‌نام اینترنتی کتاب‌های دانش‌آموزان ابتدایی و پیش‌دانشگاهی ... وی با بیان اینکه ثبت‌نام کتب درسی کلاس اولی‌‌های سال تحصیلی جدید با ...
ثبت نام کتاب های درسی ابتدایی اینترنتی شد - سایت خبری ...
www.tabnak.ir › اجتماعی › داخلی
۱۰ ساعت پیش - معاون سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی از آغاز ثبت نام اینترنتی کتاب های درسی پایه ابتدایی و پیش دانشگاهی در سراسر کشور از امروز خبر داد.
ثبت نام کتاب های درسی ابتدایی اینترنتی شد/آغاز ثبت نام ...
www.ghatreh.com/.../ثبت-نام-کتاب-های-درسی-ابتدایی-اینترنتی-آغاز-...
۷ ساعت پیش - آغاز ثبت نام اینترنتی کتاب های درسی پایه ابتدایی و پیش دانشگاهی · آغاز خرید اینترنتی کتاب های درسی سال تحصیلی 95-96+جدول زمانبندی ...
آغاز ثبت‌نام الکترونیکی کتاب‌های درسی از امروز « سایت ...
www.kaleme.com/1395/01/16/klm-240384/?theme=fast
۱۰ ساعت پیش - آغاز ثبت‌نام الکترونیکی کتاب‌های درسی از امروز ... ۱۶ فروردین سامانه فروش و توزیع الکترونیکی کتاب های درسی ابتدایی و پیش دانشگاهی سال تحصیلی آینده سراسر کشور به نشانی اینترنتی www.irtextbook.ir راه اندازی می شود.
آغاز ثبت‌نام اینترنتی کتاب‌های درسی دانش‌آموزان ابتدایی شهر ...
www.tasnimnews.com/.../آغاز-ثبت-نام-اینترنتی-کتاب-های-درسی-دانش-...
۶ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - آغاز ثبت‌نام اینترنتی کتاب‌های درسی دانش‌آموزان ابتدایی شهر تهران از ظهر ... دانش‌آموزان پیش دانشگاهی از اول تیر برای خرید اینترنتی کتب درسی ...
آغاز ثبت‌نام اینترنتی کتب درسی سال تحصیلی آینده ...
mehr-exchange.com › خبر فوری
۲ ساعت پیش - صفحه اصلی خبر فوری آغاز ثبت‌نام اینترنتی کتب درسی سال تحصیلی آینده دانش‌آموزان ابتدایی و ... دوره ابتدایی و پیش دانشگاهی می‌توانند نسبت به ثبت‌نام کتب درسی سال تحصیلی آینده اقدام کنند. Source: ... نوع ارز, خريد, فروش ...
ثبت نام اینترنتی کتب درسی پیش دانشگاهی از امروز
portal.gaj.ir/?page=major/8&nid...tp=2
اخـبــار و اطلاعيه ها - ثبت نام اینترنتی کتب درسی پیش دانشگاهی از امروز ... در پایان اعلام کرد: ثبت نام اینترنتی کتب درسی دانش آموزان مقطع ابتدایی شهر تهران نیز ...
راه اندازی سامانه فروش و توزیع الکترونیکی کتاب‌های درسی ...
www.medu.ir/portal/home.php?ocode=100010876&block=news...
۱ روز پیش - ... فروش و توزیع الکترونیکی کتاب‌های درسی ابتدایی و پیش دانشگاهی از فردا ... وی ادامه داد: سال گذشته فروش کتاب‌های ابتدایی به صورت الکترونیکی در ... نیک‌روش اضافه کرد: سال گذشته در ثبت‌نام اینترنتی کتاب‌های درسی و ...
آغاز ثبت نام اینترنتی کتاب های درسی ابتدایی - روزنامه ...
khabarfarsi.com/n/16180038
۶ ساعت پیش - آغاز ثبت نام اینترنتی کتاب های درسی ابتدایی ... مهر، سید حسین طلایی زواره درباره ثبت نام کتاب های درسی گفت: ثبت نام کتاب های درسی پایه ابتدایی و پیش دانشگاهی ... آغاز خرید اینترنتی کتاب های درسی; تابناک - دوشنبه ۱۰:۱۴
بانک كتاب ايرانيان [ فروشگاه اینترنتی و ارسال سریع کتاب ]
www.bankketab.com/
... کتابهای درسی, دانشگاهی, کتابهای عمومی, پیک کتاب, فروشگاه اینترنتی کتاب, ... 1- در صورت فراموشی رمز عبور خود از قسمت ثبت نام ، دکمه رمز خود را فراموش کرده ام را کلیک کنید. ... خرید کتاب پیش دانشگاهی ..... IQ ششم ابتدایی · 250,000 ریال.
فروش اینترنتی کتاب ها برای جلوگیری از بازار سیاه است ...
alavi.ir/.../فروش-اینترنتی-کتاب-ها-برای-جلوگیری-از-بازار-سیاه-است/
محمدیان درباره ثبت نام اینترنتی برای دریافت کتب درسی افزود: در گذشته کتابهای درسی به دو صورت توزیع می شد کتب ابتدایی و هنرستان در مدرسه ... از طریق کتاب فروشیها تهیه می شد اما امسال در دوره پیش دانشگاهی ثبت نام اینترنتی صورت می ...
آغاز فروش اینترنتی کتاب های درسی + جزئیات - نمناک
namnak.com/16263-فروش-اینترنتی-کتاب-های-درسی.html
ثبت نام اینترنتی کتب درسی دانش آموزان پیش دانشگاهی سراسر کشور از امروز آغاز میشود. ... خرید کتاب های درسی همواره یکی از دغدغه های دانش آموزان و والدین در تعطیلات ... ابتدایی تهرانی نیز می توانند با استفاده از سامانه ای دیگر برای دریافت کتب ...
نشانی سایت ثبت نام اینترنتی کتب درسی - شبکه خبر
www.irinn.ir/news/.../نشانی-سایت-ثبت-نام-اینترنتی-کتب-درسی
۶ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - طلایی گفت: دانش آموزان دوره ابتدایی و پیش دانشگاهی از امروز می توانند با ... کرد : دانش‌آموزان تا 31 تیر برای ثبت نام اینترنتی خرید کتب درسی ...
آغاز ثبت‌نام اینترنتی کتاب‌های درسی دانش‌آموزان ابتدایی شهر ...
tehranedu.ir/Modules/News/NewsShow.aspx?page=1&mid=338...
۷ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - آغاز ثبت‌نام اینترنتی کتاب‌های درسی دانش‌آموزان ابتدایی شهر تهران ... نسبت به خرید اینترنتی کتب درسی با استفاده از کد دانش‌آموزی اقدام کنند. وی افزود: فروش و توزیع کتاب‌های درسی دوره پیش دانشگاهی در کل کشور و دوره ابتدایی ...
آغاز فروش اینترنتی کتابهای درسی دوره ابتدایی و پیش ...
www.polimali.com/view-46568-آغاز%20فروش%20اینترنتی%20کتابه...
۱ روز پیش - آغاز فروش اینترنتی کتابهای درسی دوره ابتدایی و پیش دانشگاهی ... بیشتر اینترنتی، امسال مشکلی برای ورود به سامانه ثبت نام کتاب‌های درسی ...
آغاز خرید اینترنتی کتاب‌های درسی
www.fardanews.com/fa/news/506862
... به آغاز خرید اینترنتی کتاب‌های درسی دوره ابتدایی و پیش دانشگاهی سال تحصیلی ... به صورت گروهی یا انفرادی کار ثبت‌نام اینترنتی کتاب‌های درسی را انجام دهد.
نحوه خرید اینترنتی کتاب های درسی دانش آموزان :: فان پرس
funpress.blog.ir/1394/.../نحوه-خرید-اینترنتی-کتاب-های-درسی-دانش-آموز...
حسین طلایی زواره با بیان این که فروش اینترنتی کتب درسی که امسال به صورت ... وی افزود: کلیه دانش آموزان پیش دانشگاهی در سراسر کشور و دانش آموزان دوره ابتدایی شهر تهران، ابتدا باید با مراجعه به مدارس خود ثبت نام کرده و کد ثبت نام دانش آموزی ...خرید اینترنتی کتب درسی 94-95 پیش دانشگاهی (به قیمت ...
libarshad1388.blogsky.com/.../خرید-اینترنتی-کتب-درسی-94-95-96-...
خرید اینترنتی کتب درسی پیش دانشگاهی 94-95-96 | خرید اینترنتی کتب درسی دبیرستان 94-95-96 | ابتدایی متوسطه هنرستان | ... می‌توانند با مراجعه به این سامانه و ثبت درخواست خود کتاب‌های درسی دوره پیش دانشگاهی را به نرخ دولتی و پشت جلد تهیه کنند. ... زمان ثبت نام توزیع کارت برگزاری دفترچه آزمون تیزهوشان 95-96 ششم نهم ...
سايت ثبت نام كتابهاي درسي ابتدايي و پيش دانشگاهي www ...
www.mabaham.ir/سايت-ثبت-نام-كتابهاي-درسي-ابتدايي-و-پيش-دانشگ...
زمان شروع خرید کتاب های درسی پیش دانشگاهی پس از ثبت نام دانش آموزان و ثبت اطلاعات آنها در سامانه سناد می باشد. نحوه خرید کتاب درسی به دو صورت زیر انجام می شود:.
فروش کتابهاي پيش‌دانشگاهي سال تحصيلي 94-95 به صورت ...
iranmail2.rozblog.com/.../فروش-کتابهاي-پيشدانشگاهي-سال-تحصيلي-...
سه شنبه 11 ... دانلود مستقيم کتاب هاي درسي مقطع ابتدايي سال تحصيلي ?? … ..... ثبت نام کتب پيش دانشگاهي نيز در سال جاري به صورت اينترنتي انجام مي شود.
آغاز خرید اینترنتی کتاب‌های درسی سال تحصیلی ۹۵-۹۶
sedayiran.com/.../آغاز-خرید-اینترنتی-کتاب‌های-درسی-سال-تحصیلی-۹۵...
۶ ساعت پیش - ... به آغاز خرید اینترنتی کتاب‌های درسی دوره ابتدایی و پیش دانشگاهی سال ... گروهی یا انفرادی کار ثبت‌نام اینترنتی کتاب‌های درسی را انجام دهد.
ثبت نام اینترنتی خرید کتاب های درسی - سرزمین تیزهوش ها
tizland.ir/تیزهوشان...ابتدایی.../ثبت-نام-اینترنتی-خرید-کتاب-های-در...
مدیرکل چاپ و توزیع کتاب های درسی وزارت آموزش و پرورش گفت: دانش آموزان ابتدایی و پیش دانشگاهی که موفق به ثبت نام اینترنتی خرید کتاب های درسی نشدند به ...
الف - آغاز ثبت نام الکترونیکی کتب درسی از امروز - نسخه ...
alef.ir/prtbz5bf0rhba5p.uiur.html
آغاز ثبت نام الکترونیکی کتب درسی از امروز ... فروردین سامانه فروش و توزیع الکترونیکی کتاب های درسی ابتدایی و پیش دانشگاهی سال تحصیلی ... برابر گذشته است، ضمن اینکه فروش اینترنتی در مقطع ابتدایی در سال گذشته به صورت آزمایشی ...
ثبت‌نام اینترنتی کتاب‌های درسی پیش‌دانشگاهی‌ از اول تیر ماه
msbook.ir/?p=2455
صفحه اصلی » اخبار آموزشی » ثبت‌نام اینترنتی کتاب‌های درسی پیش‌دانشگاهی‌ از ... در پایان اعلام کرد: ثبت‌نام اینترنتی کتاب‌هاي درسی دانش‌آموزان مقطع ابتدایی شهر ...
رفع نارسایی های توزیع کتاب درسی با ثبت نام الکترونیکی
www.pana.ir/Pages/News-338610.aspx
... نام الکترونیکی کتاب پیش دانشگاهی گفت: در ثبت نام اینترنتی نارسایی های مربوط به ... معاونت آموزش ابتدایی ... ما تصمیم گرفتیم نحوه فروش و عرضه کتب درسی را بازنگری کنیم آمار ما بود. ... ثبت نام اینترنتی شود می تواند کتابها را از انتشارات مدرسه یا فروشگاه های چاپ و نشر کتاب متعلق به وزارت آموزش و پرورش تهیه کند .
ایسنا - آغاز فروش اینترنتی کتب درسی از امروز
www.isna.ir/fa/news/.../آغاز-فروش-اینترنتی-کتب-درسی-از-امروز
۹ ساعت پیش - رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی از آغاز چاپ کتب جدیدالتالیف از ... و اظهار کرد: فروش اینترنتی کتب درسی مقطع ابتدایی و پیش دانشگاهی نیز از امروز ... سراسر کشور می‌توانند اقدام به ثبت نام و خرید کتاب‌های درسی خود کنند.
فروش کتاب های درسی پیش دانشگاهی اینترنتی می شود
namehnews.ir/.../فروش-کتاب-های-درسی-پیش-دانشگاهی-اینترنتی-می-...
طلایی به نحوه ثبت نام دانش آموزان دوره پیش دانشگاهی برای دریافت کتاب های درسی اشاره کرد و گفت: دانش آموزان از اول تا 31 تیرماه می توانند با مراجعه به سایت یاد شده ...هفت صبح | تمدید مهلت ثبت‌نام اینترنتی کتاب‌های درسی تا ...
7sobh.com/content/تمدید-مهلت-ثبت‌نام-اینترنتی-کتاب‌ها/
تمدید مهلت ثبت‌نام اینترنتی کتاب‌های درسی تا پانزده مرداد ... این زمان برای دانش‌آموزان دوره ابتدایی شهر تهران و دانش‌آموزان دوره پیش‌دانشگاهی سراسر کشور تمدید شده ...
فروش اینترنتی کتاب های درسی سال تحصیلی جدید از فردا ...
www.tahapakhsh.ir/.../فروش-اینترنتی-کتاب-درسی-تحصیلی-فردا-آغا...
۱ روز پیش - کتاب درسی، فروش اینترنتی، دانش آموزان، شبکه شتاب فروش اینترنتی ... اینترنتی کتاب های درسی دوره ابتدایی و پیش دانشگاهی سال تحصیلی 95-96 و ... طلایی زواره با بیان اینکه سامانه ثبت نام از فردا 16 فروردین ماه 95 تا اوایل ...
آغاز ثبت‌نام اینترنتی کتاب‌های دانش‌آموزان ابتدایی و ... - خبروان
khabarone.ir/news/1092020
۷ ساعت پیش - آغاز ثبت‌نام اینترنتی کتاب‌های دانش‌آموزان ابتدایی و پیش‌دانشگاهی ... به صورت گروهی و انفرادی نسبت به ثبت‌نام کتاب‌های درسی سال تحصیلی ...
بانک كتاب ايرانيان [ فروشگاه اینترنتی و ارسال سریع کتاب ]
www.bankketab.com/
... کتابهای درسی, دانشگاهی, کتابهای عمومی, پیک کتاب, فروشگاه اینترنتی کتاب, ... 1- در صورت فراموشی رمز عبور خود از قسمت ثبت نام ، دکمه رمز خود را فراموش کرده ام را کلیک کنید. ... خرید کتاب پیش دانشگاهی ..... IQ ششم ابتدایی · 250,000 ریال.
ثبت نام اینترنتی کتاب ابتدایی جستجو در خبرچه | خبرچه
khabarche.ir/جستجو/ثبت%20نام%20اینترنتی%20کتاب%20ابتدایی/
9 ماه پیش آغاز ثبت‌نام اینترنتی کتاب‌های درسی دانش‌آموزان ابتدایی شهر تهران از ... 2 ماه پیش ثبت‌نام خرید تمام کتب‌ دوره ابتدایی و پیش‌دانشگاهی به صورت اینترنتی ...
دولت بهار: فروش اينترنتي كتاب‌هاي درسي سال تحصيلي جديد ...
www.dolatebahar.com/telex-239958.html
۱ روز پیش - ... آموزشي از فروش اينترنتي كتاب‌هاي درسي دوره ابتدايي و پيش دانشگاهي، از فردا خبر ... وي گفت: فروش اينترنتي كتاب‌هاي درسي پايه اول ابتدايي پس از ثبت نام دانش ... وزارت كشور وارد سامانه ثبت نام شوند و كتاب هاي درسي خود را خريداري كنند. ... كتاب‌هاي درسي را دليل فروش پيش از موعد كتاب‌هاي درسي عنوان كرد افزود: ...
فروش اینترنتی کتاب‌های درسی دانش آموزان ابتدایی و پیش ...
www.ilna.ir/.../283692-فروش-اینترنتی-کتاب-های-درسی-دانش-آموزان-اب...
۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - فروش اینترنتی کتاب‌های درسی دانش آموزان ابتدایی و پیش دانشگاهی/آغاز ثبت نام از 6 تیرماه. ایلنا: مدیرکل چاپ و توزیع سازمان پژوهش از فروش ...
ثبت نام در مدرسه، شرط اصلی ورود به سامانه فروش کتاب درسی ...
alavi.ir/.../ثبت-نام-در-مدرسه،-شرط-اصلی-ورود-به-سامانه-فروش-کتاب-در...
ثبت نام در مدرسه، شرط اصلی ورود به سامانه فروش کتاب درسی ... ثبت نام کتب درسی ... امکان انتخاب کتاب دینی اقلیت ها برای دوره ابتدایی و همچنین زبان خارجی برای پیش دانشگاهی وجود دارد. ... فروش اینترنتی کتاب ها برای جلوگیری از بازار سیاه است.
تبلور اندیشه – ثبت نام اینترنتی کتب درسی آغاز شد
tabalvor.ir/?p=18027
۶ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - طلایی گفت: دانش آموزان دوره ابتدایی و پیش دانشگاهی از امروز می توانند با مراجعه به پایگاههای اینترنتی www.irtextbook.com ثبت نام و به خرید ...
ثبت نام اينترنتي كتاب درسي تمديد شد | كاني نت|KaniNet
kaninet.ir/ثبت-نام-اينترنتي-كتاب-درسي-تمديد-شد/
نیک‌روش تأکید کرد: ثبت نام اینترنتی کتب درسی برای دانش‌آموزان ابتدایی تهران و پیش دانشگاهی سراسر کشور تا ۳۱ مرداد ماه تمدید شد و علاقه‌مندان می‌توانند به سایت ...آغاز ثبت نام اینترنتی کتب درسی دانش اموزانِ - نمایش محتوای ...
markazi.irib.ir/-/اغاز-ثبت-نام-اینترنتی-کتب-درسی-دانش-اموزان
۵ ساعت پیش - ... ثبت نام اینترنتی کتب درسی دانش اموزانِ مقاطع ابتدایی و پیش دانشگاهی از ... وی گفت: هزینه خرید این کتب از طریق مدارس به اولیا اعلام می شود.
خرید کتاب ابتدایی – سایت قیمت ها
pric.3eke.ir/tag/خرید_کتاب_ابتدایی/
۲ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - نشانی سایت ثبت نام اینترنتی کتب درسی – شبکه خبر. 27 ژوئن 2015 … طلایی گفت: دانش آموزان دوره ابتدایی و پیش دانشگاهی از امروز می توانند ...
مدرسه کلوب - خرید اینترنتی کتاب درسی
www.madresehclub.com › مدرسه › نیازمندیهای مدارس
وی افزود: علت اینکه کتب درسی دوره پیش دانشگاهی را برای فروش اینترنتی ... اگر دانش‌آموز امکان خرید اینترنتی را نداشته باشد، مدیر مدرسه می‌تواند هنگام ثبت‌نام ... و توزیع کتاب های دوره ابتدایی تمامی استان ها (به جز شهر تهران) و کتاب های درسی دوره ...
آخرین مهلت فروش اینترنتی کتب درسی - بولتن نیوز
www.bultannews.com › صفحه نخست › اجتماعی
۲۶ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - معاون پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه ریزی درسی گفت: دانش آموزان دوره ابتدایی و پیش دانشگاهی تنها تا ۳۱ مرداد برای ثبت نام اینترنتی کتاب های ...
روزنامه شرق 94/6/7: دريچه - بانک اطلاعات نشريات کشور
www.magiran.com/npview.asp?ID=3217257
۷ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دانش آموزان بازمانده از خريد اينترنتي کتاب هاي درسي به مدارس مراجعه کنند تسنيم: مديرکل چاپ و توزيع کتب درسي وزارت آموزش وپرورش گفت: دانش آموزان ابتدايي و پيش دانشگاهي که موفق به ثبت نام اينترنتي براي خريد کتاب هاي ...
رفع مشکلات فنی ثبت‌نام اینترنتی کتب درسی - ساعت24
www.saat24.com/.../رفع-مشکلات-فنی-ثبت-نام-اینترنتی-کتب-درس...
۷ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ثبت نام اینترنتی کتب درسی دانش آموزان مقطع پیش دانشگاهی و پایه اول ... اکیداً توصیه می شود برای خرید کتاب‌های درسی وزارت آموزش و پرورش به ...
آغاز فروش اینترنتی کتب درسی دانش آموزان - نیک صالحی
www.niksalehi.com/newspaper/view/078434.php
۶ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - طلایی گفت : دانش آموزان دوره ابتدایی و پیش دانشگاهی از امروز می توانند با ... به ثبت نام اینترنتی اقدام و سفارش خرید کتب درسی را ثبت کنند.
31 مرداد، آخرین مهلت فروش اینترنتی کتاب‌های درسی
www.bornanews.ir/.../308991-مرداد-آخرین-مهلت-فروش-اینترنتی-کتاب...
۲۶ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - معاون پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه ریزی درسی گفت: دانش آموزان دوره ابتدایی و پیش دانشگاهی تنها تا 31 مرداد برای ثبت نام اینترنتی کتاب های ...
کتاب درسی ثبت نام - لینک گردی
nimbar.ir/news/کتاب-درسی-ثبت-نام
ثبت‌نام اینترنتی کتب‌ درسی دانش‌آموزان ابتدایی شهر تهران از ساعت ۱۴ امروز ... توزیع مواد آموزشی گفت: ثبت نام خرید الکترونیکی کتب درسی دانش آموزان به . ... دانش‌آموزان دوره پیش دانشگاهی از امروز اول تیر ماه می‌توانند جهت دریافت کتب درسی خود به .
جزئیات فروش اینترنتی کتاب های درسی سال اول دوم سوم چهارم ...
p2music-rzb.nasimblog.tk/page-7174.html
جزییات و نحوه فروش اینترنتی کتب پیشدانشگاهی,سایت ثبت نام کتب پیش . ... خرید اینترنتی کتاب های درسی مقطع ابتدایی ، راهنمایی ، متوسطه به صورت DVD با ...

ماجرای گروگانگیری جوان 20 ساله در تهران+جزئیات و عکس

بازدید : 176 دوشنبه 16 فروردين 1395 : 16:1 نظرات ()

 ماجرای گروگانگیری جوان 20 ساله در تهران+جزئیات

, ماجرای گروگانگیری جوان 20 ساله در تهران+جزئیات و تصاویر

, خبر گروگانگیری جوان 20 ساله در تهران صحت دارد , گروگانگیری جوان 20 ساله تهرانی توسط شخص افغانی+تصاویر

, گروگانگیری در تهران توسط یک افغانی+جزئیات و تصاویر , خبر گروگانگیری در تهران

, گروگانگیری جوان 20 ساله در پایانه تهران جنوب , گروگانگیری فرد افغانی در پایانه تهران جنوب +عکس

, گروگانگیری , تبعه افغان , پایانه تهران جنوب

ساعت 18:30 ، یازدهم فرودین ماه در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 تهران بزرگ مبنی بر محبوس شدن فردی در داخل اتوبوس مسافر بری آبی رنگ در موقعیت پایانه جنوب بلافاصله تیمی از ماموران کلانتری ترمینال جنوب جهت بررسی در محل حاضر شدند.
ماموران در گفت وگو با راننده و شاگرد اتوبوس متوجه حرف های ضد و نقیض شدند و به همین دلیل اتوبوس را مورد بازرسی قرار دادند که در جعبه حمل بار خودرو یک تبعه افغان( 20 ساله) را پیدا کردند.
 
تبعه افغان خود را عبدالله معرفی کرد به ماموران اظهار داشت: من و دوستانم از کرمان سوار این اتوبوس شدیم و قرار شد تا هریک مبلغ 400 هزار تومان را به راننده پرداخت کنیم، ولی چون این پول را نداشتم مرا در جعبه حمل بار زندانی کردند و با تهدید چاقو از بنده خواستند تا به دوستانم تماس بگیرم و این مبلغ را تهیه کنم.
 
سرگرد خلیل لطفی رئیس کلانتری 208 ترمینال جنوب درباره این خبر گفت: شاکی به همراه متهمان جهت بررسی بیشتر موضوع و تشکیل پرونده به کلانتری منتقل شدند.

ماجرای گروگانگیری جوان 20 ساله در اتوبوس | اتاق خبر 24
otaghkhabar24.ir/news/42381
۴ ساعت پیش - جوان 20 ساله که پول کرایه نداشت توسط راننده در جعبه اتوبوس گروگان ... های پلیسی 110 تهران بزرگ مبنی بر محبوس شدن فردی در داخل اتوبوس ...
ماجرای گروگانگیری جوان 20 ساله در جعبه اتوبوس مسافربری
www.yjc.ir › اجتماعی › حوادث و انتظامی
جوان 20 ساله که پول کرایه نداشت توسط راننده در جعبه اتوبوس گروگان گرفته ... جزییات رهایی 16 گروگان در جنوب پایتخت/ماجرای جسد خونین زن جوان در بزرگراه ... تصمیم وحشتناک 3 گروگانگیر در تهران ... قتل همسر به خاطر عضویت در تلگرام+عکس.
ماجرای گروگانگیری جوان 20 ساله در جعبه ا - شما نیوز
khabarpu.com/n.php?u=ماجرای-گروگانگیری-جوان-20-ساله-در...ا...
۶ ساعت پیش - رختکن 'پرسپولیس' بعد از برد شیرین/عکس · خبر دستگیری ... ماجرای گروگانگیری جوان 20 ساله در جعبه اتوبوس مسافربری تهران. شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز): جوان 20 ساله که پول کرایه نداشت توسط راننده در جعبه اتوبوس گروگان گرفته شد. به گزارش .... جزئيات رد صلاحیت مینو خالقی ، منتخب مردم اصفهان ...
گروگانگیری جوان 20 ساله در جعبه اتوبوس | دانلود سریال 94
download2016photo.ir/.../گروگانگیری-جوان-20-ساله-در-جعبه-اتوبوس/
۲۱ دقیقه پیش - ماجرای گروگانگیری جوان 20 ساله در جعبه اتوبوس مسافربری ... ایران خبر – گروگانگیری تبعه افغان در جعبه اتوبوس توسط … .... وحشتناک لیزر درمانی روی پوست+ عکس ماجرایگروگانگیری جوان 20 ساله در جعبه اتوبوس مسافربری تهران … .... جزئیات گروگان‌گیری در شهرستان سیرجان توسط فرمانده نیروی انتظامی .
ماجرای گروگانگیری جوان 20 ساله در جعبه اتوبوس ... - آفتاب
tasna.ir/.../ماجرای-گروگانگیری-جوان-20-ساله-در-جعبه-اتوبوس-مسافربر...
۱ ساعت پیش - ماجرای گروگانگیری جوان ۲۰ ساله در جعبه اتوبوس مسافربری. جوان 20 ساله که پول کرایه نداشت توسط راننده در جعبه اتوبوس گروگان گرفته شد. ... جزییات سربریدن دو کودک در گچساران/ماجرای هتک حیثیت دختر فامیل/ ... کاهش تصادفات و تلفات رانندگی در تهران با اصلاح خیابان ها/ سایر عوامل تصادف اصلاح می شود؟
گروگانگیری جوان 20 ساله در جعبه اتوبوس مسافربری
gazor.rozblog.com/post/172
۴۰ دقیقه پیش - جوان 20 ساله که پول کرایه نداشت توسط راننده در جعبه اتوبوس گروگان گرفته شد. ... ماجرای گروگانگیری جوان 20 ساله در اتوبوس - موتور جستجوی . .... ایران خبر - گروگانگیری تبعه افغان در جعبه اتوبوس توسط . .... عکس گرفتن روی صخره کار دست جوان 30 ساله داد ... جعبه سیاه .... جزئیات طرح زوج و فرد دوشنبه 5 بهمن ...
ماجرای گروگانگیری جوان 20 ساله در اتوبوس
www.ghatreh.com/news/.../ماجرای-گروگانگیری-جوان-ساله-اتوبوس
۴ ساعت پیش - ماجرای گروگانگیری جوان 20 ساله در جعبه اتوبوس مسافربری ... شبنم قلی خانی و مادرش در حال تهران گردی /عکس ... زلزله همدان را لرزاند + جزییات ...
گروگانگیری جوان 20 ساله در جعبه اتوبوس مسافربری - نمناک
namnak.com/29069-گروگانگیری-جوان-20-ساله.html
۲ ساعت پیش - گروگانگیری و گروگانگیری جوان 20ساله و گروگانگیری در اتوبوس و جدید ترین ... ساعت 18:30 ، یازدهم فرودین ماه در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 تهران بزرگ مبنی بر محبوس شدن فردی در داخل اتوبوس ... جدیدترین عکسهای بازیگران در تماشای تئاتر ... جزئیات سانحه هواپیمای زاگرس در فرودگاه مشهد + تصاویر
ماجرای گروگانگیری جوان 20 ساله در جعبه اتوبوس ... - طاها پخش
www.tahapakhsh.ir/.../ماجرای-گروگانگیری-جوان-20-ساله-جعبه-اتوبوس-...
۶ ساعت پیش - جوان 20 ساله که پول کرایه نداشت توسط راننده در جعبه اتوبوس گروگان گرفته شد. ... فرودین ماه در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 تهران بزرگ مبنی بر محبوس شدن فردی در داخل اتوبوس مسافر بری ... زلزله همدان را لرزاند + جزئیات ...
اخبار حوادث,روزنامه حوادث,حوادث روز - پارس ناز
www.parsnaz.ir/news_cats_1041.html
اخبار حوادث,تجاوز جنسی و قتل,اخبار حوادث روز جهان,حوادث ایران,حوادث امروز,حوادث واقعی,روزنامه حوادث,حوادث وحشتناک ... افشای علاقه بازیگر زن 64 ساله به رابطه با پسران 20 ساله ... ماجرای درگیری خونین در عروسی تهرانپارس ... جزئیات قتل نوعروس 15 ساله با ضربات بیل پدرش+عکس ... خودکشی هولناک دختر جوان روی پل رسالت +عکس.ماجرای گروگانگیری جوان 20 ساله در جعبه اتوبوس ... - قابوس نامه
qaboosnameh.ir/1395/01/.../ماجرای-گروگانگیری-جوان-20-ساله-در-جعبه-ا...
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی قابوس نامه،به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،ساعت ۱۸:۳۰ ، یازدهم فرودین ماه در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تهران بزرگ مبنی بر ...
ماجرای گروگانگیری جوان 20 ساله در اتوبوس - تی نیوز
tnews.ir/news/d94860239999.html
۱ ساعت پیش - به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سرگرد خلیل لطفی رئیس کلانتری 208 ترمینال ... [ مشاهده متن کامل خبر ماجرای گروگانگیری جوان 20 ساله در اتوبوس در آفتاب ] ... عکس/ اعتصاب به سبک طلافروشان! ... تصویر/ اتفاقی نادر در تهران! ... جزئیاتی از اخراج پزشک قزوینی که بیماران اورژانسی را در ایام نوروز مداوا نکرده بود ...
ماجرای گروگانگیری جوان 20 ساله در اتوبوس / آفتاب
khabarfarsi.com/ext/16180580
جوان 20 ساله که پول کرایه نداشت توسط راننده در جعبه اتوبوس گروگان گرفته شد. ... فرودین ماه در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 تهران بزرگ مبنی بر محبوس شدن فردی در داخل اتوبوس مسافر بری ... جزییات دستگیری و آزادی هدیه تهرانی و یک بازیگر زن تلویزیون+تصاویر ... بختیاری‌ها اینگونه ماشین عروس تزئین می‌کنند/ عکس ...
سایت خبری تحلیلی پارس نیوز
www.parsnews.com/
آخرین اخبار سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، بین الملل، ایران و جهان ... یک عمل جراحی نادر در برزیل + عکس ۱۴:۱۶; هیوندای سانتافه ماشین پلیس ایران می‌شود؟ .... جزئیاتی از سفر شاهزاده انگلیسی به تهران/ روایتی از ازدواج با دایانا/ گزارشی از .... مخالفت قاطع روسیه با فدرالی سازی سوریه · ماجرای گروگانگیری جوان 20 ساله در ...
قتل دختر 17 ساله توسط پدر و مادرش - بوشهرنیوز
www.bushehrnews.com › صفحه نخست › سياسي
قتل بعد از قطعی برق، اعدام عامل تجاوز به زنان خانه دار، قتل دختر 17 ساله توسط پدر و مادرش، ... ترس كودك از تاريكي و فريادهاي او و مادرش باعث شد مرد جوان به تصور اينكه عده‌اي به ... وی در خصوص انگیزه‌اش گفت: الهه مدت 3 سال بود که با پسری به نام امین 20 ساله ... فرمانده انتظامي ويژه غرب تهران جزئيات عمليات پنج ساعته پليس براي رهائي ...
آکانیوز ،اخبار ,حوادث ,روزنامه ,فال ,سرگرمی,اخبار خبرگزاری ها
www.akairan.com/havades-akhbar/havades/
اخبار حوادث ,حوادث ,خبر حوادث ,حوادث ایران تجاوز به دختر,تجاوز حوادث روز,حوادث ایران,حوادث امروز,اخبار حوادث ... متهم اول جنایت جنگی در بوسنی به 40 سال زندان محکوم شد .... براثر سه حادثه جاده ای در شاهرود2نفر کشته و20 نفر زخمی شدند ... خودکشی مرد جوان پس از قتل همسرش + عکس ...... ماجرای گروگان گیری جوان ثروتمند ایرانی در ترکیه.
ماجرای گروگانگیری جوان 20 ساله در اتوبوس - اخبار فارسی
monitor.shafaqna.com/FA/IR/3995194
ماجرای گروگانگیری جوان 20 ساله در اتوبوس. ... داخل قبر با‌‌ هادی نوروزی عکس سلفی انداختم / می ترسم در آینده هانی و هانا عکس آن نامرد را ببینند. - 9 صبح ...
حوادث - مجله اینترنتی برترین ها
www.bartarinha.ir/fa/list/20/57
حکم قصاص کوری یک چشم عامل اسیدپاشی هولناک به پسر جوانی در شرق تهران که به مرحله ... جزییات مرگ بهیار 45 ساله در بیمارستان ... در این جنایت مرد سنگدل پس از قتل همسر 20 ساله اش دو پسر 2 ساله و 20 روزه اش را به قتل .... دختر 12 ساله سردشتی هنگام گرفتن عکس سلفی در حاشیه رودخانه زاب به داخل ..... ماجرای یک آدم ربایی عجیب.
ماجرای گروگانگیری جوان 20 ساله در جعبه اتوبوس مسافربری ...
wwwkhabar.ir/5843449
۵ ساعت پیش - جوان 20 ساله که پول کرایه نداشت توسط راننده در جعبه اتوبوس گروگان گرفته شد. ... تعیین شد+ جزئیات - دبلیو خبر عکس/ سقوط هواپیمای مسافربری رژیم ... های پلیسی 110 تهران بزرگ مبنی بر محبوس شدن فردی در داخل اتوبوس مسافر بری ... ۱۳۹۵/۰۱/۱۵ ۲۲:۵۰; مجری معروف تخته گاز هم دم به تله داد+عکس ۱۳۹۵/۰۱/۱۵ ۱۵: ...
حوادث - جام جم آنلاین
jamejamonline.ir/online/service/01-06-91/1
... 16:11; 852; حوادث · تصویر دست بیمار را به شکمش دوختند +عکس ... دیروز 17:20; 1642; حوادث ... مردی که یک جوان ۲۰ ساله و مسافر شمال را به قتل رسانده بود، دستگیر شد. ... گروگانگیر هنگام نقد کردن چک بانکی از سوی ماموران پلیس دستگیر شد. ... تصویر جزئیات مرگ بهیار ۴۵ ساله / بخش‌هایی که با یک پرستار یا بهیار اداره می‌شوند ...ماجرای دزدیدن زن جوان از مقابل چشمان شوهرش! | نوروز 95
www.promdress95.ir/2016/02/.../ماجرای-دزدیدن-زن-جوان-از-مقابل-چشمان-...
۶ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دزدیدن زن جوان از مقابل چشم شوهرش | مدل جدید 95 | عکس … .... ماجرای سیاه و شوم یک دختر فراری در تهران/ زنده ماندن معجزه‌آسای دختر 15 ساله در اهواز/پایان راه یک قاتل پس از 22 سال+تصاویر … 13 سال زندان ... www.jamnews.ir/Keywords/9641/زن%20جوان ..... جزئیات گروگانگیری دختر 14 ساله در خراسان رضوی – مجله …
جزئیات ۵ روز گروگانگیری دختر بنابی+عکس - نیک صالحی
www.niksalehi.com/newspaper/view/066489.php
۲۰ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - بازجویی ، گروگانگیری ، کودک ربایی ، بناب ، آدمربایی ، گروگان ، میلیون یورو ، گروگان ، عکس ، پلیس ، زهرا بدیهی ، تاجر آهن,جزئیات ۵ روز گروگانگیری دختر ... بودند، كارآگاهان پليس پس از چند روز توانستند هر سه‌مرد جوان را دستگير كنند. ... جزئيات ماجرا مي‌گويد: دخترم هر روز با سرويس مدرسه به خانه برمي‌گشت.
ماجرای قتل زن 40ساله توسط جوان 20ساله نوشهری - خبر ایرونی
iruni.ir/search/?q=ماجرای+قتل+زن+40ساله+توسط+جوان+20ساله+نوشهری
۲۶ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - عکس: ابومجاهد بلژیکی؛ جوان 20ساله عامل انتحاری پاریس ..... جزئیاتی از ماجراي گروگانگیری مرگبار در بازار تهران و بررسی صحت این خبر جنجالی ...
صراط نیوز | Seratnews.ir | فرهنگ
www.seratnews.ir/fa/culture
ماجرا وقتی جدی تر شد که ولدبیگی پس از تراشیده شدن کامل موهای همسرش بر خلاف رسم ... ابراهیم حاتمی کیا در گفت و گو با محمد قوچانی در مجله مهرنامه به برخی ناگفته های سال های گذشته خود و دلایل ... هیوندای سانتافه ماشین پلیس ایران می‌شود؟ + عکس ... خارج کردن میله گرد از سر جوان 24 ساله ... دردسر دروغ پردازی گروگانگیر 300 میلیونی ...
مهمترین اخبار ایران و جهان
vista.ir/
راهیابی روابط کارگزاری بانکی ایران به قلب اروپا در کنار سوئیفت / تفاوت کارگزاری و سوئیفت ... تقابل روحانی و پوپولیست ها در انتخابات سال آینده، تکرار ماجرای معروف "نقش مار و نوشته مار" خواهد بود. .... ایران; جهان; روزنامه; عکس; فیلم ... بخشنامه دولت اقتصادمقاومتی رانقض کرد/جزئیات ابلاغیه جدیدجهانگیری · ترکیب جدید اعضای ...
ماجرای خودکشی دختر 20 تهرانی 28 مرداد 94 - جک لایو
tehranpatogh-ir.joklive.ir › tehranpatogh.ir
۲۸ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - عکس کلیپ خودکشی دختر ۲۰ ساله در تهران بعد از تجاوز ۴ مرد … .... جزئیات کامل ماجرای مرگ دختر جوان در هتل تارا مهاباد + عکس .... وقتی فهمید که دختر مورد علاقه‌اش قصد ازدواج با فرد دیگری را دارد، نقشه گروگانگیری کشید. … مرداد ۲۸ ...
گروگان‌گیری در سفارت ایالات متحده آمریکا - ویکی‌پدیا ...
https://fa.wikipedia.org/.../گروگان‌گیری_در_سفارت_ایالات_متحده_آمری...
۵ اسناد بدست‌آمده از سفارت آمریکا در تهران; ۶ همکاری سفارت کانادا با سازمان سیا; ۷ عواقب .... خودسوزی یک جوان پیرو خط امام در مقابل سفارت آمریکا ... جمهور ایران شد و دوران ریاست جمهوری وی تحت‌الشعاع ماجرای گروگانگیری، تهاجم عراق به ایران و ..... گروگان‌گیر حاضر در عکس سال ۱۹۷۹ محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور منتخب مردم ایران نیست، ...
شبکه خبری دز - اخبار دزفول خوزستان ایران و جهان
www.deznn.com/
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیام نوروزی خطاب به ملت ایران، سال ۱۳۹۵ را سال «اقتصاد .... به گزارش شبکه خبری دز (دز ان ان ) رزمنده سرافراز وجانباز شیمیایی هشت سال دفاع مقدس .... درگفت وگوباخبرنگارما با بیان اینکه مسیر شهادت همچنان به روی جوانان ما باز است، اظهار… ... عکس/ سیزده بدر محمد موسوی، ستاره تیم ملی والیبال در کنار خانواده.
جزییات اسیدپاشی روی دو دختر جوان در سمنان | مدل جدید 95 ...
nowruz95-model2016.ir/.../جزییات-اسیدپاشی-روی-دو-دختر-جوان-در-سم...
۹ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - در حال حاضر، درصد سوختگی این دو خانم 20 و 40 درصد گزارش شده است ... دو دختر جوان عصر شنبه به علت اسیدپاشی در سمنان مصدوم شدند ... …جزییات اسید پاشی در نازی آباد تهران. ..... + عکس · ماجرای اسيد‌پاشی در بازار رودسر تجاوز جنسی به دو دختر جوان در ..... جزئیات گروگانگیری دختر 14 ساله در خراسان رضوی – مجله …
تعقیب وحشیانه رانندگان زن با ماکسیمای سفید در تهران + عکس
www.rokna.ir/.../تعقیب-وحشیانه-رانندگان-زن-با-ماکسیمای-سفید-در-ت...
۱۰ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - کلاهبرداری · گروگانگیری ... ساعت یک بامداد هفتم بهمن ماه امسال از پلیس 110 تهران ماجرای عجیب یک زورگیری خشن به کلانتری 118 ستارخان مخابره شد. ... 2 بعد از ظهر 20بهمن ماه هنگام گشت زنی در محدوده پاسگاه نعمت آباد وکوی باقری به ... سرانجام با اقدامات پلیسی ، جوانی 23 ساله به نام "سعید در خیابان سپاه شناسایی ...دستگیری ربایندگان دختر جوان 20 ساله ماجرای آزار و اذیت ...
www.fastcamp.ir/.../دستگیری-ربایندگان-دختر-جوان-20-ساله-ماج.html
۵ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ربایندگان دختر 20 ساله دستگیر شدند دستگیری ربایندگان دختر جوان ماجرای آزار و اذیت دختر 20 ساله به دست ربایندگان ربایندگان دختر20ساله ای ...
حوادث و عجایب - اصفهان امروز
www.esfahanemrooz.ir/fa/cat/38/حوادث-و-عجایب.html
این روزها در آستانه سال نو فضای شهر تهران حال و هوایی هنری به خود گرفته است. ... جسد این مرد جوان که قربانی یک سرقت مرگبار شده و ازسوی سارق آشنا کشته شده. ... یکی از دانشجویان پسر دانشگاه خوارزمی صبح امروز پنجشنبه (20 اسفند) در خوابگاه ..... نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی جزئیات ماجرای تحویل ندادن جسد بیماری به ...
اخبار حوادث,روزنامه حوادث،حوادث,حوادث روز،حوادث ایران - پرشین وی
www.persianv.com/havades/index.php?page=20
ماجرای تصادف وحشتناک BMW و رکورد سرعت +عکس .... گروگانگیری خطرناک در تهران / قطع انگشت یکی از متهمان برای سرقت اتوموبیلش ... آزار و اذیت پسر نوجوان توسط سه پسر 18 تا 20 ساله به بهانه خرید کراتین · آزار و اذيت پسران ... جزئیات جالب دادگاه / دو جوان که 17زن و دختر را ربوده بودند ،انگشت اتهام را به سوی یکدیگر گرفتند.
ماجرای گروگانگیری جوان 20 ساله در جعبه اتوبوس مسافربری ...
akapo.ir/news/.../21535-ماجرای-گروگانگیری-جوان-20-ساله-در-جعبه-ا.ht...
ماجرای گروگانگیری جوان ۲۰ ساله در جعبه اتوبوس مسافربری جوان ۲۰ ساله که پول کرایه نداشت توسط ... پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تهران بزرگ مبنی بر محبوس شدن فردی در داخل اتوبوس مسافر . ... مرگ مشکوک دختر جوان در باغ فیض/ صحبت‌های دوست عاشق پیشه در پلیس آگاهی+عکس ... جزئیات مرگ بهیار ۴۵ ساله در بیمارستان ...
زمان
www.zamannews.ir/
اخبار ایران،جهان،مذاکرات هسته ای،تغذیه،سیاسی،اقتصادی،فرهنگی،اخبار ورزشی،اخبار ... عکس. ایران در سال 2016 میلادی چندمین ارتش دنیا است؟ + آمار و جزئیات.
اخبار حوادث,روزنامه حوادث،حوادث,حوادث روز،حوادث ایران،حوادث ...
www.beytoote.com/news/fortuity/
مادر بی‌رحم نوزادش را پس از به دنیا آمدن خفه کرد+عکس ... ماجرای فرار شیر در تهران .... دومین فوتی چهارشنبه سوری/جوان 20 ساله بر اثر جراحات در گذشت ..... جزئیات قتل دختر بچه در گروگانگیری 6 میلیاردی ...
پسر ۱۹ ساله تهرانی از دست آدم رباها فرار کرد - مرجع کامل عکس ...
www.rk7.ir/1394/09/18/post-2261/
۱۸ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ربودن پرستار 20 ساله / دختر جوان توانست از دست آدم ربایان فرار کند . روایت آدم‌ربایان ١٠٠‌هزار دلاری تهران از ماجرا www.entekhab.ir/fa/. ... از جزئیات اقدام به آدم‌ربایی مرد مرموز برداشتند و بازپرس شعبه سوم دادسرای منیریه تهران برای افشای ... عکسهای ... گروگانگیری ۱۰۰ هزار دلاری/عملیات پلیس برای آزادی پسر ۱۳ ساله ...
ماجرای خودکشی دختر 20 تهرانی 28 مرداد 94 | سایت آگهی ...
www.estekhdam.tehranpatogh021.ir/ماجرای-خودکشی-دختر-20-تهرانی-28...
۲۸ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - عکس کلیپ خودکشی دختر ۲۰ ساله در تهران بعد از تجاوز ۴ مرد … .... جزئیات کامل ماجرای مرگ دختر جوان در هتل تارا مهاباد + عکس.
جزییات ماجرای کلیپ پسر 13 ساله تلگرام - مرجع کامل عکس ...
rk7.blogsky.com/1394/09/.../جزییات-ماجرای-کلیپ-پسر-13-ساله-تلگرا...
۲۵ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ماجرا عکس و فیلم پسر 13 ساله در تلگرام | Hub Davernews ... دختر%20جوان Translate this page 10 hours ago - ماجرا فیلم و کلیپ پسر 13 ساله ایرانی در تلگرام ... جزئیات جدید از دستگیری جوان حاشیه ساز تلگرام . ... فان و سرگرمی 321pekh.ir/ Translate this page دختر یخی ایران را بشناسید +عکس, 0, 76, amir .
ماجرای گران‌ترین گروگانگیری ایران
www.entekhab.ir/fa/news/62282/ماجرای-گران‌ترین-گروگانگیری-ایران
اعضای باند گروگانگیری که بعد از ربودن پسر 14ساله‌ای در شهرستان میبد، برای آزادی ‌اش ... عقربه‌های ساعت 7:30 صبح یکی از روزهای پاییز سال گذشته را نشان می‌داد و سهیل مطابق هر روز صبح ... همگی دوباره به راه افتادند و این‌بار بعد از حدود 20کیلومتر، توقف کردند. .... رامبد جوان؛ خوش‌پوش‌ترین تلویزیونی و بنیانگذار سلفی(+عکس).قدرت دفاعی کشور دلیل مذاکره غربی‌ها با ایران بود :: فردانیوز
pajvak.com/main/.../قدرت-دفاعی-کشور-دلیل-مذاکره-غربی-ها-با-ایران-ب...
قدرت دفاعی کشور دلیل مذاکره غربی‌ها با ایران بود. ... ماجرای گروگانگیری جوان 20 ساله در اتوبوس ... ماجرای دعوای متوسلیان با یک شهید در «ایستاده در غبار» +عکس.
تجاوز و قتل هولناک دختر جوان در باغ گیلاس
www.iranhall.com/feed/sport/api/page/shownews/?newsid=25642
عصر روز ۲۱ فروردین ماه سال ۸۷ سه پسر جوان بدن بی‌حال دختری را به بیمارستان آوردند اما وخامت حال ... ماجرای مرگ اسرارآمیز دختر ایرانی در هتل دوبی ... سرانجام گروگانگیری مرگبار دختر دانشجو ... کشف جسد ملی‌پوش فوتبال ایران در چاه‌ + جزئیات ..... اعترافات هولناک عامل قتل دختر ۵ ساله +عکس .... قصاص و 20 سال حبس مجازات زوج قاتل
جزئیات گروگانگیری دختر 14 ساله در خراسان رضوی | پگاه ...
various.pegahonline.ir/.../جزئیات-گروگانگیری-دختر-14-ساله-در-خراسا...
جزئیات گروگانگیری دختر 14 ساله در خراسان رضوی ماجرای گروگانگیری در یکی از ... ایران عکس جدید و دیدنی شانا دختر شبنم قلی خانی » عکس جالب شانا دختر. ... شمال نیوز : همسر سابق رئیس جمهور روسیه با جوانی ازدواج کرد که 21 سال از وی کوچکتر است. ..... به ترتیب از سمت چپ: حسین نایری، جاناتان تیو 20 ساله و باک تین دونگ 43 ...
پله‌برقی کارگر اصفهانی را تکه تکه کرد +عکس - مشرق
www.mashreghnews.ir/.../پله‌برقی-کارگر-اصفهانی-را-تکه-تکه-کرد-ع...
کمک میلیونی گروگان به گروگانگیر ... وی اعلام كرد: به دلیل وخامت اوضاع و حادثه رخ داده امكان احیاء مصدوم ۳۷ ساله وجود نداشت و علت ... ریزش آوار و مرگ یک کارگر 20 ساله ... کشف ۴کیلو مواد‌مخدر در مترو راه آهن / مرگ کارگر جوان میان شعله‌های آتش / قاچاق ... ها باعث خسارت غیر قابل جبران در ایران شده حتی متخصصین هم از استاندارد فرار میکنند ...
جام نیوز :: JamNews - ماجرای گروگانگیری پسر 13 ساله ...
www.jamnews.ir/detail/News/479301
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ه‍.ش. - عکس/ پیرترین «خادم الشهدا» ... گروگان گیری ماجرای گروگانگیری پسر 13 ساله رئیس کلینیک ... به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز به نقل از تسنیم، پلیس آگاهی تهران توانست ... سرهنگ عباسعلی محمدیان در تشریح جزئیات آزادی سینا 13 ساله اظهار ... ساعت 20:15 سینا در کلانتری 123 نیاوران به آغوش پدر و خانواده خود ...
نیروی نور - در گروگانگیری هزار کیلومتری دختر 12 ساله
www.nirohayenoor.ir/post/391
تصاویری از هتل درویشی , مدلهای کیا , بازی وحشتناک برای اندروید , عکسهای جدید نیوشا ... بنا بر این گزارش، روز 20 دی ماه سال جاری مرد جوانی در حالی که بشدت مضطرب و ... وی درباره جزئیات این ماجرا گفت: دخترم سمیه که 12 ساله است در خانه تنها بود، وقتی ما به خانه برگشتیم از صحنه‌ای که دیدیم شوک زده شدیم. ... بعد از آنجا به تهران آورد.
ماجرای گروگان گیری درخیابان نامجو تهران | ایران نیدز ...
iranneeds.com/fun/284.../ماجرای-گروگان-گیری-درخیابان-نامجو-تهران.asp...
مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ جزییات گروگانگیری همسر و سه فرزند توسط پدر ... پزشکی وی را دعوت به آرامش کردند که در نهایت گروگان گیر، همسر 36 ساله و دو دختر 5 و 16 ساله خود ... مقاومت مقابل سارق منجر به فوت دردناک دختر جوان شد + عکس ... جان دادن 20 دقیقه ای یک دختر در 20 قدمی بیمارستان خصوصی + عکس +18.
جزئیات تجاوز به دختر ایرانی مهاجر استرالیا - بهترینها
behtarinha.nasrblog.com/.../جزئیات-تجاوز-به-دختر-ایرانی-مهاجر-استرال...
۱۹ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - تجاوز جنسی دردناک به دختر 23 ساله ایرانی مهاجر در استرالیا - عکس ... جزییات تجاوز وحشیانه 5 نفر به معلم جوانی در تهران. مجموعه : مجله خبری روز. .... تعداد بالایی از این دختران به ازدواج مردانی با تفاوت سنی 20 تا 30 سال درآمده‌اند. ..... ماجرای گروگانگیری در سیدنی استرالیا پس از 15 ساعت با حمله ماموران ... از مقام پلیس ...
جدیدترین اخبار روز ایران و جهان - ایجو سایت مرجع ایرانیان
www.ejoo.ir/news
جدیدترین اخبار روز ایران و جهان به همراه لینک به کلیه خبرگزاری های معتبر فارسی زبان و جدول لیگ برتر و اوقات شرعی ... ماجرای گروگانگیری جوان 20 ساله در اتوبوس
تجاوز بی رحمانه به یک زن در مقابل شوهرش - صفحه 4 - تالار ...
forum.hammihan.com › عمومی و اجتماعی › گفتگوي آزاد
۱۱ اسفند ۱۳۹۲ ه‍.ش. - 16پست - ‏4 نویسنده
شروع یک ماجرای تلخدر یکی از روزهای بهمن سال گذشته مردی همراه همسر خود .... که در جریان یک گروگان‌گیری قتل جوانی اهل بم توسط یک افغانی رقم خورده است. ... اخبار جنایات افاغنه مهاجر (مهاجم) در ایران / افغان ها از جان مردم ایران چه میخواهند؟ ... وجود 20 هزار افغانی در ساوه؛ بیماری و ناامنی را گسترش میدهد - دوشنبه نهم مرداد 1391

ماجرای کلاهبرداری میلیونی با تقلید صدای فامیل دور+جزئیات و عکس

بازدید : 204 شنبه 14 فروردين 1395 : 14:41 نظرات ()

ماجرای کلاهبرداری میلیونی با تقلید صدای فامیل دور+جزئیات و عکس

, خبر کلاهبرداری میلیونی با تقلید صدای فامیل دور+عکس , کلاهبرداری با تقلید صدای فامیل دور+جزئیات

, خبر کلاهبرداری میلیونی با تقلید صدای فامیل دور صحت دارد

, کلاهبرداری میلیونی با تقلید صدای فامیل دور در استان زنجان+عکس

, شخصی که با تقلید صدای فامیل دور کلاهبرداری می کرد+عکس , فامیل دور و کلاهبرداری با تقلید صدای او

, کلاهبردار تقلیدکننده صدای فامیل دور+عکس , کلاهبرداری با صدای فامیل دور , مرد کلاهبردار تقلیدکننده صدای فامیل دور

, کلاهبرداری با تقلید صدای فامیل دور در زنجان , کلاهبرداری 600 میلیونی با تقلید صدای فامیل دور

, کلاهبرداری , تقلید صدا , فامیل دور

مرد کلاهبردار که با تقلید صدا طعمه های خود را فریب داده و به بهانه مشکل مالی و معرفی خود به عنوان فامیل دور از آنها کلاهبرداری می کرد، دستگیر شد.

اوایل زمستان سال گذشته مردی با حضور در پلیس آگاهی استان زنجان از مردی به اتهام کلاهبرداری شکایت کرد.

مالباخته در اظهاراتش به پلیس گفت: مردی با من تماس گرفت و در جریان گفت وگو با وی، او را به جای یکی از اقوامم اشتباه گرفتم. تماس گیرنده مدعی شد در جاده تصادف کرده و نیاز به پول دارد. با اعتماد به وی، دو میلیون تومان به شماره کارتی که داد، واریز کردم.

وی اضافه کرد: او سپس شماره حسابم را گرفت تا چند روز دیگر پول را واریز کند که دیگر از او خبری نشد. با شماره تلفن همراهش تماس گرفتم که خاموش بود. زمانی که به خانه مرد مورد نظر رفتم متوجه شدم او تصادف نکرده و مرد دیگری خود را به جای وی معرفی کرده و از من کلاهبرداری کرده است.

همزمان با تشکیل پرونده قضایی ، تحقیقات پلیس برای دستگیری مرد شیاد آغاز شده بود تا این که افراد دیگری که به شیوه ای مشابه به دام افتاده بودند با حضور در پلیس آگاهی استان زنجان شکایت هایی را مطرح کردند. بررسی های پلیس نشان می دادکه مرد شیاد از مالباختگان دو تا ده میلیون تومان کلاهبرداری کرده است.

با افزایش شکایت ها روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله جدیدی شد. جست وجو ها ادامه داشت تا این که با گذشت حدود چهار ماه از وقوع این کلاهبرداری ها، دو روز پیش متهم شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ جعفر رحمتی، رئیس پلیس آگاهی استان زنجان در این باره به جام جم گفت: با انتقال متهم به پلیس آگاهی او بازجویی شد و اعتراف کرد، این کلاهبرداری ها را با همدستی دوستش انجام داده است.

وی اضافه کرد: تحقیقات از این مرد سابقه دار نشان می داد او و همدستش که فراری است، از چهار سال پیش در تماس با طعمه های خود در شهرهای مختلف، با تقلید صدا به بهانه این که در جاده تصادف کرده اند یا دزد به آنها زده، مردم را فریب داده و از آنها به صورت کارت به کارت پول گرفته و با این شیوه به کلاهبرداری 600 میلیون تومانی دست زده اند.

تحقیقات از این کلاهبردار حرفه ای در حالی ادامه دارد که پلیس در جست وجوی دیگر همدست فراری اوست. مردم می توانند برای شکایت از وی به پلیس آگاهی استان زنجان مراجعه کنند.

منبع:جام جم

سود بانکی شرعاً جایز نیست

بازدید : 217 سه شنبه 10 فروردين 1395 : 9:52 نظرات ()

سود بانکی شرعاً جایز نیست

 

سود بانکی ، حکم شرعی سود بانکی

آیت الله مکارم شیرازی از مراجع عظام تقلید گفت: سود بانکی شرعاً و عرفا جایز نیست و بانک ها نباید از بدهی ها سود بگیرند.

 

 

حکم سود بانکی از نظر آیت الله مکارم شیرازی

آیت الله ناصر مکارم شیرازی عصر امروز در دیدار نوروزی شهردار و مدیران شهری قم ضمن تبریک سال جدید و میلاد حضرت فاطمه زهرا(س)، مشکلات و بدهی های شهرداری قم را مورد توجه قرار داد و با اشاره به سخنان شهردار قم در خصوص سود بانکی بدهی های شهری اظهار کرد: سود بانکی شرعاً و عرفا جایز نیست و بانک ها نباید از بدهی ها سود بگیرند.

وی با تأکید بر ضرورت اطلاع رسانی اقدامات و برنامه های شهرداری، خاطرنشان کرد: خوب است که اقدامات سال 94 شهرداری و کارهایی که برای سال 95 در دست اقدام است، فهرست وار در رسانه های گروهی و رسانه ملی منتشر شود.


آیت الله مکارم شیرازی ، حکم شرعی سود بانکی ، آیت الله مکارم شیرازی

این مرجع تقلید تصریح کرد: مردم و علما باید بدانند چه اقداماتی در شهر صورت می گیرد و چه کارهایی قرار است، انجام شود و چه کارهایی در مرحله مطالعه قرار دارد که این گزارش ها خوشحالی مردم و علما را در پی دارد.

وی، لزوم فرهنگ سازی و آگاه سازی مردم در خصوص اقدامات شهری و علل دریافت عوارض و هزینه های خدماتی خاطرنشان کرد: شهرداری همانطور که به مسائل بهسازی شهری و عمرانی توجه می کند، باید به دنبال اقدامات فرهنگی و بهسازی روحی در شهر نیز باشد.

آیت الله مکارم شیرازی با اشاره به تماس تلفنی رئیس جمهور برای تبریک سال جدید، گفت: در تماس تلفنی با رئیس جمهور به ایشان گفتم که به دنبال تحقق برجام اخلاقی در کشور هم باشید.

وی تصریح کرد: شخصی که قاچاق می کند، رانت می خورد و اختلاس می کند برای کشور مشکل ایجاد می کند، باید این مسائل نیز در کشور حل شود.

این مرجع تقلید با تأکید بر توسعه اقدامات فرهنگی در شهر قم بیان کرد: در تهران نیز اقداماتی در بخش های فرهنگی صورت می گیرد و در شهر قم نیز باید بسترهایی در حوزه فعالیت های فرهنگی ایجاد شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود لزوم نظارت بر ساخت و سازهای بی رویه در شهر را مورد تأکید قرار داد و افزود: اینکه در کوچه های کم عرض ساختمان های بلندمرتبه ساخته می شود و در بسیاری از موارد پارکینگ ها پس از تأیید شهرداری تغییر کاربری داده می شود، باید نظارت شود.

آیت الله مکارم شیرازی لزوم مراقبت از روند ساخت وساز به اندازه استعداد هر منطقه، تصریح کرد: در امور ساخت وساز در شهر باید نسبت به دور زدن قوانین و مقررات شهری جلوگیری شود.

وی با اشاره به وجود ساختمان های نیمه کاره در سطح شهر قم، بیان کرد: بسیاری از ساختمان های نیمه کاره در شهر چهره و منظر شهری را خراب کرده که باید ساماندهی شود.

این مرجع تقلید با بیان اینکه مردم به دنبال سرمایه گذاری منابع مالی خود در بخش های مختلف باشند و به سرمایه گذاری در بخش ساخت و ساز کفایت نکنند، گفت: باید آماری احصا شود که چقدر ساختمان در قم بدون سکنه وجود دارد تا از سرمایه گذاری بی رویه در این بخش جلوگیری شود.

وی با تأکید بر اهمیت همکاری متقابل مردم و شهرداری خاطرنشان کرد: در صورت همکاری مردم و شهرداری بسیاری از کارها با سرعت بهتری پیش می رود.

آیت الله مکارم شیرازی با تاکید بر اینکه مسئولان باید برای قم حساب مستقل قائل شوند، تصریح کرد: قم به تمام عالم تشیع تعلق دارد و اجرای برنامه های عظیمی همچون کنگره تکفیری ها با حضور علمای تراز اول از 80 کشور جهان، ظرفیت عظیم این شهر را نشان می دهد.

وی با تاکید بر اینکه مسئولان قمی باید همیشه از دولت طلبکار باشند، خاطرنشان کرد: با توجه به وجود حوزه علمیه و حضور علما و شخصیت های ویژه در قم، مسئولان باید حساب خاصی برای قم قائل شوند.

سود بانکی ، حکم شرعی سود بانکی از نظر آیت الله مکارم شیرازی

فراخوان مشمولان متولد 1355 تا 1377 به خدمت سربازی

بازدید : 385 شنبه 07 فروردين 1395 : 17:9 نظرات ()

فراخوان مشمولان متولد 1355 تا 1377 به خدمت سربازی

 

خدمت سربازی ، فراخوان خدمت سربازی

سازمان وظیفه عمومی ناجا با صدور اطلاعیه ای، کلیه مشمولان نظام وظیفه متولد سال های 1355 تا 1377که به سن مشمولیت رسیده اند را به خدمت سربازی فراخواند.

 

 

فراخوان مشولان خدمت سربازی در سال 1395

سازمان وظیفه عمومی ناجا با صدور اطلاعیه ای ضمن فراخوان کلیه مشمولان متولد سال های 1355 تا 1377اعلام کرد: مشمولانی که به سن مشمولیت رسیده اند می بایست جهت تعیین تکلیف وضعیت خدمت وظیفه عمومی یا انجام خدمت دوره ضرورت نسبت به معرفی خود در اسرع وقت اقدام کنند. 

سازمان وظیفه عمومی ناجا اعلام کرد: برابر ماده یک قانون خدمت وظیفه عمومی دفاع از استقلال و تمامیت ارضی جمهوری اسلامی ایران وجان و مال و ناموس مردم، وظیفه دینی و ملی هر فرد ایرانی است همچنین برابر ماده دو این قانون هر فرد ذکور ایرانی در ماهی که آن ماه به سن 18 سال تمام می رسد مشمول خدمت وظیفه عمومی می شود و در شمول مقررات خدمت وظیفه عمومی قرار می گیرد.

در این اطلاعیه آمده است: این گروه از مشمولان موظفند ظرف مدت حداکثر 6ماه پس از ورود به سن مشمولیت نسبت به تعیین تکلیف وضعیت خدمتی خود اقدام نمایند و از طریق دفاترخدمات الکترونیک انتظامی ( پلیس +10 ) درخواست خود را ثبت کنند.

همچنین مشمولان مقیم خارج از کشور می بایست از طریق نزدیک ترین نمایندگی کنسولی یا سیاسی دولت جمهوری اسلامی ایران به محل اقامت ،نسبت به معرفی خود اقدام کنند.

براساس اعلام سازمان وظیفه عمومی ناجا، مشمولانی که برای رسیدگی و یا اعزام به خدمت احضار می شوند چنانچه در مهلت یا موعد مقرر خود را معرفی نکنند برابر ماده 58قانون خدمت وظیفه عمومی غایب شناخته می شوند. 

براساس این گزارش، دانش آموزان، دانشجویان و طلاب علوم دینی که حین تحصیل به سن مشمولیت(18 سالگی تمام ) می رسند، می بایست از طریق مراکز آموزشی مربوط ، درخواست معافیت تحصیلی کنند.

خدمت سربازی ، فراخوان مشمولان نظام وظیفه برای خدمت سربازی 95

خدمت سربازی | فراخوان مشمولان نظام وظیفه برای خدمت سربازی 95

namnak.com/28747-فراخوان-مشمولان-خدمت-سربازی.html
۳ روز پیش - سازمان وظیفه عمومی ناجا با صدور اطلاعیه ای، کلیه مشمولان متولد سال های 1355 تا 1377که به سن مشمولیت رسیده اند را به خدمت سربازی فراخواند.

فراخوان مشمولان غایب متولد سال های 1355 تا 1376 به خدمت دوره ...

vazifeh.police.ir/?fkeyid=&siteid=25&pageid=325&newsview...
اخبار > فراخوان مشمولان غایب متولد سال های 1355 تا 1376 به خدمت دوره ضرورت ... این سازمان در اطلاعیه ای اعلام کرد :كليه مشمولان متولد سال هاي 1355 تا 1376كه به سن مشموليت رسيده اند برای تعيين ... اعلام جزئيات مربوط به مدت خدمت سربازي ( 175066 ).

فراخوان مشمولان متولد سال 1377 به خدمت وظیفه عمومی - سایت ...

www.tabnak.ir › اجتماعی › داخلی
۲ ساعت پیش - سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی با صدور اطلاعیه ای، تمام مشمولان متولد سال های 1355 تا 1377که به سن مشمولیت رسیده اند را به خدمت سربازی ...

فراخوان مشمولان متولد سال 1377 به خدمت سربازی | سازمان وظیفه

www.ghatreh.com/news/.../فراخوان-مشمولان-متولد-سال-خدمت-سربازی
۲ ساعت پیش - سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی با صدور اطلاعیه ای، تمام مشمولان متولد سال های 1355 تا 1377که به سن مشمولیت رسیده اند را به خدمت سربازی ...

فراخوان مشمولان متولد 1355 تا 1377 به خدمت سربازی | نوروز 95

www.promdress95.ir/.../فراخوان-مشمولان-متولد-1355-تا-1377-به-خدمت-...
۳ ساعت پیش - فراخوان مشمولان متولد 1355 تا 1377 به خدمت سربازی - نمناک namnak.com/28747-فراخوان-مشمولان-خدمت-سربازی.html ۳ روز پیش - سازمان وظیفه ...

فراخوان مشمولان متولد 1355 تا 1377 به خدمت سربازی

www.khabarnewss.ir/.../فراخوان-مشمولان-متولد-1355-تا-1377-به-خدمت-...
۴ ساعت پیش - سازمان وظیفه عمومی ناجا با صدور اطلاعیه ای، کلیه مشمولان نظام وظیفه متولد سال های 1355 تا 1377که به سن مشمولیت رسیده اند را به خدمت سربازی ...

فراخوان مشمولان نظام وظیفه برای خدمت سربازی 95 | دانلود ...

download2016photo.ir/.../فراخوان-مشمولان-نظام-وظیفه-برای-خدمت-س/
۲ ساعت پیش - خدمت سربازی|فراخوان مشمولان نظام وظیفه برای خدمت سربازی 95 www.javuni.ir/news/64568 ۱ ساعت پیش - فراخوان مشمولان متولد 1355 تا 1377 به ...

فراخوان مشمولان متولد سال 1377 به خدمت وظیفه عمومی / پلیس

khabarfarsi.com/ext/16122368
۴ ساعت پیش - گروه ناجا- سازمان وظيفه عمومي ناجا با صدور اطلاعيه اي، کليه مشمولان متولد سال هاي 1355 تا 1377كه به سن مشموليت رسيده اند را به خدمت سربازي ...

فراخوان مشمولان متولد سال 1377 به خدمت وظيفه عمومي | خبروان

khabarone.ir/news/1017747
۵ ساعت پیش - گروه ناجا- سازمان وظيفه عمومي ناجا با صدور اطلاعيه اي، کليه مشمولان متولد سال هاي 1355 تا 1377كه به سن مشموليت رسيده اند را به خدمت سربازي ...

اخبار پارسیک - فراخوان مشمولان متولد سال 1377 به خدمت ...

news.parseek.ir/Url/?id=12225108
سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی با صدور اطلاعیه ای، تمام مشمولان متولد سال های 1355 تا 1377که به سن مشمولیت رسیده اند را به خدمت سربازی فراخواند. سازمان وظیفه ...

فراخوان مشولان خدمت سربازی در سال 1395 | مدل جدید 95 | عکس ...

nowruz95-model2016.ir/.../فراخوان-مشولان-خدمت-سربازی-در-سال-1395/
۲ ساعت پیش - ۱ ساعت پیش – فراخوان مشمولان متولد 1355 تا 1377 به خدمت سربازی فراخوان مشولان خدمت سربازی در سال 1395 سازمان وظیفه عمومی ناجا با صدور ...

فراخوان افراد متولد 1355 تا 1376 به سربازی - عصر ایران

www.asriran.com › صفحه نخست › اجتماعی
۱۸ فروردین ۱۳۹۴ ه‍.ش. - فراخوان افراد متولد 1355 تا 1376 به سربازی ... متولد سال های 1355 تا 1376 که به سن مشمولیت رسیده اند برای تعیین تکلیف وضعیت خدمت وظیفه ...

فراخوان مشمولان متولد سال 1377 به خدمت سربازی - دبلیو خبر

wwwkhabar.ir/5806885
۲ ساعت پیش - سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی با صدور اطلاعیه ای، تمام مشمولان متولد سال های 1355 تا 1377که به سن مشمولیت رسیده اند را به خدمت سربازی ...

فراخوان مشمولان متولد سال 1377 به خدمت وظیفه عمومی ...

beroztarin.com/post/13140.html
سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی با صدور اطلاعیه ای، تمام مشمولان متولد سال های 1355 تا 1377که به سن مشمولیت رسیده اند را به خدمت سربازی فراخواند.

فراخوان مشمولان متولد سال 1377 به خدمت وظیفه عمومی | ایرنا

vista.ir/net/869199
۳ ساعت پیش - ... وظیفه عمومی نیروی انتظامی با صدور اطلاعیه ای، تمام مشمولان متولد سال های 1355 تا 1377که به سن مشمولیت رسیده اند را به خدمت سربازی فراخواند.

فراخوان مشمولان متولد سال 1377 به خدمت وظیفه عمومی - راه فردا

www.rahefarda.com › اخبار اجتماعی
۱ ساعت پیش - سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی با صدور اطلاعیه ای، تمام مشمولان متولد سال های 1355 تا 1377که به سن مشمولیت رسیده اند را به خدمت سربازی ...

دمادم | فراخوان مشمولان متولد سال 1377 به خدمت وظیفه عمومی

damadam.ir/آفتاب.../فراخوان-مشمولان-متولد...1377-به-خدمت.../2039642
۲ ساعت پیش - سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی با صدور اطلاعیه ای، تمام مشمولان متولد سال های 1355 تا 1377که به سن مشمولیت رسیده اند را به خدمت سربازی ...

فراخوان مشمولان متولد سال 1377 به خدمت وظیفه عمومی - dmp3.ir

www.dmp3.ir/فراخوان-مشمولان-متولد-سال-1377-به-خدمت-وظی/
۱ ساعت پیش - سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی با صدور اطلاعیه ای، تمام مشمولان متولد سال های 1355 تا 1377که به سن مشمولیت رسیده اند را به خدمت سربازی ...

فراخوان مشمولان متولد سال 1377 به خدمت وظیفه عمومی | خبرگو

khabargo.ir/فراخوان-مشمولان-متولد-سال-1377-به-خدمت-وظی/
سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی با صدور اطلاعیه ای، تمام مشمولان متولد سال های 1355 تا 1377که به سن مشمولیت رسیده اند را به خدمت سربازی فراخواند. آفتاب :.

فراخوان مشمولان متولد سال 1377 به خدمت وظیفه عمومی - Nividar ...

nividar.com/news/56f660df870024e2c91e4d8d
۲ ساعت پیش - سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی با صدور اطلاعیه ای، تمام مشمولان متولد سال های 1355 تا 1377که به سن مشمولیت رسیده اند را به خدمت سربازی ...

فراخوان مشمولان متولد سال 1377 به خدمت وظيفه عمومي - خبر ...

iruni.ir/news/717928
ايرنا/ سازمان وظيفه عمومي نيروي انتظامي با صدور اطلاعيه اي، تمام مشمولان متولد سال هاي 1355 تا 1377که به سن مشموليت رسيده اند را به خدمت سربازي فراخواند.

فراخوان مشمولان متولد سال 1377 به خدمت وظیفه عمومی - آخرین ...

khabarduni.ir/news/249674
سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی با صدور اطلاعیه ای، تمام مشمولان متولد سال های 1355 تا 1377که به سن مشمولیت رسیده اند را به خدمت سربازی فراخواند. به گزارش ...

معافیت سنی سربازان - پورتال جامع برگزیده ها

www.bargozideha.com/tag/معافیت-سنی-سربازان
از ابتدای قانون خدمت اجباری سربازی در سال 1304 تا به الان که 86 سال میگذرد همواره ... 1377 تا 1379 سربازی فروش رفت ، تنها تفاوت مهم فروش یا ترخیص مشمولین در سال 37 ... به عنوان مثال در دهه 30 مشمولین متولد تا 1311 از خدمت معاف شدند و در 30/2/1347 .... مشمولین نظام وظیفه دیپلم و لیسانس متولد سال 1355 تا 1370 میباشند ، و البته ...

فراخوان مشمولان متولد سال 1377 به خدمت وظیفه عمومی - آفتاب ...

www.sarkhat.com/fa/news/141243704/
سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی با صدور اطلاعیه ای، تمام مشمولان متولد سال های 1355 تا 1377که به سن مشمولیت رسیده اند را به خدمت سربازی فراخواند. آفتاب :.

فراخوان مشمولان متولد سال 1377 به خدمت وظيفه عمومي - خبر ...

khabarontime.ir/.../فراخوان-مشمولان-متولد-سال-1377-به-خدمت-وظيفه-عم...
۵ ساعت پیش - گروه ناجا- سازمان وظيفه عمومي ناجا با صدور اطلاعيه اي، کليه مشمولان متولد سال هاي 1355 تا 1377كه به سن مشموليت رسيده اند را به خدمت سربازي ...

فراخوان مشمولان متولد سال 1377 به خدمت وظیفه عمومی | سایت ...

https://khabarkhani.com/.../فراخوان_مشمولان_متولد_سال_1377_به_خدمت...
۲ ساعت پیش - سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی با صدور اطلاعیه ای، تمام مشمولان متولد سال های 1355 تا 1377که به سن مشمولیت رسیده اند را به خدمت سربازی ...

فراخوان مشمولان متولد سال 1377 به خدمت وظیفه عمومی | تابناک ...

https://khabarkhani.com/.../فراخوان_مشمولان_متولد_سال_1377_به_خدمت...
۲ ساعت پیش - سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی با صدور اطلاعیه ای، تمام مشمولان متولد سال های 1355 تا 1377که به سن مشمولیت رسیده اند را به خدمت سربازی ...

مشمولان دیپلم و زیر دیپلم آماده سربازی - جام جم آنلاین

jamejamonline.ir/online/.../مشمولان-دیپلم-و-زیر-دیپلم-آماده-سربازی
۱۷ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ... برگ آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم مرداد ماه 1394 را به خدمت سربازی فراخواند. ... عمومی ناجا ضمن فراخوان کلیه مشمولان غایب و غیرغایب متولد 1355 تا ...

فراخوان مشمولان متولد سال 1377 به خدمت وظیفه عمومی - آخرین ...

www.zamoune.com/news/1089181
۴ ساعت پیش - گروه ناجا- سازمان وظيفه عمومي ناجا با صدور اطلاعيه اي، کليه مشمولان متولد سال هاي 1355 تا 1377كه به سن مشموليت رسيده اند را به خدمت سربازي ...

شرایط خرید خدمت سربازی از سال 1394 به بعد - وبفا

www.webfa.ir/شرایط-خرید-خدمت-سربازی/
۲۱ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - پاسخ: قانون خرید خدمت سربازی شامل متولدین فروردین 1344 تا اسفندماه ... وظیفه، مشمولین دارای مدرک تحصیلی کارشناسی و پایین تر متولد 1355 به ...

تغییر ساعت رسمی کشور سال 95

بازدید : 568 یکشنبه 01 فروردين 1395 : 13:36 نظرات ()

 

تغییر ساعت رسمی کشور در سال 95 ، تغییر ساعت رسمی کشور در سال 1395

بر اساس قانون ساعت 24 روز یکم فروردین شاهد تغییر ساعت رسمی کشور با یک ساعت کشیدن عقربه ها به جلو خواهیم بود.

 

 

تغییر ساعت رسمی کشور

بر اساس قانون تغییر ساعت رسمی کشور مصوب 1386 مجلس شورای اسلامی، ساعت رسمی کشور در ساعت 24 اول فروردین ماه هر سال یک ساعت به جلو کشیده می شود.

برپایه این گزارش، مهرماه سال 1386 قانون تغییر ساعت رسمی کشور پس از تصویب در مجلس شورای اسلامی و تائید شورای نگهبان ، برای اجرا به معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری ابلاغ شد.

بر اساس ماده واحده این قانون، ساعت رسمی کشور هر سال در ساعت 24 روز اول فروردین یک ساعت به جلو کشیده می شود و در ساعت 24 روز سی ام شهریور به حال سابق برگردانده می شود.

تغییر ساعت رسمی کشور سال 95

جدول نرخ بيمه شخص ثالث خودرو سال 95 +جزئیات

بازدید : 1076 چهارشنبه 26 اسفند 1394 : 18:8 نظرات ()

ميزان حق بيمه شخص ثالث در سال 95,

قیمت بيمه شخص ثالث در سال 95,

ميزان افزایش بيمه شخص ثالث در سال 95,

بيمه شخص ثالث در سال 95,

اعلام قیمت های بيمه شخص ثالث در سال 1395,

بيمه شخص ثالث 95,

ميزان حق بيمه در سال 95,

دیه سال 95, بیمه شخص ثالث , دیه سال 1395 , بیمه پراید سال 95 , بیمه شخص ثالث پژو 405 ,قیمت بیمه ثالث,قیمت بیمه شخص ثالث,محاسبه نرخ بیمه شخص ثالث,نرخ بیمه شخص ثالث خودرو,بیمه نامه شخص ثالث,بیمه شخص ثالث پراید,قیمت بیمه شخص ثالث 95

جدول ميزان حق بيمه شخص ثالث در سال 95 افزایش 15 درصدی قیمت ها

به نقل از اداره كل روابط عمومي بيمه مركزي، قوه قضائيه در اطلاعيه اي ميزان ديه در سال ۹۵ را ۱۹۰ ميليون تومان براي ماههاي غيرحرام اعلام كرد. بر اين اساس، از ابتداي سال ۱۳۹۵ مبلغ ريالي ديه از ۱۶۵ميليون تومان به ۱۹۰ ميليون تومان براي ماههاي غيرحرام و از۲۲۰ ميليون تومان به ۲۵۳.۳ ميليون تومان براي ماههاي حرام افزايش مي يابد. بر اين اساس، بيمه گذاران بايد براي تهيه الحاقيه مربوط به مابه التفاوت افزايش ديه اقدام و تعهدات بيمه نامه وسيله نقليه خود را افزايش دهند.

شايان ذكر است ۲۱ فروردين ۱۳۹۵ مصادف با شروع اولين ماه حرام (رجب) خواهد بود و ضروري است بيمه گذاران تا آن زمان، الحاقيه بيمه نامه شخص ثالث خود را خريداري كنند.

با توجه به عدم افزايش حق بيمه در سال ۱۳۹۴ (عليرغم افزايش ۱۰ درصدي ديه) و عدم افزايش متناسب آن با ديه در سال هاي قبل، مبلغ حق بيمه شخص ثالث سال ۱۳۹۵ به تناسب مبلغ ريالي ديه، ۱۵ درصد افزايش يافته كه در مقايسه با تعرفه مصوب سال ۱۳۸۹ هيات وزيران متضمن ۲۶ درصد تخفيف مي باشد.

شايان ذكر است هيچگونه افزايشي در نرخ حق بيمه شخص ثالث صورت نگرفته و افزايش مبلغ حق بيمه صرفا ناشي از افزايش تعهدات بدني

(از ۲۲۰ ميليون تومان به ۲۵۳.۳ ميليون تومان) و تعهدات مالي (از ۵.۵ ميليون تومان به ۶.۳ميليون تومان) است.

متن ابلاغيه رئيس كل بيمه مركزي به مديران عامل شركت هاي بيمه :

 

با عنايت به ابلاغ مبلغ ريالي ديه كامل در سال ۱۳۹۵ از سوي رياست محترم قوه قضائيه و در اجراي مادة ۲۵ مصوبه شماره ۳۴۶۰۸/ت۴۱۵۷۴ك مورخ ۱۳۹0.2.19 هيئت محترم وزيران در مورد «تعرفة حق‌بيمه و نحوة تقسيط و تخفيف در حق‌بيمه» موضوع مادة ۸ قانون اصلاح قانون بيمه اجباري مسئوليت مدني دارندگان وسايل نقلية موتوري زميني در مقابل شخص ثالث مصوب۱۳۸۷، مراتب زير جهت اجرا، ابلاغ مي‌گردد:

۱- با توجه به مبلغ جديد ديه اعلام‌شده و در اجراي ماده ۴ قانون اصلاح قانون بيمه اجباري مسئوليت مدني دارندگان وسايل نقليه موتوري و زميني در مقابل شخص ثالث، كليه شركت‌هاي بيمه موظفند از تاريخ 1395.1.1 بيمه‌نامه‌هاي شخص ثالث را با تعهدات بدني حداقل ۲.۵۳۳.۳ ميليون ريال (معادل ديه ماه‌هاي حرام) و تعهدات مالي حداقل ۶۳.۳ ميليون ريال صادر نمايند.

۲- حق‌ بيمه ساليانه بيمه‌نامه شخص ثالث انواع وسايل نقليه موتوري زميني متناسب با تعهدات مندرج در بند يك به شرح جدول پيوست جهت اجرا، ابلاغ مي‌گردد. شركت‌هاي بيمه موظفند اين جدول را در معرض ديد متقاضيان خريد بيمه‌نامة شخص ثالث قرار دهند.

 

۳- در اجراي بند «ب» ماده ۱۱۵ قانون برنامه پنجم توسعه و آيين‌نامه‌هاي شماره ۶۷ و 67.2 مصوب شوراي‌عالي بيمه شركت‌هاي بيمه موظفند از ابتداي سال ۱۳۹۵، بيمه‌نامه حوادث راننده را با تعهدات بدني حداقل ۲.۵۳۳.۳ ميليون ريال و با رعايت ضوابط مندرج در آيين‌نامه‌هاي مذكور براي كليه وسايل نقليه موتوري زميني صادر نمايند.

 

۴- نظر به افزايش مبلغ ديه از ابتداي سال جديد، شركت‌هاي بيمه موظفند از طرق مقتضي نسبت به اطلاع‌رساني به بيمه‌گذاران خود جهت مراجعه براي افزايش سقف تعهدات بيمه‌نامه‌هاي شخص ثالث معتبر حداقل به ميزان تعهدات مندرج در بند ۱ فوق و بيمه حوادث راننده حداقل به ميزان تعهدات مندرج در بند ۳ فوق اقدام نمايند.

منبع:باشگاه خبرنگاران

جدول نرخ بيمه شخص ثالث خودرو سال 95 +جزئیات - کلکسیون
collections.rozblog.com/.../جدول-نرخ-بيمه-شخص-ثال...Translate this page
6 hours ago - نرخ بيمه شخص ثالث انواع خودرو سال 95, قیمت بيمه شخص ثالث خودرو سال 95, جدول نرخ بيمه شخص ثالث سال 1395, میزان افزایش قیمت های بيمه شخص ...
جدول نرخ بيمه شخص ثالث خودرو سال 95 +جزئیات - هیت لیپ ...
heatleap.ir › اخبار جدید و تازهTranslate this page
28 mins ago - قیمت بيمه شخص ثالث خودرو سال 95,. جدول نرخ بيمه شخص ثالث سال 1395,. میزان افزایش قیمت های بيمه شخص ثالث در سال جدید,. بيمه شخص ثالث 95 ...
قیمت الحاقیه بیمه سال 95 - نوروز 95
eyd95.parsiblog.com/Posts/123/Translate this page
جدول جدید حق بیمه شخص ثالث در سال 95 منتشر شد - قیمت طلا و ... www.iranjib.ir/. ... جدول نرخ بیمه شخص ثالث خودرو سال 95 +جزئیات - کلکسیون.
قیمت بيمه شخص ثالث جدید - جوونی
javuni.ir/news/57995Translate this page
4 hours ago - منبع:باشگاه خبرنگاران. اعلام نرخ بیمه شخص ثالث خودرو سال 95 + جدول - نمناک ... خبرگزاری تسنیم - جزئیات حق بیمه شخص ثالث انواع خودرو در .
اعلام نرخ بیمه شخص ثالث خودرو سال 95 + جدول - نمناک
namnak.com/1159-اعلام-نرخ-بیمه-شخص-ثالث-خودرو-...Translate this page
نرخ جدید بیمه شخص ثالث خودرو ، نرخ بیمه خودرو ، جدیدترین نرخ بیمه شخص ثالث ... به دنبال اعلام میزان دیه در سال 95 از سوی قوه قضائیه، جدول میزان حق بیمه شخص ...
جدول نرخ حق بیمه شخص ثالث برمبنای دیه 152 میلیون تومان
www.iranjib.ir/showgroup/62/حق-بیمه-شخص-ثالث/Translate this page
بیمه شخص ثالث,بیمه ماشین,بیمه موتور,قیمت بیمه شخص ثالث,هزینه بیمه,هزینه بیمه شخص ثالث,تخفیف بیمه,تخفیف بیمه شخص ثالث,خسارت بیمه, خسارت بیمه شخص ثالث, بیمه. ... طلا ، سکه و ارز; قیمت خودرو ... نگاه ویژه‌ بودجه 95 به بازار سرمایه · زیمنس جزئیات توافق با مپنا را اعلام کرد · چرا ایران و آمریکا ... تخفیف بر حسب سال.
قیمت بیمه نامه شخص ثالث انواع خودروها با دیه ۲۰۰ میلیون ...
www.asriran.com › صفحه نخست › اقتصادیTranslate this page
نرخ دیه در سال جدید 150 میلیون تومان اعلام شده که در ماه های حرام ، به 200 میلیون تومان می رسد. ... قیمت بیمه نامه شخص ثالث انواع خودروها با دیه ۲۰۰ میلیون تومانی (جدول). نرخ دیه در سال جدید 150 ... (+جدول کامل) · حداقل دستمزد کارگران در سال 95 اعلام شد.
زمان تحویل خودرو با وام 25 میلیونی 94-95 / تاریخ قطعی + شرایط
libarshad1388.blogsky.com/.../زمان-تحویل-خودرو-با-وا...Translate this page
Nov 10, 2015 - تاریخ و زمان تحویل قطعی خودرو با وام 25 میلیونی در سال 94-95 ... جدول اقساط وام 25 میلیونی خودرو برای 21 خودرو + جزئیات کامل قیمت .... توان آن را واگذار کرد زیرا سند آن در رهن شخص ثالث است اما برخی توافقی انجام می دهند که .... اخذ بیمه تضمین از مالکین خودروهای اروند ی در زمان مرخصی · گزارش جدید گمرک ایران ؛ واردات .
نرخ - بستنی
ice-cream.cofeblog.ir/tag/نرخTranslate this page
نوع خودرو ○. 6 . اخبار صنعت خودرو | جدول نرخ بیمه شخص ثالث در سال 1394 - Car.ir ..... خبرگزاری تسنیم - جزئیات حق بیمه شخص ثالث انواع خودرو در سال 93+ . .... خرید تضمینی گندم برای سال زراعی 94-95 را برای تصویب در هیات دولت اعلام ... در
آخرین اخبار اقتصادی سایتها,روزنامه ایران,خبر اقتصاد جهان ...
khabarpu.com/cat/economic-news.htmlTranslate this page
پوشش کامل بیمه‌نامه‌های شخص ثالث تا ۲۰ فروردین. تراز نیوز. 18 دقیقه .... جدول/ آخرین قیمت سکه و ارز روز چهارشنبه. تراز نیوز ..... 6 ساعت پیش. تعرفه واردات خودرو در سال 95 تغییر نمیکند .... جزئیات نرخ بیمه شخص ثالث سال ۹۵ اعلام شد. رادیو سهام.
اقتصاد آنلاین - خودرو
www.eghtesadonline.com/fa/service/carTranslate this page
پوشش بیمه‌نامه‌های شخص ثالث تا 20 فروردین .... تثبیت‌تعرفه واردات‌خودرو برای‌سال95. رئیس سازمان توسعه تجارت اعلام کرد: تعرفه واردات خودرو در سال آینده هیچ ... کمپانی فورد جزییات اندکی را در مورد خودروی جدید خود ارائه کرده که به شرح زیر است. ... اقتصاد آنلاین - محمد نقدی: آنچه در زیر می آید جدول قیمت روز برخی از مدل‌های سواری برند ...
رونمایی از نخستین صکوک دولتی +جزئیات | خبروان
khabarone.ir/news/958866Translate this page
19 hours ago - فردا نخستین صکوک دولتی با نرخ سود 18 درصد در بازار ابزارهای نوین مالی فرابورس ... افزایش 15 درصدی حق بیمه شخص ثالث سال 95+جدول دارای ۱۵ خبر مرتبط ... هیوندای صادرات قطعات خودرو به ایران را ازسرمی‌گیرد دارای ۸ خبر مرتبط.
جدول:بیمه شخص ثالث در سال 93 انواع خودرو - تی نیوز
tnews.ir/news/78BF24331494.htmlTranslate this page
در پی ابلاغ آیین نامه جدید، مدارک تحصیلی دانشجویان پزشکی ورودی سال 2009 (1387) به بعد دانشگاه علوم پزشکی جمهوری آذربایجان مورد تایید وزارت بهداشت ایران ...
حق بیمه شخص ثالث 15 درصد افزایش یافت - وب سایت خبری ...
iran-commerce.com/14019.htmTranslate this page
11 hours ago - بیمه مرکزی جدول حق بیمه شخص ثالث در سال ۱۳۹۵ را به شرکت‌های بیمه ابلاغ ... هیچگونه افزایشی در نرخ حق بیمه شخص ثالث صورت نگرفته و افزایش ...
خبرخوان بورس و بازار سرمایه: سهامان
www.sahaman.com/Translate this page
با عرضه اولیه سهام شرکت ریل پرداز سیر در آخرین روز معاملاتی سال، عرضه‌های اولیه فرابورس در سال جاری، 15 تایی شد. ... قیمت انواع خودروهای ژاپنی موجود در ایران + جدول ... پیش‌بینی قیمت 36 دلاری نفت خام در سال 95 و تاکید بر شرکت پالایشی بر تداوم .... جزئیات نرخ بیمه شخص ثالث سال ۹۵ اعلام شد/ تفاوت قیمت برای خودروهای کمتر و ...
pedalnews.ir
pedalnews.ir/Translate this page
+جزئیات فروش ... پدال نیوز: به گفته رئیس شورای رقابت در محاسبه قیمت‌ خودرو به سه عامل بهره‌وری، کیفیت و تورم نهاده‌های تولید توجه می‌شود و ... كمپين همكاری مردمی برای كاهش تصادفات رانندگی در نوروز 95 .... ابلاغ جدول حق بیمه شخص ثالث سال ۱۳۹۵ ...
جزئیات افزایش هزینه انتقال سند خودرو پراید در سال 94
aksirani.loxblog.com/.../جزئیات%20افزایش%20هزینه...Translate this page
Aug 25, 2015 - محاسبه هزینه نقل و انتقال سند خودرو در دفاتر اسناد رسمی - دنده 6 ..... وزیر امور خارجه کشورمان دو اولویت اصلی وزارت امور خارجه در طی سال 94 و 95 را مراقبت از نهال توافق . .... قیمت بیمه شخص ثالث پراید بیمه ایران | | 1 ریال | آخرین .
ثبت نام خرید خودرو با وام 25 میلیون تومانی آغاز شد/بیشتر ...
khabarfarsi.com/n/14815993 - Translate this page
Nov 9, 2015 - آغاز خرید خودرو با وام 25 میلیونی +جزئیات; بولتن نیوز - دوشنبه ۱۸ آبان ۹۴ ... بخشنامه مزد سال 95 ابلاغ شد/جزئیات دستورالعمل کامل دستمزد · مصوبه دولت ... می یابد · خودروسازان: خودرو را گران کنید · قیمت انواع خودروهای چینی +جدول ... رهن و اجاره آپارتمان در نقاط مختلف تهران · بیمه شخص ثالث چقدر سال آینده گران می شود؟
آکانیوز ،اخبار ,حوادث ,روزنامه ,فال ,سرگرمی,اخبار خبرگزاری ها
www.akairan.com/havades-akhbar/eghtesadonline/
اقتصاد آنلاین نسخه موبایل,اقتصاد آنلاین خودرو,اقتصاد آنلاینچ,اقتصاد آنلاین,اقتصاد آنلاین سوريا,اقتصاد آنلاین ایران,اقتصاد آنلاین قیمت خودرو,اقتصاد آنلاین سکه ... پوشش بیمه نامه های شخص ثالث تا 20 فروردین اقتصاد آنلاین2 ساعت پیش .... تثبیت تعرفه واردات خودرو برای سال95 ... رونمایی از نخستین صکوک دولتی +جزئیات.
فوران | در نوروز فقط خوش می‌گذرانم- مسئولان منتظرند بمیریم و ...
www.habibtm.ir/.../در-نوروز-فقط-خوش-می‌گذرانم--مس...Translate this page
5 days ago - جزئیات نرخ بیمه شخص ثالث سال ۹۵ اعلام شد · اقتصادی ... همکاری ایران خودرو و بنز سال آینده آغاز خواهد شد؛ خودرو جدید ایکس ۴۰۹ نام دارد .... در سال 95 تیم ملی فوتبال ایران دو بازی پیش رو دارد که به اعتقاد من این دو بازی تدارکاتی است. مرحله دوم هم زیاد ... اگر پرسپولیس بازی‌های پیش رویش را ببرد به صدر جدول می‌آید.
سال نو مبارک - بهترین های روز
www.bestofday.ir/reader/text/.../سال-نو-مبارکTranslate this page
6 hours ago - ... بادت این سال وهمه سال / فرخنده بادت این روز و همه روز نوروزتان پیروز نوروز. ... سال نو مبارک ... جدول نرخ بيمه شخص ثالث خودرو سال 95 +جزئیات 0 ...
زمان تحویل خودرو با وام 25 میلیونی 94-95 / تاریخ قطعی + شرایط
www.rasekhoon313.ir/post/813Translate this page
Nov 10, 2015 - مدیران صنعت خودرو اعلام کردند که حداقل زمان تحویل خودرو در قالب طرح تحریک ... تاریخ قطعی + شرایط دریافت وام 25 میلیونی خودرو در سال 94-95 ... سند آن در رهن شخص ثالث است اما برخی توافقی انجام می دهند که توصیه ما این است این کار را نکنند . ... از آن سر در‌می آورد و نه کسی به غیر از بانکی‌ها قدرت محاسبه آن را دارند.
آخرین اخبار مهم ایران و جهان | سایت اقتصاد آنلاین ...
vista.ir/live/source/308/1/...com/اقتصاد%20آنلاینTranslate this page
جزئیات طرح ترافیکی پنج شنبه و جمعه آخر سال در بهشت زهرا(س)+نقشه قطعات - با ... قیمت انواع خودرو داخلی - قیمت انواع خودروهای داخلی در بازار امروز بیست و ششم اسفند 94 ... سال95؛ سال برداشت عقلانیت و تدبیر - می‌توان گفت سال 95 سالی است که دولت به ... AFC به سود سعودی‌ها رای داد؛ بازی با ایران در کشور ثالث - باشگاه‌های ایرانی ...
بیمه نامه های عمر بیمه توسعه بازخرید می شود - ایستانیوز
istanews.ir › بازار بیمهTranslate this page
Jun 20, 2015 - وی خاطرنشان کرد: علاوه بر این در لایحه بیمه شخص ثالث در نظر گرفته شده است که همه ... است و پیش بینی می شود که تا پایان سال 95 این پرونده ها رسیدگی خواهد شد. .... و بر همین اساس شرکت‌های بیمه در نرخ فنی بیمه‌نامه حق رقابت ندارند و تنها می‌تواند ... ارائه خدمات کارشناسی سیار خودرو به مشتریان بیمه سرمد - ۱۳۹۴/۱۲/۱۴.
قیمت زانتیا مدل 93 | جدید 94
downloadfrees.in › دسته‌بندی نشدهTranslate this page
Apr 30, 2015 - پژو 206 صندوقدار مدل 4/93 ، رنگ نوک مدادی ، دارای 0 ماه بیمه شخص ثالت ، لوازم… قیمت روز خودرو ... پژو پارس elx ( موتور زانتیا) مدل 84 / رنگ بژ / بیمه 4 ماه (7 سال… قیمت ... مدل لباس نوزادی ۲۰۱۵ (۰); قیمت خرید خدمت سربازی 94-93 +جزئیات کامل… قیمت لاستیک انواع خودروی پژو +جدول(بهمن 93) نازدونه فال , مدل لباس …
برچسب ها - سیاه پوستان - مشرق
www.mashreghnews.ir/fa/tag/1/سیاه%20پوستانTranslate this page
تخفیف بیمه شخص ثالث به خریداران خودرو+ صوت · رهبر انقلاب ... +جزئیات. سن آمد مجری سیاه پوست برنامه صحبت هایش را با... انتقاد از نامزد نشدن سیاه پوستان آغاز کرد او کارهای. ... یک ملیون نفری سیاهان آمریکا در سال ١٩٩٦ میلادیاست راهپیمایی. .... جدول/ قیمت انواع تلویزیون سایز بزرگ ... دستمزد سال 95 کارگران سه‌شنبه نهایی می‌شود.
سایت تحلیلی کارگزاری بانک ملی ایران - خبر خوان بازار سرمایه
bmitahlil.com/38Translate this page
مجوز افزایش سرمایه سایپا صادر شد +جزئیات. ۱۳۹۴/۱۲/۲۰ ۲۳:۳۳ ... قیمت انواع‌ شاسی‌بلند دست‌دوم +جدول. ۱۳۹۴/۱۲/۲۱ ... خودروی آینده بی ام و +تصاویر. ۱۳۹۴/۱۲/۲۱ .... صدور بیمه شخص ثالث فقط با کد یکتا. ۱۳۹۴/۱۲/۲۱ .... چشم‌انداز بورس در سال 95. ۱۳۹۴/۱۲/۲۱ ...
شرایط معافیت قیمت خرید سربازی در سال ۹۴ | داورنیوز
asemankafinet-rzb.web.laserland.ir/.../شرایط+معافیت...Translate this page
خريد و فروش کلیه انسان+جدول قيمت سال 94نه از فروشندهای که از ,2015 قيمت .... بازار خبرقيمت خودرو · پیوند ها · تماس با ما · نسخه موبایل · Rss. جمعه 1394/03/08. ... ثبت نام ارتش جمهوری اسلامی ایران سال 94-95. ..... سخنگوی کمیسیون تلفیق با اشاره به جزئیات معافيت مشمولان غایب سربازي گفت: قانون بیمه شخص ثالث برای سال ۹۴ ...
برچسب ها - قیمت انواع خودرو - مشرق
www.mashreghnews.net/fa/.../قیمت%20انواع%20خودر...Translate this page
Feb 29, 2016 - آمار واقعی انصراف از یارانه پس از یک سال آشکار شد ... جزئیات 3 دستور ویژه گازی زنگنه / بخشنامه جدید واردات خودرو / قیمت خانه های ... قیمت خودرو +جدول طی روزهای اخیر کاهش نرخ دلار قیمت. ... بازنگری مجدد بیمه شخص ثالث / زنگنه فردا به نیویورک می‌رود / آخوندی: مسکن مهر ..... خروج صنایع دفاعی از تهران تا پایان سال 95.
شرایط تامین اعتبارات دیه محکومان معسر - فردا
www.fardanews.com/.../شرایط-تامین-اعتبارات-دیه-مح...Translate this page
Mar 2, 2015 - ... قانون اصلاح قانون بیمه اجباری مسؤولیت مدنی دارندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی در مقابل شخص ثالث مصوب 16/4/1387 را از محل اعتبارات ردیف 47 ... سود تسهیلات مذکور از محل منابع پیش‌بینی شده در قانون بودجه سال 1394 کل ... فروش خدمت سربازی در سال 95 · مجازات‌ برای تخلف تولید‌کنندگان از استاندارد +جزئیات.
رونمایی از نخستین صکوک دولتی +جزئیات - اقتصادبان
www.eghtesadban.com/.../رونمایی-از-نخستین-صکو...Translate this page
19 hours ago - فردا نخستین صکوک دولتی با نرخ سود 18 درصد در بازار ابزارهای نوین مالی فرابورس ایران رونمایی ... حق بیمه شخص ثالث 15 درصد افزایش یافت.
پرویز سالاری: خدمات شهری نیازمند یکپارچه‌ سازی است - سایت ...
www.jonoubiran.com/.../پرویز-سالاری:-خدمات-شهری-ن... - Translate this page
Dec 21, 2014 - تعیین‌خسارات خارج ازشمول بیمه شخص‌ثالث ... با تاکید بر اینکه جامعه‌ای سالم است که نرخ رشد آن بیشتر از نرخ رشد تخت‌های بیمارستانی باشد، خاطر ...
نایس پاتوق - 426
necepatogh.rzb.ir/pages/426Translate this page
در بهمن ماه سال جاری اسامی کاندیداهای تایید صلاحیت شده قطعی از سوی . ..... نتایج احراز صلاحیت داوطلبان مجلس فردا اعلام می شود +جزئیات - پنج شنبه, 15 بهمن 1394 21:35 ... توصیه های انتخاباتی سید ..... اعلام نرخ بیمه شخص ثالث خودرو سال 95 + جدول.
راوی-‌اخبار اقتصادی
raavi.ir/NewsGroup.aspx?GroupId=1&title...Translate this page
نرخ سود سپرده بانکی سال آینده ۱۶ درصد می‌شود هدانا پنج شنبه,20م اسفند,1394 00:41: ... ممانعت از سوخت‌گیری خودروهای فاقد بیمه شخص ثالث هدانا پنج شنبه,20م اسفند,1394 ... جزییات افزایش حقوق کارگران/ مزایایی که ثابت ماندند الف چهارشنبه,19م اسفند ... قیمت آپارتمان در مناطق مختلف تهران +جدول فردا نیوز چهارشنبه,19م اسفند,1394 ...
رونمایی از نخستین صکوک دولتی جزئیات - باخبران
www.bakhabaran.com/.../رونمایی-از-نخستین-صکوک...Translate this page
19 hours ago - فردا نخستین صکوک دولتی با نرخ سود 18 درصد در بازار ابزارهای نوین مالی ... رتبه‌ اعتبار پاسپورت کشورها · قیمت روز خودروی دست دوم و داخلی/ قیمت سکه و ارز در. ... +جدول · رونمایی از نخستین صکوک اجاره دولتی در فرابورس /تام. ... حق بیمه شخص ثالث 15 درصد افزایش یافت ... پیش‌بینی رشد شاخص بورس در سال 95.
جزییات تکان دهنده از فاجعه تجاوز پلیس عربستان به دو نوجوان ...
monitor.shafaqna.com/FA/IR/37894Translate this page
زخمی شدن یک نفر در تل‌آویو در پی انفجار یک خودرو. - باشگاه ... مسافرت رایگان 150 هزار نفر از بازنشستگان دولت در سال 95. - خبرگزاری صدا و .... افزایش 15 درصدی حق بیمه شخص ثالث در سال 1395 ... قیمت خانه کلنگی در مناطق مختلف تهران + جدول.
رونمایی از نخستین صکوک دولتی +جزئیات - اقتصاد آنلاین - پارسی جو
khabar.parsijoo.ir/.../showpost?...دولتی%2Bجزئیات...Translate this page
19 hours ago - فردا نخستین صکوک دولتی با نرخ سود 18 درصد در بازار ابزارهای نوین مالی فرابورس ایران رونمایی می ... حق بیمه شخص ثالث 15 درصد افزایش یافت.
رونمايي از نخستين صكوك دولتي +جزئيات >> اخبار اقتصادی ...
ecnews.tablotala.com/.../رونمايي-از-نخستين-صكوك-د...Translate this page
18 hours ago - قيمت روز خودروي دست دوم و داخلي/ قيمت سكه و ارز در بازار تهران ۲۵ ... ۱۹:۳۷اقتصاد آنلاین پرفروش ترين موبايل هاي بازار كدامند؟ +جدول. ۱۹:۱۹مشرق ..... حق بیمه شخص ثالث 15 درصد افزایش یافت ... پیش‌بینی رشد شاخص بورس در سال 95.
جهان نيوز
jahannews.com/Translate this page
چهارشنبه آخر سال؛ چشم‌هایی که دیگر نمی‌بینند، خانه‌ نیم‌سوخته و یک عمر حسرت ... جزئیاتی تازه از دستگیری سربازان آمریکایی در خلیج فارس؛ ... +جدول. از سوی دیگر، بودجه عمرانی صدا و سیما برای سال آینده ۲۱ درصد نسبت به سال ... روند معکوس قیمت کالا در جهان و ایران؛ ... بررسي لايحه بودجه 95؛ .... دلایل افزایش ۱۵% حق بیمه شخص ثالث.
سال 95 جذابیت بازار سرمایه بیشتر می‌شود - خبرگرام
khabargram.com/.../سال-95-جذابیت-بازار-سرمایه-بی...Translate this page
8 hours ago - بهروز خدارحمی در گفتگو با خبرنگار ایلنا در مورد چشم انداز بازار سرمایه در سال 95 اظهار داشت: نباید انتظار اتفاق خاصی را داشت اما روند بازار هموار و در ...
صبحانه آنلاین - رنو 25 ميليون توماني جايگزيني براي پرايد ...
sahebkhabar.ir/.../رنو-25-ميليون-توماني-جايگزيني-...Translate this page
Aug 22, 2015 - رنو 25 میلیون تومانی جایگزنی برای پراید/جزییات خودروی تازه وارد را بشناسید ... قيمت اين خودرو پنج هزار دلار است و به گفته يکي از مديران رنو قرار است در ... شد تا آنکه اين خودرو با قيمت 11 تا 14 ميليون تومان در سال 86 که قيمت پرايد هفت ... و يک سايز کوچک تر بدنه، رقيب جدي براي جايگزيني پرايد و تيبا است.
«حزب‌الله» خروج تدریجی از سوریه را رد کرد - دبلیو خبر
wwwkhabar.ir/5769863Translate this page
19 hours ago - ابطال کارت سوخت خودروهای فاقد بیمه شخص ثالث · خبر خوش برای .... ۱۱. ابلاغ جدول حق بيمه شخص ثالث سال ۹۵/ سروکله الحاقیه دوباره پیدا شد ...
خبرنامه دانشجویان ایران | مصادیق مصوبه حمایت از آمران به معروف ...
iusnews.ir/.../مصادیق-مصوبه-حمایت-از-آمران-به-معروف-...Translate this page
Oct 31, 2014 - روحانی: موفقیت در ورزش از اولویت‌های مهم دولت است جدول:: قیمت سکه و ارز روز چهارشنبه ... در این سال ها رویکرد به این اصل که اشعار می دارد: «در جمهوری اسلامی ایران دعوت به خیر، ... یا اولیای دم حسب مورد، دیه از محل ماده 10 قانون بیمه اجباری مسئولیت مدنی دارندگان وسایل نقلیه موتوری در مقابل شخص ثالث ، پرداخت می شود.
اتفاق عجیب و باورنکردنی در فوتبال ایران-ساعت 24|لاودان
lavdan.ir/l.php?u=اتفاق-عجیب-و...در...Translate this page
16 hours ago - جدول/ قیمت انواع ارز (94/12/25) · با 5 روش ... دو خودروی عجیب در تهران + عکس ... رونمایی از نخستین صکوک دولتی +جزئیات ... پیش‌بینی رشد 6 درصدی اقتصاد در سال 95 .... افزایش ۱۵ درصدی حق بیمه شخص ثالث در سال ۹۵+جدول ...
رونمایی از نخستین صکوک دولتی +جزئیات - اخبار خوزستان و ...
feydus.ir/fa/rssreader/news?sec_id=21&id...Translate this page
19 hours ago - حق بیمه شخص ثالث 15 درصد افزایش یافت ... فردا نخستین صکوک دولتی با نرخ سود 18 درصد در بازار ابزارهای نوین مالی فرابورس ایران رونمایی ...
اقتصادی - لیست اخبار
newslist.ir/economyTranslate this page
اکو ویژن انتظار بخش خصوصی در سال 95 از دولت/ بسیج عمومی برای اجرای ... عصر اعتبار شورای نگهبان «لایحه بیمه اجباری خسارت وارد شده به شخص ثالث» را رد کرد 6 ساعت پیش ... سهام نیوز اعلام جزئیات رتبه‌بندی شرکت‌های تجهیزات پزشکی 7 ساعت پیش ... اقتصاد آنلاین جدیدترین قیمت خودروهای کیاموتورز +جدول 8 ساعت پیش.
ایران جوک - آرشیو مطالب
www.irjok.ir/postsTranslate this page
پژو۲۰۶ از جدول رده بندی کیفیت خارج شد/پژو پارس:26 میلیون تومان شد · فروشگاه دیجیتال سورن ... امکان کاهش هزینه بیمه شخص ثالث .... جزئیات فرار یک ایرانی از اسارت دزدان دریایی سومالی · قیمت طلا، سکه و ارز در ... افزایش نرخ بیمه خودرو در سال جاری · برخورد دو ...... کره دقیقه 95 از شکست گریخت/ چشم بادامی ها می بردند بهتر بود!
چرم مهتاب - آرشیو مطالب
www.mahtableather.ir/postsTranslate this page
بیمه مرکزی:رشد ۴۵ درصدی حق بیمه تولیدی در بیمه شخص ثالث · مرد حامله انگلیسی .... هاشمی: دولت، وارث 8 سال ویرانی در شاخص های اقتصادی است · پهپادی که با ... 95 درصد حاملگی‌ها در ایران به سزارین ختم می‌شوند · پرداخت لیست ... جزئیات انهدام مخوف‌ترین باند «قاچاق‌ انسان» در ایران · هاشمی به دیدار ... جدول قیمت انواع خودرو در بازار امروز
جهان نیوز - های خبر جستجوگر هوشمند خبری
hikhabar.com/Source.aspx?a=14Translate this page
خودروهای‌ لوکس‌ با شرایط ویژه دراختیارکارکنان‌وزارت‌اقتصاد! .... به گزارش جهان، طی چند روز گذشته یکی از اعضای کمیسیون تلفیق بودجه 95 به نقل از نماینده بانک ... قیمت سکه و ارز روز پنج‌شنبه +جدول ... به گزارش جهان، سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 1395 کل کشور در مجلس شورای ..... افزایش15درصدی حق بیمه شخص ثالث.
يارانه - صفحه نخست
etedaledini-ba.yektarh.ir/tag/یارانهTranslate this page
20 hours ago - افراد 18 سال به بالا اگر کارت ملی دریافت نکنند یارانه آنها قطع خواهد شد ... بوده که دولت منابع پرداخت یارانه نقدی به مردم را از طریق افزایش قیمت حاملهای انرژی تامین کند. ... زمان واریز یارانه اسفندماه اعلام شد (+جزئیات) .... برنامه ای برای حذف تمامی یارانه بگیران در سال 95 نداریم .... کاهش تدریجی یارانه خودروهای پاک در چین.

 

علت خودکشی دانشجوی دانشگاه خوارزمی

بازدید : 263 یکشنبه 23 اسفند 1394 : 9:47 نظرات ()

علت خودکشی دانشجوی دانشگاه خوارزمی

 

خودکشی ، خودکشی دانشجو

علت خودکشی دانشجوی دانشگاه خوارزمی از سوی فرمانده انتظامی شهرستان کرج مسائل شخصی و خانوادگی بیان شد.

 

 

خودکشی دانشجوی پسر دانشگاه خوارزمی

فرمانده انتظامی شهرستان کرج گفت: علت خودکشی دانشجوی دانشگاه خوارزمی مسائل شخصی و خانوادگی بوده است.

 

سید حسین سید حقیقی اظهار کرد: صبح روز پنجشنبه هفته گذشته خبری مبنی بر خودکشی یک دانشجوی پسر در دانشگاه خوارزمی به اطلاع نیروهای پلیس شهرستان کرج رسید.

 

وی ادامه داد: ماموران پلیس پس از اطلاع از این خبر به سرعت به دانشگاه خوارزمی اعزام شده و دریافتند که این دانشجو با حلق آویزکردن خود به زندگیش پایان داده است.

 

سیدحقیقی خاطرنشان کرد: اندکی پس از این حادثه، ماموران پلیس بررسی در خصوص یافتن علل خودکشی این جوان را آغاز کردند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان کرج در پایان گفت: ماموران پلیس با همکاری مسئولان دانشگاه و دستگاه قضا در نهایت به این نتیجه رسیدند که علت خودکشی این جوان صرفا «مسائل شخصی و خانوادگی بوده و به موضوع دیگری مرتبط نمی شود.

 

 

علت خودکشی دانشجوی دانشگاه خوارزمی

ایسنا - علت خودکشی دانشجوی دانشگاه خوارزمی مسائل شخصی ...

isna.ir/.../علت-خودکشی-دانشجوی-دانشگاه-خوارزمی-مسا...Translate this page
20 hours ago - فرمانده انتظامی شهرستان کرج گفت: علت خودکشی دانشجوی دانشگاه خوارزمی مسائل شخصی و خانوادگی بوده...

جام نیوز :: JamNews - علت خودکشی دانشجوی دانشگاه خوارزمی

www.jamnews.ir/detail/News/645339Translate this page
2 hours ago - فرمانده انتظامی شهرستان کرج گفت: علت خودکشی دانشجوی دانشگاه خوارزمی ... خبری مبنی بر خودکشی یک دانشجوی پسر در دانشگاه خوارزمی به اطلاع ...

خودکشی یک دانشجو دانشگاه خوارزمی در خوابگاه

https://www.manoto.news/news/w4fpk/news21507Translate this page
3 days ago - صبح امروز یکی از دانشجویان پسر دانشگاه خوارزمی در خوابگاه پردیس کرج ... وزارت علوم، خودکشی دومین علت مرگ در دانشجویان و سومین علت مرگ در ...

نیروی انتظامی دلیل خودکشی دانشجوی دانشگاه خوارزمی را اعلام ...

iranianuk.com/.../نیروی-انتظامی-دلیل-خودکشی-دانش...Translate this page
16 hours ago - علت خودکشی دانشجوی دانشگاه خوارزمی، مسایل شخصی و خانوادگی بوده است.»

علت خودکشی دانشجوی دانشگاه خوارزمی - جوونی

www.javuni.ir/news/54572Translate this page
2 hours ago - خودکشی دانشجوی پسر دانشگاه خوارزمی فرمانده انتظامی شهرستان کرج گفت: علت خودکشی دانشجوی دانشگاه خوارزمی مسائل شخصی و خانوادگی بوده ...

علت خودکشی دانشجوی پسر دانشگاه خوارزمی | مدل جدید 95 ...

nowruz95-model2016.ir/.../علت-خودکشی-دانشجوی-پ...Translate this page
7 hours ago - اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنید ایسنا - علت خودکشی دانشجوی دانشگاه خوارزمی مسائل شخصی ... isna.ir/fa/news/.

ایران خبر - علت خودکشی دانشجوی دانشگاه خوارزمی

www.irankhabar.ir/.../علت-خودکشی-دانشجوی-دانشگاه-...
15 hours ago - فرمانده انتظامی شهرستان کرج در پایان گفت: ماموران پلیس با همکاری مسئولان دانشگاه و دستگاه قضا در نهایت به این نتیجه رسیدند که علت خودکشی ...
18 hours ago - خودکشی دانشجوی دانشگاه خوارزمی ، علت خودکشی دانشجوی دانشگاه خوارزمی ، جزییات خودکشی دانشجوی دانشگاه خوارزمی ، خودکشی ,علت خودکشی ...

علت خودکشی دانشجوی دانشگاه خوارزمی | نوروز 95

www.promdress95.ir/.../علت-خودکشی-دانشجوی-دانشگ...

ماجرای مزاحمت اینترنتی پسربچه 9 ساله برای زن جوان!

بازدید : 197 یکشنبه 23 اسفند 1394 : 9:43 نظرات ()

ماجرای مزاحمت اینترنتی پسربچه 9 ساله برای زن جوان!

 

مزاحمت اینترنتی ، مزاحم اینترنتی

پسر بچه 9 ساله مشهدی با ارسال عکس های مستهجن مزاحمت اینترنتی برای زن جوان 18 ساله ایجاد کرد که توسط پلیس فتا شناسایی و دستگیر شد.

 

 

مزاحمت اینترنتی پسربچه 9 ساله برای زن 18 ساله

ماجرایی که این پسربچه رقم زد، با شکایت زوج جوانی در اداره پلیس فتا مشهد فاش شد. مرد که کاملا عصبانی بود می گفت که فرد نا شناسی برای همسرش در شبکه های اجتماعی عکس های مستهجن می فرستد و زن نیز می گفت این ماجرا باعث شده که بین او و شوهرش اختلافات شدیدی به وجود بیاید.

 

با شکایت زوج جوان، تحقیقات پلیس برای شناسایی و دستگیری مزاحم اینترنتی شروع شد. بررسی های تخصصی کار شناسان پلیس فتا نشان می داد که عکس ها از طریق گوشی تلفن همراهی که سیم کارتش به نام صادق است، ارسال می شود. دستور بازداشت صادق صادر و تیمی از مأموران برای دستگیری او وارد عمل شدند. آن ها پس از شناسایی محل زندگی این مرد متوجه نکته عجیبی شدند.

 

مرد جوان به گفته همسایه ها کارگری ساده و قابل اعتماد بود که آزارش به کسی نمی رسید. او حتی به دلیل سواد کمی که داشت قادر به استفاده از گوشی های تلفن همراه هوشمند نبود. با این حال مأموران سراغ این مرد رفتند و به تحقیق از او پرداختند.

 

مرد جوان مدعی بود که بی گناه است و حتما اشتباهی رخ داده. او یک گوشی قدیمی داشت که قابلیت اتصال به اینترنت و شبکه های اجتماعی را نداشت اما وقتی مأموران شماره تلفنی را که از طریق آن برای شاکی مزاحمت ایجاد شده بود به زبان آوردند، مرد جوان مدعی شد که این سیم کارت در اختیار پسربچه 9ساله اش به نام میلاد است.

 

بازی دردسرساز

 

مرد جوان به مأموران گفت: مدتی قبل میلاد در پارک و هنگام تاب و سرسره بازی دچار حادثه شد و رنج زیادی کشید تا سلامتی اش را به دست آورد. پس از آن بود که وقتی از من خواست برایش یک گوشی لمسی بخرم، برای اینکه حالش عوض شود، قبول کردم.

 

میلاد پسرعمه ای دارد که مدام سرگرم بازی کلش آف کلنز است. از زمانی که دیده بود پسرعمه اش با گوشی این بازی را انجام می دهد اصرار داشت که او هم گوشی داشته باشد. برای همین به رغم اینکه وضع مالی آنچنانی ندارم و کارگر ساختمانی هستم، برایش گوشی خریدم و سیم کارتم را داخلش انداختم ولی چون نه من و نه همسرم از گوشی و اینترنت سر در نمی آوردیم، کاری به کارش نداشتیم.

 

اعتراف کودکانه

 

با اظهارات مرد جوان شکی باقی نماند که مزاحم اینترنتی شاکی کسی جز پسربچه 9ساله نیست. مأموران سراغ او رفتند و وی گفت: مدتی پس از اینکه با گوشی خودم بازی کلش را انجام می دادم، در چت آنلاین کلش آف کلنز شرکت کردم. در آنجا اسم و شماره تلفن فردی به نام ریحانه را دیدم. چندبار برایش پیام فرستادم و سنش را پرسیدم اما جوابی نداد. من هم تصاویر مستهجنی را که جوانی 18ساله از یکی از شهرهای همجوار برایم ارسال کرده، از طریق تلگرام برایش فرستادم.

 

با اعترافات پسربچه 9ساله، راز مزاحمت های تلگرامی برای زن جوان فاش شد و به گفته سرهنگ جواد جهانشیری، رئیس پلیس فتا خراسان رضوی، نکته مهم این پرونده بی توجهی و کنترل والدین میلاد روی رفتار فرزندشان در فضای مجازی بود.

 

وی از شهروندان خواست قبل از خرید هرگونه ابزار ارتباط جمعی الکترونیکی از قبیل تبلت، گوشی های هوشمند و غیره... آموزش های لازم را در این خصوص دیده و از نحوه بهره برداری کودک خود نیز مطلع باشند و او را در این فضای پر مخاطره تنها نگذارند.

 

مزاحمت اینترنتی ، مزاحمت پسربچه 9 ساله مشهدی برای زن جوان

 

ماجرای مزاحمت اینترنتی پسربچه 9 ساله برای زن جوان! - نمناک

namnak.com/28254-مزاحمت-اینترنتی-پسربچه.htmlTranslate this page
مزاحمت اینترنتی و مزاحمت اینترنتی پسر بچه 9 ساله و مزاحمت اینترنتی برای زن جوان و مزاحم اینترنتی کم سن و ارسال عکس های مستهجن برای زن جوان را در نمناک ...

مزاحمت اینترنتی پسر 9 ساله برای زن جوان - صراط

www.seratnews.ir/.../مزاحمت-اینترنتی-پسر-9-ساله-ب...Translate this page
14 hours ago - صراط: ماجرايي كه اين پسربچه رقم زد، با شكايت زوج جواني در اداره پليس فتا مشهد فاش شد. مرد كه كاملا عصباني بود مي‌گفت كه فرد ناشناسي براي ...

ماجرای مزاحمت اینترنتی پسربچه 9 ساله برای زن جوان! - جوونی

www.javuni.ir/news/54295Translate this page
14 hours ago - پسر بچه 9 ساله مشهدی با ارسال عکس های مستهجن مزاحمت اینترنتی برای زن جوان 18 ساله ایجاد کرد که توسط پلیس فتا شناسایی و دستگیر شد.

ماجرای مزاحمت اینترنتی پسربچه 9 ساله برای زن جوان | مدل جدید ...

nowruz95-model2016.ir/.../ماجرای-مزاحمت-اینترنتی-...Translate this page
7 hours ago - ماجرای مزاحمت اینترنتی پسربچه 9 ساله برای زن جوان! - نمناک namnak.com/28254-مزاحمت-اینترنتی-پسربچه.html مزاحمت اینترنتی و مزاحمت ...

ماجرای مزاحمت اینترنتی پسربچه 9 ساله برای زن جوان!

rekor.rozblog.com/post/895Translate this page
2 days ago - مزاحمت اینترنتی پسربچه 9 ساله برای زن 18 ساله ماجرایی که این پسربچه رقم زد، با شکایت زوج جوانی در اداره پلیس فتا مشهد فاش شد. مرد که کاملا ...

مزاحمت اینترنتی ، مزاحمت پسربچه 9 ساله مشهدی برای زن جوان

www.promdress95.ir/.../مزاحمت-پسربچه-9-ساله-مشهدی...Translate this page
7 hours ago - مزاحمت اینترنتی پسربچه 9 ساله برای زن 18 ساله. ماجرایی که این پسربچه رقم زد، با شکایت زوج جوانی در اداره پلیس فتا مشهد فاش شد. مرد که کاملا ...

پسربچه 9 ساله، مزاحم اینترنتی زن جوان! - باشگاه خبرنگاران ...

khabarfarsi.com/n/16039482 - Translate this page
19 hours ago - به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، ماجرایی که این پسربچه رقم زد، با شکایت زوج جوانی در اداره پلیس فتا مشهد فاش شد. مرد که کاملا ...

مزاحمت اینترنتی پسربچه 9 ساله برای زن 18 ساله | زد ایکس ان

www.zxn.ir/مزاحمت-اینترنتی-پسربچه-9-ساله-برای-...Translate this page
8 hours ago - مزاحمت اینترنتی پسربچه 9 ساله برای زن 18 ساله ماجرایی که این پسربچه رقم زد، با شکایت زوج جوانی در اداره پلیس فتا مشهد فاش شد. مرد که کاملا ...

مزاحمت اینترنتی پسر 9 ساله برای زن جوان - تی نیوز

tnews.ir/news/e33159279687.htmlTranslate this page
17 hours ago - اتاق خبر 24: ماجرايي كه اين پسربچه رقم زد، با شكايت زوج جواني در اداره پليس فتا مشهد فاش شد. مرد كه كاملا عصباني بود مي‌گفت كه فرد ناشناسي ...

ماجرای مزاحمت اینترنتی پسربچه 9 ساله برای زن جوان! | عکس ...

kosmodisk.ir/ماجرای-مزاحمت-اینترنتی-پسربچه-9-سال...Translate this page
1 day ago - پسر بچه 9 ساله مشهدی با ارسال عکس های مستهجن مزاحمت اینترنتی برای زن جوان 18 ساله ایجاد کرد که توسط پلیس فتا شناسایی و دستگیر شد.

ماجرای مزاحمت اینترنتی پسربچه 9 ساله برای زن جوان! - کافه پارس ...

www.cafepars.com/Forum/Post/1252Translate this page
2 days ago - ماجرای مزاحمت اینترنتی پسربچه 9 ساله برای زن جوان! ماجرایی که این پسربچه رقم زد، با شکایت زوج جوانی در اداره پلیس فتا مشهد فاش شد.

مزاحمت اینترنتی ، مزاحمت پسربچه 9 ساله مشهدی برای زن جوان

www.khabarnewss.ir/.../مزاحمت-اینترنتی-،-مزاحمت-پ...Translate this page
11 hours ago - ماجرای مزاحمت اینترنتی پسربچه 9 ساله برای زن جوان! پسر بچه 9 ساله مشهدی با ارسال عکس های مستهجن مزاحمت اینترنتی برای زن جوان 18 ساله

پسربچه ۹ ساله، مزاحم اینترنتی زن جوان! | بروزترین‌ها

www.beroztarin.com/post/9874.htmlTranslate this page
بروزترین : ماجرايي كه اين پسربچه رقم زد، با شكايت زوج جواني در اداره پليس فتا مشهد ... با اعترافات پسربچه 9ساله، راز مزاحمت‌هاي تلگرامي براي زن جوان فاش شد و به ...

پسربچه 9 ساله، مزاحم اینترنتی زن جوان! | خبرگزاری رها نیوز

rahanew.ir/پسربچه-9-ساله،-مزاحم-اینترنتی-زن-جوان/Translate this page
16 hours ago - رها نیوز: به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، ماجرایی که این پسربچه رقم زد، با شکایت زوج جوانی در اداره پلیس فتا مشهد فاش شد.

پسربچه ۹ ساله، مزاحم اینترنتی زن جوان 1394/12/21 19:10

ava724.ir/index.php?obj=News&taskName...Translate this page
2 days ago - پسربچه ۹ ساله مشهدی با ارسال عکس‌های مستهجن برای زنی جوان دردسر ... به گزارش تابناک، ماجرایی که این پسربچه رقم زد، با شکایت زوج جوانی در ... با اظهارات مرد جوان شکی باقی نماند که مزاحم اینترنتی شاکی کسی جز پسربچه 9ساله ...

پسربچه ۹ ساله، مزاحم اینترنتی زن جوان!

www.hamvatan.net › اخبار روزاجتماعیTranslate this page
19 hours ago - به گزارش سایت هموطن به نقل از همشهری،ماجرايي كه اين پسربچه رقم زد، با ... با اعترافات پسربچه 9ساله، راز مزاحمت هاي تلگرامي براي زن جوان فاش شد و ...

دمادم | پسربچه ۹ ساله، مزاحم اینترنتی زن جوان

damadam.ir/.../پسربچه...ساله-مزاحم-اینترنتی-زن-جوا...Translate this page
3 days ago - ماجرایی كه این پسربچه رقم زد، با شكایت زوج جوانی در اداره پلیس فتا مشهد ... با اعترافات پسربچه 9ساله، راز مزاحمت های تلگرامی برای زن جوان فاش شد ...